/polska/

Edycja prawicowa
ps: jebać komunistów pracujących w Auschwitz

Other urls found in this thread:

urbandictionary.com/define.php?term=baizuo
youtube.com/watch?v=RPNhPx6UfQQ
youtube.com/watch?v=VywjaoxfIxE&t=1616s
news.am/eng/news/429551.html
twitter.com/NSFWRedditGif

Jaruzelski to piękny pan. ładniejszy od Mariana

dobra edycja

dobra edycja

chujowa. kowin zjeb a paierz pedał dzieci jebał

>abu abu jestem frajerem który jest zbyt głupi na normalną robotę więc muszę pracować w chujowym miejscu
>TO WASZA WINA WY JEBANE PRAWAKI
lewaki to największe tępaki na ziemi

ale któryś z was chłopcy faktycznie pracuje zawodowo? mam nadzieję że na jedyną prawdziwie kapitalistyczną formę zatrudnienia jaką jest 'na czarno'

piękni chłopcy narodowcy siedzą po szafach i jebią się z kolegami w dupę. onr to zjeby słuchające manamu

>przegryw
>postuje Papieża
tak to by się zgadzało

ja jestem na zwolnieniu z zus, opinie?

pracuje w sklepię z bronią obsługując prawaków
bardziej kapitalistycznie się nie da być

>bądź nieudacznikiem
>wina wszystkich
>nie moja
XD
troche kekłem, ale wcale nie jestem lepszy, jednak nie narzekam na wszystkich dookoła. Mogłem sie uczyc, mogłem zrobic jakis kurs, a siedze tu, gram w gierki i oglądam anime

sklepy płacą podatki
prawdziwym ucieleśnieniem koncepcji wolnego rynku jest mafia

taa. ja kurwa studiuje medycynę zjebie, więc robotę będę miał. Tylko że zjebie niedojebany automatyzacja zapierdala jak skurwol po mięsnym, i niedługo uczciwa część klasy robotniczej będzie bezrobotna. i wy kurwa "dobrzy katolicy" najchętniej powiedzielibyście żeby zdychali. to kurwa prawica jest bandą tłuków którzy myślą że jak będzie wolny rynek to każdy będzie srał pieniędzmi. ps jebać feministki

kurwa przeklejam, bo żem nie zauważył że się nitka skończyła

przedłużali wszystkim, bo mało kto chciał zostać i jeszcze namawiali mnie pomimo tego, że tam manianę odpierdalałem przez ostatnie 3 tygodnie i wyrabiałem aby 40-50% normy. Ale ja powiedziałem że dziękuję bardzo, ale chciałbym jednak już zakończyć współpracę.

no to co się przejmujesz lmao
idź pracuj do makdonaldna albo gdzieś a nie w tym auschwitz jak taki mądry jesteś

Is there any reason why I shouldn't love Poland?

>studiuje medycynę
nie mowie o tobie user ale tak ogolnie czemu studenci medycyny to takie debile?

tak ciezko?

dobrze zrobiłeś user
i co, szukasz czegoś nowego?

ja na razie studiuje. nie winie nikogo poza sobą za mój obecny stan. słowa nie są odpowiedzą na ciężką sytuacje klasy robotniczej oraz niższej klasy średniej (nauczyciele etc.)

opinie o hayao miyazakim?

jak ludzie potrafią być takimi dynamiczniakami żeby chodzić na studia i zapierdalać fizycznie jednocześnie? ja jak wrócę z zajęć to jedyne o czym myślę to opalanie się przed monitorem

nie znam typa

bo na takich studiach gowno robia zbsz

jak rodzice nie fundują tylko trzeba studiować za własne to od razu motywacja rośnie

częsc to zadufane w sobie chujki, znaczna większość to chlejusy. i wszyscy jesteśmy wkurwieni tym jak polibudy chwalą się jak to nic nie muszą robić na studiach więc masz odpowiedź

szkoda mi wsioków i przyjezdnych na studiach bo muszą zapierdalać na utrzymanie mieszkania/akademika itd
a ja? studiuje sobie tam gdzie mieszkam więc
>mieszkam z rodzicami, zero kosztów utrzymania i lodóweczka pełna
>wszyscy znajomi tutaj
>miasto znam jak własną kieszeń
>rodzinka na miejscu
nie rozumiem jak można mieszkać na wsi

ale se zrobilem "ham and eggs" na bekoniku, ale tak chrupie ze o jej a jednoczesnie zoltko sie rozplywa po nacieciu nozem i miesza z rozpuszczonym parmezanem i cheddarem, czuje dobrze w chuj

i tak, i nie. Znaczy się ciężko, ale normę miałem tak niską, bo się opierdalałem, bo wiedziałem że i tak nie chcę tam pracować i mogą mnie wyjebać jak chcą
nie, ogólnie to tam pracowałem, bo można było dużo zarobić zdobywając bonusy, a nie dlatego że potrzebowałem pracy/pieniędzy. Teraz będę miał wolne weekendy w końcu, bo na codzień studiuję, a w kwietniu mam zaczynać jakiś staż co to mi promotor załatwił.

