/polska/

Edycja Jana Smugi

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=2ah8sEG9YGo
youtu.be/dFeIqQhgdzs
youtube.com/watch?v=xw2RXCFGiZQ
youtube.com/watch?v=9c5yPIQ3LQI
youtube.com/watch?v=hCFNQOl3GKY
youtube.com/watch?v=Qz5gja7XtYE
twitter.com/NSFWRedditVideo

znowu

/loli/

Ide plakac do snu
elo

pizda

CZTERY DLA ŻYDÓW

gdyby deportowac z polski murzynow to polska bylaby glownym eksporterem ropy i potega swiatowa ale nie jest bo lewaczki maja bol dupy po prostu NIE POTRAFIE przestac myslec o murzynach ruchajacych polskie kobiety zw ide patrolowac przystanek czy zaden murzyn nie probuje wsiasc do autobusu

to była samoobrona
youtube.com/watch?v=2ah8sEG9YGo

o kurw nie tym razem szlomo

eh, blisko :(

>ide patrolowac przystanek czy zaden murzyn nie probuje wsiasc do autobusu

kompro żydowskiego śmiecia

Na ciebe zawsze mogę liczyć

Kobiety to nie kurwy. Pogodzcie sie z tym.

ciekawe kto dostał tego geta

zostaw go

Tak

Za takie opinie powinni po pysku lać

zabiłbym niewinną osobę abym mógł odzyskać moje włosy, nieironicznie to mówię
jedyny powód dla którego się jeszcze nie zajebałem to fakt że nie chcę aby rodzina musiała przeze mnie się martwić

o kurwa co to za karzeł w środku

>postuje anime

>jest żydem

co to za żydowski krzysztof krawczyk

tak jak powiedział tutaj euro chciał go porwać i torturować więc ten go uprzedził

Kartrydże i kasety są o tyle fajne że nie trzeba na się z nimi tak obchodzić jak z płytami bo same sobie pudełkiem
Szkoda że nie były popularne płyty cyfrowe w kawałku plastiku

Bardzo dobra edycja

youtu.be/dFeIqQhgdzs

czy jest tu jakiś prawiczek?

Król Żydowski

youtube.com/watch?v=xw2RXCFGiZQ

>Za takie opinie powinni po pysku lać
funfact: mój stary dał w pysk jakiemuś swojemu kuzynowi jak powiedział że "wszystkie kobiety to kurwy"

no ja jestem
ehh w sumie dalej z siostrą nie gadałem po tym co wczoraj odjebałem

ta a co?

nie wybrałem to :D

Ja u dołu

to ty
spróbuj przeprosic może wyjdziesz na frajera i bete, ale przynajmniej na względnie dobrych warunkach z rodziną będziesz

no elo
myslalem odpalic normicki mem i isc na kurwy ale boje sie hiv wiec wole byc prawiczkiem

a oto król turecki

mode banuj podwieka

trochę zbiałorycerzył za bardzo i obawiam się, że kuzyn już go wcześniej wkurwiał i stary tylko pretekstu szukał żeby nie było, że z darma racji przy ludziach po mordzie leje
ale rozumiem sentymenta

aha! osób kulturalny

>mama ma oczy zielone
>tata brązowe
>brat ma zielone
>ja mam gównianie
kto /przegranaloteriagenetyczna/ tutaj?

czy to ten słynny Turczyn

a nie masz lekko brazowej skory i nie pamietasz zeby dziecinstwie mame odwiedzal taki ciemnoskory pan?

Wy mówiliście że jakiej barwy są Polacy?

>tata ma wielkie dłonie jak jakiś pierdolony mutant, 100% alfa dłonie
>ja mam dłonie jak trump tylko jeszcze nie tak obwisłe
dobrze, że chociaż jestem ogólnie lankletem i królem manletów, to tak dysproporcjonalnie nie wygląda

to prawdziwy krol turecki

trzeba było na siłke chodzić albo fizycznie pracować

co tam anoni znowu sami wieczorem?

>ojciec zbudowany jak pudzian
>ty jak sojboj

tutaj każdy

ile macie dzieci?
tatuśanony, przejmujemy nitke

>siłka
>na rozmiar dłoni
dobrze się czujesz

ehh ale ona rano do siebie pojechała
dobra chuj jak się ktoś przyjebie to wtedy wyjaśnię
wracam chlać, elo

spróbuj się nie zachlać na smierc do tego czasu

nic nie objecuję
od 3 lat popijam jakiekolwiek tabletki jakie biorę albo piwem albo wódą z sokiem bo może coś jebnie

Wyobraźcie sobie jak bardzo rozjebał ten występ mózg ludzi, którzy tam byli

youtube.com/watch?v=9c5yPIQ3LQI

mózg to ja ci zaraz rozjebie jak sobie nie pójdziesz

dzisiaj wyjatkowo nie bo twoja matka przyszla w odwiedziny

zapalenie alkoholowe wątroby albo marskosc masz zagwarantowane jesli nie przestaniesz
myslałes może żeby wszyć sobie esperal (Disulfiram) ??

narazie nad sznurem myśle

ps jestem smieciem

>miej kolegę
>ojciec kolegi wysoki (~190 cm) niebieskooki grubas z jakimiś problemami tarczycowymi
>matka kolegi niska (~160 cm) szczuplutka i brązowooka
>kolega niski (~165 cm) brązowooki grubas z problemami tarczycowymi (i łysiną dokładnie jak dziadek ze strony matki)
>siostra kolegi średniego wzrostu (~170 cm) szczuplutka, zdrowa i ładna dziewczyna z niebieskimi oczami

Jeszcze siostra siedem lat młodsza i ich rodzice się w międzyczasie dorobili i zafundowali jej studia zagranico a kolega musiał zapierdalać by się w Polsce na studiach zaocznych utrzymać.

