/ex-yu/

T H I C C

Other urls found in this thread:

sh.wikipedia.org/wiki/Srbohrvati
youtube.com/watch?v=ge7KoJxSgSc
twitter.com/SFWRedditVideos

Bem ti konac opet ce da pocne pickopacenje

MA ME MI MO MU

Moj ortak inace lici na mocu iz "ovo je dobra" prica cak ima i problem sa izgovaranjem R.

/ex-ju/ je jedna zajednicka frendzona

a sad da nastavimo. ko nije haploskupina I ili R ide pod mac, bato

>EU je dobar
>Engleska napusti EU

Ja sam najiskrenije ili I1 ili I2 da budemo realni nemam sta drugo da budem kad mi je cale iz crne gore.

Sem u najgorem slucaju e1b1.... ubio bi se da sam u srodstvu sa siptarom pa cak i da je ziveo pre 2000 godina dbi

Ja obožavam Srpkinje sa tim njihovim naglaskom, hatefuck je doslovno raj na zemlji sa njima. To je jedina pozitivna stvar kod ideje Juge.

ALO JEBEM VAM MATER KOLEKTIVNO OK?

isto i mi mislimo o hrvaticama dbi
digne mi se kurac kad cujem kad pricaju hrvatski, pogtovo onaj dalmatiski govor hnngnngngngh
>ook nemas hrvatsku gf sa kojom bi se igrao cetnika i ustasa

ko ovde spreman za 3. jugu

ok

ovdje impliciras da Englezi nisu sebicne pizde

=u=bi se zagrepcanko

Subotom i nedeljom i od 22 casa radnim danima jeftina struja.

danas je sreda

sutra je cetvrtak

Može Jugica samo sa Slovencima, svi ostali u kurac.

To sam skužio. To je vjerojatno neki atavistički osjećaj da jebeš žene drugog plemena.

dobro jutro

sta su uopste slovenci koju picku materinu

Baš to, tek sada će EU moći stvarno prodisati pod Švabama i Francuzima. Englezi su od 1. dana trojanski konj.

laku noc

>To sam skužio. To je vjerojatno neki atavistički osjećaj da jebeš žene drugog plemena.
ali ne dize mi se na druge kao sto mi se dize na njih dbi, meni se hrvatski kao jezik jako dopada kod zena jer zvuci bas fenimizirano tj. onako kako treba. to je vise bioloska stvar oko uparivanja kao ona fora sa feromonima
nego ajmo u zamenu

prodisace vam keve i sestre od migrantske kurcine

Austrijanci

Dele gene sa njima dbi.

Austrijanci su ti sloveni koji larpaju ko nemci.

Alpski Hrvati, ne stvarno, oni ni nisu imali identitet do prije 150-200 godina. U biti su svi Jugići ili Hrvati ili Srbi, svi ostali narodi su izmišljeni.

germani

Tito je bio jevrejcina.

>a posle cemo na klizanje anone?

>U biti su svi Jugići ili Hrvati ili Srbi, svi ostali narodi su izmišljeni.
netacno, ovo je daleko najbolji opis jugoslovenskih naroda i tacka

sh.wikipedia.org/wiki/Srbohrvati

Znam, ja kad čujem Srpkinje sa onim njihovim naglaskom se topim, s druge strane kad slušam Njemice ili Amerikanke, nemam taj osjećaj.

Sinko, imigranti će završiti u organima kod nas.

i hvala mu na tome jer se svi dan danas slepaju o stvari koje je le ebil komunizam izgradio

Ti si baš zapeo za tu ideju, opet ti kažem, nema Srbohrvata u praksi u povijesti. To je kao Švabe i Austrijanci, zar nije bolje da imaju svatko svoju državu i mir?

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

kombinacija plavih i smeđih slavena

Ne, imam preca posla.

0w0

prodisace i tebi sine i to za dzabe, a oni ce bar dobiti neku kintu ili uslugu od svaba za to

ovaj film je teska crvena tableta

ovo nije smesno iako se desava crvatima
e moji jugoslavsi sta smo docekali...

zaista zalosno

ima ih samo sto ne zele da prihvate cinjenice. mozda su buducne generacije trezvenije, nadam se. ciklus podele ce opet preci u ciklus spajanja

>nije bolje da imaju svatko svoju državu i mir?
ne, njima bi bilo bolje da su zajedno, ali ne smiju jer su ubijali židove

zelim umrijet

jadna ljevica kada Gen Z dobije pravo na glasanje

youtube.com/watch?v=ge7KoJxSgSc

plakem svaki put

zaista zalosno

mislim da si obećala doći na jedan ex-yu sex party prije toga

levica je mrtva trenutno, new left i liberaši su je ubili, barem u evropi. a oživeće ponovo kad bude dovoljno gladnih, a biće

e moj smrdine u istom smo kurcu

Bili su razdvojeni čitavu povijest, davno prije ubijanja Židova.

osecam da je gen z jos gora od trenutnih levicara dbi

19 cm ovdje

Kako bi je guzio brateeeee

gen z su baza
jos ak saznaju za 4čan

moze, ja cu se lizat sa zagrepchankom dok se vi guzite

>MOJ SIN JE PEDER

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PLAKEM OD SMIJEHA

>ook 3 meseca vec nisi pipnuo nesto zensko

Globalne klimatske promjene i demografska eksplozija će dovesti do migracije stotine miljuna ljudi u 21.stoljeću. Desnica će vladati EUROPOM.

