/ex-yu/

haplomeme izdanje

Other urls found in this thread:

instagram.com/_tbk___/
twitter.com/AnonBabble

SMRT haploautistima i meme maperima

What the fuck was his problem ?

Nemamo turske krvi degenko.

Samo vise starosedelacke.

Croats are my R1a-Z282 brothers :)

OVO

brate mene iskreno boli kurac koje sam haplomeme, ali mi je zanimljivo da pricam o tome

t. sqiptar

He was too white for us

ovde smo

turska krv ne postoji

Uostalom i ovo...

ovaj konac je prvi napravljen

ovo je dobra prica

Should I hate you, croat? Should I? Your men's water polo team is hot though. No homo.

that he chose the wrong side, what'll he do now, when Tuđman's guard abandoned him?

>smrvi zaista veruju u ovo

novopederi ne znaju pravila

Znate sta je meni naj smesnija stvar.

Kad bosnjaci krenu da seru da su najcistiji.

ajde ubi se novopedercino i prestani da mracis sa ovim sranjima

Ko se sjeca pikachuuu sa tinychata?Cura postala model.

12.1. igramo rukomet protiv srbije
ko ce gledat s mnom

vjerojatno su originalni srbi masovno bježali u hrvatsku, a srbiju su kolonizirali crnogorci koji su polu šiptari, turskih gena baš i nije nađeno za sad

>albanci su ti narod sa bliskog istoka
pa jesu, kad smo tu došli u 7. st. dočekali su nas smeđi bliskoistočni iliri/albanci

>srbiju su kolonizirali crnogorci koji su polu šiptari
jos tu ima i torlaka(mk i bg) i vlaha(ro)

tabak ilma?

Kek, that's the song that made me into nationalist music from ex-yu

But really, what the fuck ?
>Ok I sign peace
*meets with an amerimutt
>nah I don't, fuck ethnic division
>ends up with a divided country

instagram.com/_tbk___/
ova?

Tako je baki,reci ti novofegetima. Balkan i Anadolija/Iran su odvojeni po tom pitanju ko Japan i UK.

Netko od vas kretena pozna pravoslavnu teologiju?

ko je ovo levo, lana jurcevic?

Originalni srbi su bili Poljsko pleme koje je migriralo na jug..

Ratko Mladic je tipican West-Baltid kao poljaci i svi hrvati koji su svetlije puti su isti.

ratko mladic je tipicna panjogalva bosancina

vidistvarno zagadjujete konac ovim lupetanjima i idiotarijama

da
inace dobra picka

Koga boli kurac tko je bio šta prije 2000 godina, to je iskompleksirano.

ona je očito pokupila ovaj gen

Imas pravo dbi

Sta smo sad je bitno

inače kurva

realno ne znam sto vas boli kurac za ta haplomeme sranja, pogledajte sebe u ogledalo pa vidite na sta licite
mozete da budete najsmrdljiviji arapin al dok ste cisti i zanimljivi bolji ste od 90% smrdije, bosne i crvatske

može li mi neko dati tl;dr za i1 haplogrupu? to mi je ispalo na onom sajtu

pogledaj op pic, srbi su pleme iz sjeverne rumunjske

Da ides stvarno daleko u prošlost, skoro svaki identitet možeš zrokati u kurac.

To "Svi smo mi braća koja dolaze iz nekog mjesta" je uvijek sranje.

I1 je ostatak Skandinavaca pre zadnjeg ledenog doba koji su blejali na balkanu neko vreme.

I to je to dbi.

>Skandinavaca
valjda je to posljedica, a ne preteca

Poslao sam onaj sajt trojici drugova,svima je ispala l1.

najdebilnija stvar koju sam do sad video su oni prenosi kaunter strajka i dote na sport klubu

ne bi je zenio samo pojebo par puta

pic related
rece covek i2 ne L2

Ja sam isto I1.

Crna Gora takodje

i ja

>lana jurcevic
pa zar nije ona hrvatica

rekao sam I(i)1
oli da se pojebemo

>sta je shift na tastaturi

Imam crnkinju devojku iz Afrike i dolazi mi u martu za rodjendan da ostane. Zovem je Blesavica.

Zalosno!

unistices rodjendan

postaj njenu sliku

>udjem na vijesti tacka kom
>95% vijesti neko ubijen,bomba,samoubistvo
>izadjem iz vijesti tacka kom
Sto ne objavljuju neke svjetlije stvari znamo i mi da je haos po gradu

prije 10 000 godina u danskoj je živio neki visoki snažni lik sa plavom kosom i kockastom glavom, namnožio se i njegovi potomci su naselili sjevernu njemačku i skandinaviju i tako su nastali germani

i onda su par tisuća godina kasnije srušili rimsko carstvo i osnovali ostrogotsko kraljevstvo i zato si ti danas i1

i onda su nakon parsto godina došli avari i slaveni i nadjebali germane

Šanse su velike da su ti djevojku jebali pola njezinog sela, pa se ti vidi želiš li navući spolnu bolest.

pa jeste

Kako su nastali Slaveni onda?

