/polska/

edycja takiego obrazu naszego

Other urls found in this thread:

liveleak.com/view?i=0dc_1502229640
youtube.com/watch?v=K72amNHgQNU
youtu.be/0RkapfBYIfc?t=56
youtube.com/watch?v=wpkj2lWHIuc
youtube.com/watch?v=Hhk2i-exX9g
youtube.com/watch?v=q9EidxQy-ys
youtube.com/watch?v=mLqajpzPjUg
twitter.com/SFWRedditVideos

Postujcie 2D dziewczynki (animki)

ale dzisiaj nitki zapierdalają

>bazowana finla-
liveleak.com/view?i=0dc_1502229640

zrobiłem sobie dzbanek herbatki zielonej grapefruitowej opinie?

no to było powiedzieć :
ANIME

Znowu grałem z dziewczyną w piłkarzyki i znowu ją rozpierdoliłem nie dając jej forów.

Opinie?

to powinna być edycja anime

Ale nuta
youtube.com/watch?v=K72amNHgQNU

w sylwestra było w chuj większe tempo, nitka na 3 godziny to norma wieczorami, ta teraz jak nie zdechnie to pewnie jeszcze jutrzejszego poranka będzie zapostowywana.

tak trzymaj user, w piździe miała kisiel jak nic.
t.ekspert

trzeba było dać jej wygrywać a potem przy jakimś 8 - 0 zacząć grać na poważnie i ją rozjebać

dobrze zrobiłeś, z lamami trzeba twardo bo inaczej się nie nauczą
youtu.be/0RkapfBYIfc?t=56

Ale nuta
youtube.com/watch?v=wpkj2lWHIuc

Zrobiłem tak raz wczoraj. Znaczy było 8-3 jak się aktywowałem bo strzeliła sobie trzy samobóje, ale zasada ta sama.

>wykład o 7:50
kurwa mać nie mogę tak iść do spania jak przez dwa tygodnie o drugiej w nocy chodziłem

U-M-R! TAK!
U-M-R! TAK!
Nie kurwa UMA, to UMARU!
U-M-R! TAK!
U-M-R! TAK!
Nie kurwa UMA, to UMARU!

Cały czas, g*erkuję i nakurwiam ich
Z całej pety
Więcej i więcej
Cieszcie się życiem, dziewice!
Tak żeby nikt się nie skapnął
Nakurwiać!

ŻYCIE Himuoto!

Ukrywam się pod moim ulubionym kapturem
Dzisiaj też i ciągle opierdalam się
Moje ulubione poteito czippsu w dłoni
Przed kapą całą noc

Jak Chińska piwonia gdy stoję
Siedzę niczym górski kwiat
Moja krocząca figura jak Lilia
Perfekcyjna High School Gal
Której wszyscy zazdroszczą
patrzcie, wchodzi przez bramę
To czas na transformację
I na OPIERDALANIE

Za każdym razem
"Żryj! Tnij komara, G*erkuj"

Kombinacja tych trzech aktywności
Zawsze i wszędzie
G*erki to moi najlepsi przyjaciele
Oniczan się dopierdala ale
Wierzę, że wybaczy mi
Egocentryzm to moja najlepsza strona

U-M-R! TAK!
U-M-R! TAK!
Nie kurwa UMA, to UMARU!
U-M-R! TAK!
U-M-R! TAK!
Nie kurwa UMA, to UMARU!

youtube.com/watch?v=Hhk2i-exX9g
ale nuta

youtube.com/watch?v=q9EidxQy-ys
Obejrzyjcie

elo dawno mnie tu nie było, jak tam u was?

Ale dzisiaj chujnia dużego kalibru na czanach. Świat jeszcze nie wytrzeźwiał po sylwku?

chujowo, wypierdalaj

nie chce mi sie, tl;dw?

cicho siedź bo jeszcze ten cwel z umaru gf przyjdzie

chwytaj to, w /polsce/ dzisiaj wyjątkowo jakościowy kontent leci

ja mam o 8:30 projekt, chuj idę spać zaraz, bo mi się oczy kleją już powoli

niemiło żbsz

Tak w sumie to może jestem niecałowanym prawiczkiem, ale obiektywnie myślę, że znośna ze mnie partia.

