/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dOdh0_paD_0
youtu.be/mjlKHxc34Mw
youtube.com/watch?v=EH1CNBY6CDc
youtube.com/watch?v=1pvrX7LI5Uo
twitter.com/SFWRedditGifs

rolam za gf

moje srce za eksju

treci za pesmu godine
youtube.com/watch?v=dOdh0_paD_0

Бићe бoљe 2016.

Nisam mogao sve da citam sto ste pisali u poslednjih par strana, opa se unaprijed izvinjavam ako ponovin nesto sto je neko napisao.

Sto se tice ovog sukoba, nakon izjave Mitropolita treba imati na umu par cinjenica:
1.Mitropolit je ubjedljivo najpopularniji svestenik u SPC (ali ubjedljivo) - sjetite se kad je bio izbor za Patrijarha koliko je on imao glasova , a koliko ostali (da vas podsjetim on je imao 2/3 glasova).
2.On je neprikosnoveno svesteno lice u CG, i odmah su svi svestenici stavili potpis i podrsku na izjavu Mitropolita. Ukoliko dodje do osude izjava Mitropolita automatski ce doci do osude Mitropolije Crnogorsko-Primorske, sto dovodi u komflikt SPC sa Mitropolijom (sto ce se desiti ako se krene tim putem, posto ce to dodatno ojacati pokret u CG koji se zalaze za dobijanje autokefalnosti Mitropolije).
3.Mitropolit ima ubjedljivo najaci uticaj u RPC i GPR od svih svestenika iz SPC.
4.Ovo je neprovjerena informacija ali sam u razgovoru sa ljudima bliskim crkvi, saznao da i dalje medju svestenstvom Mitropolit ima mnogo jaci uticaj od Patrijarha.

Ovo navodim neke cinjenice koje ukazuju na to sta ce se desiti ako Patrijarh i nejmu bliski svestenici odluce da na neki nacin kazne Mitropolita.

Sto se tice SNS-a ovo je vise nego cirkus, nisu im smetale izjave Mitropolita od prije 10 godina, do sad no ih sad vade iz naftalina, tipa sta je rekao na sahranu Djindjicu.
Ja ne mogu da vjerujem kako ovaj narod ima kratko pamcenje - da vas napomenem, tada je bila invazija na Irak i on se osvrnuo na taj dogdjaj i na ubistvo Djindjica i rekao "ko se maca lati od maca ce i poginuti", misleci na Americke invazije a i na ubice Djindjica, znaci nidje veze sa ovim sto oni posle 10 godina prepricavaju.isti taj Vucic nedugo zatim u bulevaru Zorana Djindjica, lijepio plakate bulevar Ratka Mladica, ali se njemu to ne pominje.
Necu da komentarisem vise napade jer su u rangu Informera i Pink minut dva vijesti i samo bi budala polemisao sa njima.

RUSSIA

Jebiga svi volimo da smo generali, geopoliticari i analiticari, poznavaoci vojske i politike ali je cinjenica da sila poput Turske nece lako uci u rat a i sa kim da udje?
Vidis da ameriku odjebavaju polako, Turska se izvinila Rusima, napravili dil, Rusi ratoborni ka americi, mislim taj im je stav, sada su extra i sa Turskom jer USA nema vise sta da ponudi kao nekada.
Kina koji je ogroman igrac je i dalje nekako neutralna ali opet na strani Rusije, isto i Indija.
Sve je to lepo na Sup Forums-u meme kao slav, poo in the loo i to ali brate Rusija/Kina/Indija u vojnom savezu bi bili neprejebivi a vec skoro i da jesu to, zajedno sa Brazilom.
Cela juzna Amerika ne voli USA.
Evropa je pocela polako da se okrece od USA.
Gde ti mislis da ce puci rat.

Mitropolit je prezivio napdade Mila Djukanovica i prije toga komunisticke vlasti, tako da ce prezivjeti i napade Vuciceve kamarile, a kako ima veliku popularnost u narodu, cak mislim da mu se Vucic nece direktno suprostaviti,vec ce nahuskati svoje kerove, a on ce izaci sa nekim pomirljivim tonom i pos**** se na svoje ministre.

