/ex-yu/

sunce tatino

Other urls found in this thread:

mister-x.org/prostitutki-odessy/
slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/319560/crnogorci-posthumno-odlikovali-generala-jna-koji-je-odbio-bombardirati-hrvatske-gradove
novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:654021-DETALjI-POSLEDNjEG-DANA-ZIVOTA-MAJORA-Tepic-je-sklonio-vojnike-u-rovove
youtube.com/watch?v=JtteNXb00wM
alo.bg/obiavi/zapoznanstva-eskort/kompanyonki-eskort/?region_id=3
pollmill.com/f/what-is-the-size-of-cheong-mi-kyeong-tbn-jeju-reporter-s-nipple-g2uaaas/answers/new.html
hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatsko_Kraljevstvo
twitter.com/NSFWRedditVideo

da ali svakako je poboljsanje od 90ih
njih je tranzicija stvarno jako sjebala, a i veoma lose vodstvo koje su tada imali

CEC

Mogu uzeti hrvatsko drzavljanstvo preko majke.Zivila je u nekadasnjim granicama hrvatske.

rolam za zrdavlje

Slažem se, vjerovatno se bolje i nije moglo. Tranzicija sa socijalizma na kapitalizam je bila brutalna za sve.

može neko crvenopilulisanje zašto se muslimani tolko množe?

čak i albanci i bošnjaci?
jel ih to instruiraju u džamijama za političke ciljeve?

rolam

Vjera te kultura. Imaš na YouTubu videa iz đamija po Europi gdje imami govore svima da moraju imati 4-5 djece.

A i dalje prakticiraju obiteljski život, muslići generalno u svijetu sa 30 godina imaju već 2-3 klinaca. Mi Zapadnjaci bas i ne.

Paзбoли ce oд paкa изpoдe..

Ha "џeнeт" џaмији y Бyјaнoвцy јe иcтaкнyтa зacтaвa Cayдијcкe Apaбијe, чимe шиптapи oтвopeнo cтaвљaјy дo знaњa кo јe гaздa нa јyгy Cpбијe.

83872960
tale, poradi malo na kvaliteti postova, nešto slabo dobivaš (You) u zadnje vrijeme

zato sto su nasi ljudi picke, egoisticna govna koja su naviknuta zivjeti po standardima iz holivudskih filmova pa tome teze, uz sebicni individualizam i gazenje preko drugih tako da im obitelj nije prioritet nego kurvat se i preseravat s parama i skupim stvarima i onda na kraju prije nego usahnu imati 1 ili 2 djeteta kao nuzno zlo da se zaokupe necim a mozda im i pomognu pod stare dane ko zna mozda bude nsto od njih
s druge strane muslimanima nije zao zrtvovati se za obitelj i oni jos uvijek cjene te vrijednosti dok mi propadamo i izumiremo tako da je veoma moguce da buducnost pripada njima

zaista zalosno

pa dodi onda

iovako crnogorce jedine mozda volimo s ovih prostora

Дa ли yљe кaнaбиca зaиcтa лeчи paк?

mister-x.org/prostitutki-odessy/

ide mi se u ukrajinu

crnogorci vam granatirali dubrovnik a vi ih volite ma top kuk

>Zivila je u nekadasnjim granicama hrvatske.
*dalmacije

...

...

Bio je jedan komentar na Redditu prije par godina od Bošnjaka, koji baš nije pobožan, više kulturološki pripada Europi.

Frajer je radio u Francuskoj i iz zajebancije ode u lokalnu đamiju. Kaže da je mentalitet prosječnog Francuza i Arapina jednostavno neusporediv. U đamiju uđe siromašan imigrant iz Egipta, ljudi se odmah dižu da mu nađu posao, stan, hranu. Pitaju ga jel treba pomoć da dovede ostatak obitelji iz Egipta u Francusku.

Pa sad ti uđi u crvku, nebitno katoličku ili pravoslavnu, nikad nećeš to doživjeti. Razlika je kaj Muslimani stvarno žive svoju vjeru, a "Kršćani" ju žive 1 sat tjedno na misi.

>Zivila je u nekadasnjim granicama hrvatske.
gdje?

verovatno misli na boku kotorsku

>Bio je jedan komentar na Redditu
prestao sam čitati ovde

Veoma sam ljut pa osecam potrebu da postavim prozvoljnu memu

majka mu se rodila prije 1914?

jbg
i sto da radimo po tom pitanju?
moramo nesto poduzeti inace nam ne gine crna pogibija
pa necemo valjda samo na miru izumrijeti

mislim na neki deo nje kod granice jer se secam da ste imali sporova i sa njima nakon raspada

>buuugarska pevaljka
dali da je odvalim ili ne ovaj vikend za 50€, a familijo?!

>1914
* 1090.

Iskreno, nemam pojma šta možemo raditi po tom pitanju, najvjerojatnije ništa.

Ko što Indijanci stvarno nisu ništa mogli napraviti protiv bijelaca kad su ih ovi počeli klati.

bolje kupi kurvu, manje zaraza

Vrati se kući crnogorski čovječe

>stavili grob najvećeg srbina
>prelomili šahovnicu
šta je mislio pod ovim

kad bi imao sansu jebat nekog za tako male pare naravno da bi je iskoristio

ZNATE ŠTA LJUDI

CRNI MAČORI DBI

slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/319560/crnogorci-posthumno-odlikovali-generala-jna-koji-je-odbio-bombardirati-hrvatske-gradove

H E R O J

opet smarate s politikom odoh ja u /balk/

ja sam vetj tamo

to nije nikakav heroj vec izdajnik, ovo je definicija heroja

novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:654021-DETALjI-POSLEDNjEG-DANA-ZIVOTA-MAJORA-Tepic-je-sklonio-vojnike-u-rovove

nešto se premišljam između tu i ovu (pic), a cjena ista.
nemoj tamo! došli šiptari i sve zasrali, mamu im jebem.

a pa da sad vam dudlaju, cak su se i izvinili za dubrovnik pa ih zato "volite"

ova prva mi se cini bolja
steta sto nema ovdje takvih
gdje nalazis to?