>29 lat
>normalna waga, trochę /fit/
>wzrost król manletów (179 cm)
>morda ok, ładne niebieskie oczy
>zakola ostro ale trudno
>higiena osobista i jako-takie zdolności interpersonalne są
>mieszkanie po starych (wprawdzie w bloku)
>prawie 8k miesięcznie na rękę
>70k oszczędności

Nie mam motywacji gonić za babami, ale tak ostatnio myślę, że fajnie by było mieć żonę i dzieci i zostać przykładnym obywatelem, a nie takim glonem co po nim nic nie zostanie. Nawet gierki i animki nie sprawiają mi już przyjemności. Tylko nie chciał bym baby co mi będzie wyczyniać dramaty, zdradzać mnię, domagać się rozwodu itd.

Szukać na jakieś Sympatii? Może się 'nawrócić' i próbować poznać jakąśdobrą parafiankę?

no przecież to jest zmyślone

nom ale życie to gówno i nie warto wracać na szambo

21 lat i ani razu mnie dziewczyna nie przytulila ja pierdole nie jestem czlowiekiem nie moge sie nazywac czlowiekiem jak mozna byc czlowiekiem ktory rozwojowo ma 10 lat majac dwa razy wiecej

moj plemnik musial oszukiwac jakies skroty brac do jajnika jak w need for speed bo to jest niemozliwe

smiec juz nawet nie ludzki

co nie zmienia faktu, że nawet dobra historyjka, zwłaszcza że tu mamy takiego Anona, co to do psychiatry chodzi, bo ma napizgane w głowie ostro, więc wcale bym się nie zdziwił jakby to było naprawdę.

szukać, czas powolutku myśleć o potomstwie. 'Mieszkanie po rodzicach' oznacza że już odziedziczyłeś, czy dopiero zamierzasz?

169cm tu

zajeb się albo ja cię zajebię

Moja dziewczyna wysłał mi zdjęcie z jej lekcji pływania anonki
>pic related
czemu ma taką minę? wiem że nie umie pływać ale ten gość na zdjęciu to jej instruktor więc nie ma się czego martwić
o co chodzi z loszkami i pływaniem

no właśnie przestałem tu wchodzić bo mnie zaczęło wkurwiać to ciągłe "ablu ablu jakie zycie straszne jakie nie dobre ablu ablu nie dadzo ablu" ale co jakiś czas tak mam, że przypominam sobie jakie comfy rozmowy kiedyś tu miałem i w sumie wracam tylko po to żeby sie przekonać, że jest jeszcze gorzej i ludzie jeszcze bardziej zagłębiają się w swoim spierdoleniu

eh dajcie mi tako tylko nie kurwe

O, greentext to zawsze fajnie łyknąć.
Gurwa bo greentexty mają być prawdziwe.
>hoho sezon
lelłem

user, weź pożyj se chociaż do tej trzydziestki. Przy takich mońcach tym bardziej możesz. Pojedź w jakiej fajne miejsce, zobacz kawałek świata.

Danony idę gnić. Miłych snów Wam życzę. Dobranoc.

no mógł jednak nie przeginać aż tak końcówki

>akurat pochowali pannę obok szpitala w rzędzie nagrobków przypadkowo mijanych przez anona, i on akurat przypadkowo je liczy więc wie że jeden przybył
to jest bardzo klasyczny motyw literacki, choćby w 'Lodzie' Dukaja tak jest

ciekawe czy mokebe tez za jego plecami mu gf dotyka jak w tym anime

Odziedziczyłem, ojciec zmarł pięć lat temu a matka dwa. Z rodziny zostały mi dwie ciotki (kuzynki mamy) a tak to jestem sam.