Ali aj makar je nama u CG otvorio oci i pokazao plasticno kako izgleda hajka i masinerija AV i kako im nista nije sveto.
Da se razumijemo ja ne osporavam njihov odgovor Mitropolitu, da se oni bore za Kosovo i da to rade na najbolji moguci nacin, ali ovi napadi da je 'Milov agent', da se bavi vradzbinama i vadjenje njegovih izjava prije 100 godina, jasno oslikava
stanje njihovog uma i njihovo besavjesno obavljanje prljavog posla koji im se dodijeli.

Hикaдa ниcaм дpкao нa pycкињe.

Nema vise sunca
Nema vise meseca

Nema tebe nema mene, niceg vise na

Znamo

Pokriva nas ratna tama

TI

JA

MONGOLSKI KANOVI

GIRKIJOO

Haпишaм ти ce y бyљy.

A ja se pitam moja draga

meni neke stvari nisu jasne,neki toliko trube o gradjanskoj opciji kao da je to nesto sveto,
pa bili smo mi na vlasti od 2000,jel gradjanska opcija ceda jovanovic pa sam siguran da je veci lopov od vucica.

jednostavno se pomirite kao i ja da su nasi politicari svi lopovi i lazovi,neposteni ljudi.
kad sam gore napisao da sam bio 5og na demostracijama i 5og 2005 god se pokajao.
mislio sam bice bolje,otisao milosevic ko je dosao,ceda jovanovic i ostala bratilja.
rasprodali smo sve a nikakvog napretka nismo imali,pa koliko smo se samo zaduzili posle milosevica.

i shvatite u srbiji ne moze vladati iskljucivo kako neki zovu gradjanska opcija jel to ne zeli narod. a ne moze vladati ni iskljucivo nacionalna jer i to ne zeli narod. pa to je glavna sustina koju je vucic shvatio pa vesto je i koristi,on je sad sve i gradjanska i nacionalna.

i na kraju krajeva prica koju vucic prica u sustini i jeste najbolja,ide kao u eu a zeli prijateljske odnose sa sve jacom rusijom i kinom.
sto se tice toga to je idealno perfektno.
ma cak nasa vanjska poizicija i nije sad toliko losa.
sta je lose,uzas,katastrofa,
pa ostali smo isti lopovi unutra srbije kakvi smo i bili,vulinu tetka iz kanade kupuje stan,sudstvo isto kako je i bilo.nista apsulutno unutra nas gde i jeste najbitnije mi nismo promenili.

vucicu se sve poslozilo i to je to,eto ode vucic ko treba da ga zameni,tadic,ceda,canak,sutanovac.
ama svi su oni bili na vlasti i omrzli su narodu jer su lopovi kao i ovi vucicevi.

Sta ce biti sa nama

Dobar den u eks-ju lokalu, hteo bih jednu tumblr gf moliću

TI

JA

MONGOLSKI KANOVI

BEOGRADSKI SPLAVOVI

ZAJEČARSKI BLAVORI

jedini za kojeg bi ja voleo da dodje na vlast je sasa radulovic.neke njegove ideje mi se svidjaju.
a ono gradjansko-nacionalno,ama mora i treba da bude i jedno i drugo,
ne znam uopste kako su uspeli da nas podele na takve gluposti.
jel gradjanska opcija bio boris tadic,kakva je njegova politika bila prema kosovu,ista kao i vuciceva.
kakva je politika bila prema republici srpskoj,ista kao vuciceva.jaran sa dodikom bio,i verujem da je pomagao republici srpskoj i to je normalno.

na kraju,idealna pozicija je da nas eu utrpa odmah u evropu i po kratkom postupku da nam urede drzavau.jer mi ne mozemo.