>Jedno određeno vrijeme Komarovu je polazilo za rukom sakriti od žene ubojstva koja su se događala u stanu. No kad je saznala za to, reagirala je stoički: ''No što da se radi, treba se na to naviknuti''. Počela je s djecom odlaziti iz stana kad su se događala ubojstva, a noću se molila za žrtve zajedno s mužem, ujutro bi mu pomagala iznijeti leš.

youtube.com/watch?v=JtteNXb00wM
youtube.com/watch?v=JtteNXb00wM
youtube.com/watch?v=JtteNXb00wM

na 20km od mene ima jedan grad pun nočnih klubova, barova, kočkarnica, kladionica... pa tu dolaze ove kurave iz bugarske i šiptarije, a poneka i sa juga srbije da rade ko pevaljke, plesačice i konobarice.
>imam prijatelja koji drži jedan od tih nočnih barova pa mi kaže da izaberem jednu od ove dve jer su "nova roba" pa da razvalim bar jednu dok joj nisu nabili radne sate.

tetovo?

>jedan grad
Лeпo peци Ђeвђeлијa, нeмo ce cpaмиш.

jel si ti šumadinac?

wtf hocu u makedoniju sad

ja sam krajišnik

ne malo južnije.
>hint: prolaziš kroz to mjesto kad ideš za Ohrid.

i ja sam pa se ne kurcim

oklen si

Ja sam takodje Krajisnik.

oklen si

Dolazim na proljece u Knin, vidimo se tamo.

gradiska

hoćeš meetup

makedonci, kakav je nocni zivot u Ohridu? mislim otici na 3 dana za ljeto

nisam nikad bio tamo da ga jebes

ima noćna liturgija

dođi, dođi anone.

>jebem ti sweet selfie i ostale pederske aplikacije

Jel ovo Anamarija Dzambazov levo?

to zavisi na šta se ložiš.
e jebiga!
nije.

ne druzim se s srednjoskolcima

e pa ne družim se ni ja s prljavim iz g*Adiške

>g*Adiške
ovo ti nije trebalo

Pozdrav prijatelji, obavestavam vas da uskoro radimo eksju tred rijaliti ekskurziju po citavoj eks-Jugoslaviji!

Prijave i vise informacija na mejlu [email protected]

rokni se ebine mentolcino

kakav je film Klopka?

Želim Klopku

rokni se ebine mentolcino

Jel još neko posta na Sup Forums?

ne, ostani tamo

postavim ti kurac mami u supak

тaчкacти

Alo, pazi sta pricas decko

Može pitanje za vas Srbe iz Krajine. Da li vi znate da je Knin bio jedan od centara Hrvata prije tisuću godina, znači da je za povijest i idenitet Hrvata bitniji nego Vukovar.

Pitam jer Srbi pizde Kosovo Srce Srbije, ali Knin i taj dio je srce Hrvatskog naroda, naši kraljevi su bili tamo smješteni prije tisuću godina.

>alo.bg/obiavi/zapoznanstva-eskort/kompanyonki-eskort/?region_id=3

Postam, inače mi je fascinatno kako moderna Germanska desnica je stvorila mit o tome da nisu Nacisti mrzili Slavene niti su im htjeli zlo, već samo komunjare.

fukc the crotia

ovo, fakat su mentoli

Lažu i seru, sada kada je Zapadna Europa puna mladih Arapa, Afrikanaca, sada su im odjedanput Slaveni best friends, sve su krivi židovi, nismo mi Slavene nikada mrzili.

Ne volim neke stvari kod Srba, Rusa ali barem niste takve licemjerne kurve poput Zapadne Europe.

>hrvatski kraljevi
lol
da nije mozda i kralj dmitar zvonimir?

>naši kraljevi
dobra mema

БOЙКO
O
Й
К
O

pollmill.com/f/what-is-the-size-of-cheong-mi-kyeong-tbn-jeju-reporter-s-nipple-g2uaaas/answers/new.html

>povijest i idenitet Hrvata

mora da je gledao onu naucno fantasticnu seriju o rvackim kraljevima pa se nalozio lel

ooo! имa poбa кaј вac cи eбaлo мaјкaтa.

hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatsko_Kraljevstvo

Tromblon:""Za našu domovinu, za naš gen, za naš narod i za naš teritorij..." - Nakon ovih riječi dotičnim likom ne bi se trebala baviti pravna država...trebala bi se baviti medicina...jer kad čovjek ratuje za gen, ocid mu nije strana aktivnost...

>Hrvatsko Kraljevstvo
ponovo si omasio celu dasku, drugar

>hr wikipedija
plakem

jel ovaj lik ozbiljan ili je stvarno s reddita?

To je po vama Srpsko Kraljevstvo?

Zašto ste tako sjebani, uvijek morate forsirati priču o pokatoličenim Hrvatima, zar jednostavno ne možete prihvatiti da smo svoj narod i točka.
Imali bi bolje odnose kad bi svako prihvatio postojanje drugog naroda a ne stalno ovo povijesno jebavanje.

ne kontam, pa cinjenica je da smo imali kraljestvo i kraljeve

najveca tijekom tomislavove vladavine
sta vas uce u skoli, da HR nikada nije postojala prije nacista?

treba ga redpilati sa mislavom horvatom