haha ale przegryw

nie takie plot twisty już widziałem jak się odjebywały żbsz

jestem w pierdolonym szoku, spedzilem ostatnie 7 godzin placzac i pijac wude z gwinta w lozku jestem tak bardzo wkurwiony i rozemocjonowany w tym momencie ze nie mam slow, znacie ta apke do randkowania bumble? to jak tinder tylko ze w nim dziewczyny musza zaczac rozmowe. zrobilem profil i uzywalem go przez ostatnie dwa tygodnie, nie jestem oblechem i pare razy mowily mi dziewczyny ze jestem przystojny a w "rate" nitkach dostawalem 7.34/10. mam 25 i jestem dosc dziany mam prace i robie 45tys rocznie. jedyna rzecz to ze jestem niski, tak bardzo niski - 160cm. no i ustawilo mnie z dziewczyna na tym bumbl, nie czytalem jej "bio" bo byla w chuj ladna, spokojnie 10/10 i jest na medycynie na tym samym uniwersytecie co ja. w kazdym razie pisalismy przez dobre 12 godzin bez przerwy, o ksiazkach, sztuce, literaturze, jedzeniu, przyszlych celach w zyciu, filozofii... zapiera dech w piersiach i fizycznie i intelektualnie. i potem zapytala mnie ile mierze, odpowiedz zajela mi moment, potem otworzylem jej bio i okazalo sie ze ma 175cm. myslalem zeby sklamac i powiedziec jej ze mam 180 czy cos ale jakbysmy sie spotkali to przeciez by wiedziala ze jestem zakompleksiony itp. napisalem jej ze mam 170, zadnych zartow itd poprostu napisalem "170". dwie minuty pozniej mnie usunela. zadnego "jestes fajna osoba tylko po prostu lubie wysokich mezczyzn", zadnej sympatii, zadnych zyczen powodzenia tylko wyjebany po tym JAK DOBRZE nam sie pisalo przez 12 godzin. tak kurewsko nienawidze kobiet. nienawidze siebie i chcialbym umrzec. nienawidze swoich rodzicow ale najbardziej mojej matki za zrobienie gowniaka z gosciem ktory ma jebane 159cm. powinienem sie byl urodzic dziewczyna to nie jest fair tak bardzo siebie nienawidze JEBAC SPOLECZENSTWO

no to ja bym nie czekał za bardzo, rodzina ważna rzecz, zwłaszcza na starość

i chyba nie przejmuj się aż tak bardzo ewentualnym rozwodem, podział majątku dotyczy tego co zdobędziecie PO zawarciu związku małżeńskiego, poza tym są intercyzy

Próbowałeś odstawić internety, chujowe żarcie, gierki i chińskie bajki? (niepotrzebne skreślić)
21 to jeszcze nie tak źle. Do dyplomu czarodzieja Ci jeszcze trochę brakuje.

dobra ide sobie, może za jakiś czas znowu tu wpadnę się załamać nad wami

dobrej nocy

haha co za manlet

uwierz w siebie, bądź sobą, idź na siłkę i nie wal konia

>Szukać na jakieś Sympatii
Ogólnie to nie szukać na sympatiach i tinderach

Może się 'nawrócić' i próbować poznać jakąśdobrą parafiankę?
Najlepsza opcja raczej

no wypierdalaj już głupi awataropedale

dawajcie wiecej past bo chyba polowa nitki to nowociotexy

anime = wykop, czemu tak jest pewnie sie zastanawiacie teza gloszaca tak kontrowersyjna konkluzje wymaga wyjasnienie i oto one mianowicie na wykopie anime nie jest mile widziane dlatego tez taki uzytkownik wykopu przychodzi tutaj i spamuje obrazki z japonskich animacji czemu akurat tutaj odpowiedz jest prosta nie wie ze sa inne deski to raz a dwa jego znajomosc jezyka angielskiego jest uboga przez co nie mogl by sie komunikowac z uzytkownikami deski poswieconej animacji japonskiej jest rowniez aspekt atencji kiedy taki uzytkownik spamuje bo oczywiscie nie ma nic zlego w reakcyjnym anime ba zazwyczaj spotyka sie to z pozytywnym odzewem patrzac na korzenie tego forum i gdy taki uzytkownik wykopu zostanie poproszony o zbastowanie uzywa opcji "wykop" dosyc paradoksalnie zreszta co z tego wynika jezeli widzisz uzytkownika forum spamujacego obrazkami anime mozesz byc pewien ze jest on uzytkownikiego wortalu wykop jezeli pomoglem zostaw plusa

Pij mleko będziesz wielki.