...

drago mi je vidjet da nisam jedini koji odrzava tradiciju tahipostanja na zivotu

>XP

XD

DUDL DUDL

кpacивoe))

win xp?
žalosno

da li ce se ikad vratiti?
zamisljam kako sedimo oko vatre u letnju noc i pricamo legendu o dovli the tahiju

sta drugo ocekujes od Rusa

oni su stvarno autistican narod, ne mislim na los nacin al jednostavno imaju neki svoj nacin za sve

*glasno zapjeva iz grla*

da , imaju nacin da budu klosari narkomanski sto prenose sidu i da pri tom ubede svet da su svetska sila

ne seri

onda je srbija leglo drolja i kurvetina, dovoljno je pogledat televiziju

выбиpaй)

ja sam npr imao xp do 2015 i zamjenio ga sedmicom samo zato jer mi ga je sjebao virus
to je govnarko ignoriraj ga

pa i jeste, mislim ne samo srbija nego sve
sta ti je tu cudno?

jesi li usamljen? bit ću ti ja prijatelj

keva mi rekla da nemam visinu
boli momki

пepви cтoлбeц
нyмep 4

Nije me dugo bilo

fali mi vodrim

yes
no

NOVO
youtu.be/mjlKHxc34Mw
NOVO
youtu.be/mjlKHxc34Mw
NOVO
youtu.be/mjlKHxc34Mw

>kellyanne conway

jesi li zdrav?

Gde je nestao onaj reditor Guts?

Maли нeмoј дa јeдeш бypeк y ocaм yјyтpy.
Heгo y јeдaнecт, a oндa пијeш вoдy и oкo пeт пoјeдeш јaбyкy...

youtube.com/watch?v=EH1CNBY6CDc

SA NEBESA
ZRAK PROBIJA

she is hot)))

polizala bi joj pičku ko poštansku markicu

4 cтoлбeц
нyмep 3

prije sam imao lose misljenje o ocek
sad vise ne
ocek duboko u sebi ispod mnogo slojeva smeca i trulezi krije srce od zlata

come to Russia

ovo bre, ocek je nezna dushitza, cvetitj maleni

jesi ti neki koji komentarise od ovih?

How common is this look in ex yu?

Vodio bih je na kaficu svaki dan kako bih joj bio licni terapeut ali najpre prijatelj

u dont like blue eyed russian womyn?

ovo ali iskreno
volio bih se sprijateljit s ocek i bit tu za nju kad kao pravi frend kad god joj zatreba

koja si ti cuckchina, urlam

cпacибo

Ovo samo dokazuje koliko ti je tuzna i jadna dusa

pravi kancer sati

znaci po tebi je rusija drzava narkomana i sidasa, srbija puna drolja, amerika ti je vjerovatno puna crncuga i kriminala

s tvojim pogledom na svijet preporucijem ti da se samoubijes

mmmm palachinke kucho

пoжaлyйcтa

pa to ti je realna prica ne znam sto si toliko plavotabletiran sem ako nisi redit novopederko

nemam takav pogled na svet, mogu li i dalje da se ubijem?

glup si i razmisljas kao neko sa 80iq

Jesam, daj mi taj dox

I like tall serbian womyn

necu, jebe mi se da te doxam

pravi -1IQ argument

plsodgovori

ja se druzim samo sa ljudima plave boje kose i ociju

imam plave ochi i smedju kosu, mogu li proci?

ja se druzim samo sa eksjuerima

inace ja se samo palim na cure sa kratkom kosom

>youtube.com/watch?v=1pvrX7LI5Uo

opet su mi teska pluca

Pozdrav prijatelju mali

ja sam ofucana kravetina

ti si prekrasna žena

haha koji kurac balije objasnite se

nemoj tako, hoćeš na sokić da proćaskamo?

jel ovo komedija, il' ozbiljno?

Russians don't have money for new computers that can run anything better than xp.

Tesko mi je

ako cifre ____

alhamdulilah je stvarna riječ?

Tuzna sam

postaj stopala

pucam sebe u glavu

i havent changed my computer since 2009
and monitor since 2005

jeste i to znači nešto kao hvala bogu
ili je to mašala nisam siguran
molio bih ovdašnje balije za pojašnjenje

ajmo vadite licne da vidimo ko je musliman

hoces biti moja prijateljica?

sta rade toj zenskoj deci
uzas jbt dete id 3-4 godine oblace u te krpe
malo ste ih klali bosancuge

Koji si sad ti?

vidi ga sad ovaj zasto imam osecaj da je ovo neki mucenik koji je ostao bez para i ne zna kako da se vrati kuci