/ex-yu/

"4 touchdowna u 1 utakmici" edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=4uvcET2Xpis
index.hr/vijesti/clanak/rijecanin-napisao-u-zivotu-uziva-onaj-tko-zna-a-ne-onaj-tko-ima-sat-i-pol-kasnije-se-utopio/1017032.aspx
rts.rs/page/stories/ci/story/3/region/2990312/hrvatska-neprimeren-sadrzaj-u-lektiri-za-cetvrti-razred.html
blic.rs/vesti/svet/ispovest-hrvatice-kako-se-moja-novogodisnja-zurka-pretvorila-u-razvratne-orgije/ccnt12l
twitter.com/SFWRedditGifs

Бићe бoљe 2016.

niko nije potvrdio sere lik

vucicu molim te nemoj me silovat

jos sam nevin

ne zna se koji je veci peder od njih dvojice

vucc pdr

Dobro vece

Dobro cifrece

bok

ovo lol
i jos ta "najebao sam" faca kako je pogledao u kameru juncker

ex-yu kraljica
youtube.com/watch?v=4uvcET2Xpis

postaj stopala

tfw no trap gf

index.hr/vijesti/clanak/rijecanin-napisao-u-zivotu-uziva-onaj-tko-zna-a-ne-onaj-tko-ima-sat-i-pol-kasnije-se-utopio/1017032.aspx

HAHAHHAHAHA KAKAV JEBENI RETARD OMG

jedan smrdin manje koga boli kurac

plakem

...

>suljo
ovo neki bosnjal lmao
vicevi se pisu sami

zaista zalosno

>u životu uživa onaj tko zna, a ne onaj tko ima

stvarno te tjera na razmišljanje

Akademski sam veoma uspešan, ali dzabe mi to kada nemam uopšte prijatelje.

kako bi volio istrosit siptarku na kurcu

ja maćedonku

...

luks butiful

kad ce referendum?

evo sad će, samo što nije

odma ubrzo

samo vidi, mi cemo otkinut i dio srpske krajine, taj dio oko dalmacije ima tamo jos srba

bolje biti sto godina bogat nego jedan dan siromašan

jel vi bas zelite da nato (mi) intervenira?

samo navalite, mozda nesto i uradite ovaj put

>Svejedno smo se dogovorili da zbog lošeg vremena nećemo plivati, nego ćemo se samo skinuti i uhvatiti za ruke u krugu

Pametno, pametno. Ali na fotografiji na vrhu se vidi da plivate svako po svom i ne držite se u krugu.

cca 6000 v 80000

razumijes da su tamo bili simbolicki? jeidni koji su zajebali su bili nizozemci u UNu sto su dopustili Srebrenicu, nisu se usudili ista napraviti jer ih je bilo premalo

sto se mene tice knin i krajina su trebali ostati srpski, sta ce nam to, tad je bar ljudi bilo tamo i bilo je neke koristi od te zemlje, sad samo propada

danas sam maštao kako vučku uperim pištolj u glavu, ozbiljno mu naredim da se povuče sa vlasti da ne bi bilo zvekete, i on se povuko... bio sam ponosan na sebe dok mi hladna kiša nošena vetrom milovala lice jer taxi od grada do mene košta koliko i paklica cigara na pijaci, a retko kad u vučkovoj suverenoj i teritorijalno integrisanoj državici imam za oba...

nije nije, ne znaš ti. To su Srbi protiv svijeta bili, i svijet je rekao
>jebiga prejaki ste, jel može neriješeno?

I bilo je tako 50 odsto pripalo srbima, posle je doslo do zajeba i formirano je Brcko ali Brcko je prakticno srpski grad.

tko ih je tjerao da idu protiv države

protiv drzave su isli hrvati a ne srbi, srbi su samo iskoristili ustavno pravo da se otcepe od nelegalne tvorevine

curi mi bulja

sta se desava tvojoj curi?

> srbi su samo iskoristili ustavno pravo da se otcepe od nelegalne tvorevine

ti razumijes da su i HR i Slo iskoristile ustavno pravo da se legalno otcjepe od Juge?