Trochę pozwiedziałem, ale samemu słabo "żyje się" i podróżuje czy zwiedza, a koledzy z którymi kiedyś dało się coś takiego robić w większości się już pożenili.

Sprawami majątkowymi się tak nie martwię, bardziej samymi konfliktami i dramatyzowaniem itd., jestem naturalnym flegmatykiem i nie chce mi siębawić w takie rzeczy. Chociaż wiadomo w pewnym stopniu to pewnie nieunikniona częśćzwiązku.

Jakieś rady z tym podejściem parafialnym? Bo brzmi to jak trochę długoterminowa, powolna strategia.

jestem bogiem

powątpiewam w prawdziwość tej historii żbsz, jeśli locha taka super i w ogóle to raczej napisałaby od razu w profilu że wzrost poniżej x zatrzymuje przedstawienie

>nie szukać na sympatiach i tinderach
z tinderem 100% zgody, ale czy sympatia nie ma profilu nastawionego w mniejszym stopniu na znajomości jednonocne a bardziej na prawdziwe związki?

>najlepsza opcja
jasne, a później żona mu nawet gały nie opierdoli, bo bozia patrzy i wstyd

no elo

A wiesz że na zachodzie robi sie gierki z myślą o 30 latkach? Widzisz taki John Smith z zachodu to sobie może pozwolić na rozrywke powtarzaj za mną polaczku bo wiem że nie słyszałeś

ROZ-RYW-KA

to jest wtedy kiedy twój Janusz Overlord nie pizga cie batem w Januszexie w którym zarabiasz w przeliczeniu 500 euro w najlepszym wypadku. Więc wraca sobie taki John ze swojego korpo w którym zarabia 180k i odpala God of Wara i nikt mu tego nie wypomina bo kto bogatemu zabroni a że na zachodzie każdy jest bogaty to nikt innemu sie nie wpierdala w życie.

A w polsce? W polsce jak w gułagu. Wraca taki Mirek Pepeszczyński i za te 30zł które mu zostały to będzie co najwyżej chlał jego nie tylko nie stać na rozrywke ale i on nie rozumie konceptu korzystania z życia jemu roscyjscy panowie już wiek temu wpoili
>PAMIĘTAJ JANUSZ ŻYCIE TO NIE BAJKA ZAPIERDALAĆ TRZEBA

i teraz powtarza to jak mantre MUSZEM ZAPIERDALAĆ SZCZĘŚCIE TO WYMYSŁ PEDAŁÓW Z ZACHODU POLAND STRONK NASZE KOBIETY ZOSTAWIAJĄ MĘŻÓW DLA ZAGRANICZNYCH, MAMY HISTORIE PORAŻEK I NIC NIE ZNACZYMY NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ ALE PRZYNAJMNIEJ MAMY TZW HONOR I ZASADY CZASAMI CHYBA MOŻE

slav - slave

będe grał w gierki i może nawet czytał komiksiki jak mi sie zechce bo raz że mnie stać, dwa że żaden untermensch hodowany specjalnie jako tania siła robocza mi nie będzie szczekał co mam robić a trzy bo co innego mam robić w domu

więc chuj ci w dupe

było zakop

konflikty i dramatyzowanie są nieodzowną częścią związku, zwłaszcza na początku jak już minie zwierzęca chuć ale zanim zdążycie się dotrzeć. Rozsądni, kochający się ludzie uczą się radzić sobie z tym.

Prawda jest taka, że Polska potrzebuje "najazdu" imigrantów jak ryba wody. PiS miał do przyjęcia zaledwie kilka tysięcy uchodźców i odmówił jakoby było to zagrożeniem dla polskiej "kultury" (mając na myśli ochronę tego co w polakach najgorsze) i bezpieczeństwa. Tymczasem te kilka tysięcy to drobnostka wobec dziesiątek/setek tysięcy, które Polska przyjmowała w latach poprzednich. I co? Świat się skończył? Polacy nawet tego nie zauważyli.