ew. całe wakacje zapierdalasz w rajchu żeby mieć utrzymanie na cały rok akademicki

to nawet nie musi być wies ale jakies mniejsze miasto
uczelni w polsce nie ma dużo

Bo jak mająwszystko ułożone to jest zajebiście, loszka piwo kumple hehe imprezki, to i chce się żyć.

taa. tylko że w moim mieście jest jeden z najgorszych uniwersytetów w polszy, więc spierdalaj

ej a jak to jest że w warszawskich korpo praktycznie nie ma żadnych miejscowych

u mnie w fabryce kucowania na 50 osób jest może dwóch warszawiaków, reszta takie same słoiki jak ja. Z czego to wynika?

gówno anonie, ja urodzony warszawiak studiujacy w warszawie i zaluje ,ze nigdzie nie wyjechalem
>tug nie masz studenckiego zycia w akademiku
>nie posuwasz kruszynek na imprezach studenckich
>nie czujesz tego czucia wolnosci wyrwania sie z wiochy
całe jebane zycie w jednym gowno miescie

>nie rozumiem jak można mieszkać na wsi
bo jesteś mieszczuchem i masz normictwo w genach, a ludzie na wsi cenią sobie przede wszystkim święty spokój i ciszę.

>Z czego to wynika?
jestescie tansi, lokalny zna swoja wartosc i nie jara go praca za 8k na fakturze

>8k na fakturze
chyba w trakcie studiów

no dobra, to gdzie ci wszyscy wysoko opłacani warsiawiacy, w makdonaldzie?

a czy ja mowie ,ze sa wysokooplacani? lokalny mial w wiekszosci spokojne zycie, nigdy mu niczego nie brakowało, nie musi sie zmuszac do robienia czegos czego nie lubi zeby zaspokoić swoja chora rzadze pieniadza,wystarczy mu spokojna praca za srednia place, Mariusz z lubuskiego bedzie zapierdalal jak maly samochodzik mimo ,ze hehe programowania w duszy nienawidzi ale matka powiedziła ,ze piniadz najwazniejszy to zapierdala, tak wiem ty jestes pasjonatem co to w bashu skrypty pisal jak mial 4 lata ale spotkałem bardzo duzo malomiasteczkowych ludzi w it ktorzy w glebi nienawidzili tego zawodu no ale pieniadz to pieniadz

ALE MI SIE SPAĆ CHCE JA PIERDOLE
ale nie moge sie teraz poddać

>lokalny zna swoja wartosc i nie jara go praca za 8k na fakturze
>wystarczy mu spokojna praca za srednia place
no spoko

no tak, lepiej pominac caly wywod

Już wogole pomijając fakt, że lokalny dostanie mieszkanie po rodzicach / babci czy poprostu rodzina mu kupi a przyjezdny na start jest obciążony kredytem 600k

ale wywód jest dla mnie zrozumiały - oto warsiawiacy nie uczestniczą w wyścigu szczurów i się Trochę bardziej opierdalają, w przeciwieństwie do przyjezdnych których sam fakt wyjebania z rodzimych miejscowości jakoś tam filtruje jako ambitnych i gotowych do walki.

Po prostu 'ktoś zna swoją wartość' z reguły oznacza że pracuje za więcej, nie za mniej. No ale cóż, być może taka ta jakość warszawska.

urbandictionary.com/define.php?term=baizuo
myslim

ta, to mnie w nich najbardziej wkurwia

a już zwłaszcza u razemków pierdolonych, dowalić wyższy PIT korpodronom to chętnie, ale o podatku od spadków po babciach z mieszkankami na mariensztacie czy powiślu jakoś nic nie mówią

>koniec ferii
>polityczka od rana

sprawia że myślę

siema wstałem

>wsioki i miejskie szczury kłócą się czyja kupka gówna pachnie ładniej
zatkać tam ryje robaki bo Pan z przedmieścia przyjechał

podziwiam że ci się chciało 2 godziny w korku stać

>Pan z przedmieścia
>t. debil co traci 4 godziny życia dziennie na dojeżdżaniu do pracy
Druga Japonia normalnie.

zdech

ale mam sranie uch

Oglądam Jana Knota, opinie?

niby tak, ale jak weźmiesz tak ze 3 dni w tygodniu zdalnie, to w sumie wychodzi całkiem ok

ej dobra kuce, wczoraj nikt nie dostarczyl ale szukam stronki do testowania sobie RESTa w soapui i chciałbym taka zeby zwracala duzo contenntu w jasonie bo znalazlem jakies w google stonki ale tam wszedzie tylko z jedna encja

Anoni, też tak macie, że jak się najecie to się Wam w chuj chce spać?

>Dysk nagle zaczyna wydawać dziwne dźwięki

co mowi?