>Jeszcze siostra siedem lat młodsza i ich rodzice się w międzyczasie dorobili i zafundowali jej studia zagranico a kolega musiał zapierdalać by się w Polsce na studiach zaocznych utrzymać.
ehh
ale co zrobisz

big boss salute.jpg
F

ciezko pracujacy ludzie sa zazwyczaj dobrze wynagradzani przez zycie pewnie ma wlasna firme oczywiscie nie w tym kurwidolku tylko za granico i powodzi mu sie lepiej od tej kurwy matki polki

jebacz kobiety

O i nie powiedziałem najśmieszniejszego.

Pojechał do UK za pracą, a teraz rodzice wrobili go w opiekę nad siostrą bo tu przyleciała na studia i mieszka u niego, organizuje u niego na chacie imprezy itd.

Mówię mu ciągle, że to w sumie fajnie, powinien jej koleżanki podrywać jak przychodzą, ale on siętylko wkurwia i zamyka w pokoju jak balują u niego w mieszkaniu.

rip kolega

Powinien ją wypierdolić

ale kurwa nudy eh nie ma w co grac eh kurwa

co czuje że zwykli ludzie tego nie oglądali

twoj kolega pikrela niedlugo

>Mówię mu ciągle, że to w sumie fajnie, powinien jej koleżanki podrywać jak przychodzą
Normiki wypierdalać

Nie uda ci się, bo Michał już to zrobił

youtube.com/watch?v=hCFNQOl3GKY

kupilem spodnie

There is a Polish girl who is undocumented in my school.
She is in the school newspaper and wrote an anonymous article about her life and struggles, especially now that the Australian government wants to repeal visas.

As an Arab man, I fucking hate you Poles and Polish people. I want to report this girl and get her disgusting family kicked out of the country.

People think illegal slime only come from Asia or the America's. And while it's true that both are subhumans, they aren't the only illegal immigrants. Apparently even the U.S has an undiscussed issue with Eastern European locusts (I don't even want to use the word 'people') flocking to the U.S, overstaying their visas and collecting government assistance, financial aid, etc.

She told me she plans to take government help to pay for her uni fees.

Anyway, how should I go about reporting this insect? I think she can make a considerable contribution to your country after.

dobry kocur z niego był
youtube.com/watch?v=Qz5gja7XtYE

Jest bardzo nieasertywny i boi się matki.

user pocieszam go jak mogę, piszę mu tak bo mi się żali i pisze mi na jakimś messengerze, że mu wbiły koleżanki siostry na chatę i siedzą w kuchni a on by sobie poszedł po piwo, ale nie chce się pokazywać bo od rana siedzi w piżamie. W sumie teoretycznie mógłby próbować grać starszego brata kozaka i może by coś ugrał na głupich studentkach, ale to spierdon-czarodziej.

dżinsy?

>siedzą w kuchni a on by sobie poszedł po piwo, ale nie chce się pokazywać bo od rana siedzi w piżamie
tez tak na poczatku mialem ze wspollokatorami ale potem wyjebane juz

>Mówię mu ciągle, że to w sumie fajnie, powinien jej koleżanki podrywać jak przychodzą, ale on siętylko wkurwia i zamyka w pokoju jak balują u niego w mieszkaniu.
Też mnie to dziwi. Pewnie jest gdzieś tak 3x, studia i prace, a na takich lecą najbardziej.

>cale zycie badz traktowany jak gowno
>siostra dostaje wszystko od rodzicow ktorzy sie dorobili, funduja jej studia za granica
>ty musisz zapierdalac w fabryce smrodu zeby oplacic studia dzienne
>miej w koncu dosc tego
>wypierdol do uk do pracy
>rodzice wysylaja tam siostre na studia i masz sie nia opiekowac oni dalej za wszystko jej placa a ty musisz dalej zapierdalac
>advice user
>no hehe dupeczki zaprasza imprezki robi co narzekasz fajne dupencje wyrwij jako poruchasz se zycie jest piekne gdy wkladasz kutasa w cipe
dzien sadu nadejdzie

no

ale kurwa nudy dajcie mi anime cipe seks ruchanie kurwa bioderka 2d cycki uda ehhh

a nie myślał, żeby nie wiem, powiedzieć jej żeby nie robiła imprezek u niego na chacie jak mu to nie odpowiada?

Dobra to co mu radzić, jak tacy mądrzy jesteście?

To co, pisać mu, żeby szedł i tak? Czy że sięprzyzwyczai?

mam nadzieje że jakies obcisłe ładne :3

nie obcisle bo grubas jebany tu

>pedałuser nigdy cię nie zmolestuje

pulchni chłopcy też są qt

zeby wyjebal siostre duzy chlopczyk juz jest

dla kogo

Jak się znowu obudzę bez chłopca w łóżku to będę zawiedziony

dla ciebie

binding of isaac smród czy chłód?

najlepszy rogue like na rynku żbsz

a na czym polega mógłbyś mi tak po krótce opisać?

>najlepszy rogue like
To nie NetHack ani nawet ADOM.

no chodzisz po poziomach na końcu masz bossa strzelasz zbierasz przedmioty
za dużo rzeczy jest żeby dokładnie opisywać

czuje dobrze

le indyk z le pikselowom grafikom muh retro gry to sztuka *zaklada tiszert z zelda i wlacza sciezke dzwiekowa z gothica 3 na empetrujce*