"Multi-kulti" to jedna z najlepszych rzecyz, jakie mogą spotkać społeczeństwo. Weryfikuje stereotypy redukując ignorancję, rasizm i nacjonalizm, otwiera na odmienność, ułatwia a nawet wymusza poznawanie innych kultur i sposobów myślenia - wszystko, od czego stroni całkiem spora częśćniedorozwiniętych mentalnościowo społeczeństw, takich jak np. społeczeństwo polskie.

Zamykanie i izolowanie się na setki tysięcy ludzi potrzebujących miejsca do życia z powodu agresji pojedynczych jednostek to nie rozwiązanie tego problemu, tylko jego PRZY-CZY-NA.

Zagrożeniem nie jest inność, tylko ignorancja, separacja od inności i kultywowanie "tradycyjnych wartości" pochodzących z religii i konserwatyzmu - proszę chwycić się krzesełka - PO OBU STRONACH. Prawica obyczajowa za pomocą konserwatyzmu, izolacjonizmu i nacjonalizmu (chrześcijańskiego), chce rozwiązywać problemy i zagrożenia wypływające z konserwatyzmu, izolacjonizmu i nacjonalizmu (islamskiego)!

Dlaczego więc, do kurwy nędzy, kiedy takiemu patriocie pali się dom, to dzwoni po straż pożarną, a nie po podpalaczy?! Ano z tego samego powodu, dla którego tam gdzie konserwatyzm, nacjonalizm i prawicowość obyczajowa niemal zawsze znajdujemy również teizm - wszystkie one budują na tej samej podstawie nielogiczności, ignorancji, uwstecznienia i - nie bójmy się nazywać się rzeczy wyczerpujących definicje - głupoty.

powiedziala ze murzyni smierdza i brzydzilaby sie dotknac murzyna swoja biala skora

>jasne, a później żona mu nawet gały nie opierdoli, bo bozia patrzy i wstyd
Czy to aż tak ważne?
Z drugiej strony zdradzic tez raczej nie zdradzi

>jasne, a później żona mu nawet gały nie opierdoli, bo bozia patrzy i wstyd

Może taka lepsza? Przynajmniej mniejsza szansa, że z niezaspokojenia będzie mnie zdradzać. Sam jestem oziębły seksualnie, od paru lat nawet nie walę, seks by się zdał pare razy do spłodzenia dzieci i starczy.

>on nie wie co to oznacza

>laska mowi mi ze mnie lubi
>spytaj o numer
>mowi nie i zaczyna sie ze mnie smiac

brzydziłabym się dotknąć polaka swoją białą skórą

ale swoich cuck fetyszy to na mnie nie projektuj

>on dał się na to nabrać
lmao, kobiety nie są głupie i wiedzą że faceci wkurwiają się kiedy mowa o murzynach i białych kobietach.
Twoja gf może nie jest puszczalską kurwą ale absolutnie nie miała by żadnego problemu z jebaniem murzyna gdyby nie była z tobą.

Ostatnio olałem tindera na rzecz bimbera.
W koncu aplikacja dla mnie :) xd
Szkoda ze mało kobiet :(

>28 lat
>oziębły seksualnie
>od paru lat nawet nie walę

anonie przebadaj się

pro tip, na bumble wchodzą kobiety które nawet na tindera były za brzydkie

...

kurwa mac przez pomylke wyslalem cv do jakiejs agencji jebanej ale kompro jak otworza resume a tam 4/10 neet

Zwiedzanie samemu ma imho parę zalet jak np. w razie trefnego żarcia tylko jedna dupa sra zupą.
>nasze kobiety zostawiają mężów dla zagranicznych
Ja się dziwię że ktokolwiek jeszcze chce się żenić z Polkami, może Mokebe żeby dostać paszport UE i spierdolić. Lepiej podpierdolić Mokebinę albo siostrę Czanga i nie dość że ciekawsze rzeczy wychodzą z kuchni to jeszcze całe życie nie masz remontu w domu.
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy Polki faktycznie mają absolutnego pierdolca na punkcie remontów?
Smaczny kopiamakaron, i jeszcze prawdziwy.

fajny post lubie takie

>bodżak konioludź
szanuję

>zwiedzanie samemu
chujowo żbsz, zdarzyło mi się raz i cały czas myślałem 'szkoda że żona nie mogła ze mną tu przyjechać'