Że trapy są dla gejów

>nigdy nie będziesz animką licealistką spędzającą czas ze swoimi animkowymi przyjaciółkami na robienie słodkich rzeczy
echh... po co wgl żyć..

>uzywaj tego samego dysku od 10 lat
>ostatnio zaczynasz sporadycznie slyczec pstrykanie dochodzace z komputera
>tug to prawdopodobnie dysk ale nie chce ci sie sprawdzac

>nigdy nie dostaniesz roboty i komplementów bo masz dwie jędrne sakwy mięsa z przodu pod szyją

ohoho tak anonki ooo takkkkk

nie, ake jak chce mi się szczać to też chce mi się zwalić konia

czytajcie Murciélago zjeby

sekcja past na fb to chuje

mam ochotę walić

gorąc

o kurwa anonki jestm teraz w robocie o okazało się że banda Ukraińców których mój szef Janusz zatrudnił bo he he mniejsze stawki biorą zajebało nowiutki firmowy samochód i spierdoliło
lmao szef od godziny wydziera się z biura i tylko mówi że Ukraińce to śmiecie
>badz Januszem
>chciej zaoszczędzić na pracownikach więc zatrudnij Ukraińców biorących połowę mniej niż Polacy
>Ukraińcy zapierdalając nowiutki samochód warty 60k złotych

Jebac anime
Jebac kommumism
Jebac jews
Jebac murzyn
Jebac stalin
Jebac ty

fajna twoja wymyślona historia gimbusie a teraz szoruj na majzę

czemu temu lisowi ogon z dupki wystaje?

fotki, albo nie miało miejsca

nie mogę przestać tego słuchać
youtube.com/watch?v=RPNhPx6UfQQ

anonki ja pierdole tak bardzo mi się nie chcę na siłownie iść ale muszę kurwa mać

>tug wyjebali z poprzedniej roboty bo 'ciencia kadrofe' a w realu ja i trzech innych zostali zastompieni przez mołojców
>tug doszły mnie słuchy, że udało ci się wysłać Andariel z powrotem do gorejących piekieł
znaczy eee słyszałem że firmie opinia gromko spadła bo nowi pierdolą wszystko co można spierdolić, mylą zamówienia, opierdalają się i spędzają za dużo czasu na fajkach i żarciu i bardzo kurwa dobrze

no nie do końca

Jebać anime
Jebać komunizm
Jebać Żydów
Jebać czarnych
Jebać Stalina
Jebać Ciebie
masz amerykańska małpo, nawet całkiem dobrze Ci poszło, bo żeś zdobył 56% punktów, masz tu tróję do indeksu i wypierdalaj

>żydów z wielkiej
>ciebie z wielkiej
aj waj kurwa icek kryj siem lepij następna raz

no tu już lepiej

nawet fajne żbsz

żydzi jako judaiści piszę się z małej, ale Żydzi jako naród pisze się z wielkiej, no i bezpośrednie zwroty do adresata zawsze z wielkiej, teoretycznie to "amerykańska małpo" też winienem był napisać z wielkiej, ale jebać to.

chyba zatrudnię ukrainkę żeby ukradła mojo cnote

Ale z was tępaki
Po kiego chuja stosujecie podział na prawicę i lewicę?
To tylko prowadzi do rozłamu społecznego
Co mają konserwatywne wartości do wolnego rynku?

Nazywajcie rzeczy po imieniu a nie się ograniczacie do dwóch pojęć jak jakieś tłuki

anime jest lepsze od zachodnich mediów
komunizm ma racje bytu przy postępującej mechanizacji
Jebać żydów
czarni powinni zapierdalać na plantacji
Papa Stalin to święty człowiek

ale pierdolicie

to lepsze.
youtube.com/watch?v=VywjaoxfIxE&t=1616s

>komunizm ma racje bytu przy postępującej mechanizacji
to samo mówiono 100 lat temu
kurwa nie wyszło
>Jebać żydów
>czarni powinni zapierdalać na plantacji
tak

>Papa Stalin to święty człowiek
zabijał polaków więc tak

Thank you, slavic bros, God bless you. news.am/eng/news/429551.html

podwyższyć podatek od spadków

shut the puck up you upa nigger

>tug sprawko do oddania na jutro
>nawet nie zacząłeś
ale bym się jebał po twarzy za moje lenistwo żbsz

spierdalaj, za dużo mam do odziedziczenia, chuj komu do moich pieniędzy

święta prawda. żeby taki kruszwil skończył na bruku kurwa śmieć jebany

kolokwium w następnym tygodniu a ja z naukę się jeszcze nie wziołem

sprawka się robi w godzinę, chyba że jest się podczłowiekiem co nie umie, to wtedy faktycznie może być problem

bo jesteś rozpieszczonym chujem. tacy to do kołchozu powinni zostać wyjebani

ja to już nawet nie rejestruje umysłowo kwilenia "ludzi" co nie posiadają na własność nieruchomości zarabiają miesięcznie mniej niż cztery zera po prostu szkoda czasu