Indo-Evropljani su dosli bili su tamniji od finaca jebali se sa fincima i tako su nastali rusi i ostali slaveni

iz koje zeme?

Rusi su među najmlađim Slavenskim narodima, Hrvati i Srbi postoje prije njih.

ma mi smo mesavina plemena iz juzne poljske i onih dinaridskih koji su pristigli sa karpata. naravno ima tu i jos svasta nesto ali je u zanemarljivim procentima, kao siptarski geni koji su prisutni dosta u crnogorce

Somalija best kantri

Koji su najstariji slavenski narodi?

galebe?

>kao siptarski geni koji su prisutni dosta u crnogorce

ima vise u kosovare i sandzaklije, bukvalno su vecina asimilovani siptari u ovom trenutku dbi
a istocna i juzna srbija su pune cincara/vlaha, bugara i cigana

Al iskreno sad,biste li malo cijepnuli sad sa ovoga a?

Poljaci, Horvati i Serbi

Ironično, ali Hrvati i Srbi su među prvima koji imaju ime i identificiraju se sa tim imenom.

>cigana
Mesane varijante izmedju bugara i cigana su najcesce dbi

Oces da mi kazes da nas jezik i poljski su u sustini preci ruskog i ostalih slavenskih jezika?

cak ima i teorije da su hrvati i srbi su sinonimi, te da su bili naziv za izvorne slovene

bio je neki malo manje visok i malo manje snažan tip sa plavom kosom i okruglom glavom koji se rodio u sibiru, namnožio se 10 puta više od ovog gore spomenutog i njegovo sjeme se proširilo od poljske do indije preko irana

to pleme je u ukrajini naletilo na neko visoko snažno crno kockastoglavo pleme ( ovi na zadnje dvije slike ovdje: ) koje je tu još od prije ledenog doba i onda su se izmješali s njima i stvorili slavene

ne bih jer sam malopre jeo i to baš krmetinu

Ne, ali da smo među prvim Slavenima koji imaju ideju o vlastitom identitetu, pogledaj povijest Bijelih Hrvata i Bijelih Srba, tu se i vaši i naši povjesničari slažu.

t. sidaš

Albance treba odstraniti

Srbi i Hrvati su kao dobro i zlo.Ali ko je jedno a ko drugo?Srbi su divlji necivilizovan narod ali su Hrvati bili fasisti i imali logore.Sta vi mislite egzju?

Slaveni(ovi sjeverni a nekad i mi) su genetski bliski s afganistanskim Paštunima.

Ima teorija da su Arijevci naselili prostor Afganistana,Indije i Irana i arijanizirali im kulturu.

Par stoljeća poslije ovi sa sjevera tih prostora su migrirali u Europu i od Sarmata postali Slaveni dok su ovi na jugu di je Indija i Iran ostali i mješali se s domcilinim stanovnicima(Medesi i Elamiti u Iranu i Dravidi u Indiji).

u ruskom poserb znaci posinak pa bi serb znacilo sin(ak), dok za horvat nisam siguran

stvarno su nekako podljudi dbi
imaju tu neku podljudsku auru, čak ni crnci ne deluju tako, ni cigani

Mislim da smo retardi svi.

Ali sve vas volim

horvat moze da znaci i (h)rvati u bukvalnom smislu, a moze da se odnosi i na naziv za one koji su ziveli po brdima, sto asocira na prapostojbinu srba i hrvata - karpati

>u ruskom poserb znaci posinak
umak?

iz Kenije je

Ima smisla dbi.

R1a-z93 je naj cesci u iranu.

i posle je mutirao u R1a-z280 i R1a-M458

Samo sto su iranci sad bez povratka izmesani dbi

Horvat je perzijska riječ za druželjubiva osoba.

ali bukvalno gde god da se spominju hrvati tu su negde i srbi, i obrnuto. evo i dan danas je ista situacija
stvarno te tera na razmisljanje

Mislim da Hrvati i Srbi pripadaju različitim civilizacijama, ne bolje ili gore, već samo drugačije.

ima smisla jer su h i s i b i v srodna slova, pa je onda HRV i SRB ista riječ, a i jedna i druga imaju vokalno r

recimo 7 se na grčkom kaže hepta a na latinskom septa, a za b i v je primjer bizant i vizantija

gde si radio to za dnk i koliko te je kostalo?

mislim da su to samo površne razlike, vi idete u ovu crkvu mi u ovu, vaše su pesme ovakve a naše ovakve, ali u srži smo nažalost vrlo vrlo slična govna!

Ima razloga sto smo se bas rodili ovde.

Ili ja barem sebe tako tesim

dobio sam aids samo od gledanja ove fotografije

t. Deretić

>aR1ans

Ima smisla dbi