/polska/

edycja feministyczna

Other urls found in this thread:

rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/
twitter.com/NSFWRedditGif

polish women were made for balkan (tataric, shqiptaric, hellenic) cock

nie ma nic zlego w legalnej migracji nie wazne jaki ktos ma kolor skory albo w jakiego bozka sobie wierzy

bardzo dobrze Panie lewicowcu

fuck Iwant her to beat the shit out of me

polskie czekoladki sa najlepsze na swiecie

Captain Sweden! Thank god you've arrived!

wypierdalaj mnie z to malpo lewaku zajebany polska dla polakow (bialych) (katolikow)

american women were made for black dick, black eye and being a single mother lmao

>Niemcy, Francja czy Szwecja
To państwa narodowe ty głąbie
A poza tym
>zakładanie że jedyną alternatywą jest multi kulti
Za dużo Sup Forumsa

a wiesz czemu w Polsce żaden uchodźca kobiet na imprezach nie gwałci? nie dzięki jakiejś mitycznej narodowej dumie czy innym memom prawackim, uchodźcy nikogo w Polsce nie gwałcą, bo im się tu kurwa nie opłaca przyjeżdżać

>lewaki znowu zaczynają postować że nie ma nic złego w multi kulti ignorując dowody jak ataki terrorystyczne i przestępczość
dobrze że nocny i umrze przez noc

why project your cuckfantasies?

Jakie to w ogóle są niby państwa nienarodowe?

Watykan

no i chuj mnie powód dla którego tu nie przyjeżdżają.
Sam fakt że w kraju jak Polska gdzie ich nie ma jest bezpiecznie a w krajach jak Niemcy można zostać zczarnionym przez Ahmeda w nocy pokazuje jak bardzo trzeba być zjebanym aby ich bronić.
W ogóle fajne zmienianie tematu, mówimy o ciapatych a nie o powodach dla których ich tu nie ma zjebie

Stary (ten dyrektor) na przykład się dorobił na kontaktach w Porozumieniu Centrum bo robił im reklamy, którzy siedzieli w zarządzie miasta i faworyzowali go przy przetargach
Za każdym razem jak mi ktoś mówi ze PiS ma te zaletę że skoro to fanatycy, to przynajmniej łapów nie biorą, to srogo cisnę wewnętrznie

jest roznica miedzy multi kulti czyli wpuszczaniem milionow nielegalnych ciapakow a kontrolowana legalna migracja i tolerancja dla odmiennosci ale wedlug prawaka jak ktos ma inny kolor skory niz pijacki czerwony jak jego albo nie wierzy w bozie jezuski i inne wieczne dziewice to ablu terrorysta gwalciciel

Takie które nie narzucają swoim obywatelom tożsamości co ma być czczona niczym religia

ablu ablu ciapaci, jakby towarzystwo dresowe co tak zawzięcie policję jebie było lepsze w jakimkolwiek stopniu

bo są, nie pamiętam aby była epidemia masowych gwałtów przez sebiksów

Ja mam sprzeczne informacje.

t. przyjaciel kobiet

Z tym że też wtedy tak się po prostu załatwiało wszystko. Ja nie mówię że ten janusz z tokarką miał się dorobić uczciwie. Po prostu inaczej się wtedy nie dało. Ale to się z czasem zmieniło.

Seba:
>mówi JP ale sra na widok policji i nigdy nie odważył by się uderzyć policjanta
>największe przestępstwo to zajebanie komuś telefonu i browara ze sklepu
Ahmed, Jamal:
>gwałt na bezbronnej kobiecie
>zabijanie niewinnych w atakach terrorystycznych
>sranie na rząd który daje im schronienie bo lol gdzie są nasze darmowe auta i duże domy

no tak kurwa dosłownie nie widać różnicy lewacki zjebie

Niezupełnie, Watykan to taka korporacja na poziomie podmiotu prawa międzynarodowego