>50 odsto pripalo srbima
aha, pripalo je zato jer je NATO zapovijedio, inače bi ih pregazili na terenu.

ne niste, za otcepljenje vam je trebala saglasnost i ostalih republika sto se nije desilo

ali hr i slo danas postoje, a krajina ne

Slovenija jeste iako su ucinili bezbroj teroristickih akata pre toga, ubili su desetine regruta iz svih republika sfrj, nasilno proteravali one koji nisu hteli da glasaju ali manje nego u hr koja je bez saglasnosti konstitutivnog srpskog naroda odrzala izbore i referendum.

ne pozivaj se na to, u ustavu su postojale brojne odredbe koje su tome proturjecile

hrvatska elita koja je raspirivala mrznju i prisiljavala srbe na rat
ne krivim ih nimalo, da sam srbin isto bi se htio otcjepiti od ove ustaske govnarije

>oni pricaju o ratu koji se desio 10 godina pre njihovog rodjenja

gnjatic.gif

zalosno

>koliko i paklica cigara na pijaci,

koliko je to para i koja pijaca?

Slovenci su se odvojili prije nas, i s njima su isto zaratili. Tu je slovenska elita raspirivala mržnju? Jedina je razlika što oni nisu imali puno srba u državi, pa su se lako izvukli

u ustavu iz 1974 je pisalo da:
-svaki narod (ne republika, nego narod) ima pravo na odcjepljenje
-socijalistička republika hrvatska je država hrvata, SRBA i nacionalnih manjina

izvucite iz ovog logični zaključak

ah da to drevno pravilo diskusije
>gledali smo onaj film pulp fiction(**94) stvarno je strava
>bre mali rodjen si 95' nemoj da pricas

zadnja brojka za pive koje cu upravo popit

Imao sam semu sa jednim vozacem kosmet prevoza da mi dovozi cigare bez markice koje su bile jeftinije tipa u prodaji 200 a on 150 po pakli ali ga vise nema ;_;

Hrvati ubedljivo najbolesniji narod u Evropi
rts.rs/page/stories/ci/story/3/region/2990312/hrvatska-neprimeren-sadrzaj-u-lektiri-za-cetvrti-razred.html

nismo mi zaratili sa njima, oni su zaratili sa JNA iako su ovi hteli mirno da se povuku

kraljevacka pijaca, ronhil za 1200 dinara boks

>oni su zaratili sa JNA


haha, zašto bi to uradili?

pa iz mržnje, da pobiju par čefura dok imaju priliku

dopra cena tepra ali karta za bus ovamo i tamo isti mi kurac

oni su racunali da ce JNA da ih okupira iako se ispostavilo da ih je boleo kurac, pa je ""rat"" trajao 10 dana, jedini koji su ga vodili u svojoj istoriji i na koji su ponosni

kakav je zivot u srbskom detroitu
jel vas jebe radomir

janez janesa je inace malo lud covek koji sd lozio na rat

tiha smrt osim ako nisi sa kosova

radomir? mislis na kafe radomir?

prestani da se trpas u nju

radomir nikolic
a sta je fora sa kosovarima nije prvi put da cujem da su kancer

ono kapiram imaju isti mentalitet ko i siptari tako mi bar prico. coek iz peci koji se odselio odatle pre 50.godina

HAHAHAHAHAHAH KURVATICE PONOVO UDARAJU
blic.rs/vesti/svet/ispovest-hrvatice-kako-se-moja-novogodisnja-zurka-pretvorila-u-razvratne-orgije/ccnt12l

Kurvacani kakav je osecaj kada vas cuckuju svi Zapadnjaci kojima se toliko uvlacite u bulju i jebu vam zene masovno?

>radomir nikolic

On je u Kragujevcu, ne Kraljevu. A nisi pogresio za srpski detroit, kragujevac se povadio malo a kraljevo je bukvalno dolina gladi cemera i jada gde se semafori i kineske robne kuce otvaraju kao fabrike

kosovari bukvalno zauzimaju sva mesta od uprave do cistacica u skolama, svi po dve plate + lova od imovine dole

nemam nista protiv njih nek se snalazi ko kako zna ali cinjenica je da su okupirali grad

cec ovo je više humor nego erotika

ah permutovo sam

da vidoh negde da je glavni event u gradu otvaranje kineske radnje

zaista zalosno srbijanac

cek hoces reci da je krsljevo gore od vranja?