>Czy tylko ja mam takie wrażenie czy Polki faktycznie mają absolutnego pierdolca na punkcie remontów?
Mają i nie tylko na tym punkcie

Step 1: Keep spaghetti in sleeves
Step 2: Don't force topics of conversation. Just let the conversation happen and be a participant.
Step 3: Poke fun at her a bit so you show her you're not afraid of her.
Step 4: Watch movie -- don't hold her hand unless she holds yours first. The idea is to build sexual tension.
Step 5: Kiss her when you get back to your place. Don't be shy about it. Just say something like, "I'm gonna kiss you now" and then do it. You can probably be way smoother than that, but make sure you just do it and follow through.
Step 6: If she's into it, ask her if she wants to see your cock. She will probably say yes.
Step 7: ???
Step 8: Sex

>oglądaj film z 2011
>IMPREZO KAMIENIE W DOMU DZIŚ
szalone lata dwutysięczne

w sensie że na remoncie np mieszkania? W Polsce to w sumie wygląda to tak że kobieta praktycznie wybiera sobie jak mieszkanie będzie wyglądać a mąż tylko przytakuje.
W ogóle Polskie małżeństwo jest czymś czym zachodziarze się fascynują.

Słysza że Polska to taki rasistowski, seksistowski kraj a przyjeżdżają tutaj i okazuje się że to kobiety rządzą w małżeństwie a mąż tylko słucha podczas gdy na zachodzie zazwyczaj małżeństwo to 50/50

Czy oni to zrobili?

PO PROSTU WIESZ

czy ty typie urządzałeś kiedyś mieszkanie? czy ty wiesz ile rozkminy baby wkładają np w układ szafek w kuchni? ja właśnie nie znoszę kiedy żona mnie o coś w tych kwestiach pyta, bo oto będę słuchał godzinę o trójkątach roboczych i klasach poślizgowych gresów. Jeśli kobieta sama podejmuje te decyzje to jest błogosławieństwo a nie problem.

Jobak zawsze na propsie.
Z racji tego że zwiedzałem sam, nie wiem jak wygląda socjalizacja z tubylcami gdy się nie jest samemu, bałbym się ograniczeń.

No kto jakiegoś nie ma, ale Polki mają wyjątkowo wkurwiające.

No dokładnie to. Stąd nie rozumiem czemu ktokolwiek się tym emocjonuje. Fakt problem jest w tym że polskie anony nie mają dostępu do lepszych kobiet. Ba, nawet nie znają lepszych opcji poza wydumanymi wyobrażeniami łibusów. Jakoś po paru latach tutaj stwierdziłem że w kręgach swoich znajomych nie mam nie tyle żadnych Polek co w ogóle żadnych białych kobiet z którymi rozmawiam więcej niż służbowo.

Fajnie jest jak zrobisz i przy końcówce baba stwierdza że jej jednak nie pasuje, nie?
Zbyt wielu kumplom swoim i ojca z tego typu rzeczami pomagałem. Dziwnym trafem nigdy nie było to problemem u tych kolorowych.

obejrzałem Czarne lustro S04E01

smutne jest życie polskiego robactwa

zajeb sie lewaku pierdolony bialy czlowiek powinien byc w zwiazku tylko z bialym huj mnie obchodzi czy ci sie podoba czy nie dobro bialej rasy jest wazniejsze od twoich kurwa zachcianek

>ogladanie lewackich seriali
ciesz sie ze ci zona przynajmniej pozwolila zabrac monitor z pokoju gdy ona jebie sie z jamalem

Jeszcze jakby były triplety to bym Ci dał 2/10 ale dam 1. Staraj się na przyszłość.

>żona jebie się z Jamalem
Szkoda Jamala, nie zasłużył sobie chłopak na taki los.

...

youtube.com/watch?v=mLqajpzPjUg
Ale nuta

Fred nie ded?

fajna

...

>nigdy nie będziesz znowu dzieckiem

kurwa blu rej wyszedl juz blade runner 2047 a dalej nie ma na torrentach ja peirdole kurwa

...

>ja peirdole
głośno zarechotałem

>In my room I rapidly flick the lights on n off and start jumping like if I'm in a rave party.