No masz rację.Kolesiostwo i przekrety.
Przykładowo .
Zakładasz firme, bierzesz udział w przetargu, masz najlepszą ofertę i przegrywasz.
Dlaczego, bo tam siedzi stara klika, a wiecej szmalu w łape nie dasz.
Ogólnie w Polsce to jest jakis chory układ.
Ale co zrobić

przynajmniej nie mamy ciapakuw:))

Seba co najwyżej napisze JP na ścianie ale do policjanta nigdy nie podejdzie, a Jamal dosłownie skopie twarz niewinnej policjantce ty zjebie.
Jak można być takim debilem aby nie widzieć różnicy?

Seba:
>uzurpuje sobie pojęcie patriotyzmu i śmie kwiczeć co Polakowi wypada a czego nie wolno
Ahmed, Jamal:
>ma zasadniczo wyjebane

Prl sie skończył, a mentalność została

>największe przestępstwo to zajebanie komuś telefonu i browara ze sklepu
lol chciałbyś

Serio cię to bardziej boli niż ataki terrorystyczne?

no to co seba zrobił?

Cioty, co nie potrafią za łopatę złapać.

lamo serio? to że jakis zjeb pod blokiem albo na fejsbuku pisze "Wielka Polska" jest to samo co koleś który zabija ludzi bo nie wierzą w jego religie?

tak boli mnie to zdecydowanie bardziej, bo twoje słynne ataki terrorystyczne z dupy się nie wzięły - dlatego Francja dostawała ciężarówki pokoju z okazji tego że w sobotę słońce wstało że bardzo intensywnie wpierdalała się w wojny na bliskim wschodzie i destabilizowała region, dosłownie doprowadzając do powstania pokolenia ISIS

too kurwa kiedys to czlowiek zapierdalal z lopata w reku po 20 godzin dziennie za darmo i sie cieszyl ze robota byla a teraz gowniarze siedza w tych jebanych komputerach biora pieniadze za nic lewaki pierdolone

Trzeba zakładać firmy, które nie muszą opierać sięna przetargach i władzach samorządowych.
Albo skumplować się z włodarzami, takie życie.

Chuj z atakami terrorystycznymi bo to bardzo rzadkie i stoi za takim cała organizacja

Większym problemem jest ich niestosowanie się do naszych wolnościowych wartości

co sie w skrocie odpierdala w iranie ze im dostep do twittera zablokowali?

>dlatego Francja dostawała ciężarówki pokoju z okazji tego że w sobotę słońce wstało że bardzo intensywnie wpierdalała się w wojny na bliskim wschodzie i destabilizowała region, dosłownie doprowadzając do powstania pokolenia ISIS
ok? co to ma do mówienia że Seba jest tak samo zły jak Ahmed i nie ma różnicy między nimi?

To mówisz Seba tam na bliskim wschodzie walczył?

>wolnościowe wartości
>w kraju postkomunistycznym

to żeś dojebał
pojęcie o strukturze społeczeństwa to polak ma porównywalne z nigeryjczykiem

Nawet w Turcji zablokowali
A w Iranie myślałem że od dawna blokują

>marcelowanie w środku nocy
Chuj mi w dupę, idę spać.

>Sierżant Pod Pułkownik Sebastian Sebastianowski batalion Wielkiej Polski raportuje się na służbę Panie Generale!
>ale zajebiemy tym ciapakom Panie Generale!
nie wiedziałem że Seba to weteran, uściskam mu rękę następnym razem

to mówię że Seba jest w swoich wyczynach porównywalny ze złowrogim ciapakiem bo żaden ISIS się tu nie będzie pchał (bo niby po co) a zwykły darmozjad z nieodległej Somalii w dupie ma terroryzm, on chce żreć za cudze, jak i Seba

jakich naszych?