Nije gore od Vranja, ali bez uvrede za Vranje, strmoglaviji je pad Kraljeva nego Vranja.

>blic
doslovno fake news
pa i ovaj text izgleda ko jeftin erotski roman plus nigde ni jedan izvor

>vranje
>kraljevo
>zajecar

ja sam mislio da vi dole ne koristite Sup Forums dbi

vranje je najveca rupcaga na balkanu

prosecna starost stanovnista 50 godina a pola od toga cigani i posrbljeni bugari

ovo je zaista zalosno

dakle kosovari kuda god da odu uniste sve. verovatno zato sto ih je ovde manje je bolje jer su svi pohitali ka severu

pričitao si """članak"""" i misliš da je istinit? ubij se


>Već dve godine aktivna sam članica poznatog internet servisa deljenja prevoza i pošto često poslovno putujem, na nedeljnoj bazi sam kao vozač nudila prevoz drugim članovima.
>U međuvremenu unajmila sam kuću u unutrašnjosti Istre samo za tu priliku, pošto imam sjajan i dobro plaćen posao, novac mi nije bio problem.
ko da Hemingwaya čitam

e tako je nama sa onim pickicama iz hrvatske koji su dotraktorisali 90tih
sve unistise plus su najveca mafija i kriminalci svih fela u Vojvodini

da, i?

>da, i?
Da.

kao plemensko rodovska zajednica, sire se ko kancer dok starosedeoci kukaju, podmecu jedni drugima noge "a ti nisi kraljevcanin ti si iz ovog sela, ne ti si iz sjenice" i na kraju prodaju tim kosovarima imanje i zapale za beograd

ima ona istinita prica kada siptar dolazi kod srbina na kosovu da kupi imanje i ponudi mu 50 hiljada maraka a srbin kaze pa kako kad vredi 100 hiljada? a siptar kaze zato sto cu da kupim i u kraljevu od tebe za 30 godina

istina, starosedeoci vranja su sve bugari i cigani. sreca moji su doseljenici iz okolnih sela i centralne srbije gde su neki pristigli i iz crne gore. e i da skontao sam da su seljaci po selima ovde znali cesto da menjaju prezimena bez razloga. npr sa oceve strane su se ranije prezivali dimitrijevic sve dok nije prapra deda odlucio da promeni prezime iz nekog razloga

nema niceg pogresnog u tekstu

pa svi "kosovci" (kako oni zele ds ih zovemo) su nasledili taj siptarski mentalitet, kao i smrdogorci. doslovno najgora grupa ljudi koji neko moze da zamisli

.............................................

Ajmo skratit ovo

Kolika je po tebi vjerojatnost da je taj članak istina priča?

80%
vidio sam slicne stvari na tulumima jos kad sam imao 17 godina, grupna prstenjacenja, skidanja, spavanje po 4 u krevetu itd

To je zato sto velika vecina njih ne smatra Kosmet za svoju zemlju, rodnu grudu, kako god i jer su naseljavani tu po duznosti, po kazni svi zivi od licana, hercegovaca, crnogoraca po metohiji, hrvata janjevaca, pa im ne pada tesko da se sele i da prodaju jer vec vekovima kruze po ovom poluostrvu.

sts su tulumi?

žurke bre

>80%

laku noć ex-yu

zurka

...

znam da su zurke a zanimalo me jel se razlikuju od klasicnih pa ih tako zovete?

ne

Au koja ste vi stoka, ako vas vec nije sramota oca i matere kako nije naroda i vjere svoje?

Pa svaki srbin je meni brat bez obzira dal je srbin iz sumadije, vojvodina, bosne, hercegovine, kosova, crne gore, hrvatske. To dijeljenje po regijama odakle je ko dno dna

>grupna prstenjacenja, skidanja, spavanje po 4 u krevetu
zelentekst?