Jedno Kršćansko CARSTVO, OD PORTUGALA DO RUSIJE, JEDNA CIVILIZACIJA, JEDNA VJERA, JEDNA SUDBINA.

A komunjare će dobiti besplatan let helikopterom.

forsiranje degenerizma neminovno vodi u pic related

jesu moj kurac, njih boli kurac za sve to i verovatno ce i ostati anacionalni

Ko nije za Vucica nije srbin.

Ja cu biti sledeci hitler dbi.

probaj 26 godina

to je narastaj koji ce otici u njemacku k'o i prethodni

bili su razdvojeni kao i pruska i bavarska jer etnicitet nije bio toliko važan u određivanju granica

ali s druge strane ipak su bili skupa u svetom rimskom carstvu njemačkog naroda

riknjavam od krincha

ovo ali stvarno

al razmisli sta je na internetu zabavnije
neki forsirani liberalizam s ocajnim humorom il underground meme i ideje o ubijanju ljudi koji su drugaciji

da ali su se na kraju ipak spojili, ali posto su zasrali sve tokom ww2 sada ne mogu da se ponovo ujedine verovatno zbog zidova koji se plase da se opet ne izrodi neki hitler

Feel like shit I just want them back

367 postova u prethodnom koncu

pa zato je ta generacija opasnija i gora za covecanstvo jer nema blage veze ni sta gleda ni o cemu pise, ako im isforsiras meme poput trampa on ce da ponavlja kao idiot

daj jos od ove

kršćanstvo je mema
meni bi bilo draže da propadne anglo saksonska civilizacija i da njemačko ruska unija dominira svijetom

PITANJE

Vidim da vas ima tu dosta koji su ajmo reću Jugonostalgičari ili ovaj koj podržava ideju Srbohrvata.

Ali koliko vas je čistih Panslavista, znači za zbližavanje svih Slavenskih zemalja?

To su altright kretenoidi

moras biti degenerik i to tezak da bi bio ekstremni desnicar

bas mi je krinđ kad vidim zenske koje lome kicmu samo da bi se sto vise naguzile

Ja jesam iskljucivo iz razloga jer mi se jebu ruskinje dbi.

...

ja sam komunista (maoista) i podrazumeva se da sam za to

>Ali koliko vas je čistih Panslavista, znači za zbližavanje svih Slavenskih zemalja?
to je vec preterivanje jer mislim da se nikad nece ostvariti ali sto da ne. realnija je situacija da se mi prvo ujedinimo pa onda i ostali da slede taj primer

samo istrebiti camuge i muslimane, nista vise, to nije ekstremno, to oni rade medju sobom odavno

decko mozda si gej
samo kazem

razmisli o tome

>1389

kosovska bitka get

ma ti si

aj mrs s tim idejama nije radilo prije a nece ni sad, rusi su zlo

krscanstvo je isti kurac
kao i islam itd.

nesto ostavljeno od monarhija kada su ljude trebali uvjeravati da se trebaju bojati boga i da ce, ako budu vjerni sluge u ovom zivotu biti nagradeni u sljedecem, dok plemstvo zdere i opija se na racun plebova

Ovo i dodaj jos cigane

ja sam za da se izgradi medjuslovenski jezik, jedan uproscen i jedan slozen

ja nisam ni za jedno ni za drugo. slaveni su poput izdajničke djece majke rusije. bolje je da se spoje njemačka i rusija i zajebu sve te između i ameriku

cec
zensko sam

>samo istrebiti camuge i muslimane

Crnci i arapi su nasa braca i mi protiv njih nemamo nista niti oni protiv nas. Samo ih treba pustiti da razore kancerogeni zapad.

jel ono zdravo raditi sa kicmom? one su bukvalno non stop u tom polozaju kad su medju ljudima

stopala

razoricu ti kevin crni cmar

ma brutalan si, sinovac

Ovo. Ne treba padati na kancerogeni Sup Forums recnik, oni su puni zapadnih shillova koji pune mozak americkim autistima, sto ne znaci da i mi treba da pratimo te trendove.

nije zdravo, to i stikle ubijaju kraljeznicu