>Zakładasz firme, bierzesz udział w przetargu, masz najlepszą ofertę i przegrywasz.
Pytanie co to znaczy "najlepszą ofertę", ale generalnie dzisiaj nie jest aż tak źle jak wtedy.
Przetargi publiczne są teraz dość jasno regulowane, jawne i 100% ceny. Oczywiście można kręcić w taki sposób że zaniżasz cenę żeby wygrać przetarg a potem podnieść w trakcie realizacji projektu, ale to jest coś za co może wejść ci na dupę prokurator z karami a takie rzeczy są bardzo chętnie zgłaszane przez konkurencje której oferty zostały odrzucone.

Smutne to :(
Chyba że programista 20 000 xd

ogólnie Persowie to są kurewscy nacjonalisci i maja straszny bol dupska o religie narzucona przez arabusów których nienawidza i ogolnie to jest narod bardzo sekularny ktorym rzadza oszolomy religijne

>Seba jest w swoich wyczynach porównywalny ze złowrogim ciapakiem

>zajebani komuś luty w ryj to to samo co rozjechanie ludzi ciężarówka na jarmarku świątecznym
logika lewaków panie i Panowie
pewnie jeszcze powiesz że te masowe gwałty na zachodzie to tam pikuś bo w Polsce to samo praktycznie

no np takich że cię nie ukamienują za bycie gejem albo za bycie ofiarą gwałtu

ło panie co to się dzieje w tym fredzie, macie animki

no masz ty rozum i godność człowieka czy nie kurwa debilu
żaden uchodźca nie wsiada nagle za kółko ciężarówki i nie napierdala w jarmark świąteczny bo yolo jebać białasuw xd to są zorganizowane akcje terrorystyczne

Jakby ISIS dawał jebanie o takie rzeczy to by się raczej z burgerami napierdalali.

>każdy niebiały to nielegalny imigrant wojownik isis

oszolomy w skrocie i wszystko jasne pozdrawiam

Zalezy jeszcze na jakim szczeblu

Eh. Ciężko to opisać, ale to dziwne pedałkowate zachowanie czy ubieranie się...

racja ci dobrzy uchodźcy tylko są darmozjadami gwałconymi kobiety

kurwa spałem jakos wygiety dziwnie i mnie kurwa szyja tak kurewsko napierdala ze nie moge sie ruszac aaaaaaa KURWAAAAAA

>i i maja straszny bol dupska o religie narzucona przez arabusów których nienawidza
PRAWIDŁOWO!
Zoroastrianizm musi się odrodzić.

>dobrzy
z jakiej dupy przypisujesz im teraz kategorie moralne lmao przyjeżdżają tu bo mają bezkarność i hajsiwo za nic młodzi mężczyźni którzy u siebie na wiosce byliby dosłownie spierdonami mają tu życie jak w anime kochany

ich trzeba wyjebać z europy bo to podludzie ale twierdzenie ze kazdy ahmed to terrorysta jest strasznie zjebane xD w polsce w ciagu tygodnia ginie wiecej ludzi na drogach niz w europie w zamachach zginelo w 2017 roku i nikt jakos jebania nie daje

jebie mnie polityka ale tam gdzie są ci uchodźcy to jest trochę chujowo, nie że ekonomicznie tylko w kwestii bezpieczeństwa, wiecie te ataki i gwałty i te sprawy więc lepiej ich nie wpuszczać, opinie?

Ogólnie to co z ruskimi na igrzyskach ?
Wystąpią.?

Wczoraj na przykład seba rozjebał sąsiadowi auto na parkingu. Bo jak usłyszał "miał niemieckie blachy" i zajmowało miejsce na parkingu (sąsiad dopiero sprowadził jeszcze nie zdążył przerejestrować)

Wyznawców zaratusztriaństwa jest kilkadziesiąt tysięcy

sory ale ja też po nocy się nie szwendam po podejrzanych dzielnicach

czyli sokor więcej ginie ludzi na drogach to te zamachy są ok i nie trzeba się tym przejmować?

zgadzam sie ale trzeba tez zauwazyc ze nie kazdy imigrant jest nielegalnym uchodzca czego duza czesc prawakow nie potrafi zrozumiec

na tych co teraz będą nie wystąpią pod swoją flagą

ej anonki sprawdzac???

hehe kacper hehe nowy mem!!

ej kacper widzisz to xD

spoko, tylko 99,9 procent to ci uchodźcy więc jak mówię lepiej nie wpuszczać

a oni w sumie serio w to wierzą czy to po prostu dla nich taki sposób okazywania swojego przywiązania do tradycji perskiej xD?

Zródło ???
No ale seba nikogo nie zabił.

masz tutaj rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/

czyli co chcesz legalnych imigrantow zawracac na lotnisku bo maja ciemniejszy kolor skory od ciebie czy w jaki sposob chcesz to zrobic

gimbusie czemu w każdym swoim poscie uzywasz strawmana

Opinie o maskuliniźmie?

Bo reszta była siłą skonwertowana na islam.

naucz się czytać, nielegalny imigrant nie przylatuje samolotem deklu tylko łódką przypływa o tych mówię
radze wyjąc ten lewacki wibrator z dupy, nie każdy chce zastrzelić każdego nie białego kiedy mówią żeby nie wpuszczać ich bo są brązowi

UUUUUU LEWACTWO

>byń pan syryjczyk
>banda pokurwów pokątnie fundowanych sobie zajęła część twojego kraju i odpierdala nieprawomyślnych
>resztę kraju mobilizuje le oświecony dyktator i nie chrumknij nawet
>jego przy okazji próbują wysadzić europejczycy przy okazji jakichś sterowanych "rebeliantów"
>ohui.tiff
>zbierz całą kasę jaką masz sprzedaj dobytek i spierdalaj do turcji szukać azylu
>tam cię relokują na jakiś wypizdów gdzieś w kurdystanie i pozdro sześćset
>jako "uchodźcy" pchają się głębiej do europy jebane murzyny z kurwa afryki które w życiu syrii na oczy nie widziały
>nie jesteś w stanie się gdziekolwiek dostać bo wszędzie zajebane nimi wszelkie placówki
>być może dosyć przychylnie nastawione wobec ciebie społeczeństwa europejskie z roku na rok coraz bardziej cię nie znoszą mimo że jesteś dosłownie niewinny
>do kraju nie wrócisz bo chujnia z grzybnią trwa w najlepsze a jeszcze sobie ruscy z jankesami urządzili w powietrzu nad twoim dawno rozpierdolonym bombą domem zawody na najdłuższego chuja
>twoja twarz gdy nie masz twarzy

akurat ja mowilem o wszystkich migrantach legalnych i nielegalnych debilu zajebany ablu ablu lewaki cnie mati
przecietny prawak Sup Forumskopek nie widzi roznicy

ja pierdole deklu przeczytaj mój post
> nielegalny imigrant nie przylatuje samolotem deklu tylko łódką przypływa o tych mówię

>kurwa no panie policjancie, na drogach ginie więcej dzieci niż u mnie w piwnicy, co się będziecie przejmować?
"iksde", cytując klasyka.

Chochoła*

>wpuszczanie ludzi którzy dosłownie łamią prawo do kraju
może o tym nie wiesz ale ludzie którzy chcą nielegalnie imigrować do kraju łamią prawo tego kraju

Ja jestem lewakie a nie chcę uchodźców

czemu niby oni tacy beżowi pasowaliby ci do torebki

Nawet porządnie śmiechłem.

LE WA CTWO

lmao what a stupid memer cuck xddddddddd

>2017
>bycie anty-pedalem
cooooo

BMW E46 czy Golf IV ?

przecież dosłownie w każdym większym polskim mieście są jacyś murzyni i to niekoniecznie studenci większość rodziny zakłada z polkami