/ex-yu/

crocop edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=neDtOIYRoEY
youtube.com/watch?v=QKvilMlBvKw
rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/2996442/u-samo-pet-opstina-u-2017-pozitivan-prirodni-prirastaj.html
youtu.be/dMlXLCQWJsE
twitter.com/Culinac/status/954437848043872257
youtube.com/watch?v=RCdneDxFRYQ
youtube.com/watch?v=iS0QOZzCb6c
twitter.com/NSFWRedditGif

...

Ovo su dva doajena exyu lokala

za VBK (veliki Beogradski kurac) spremna!

Cмpт бoтoвимa и пeдepимa пpoгpecивнe пapтијe.

Kosovare treba istrebiti

sta ste kupili zadnje iz srbije

kupi sam jutros 11900 dinara razmenivsi 100 evra

Testirach

samo najbolji - idu NAPRED

youtube.com/watch?v=neDtOIYRoEY

vidi
youtube.com/watch?v=QKvilMlBvKw

2000-2012, ne ponovilo se...

Двaдeceтaк кoнзepви тyњeвинe, 30 килa пиpинчa и џaк кpoмпиpa.

84573336
84573277
Paзбoли ce oд paкa мaјмyнчинo издaјничкa бpe.

Ti na slici su neki tvoji zutaci koji pokusavaju da ismeju nekoga, ne znam ja koga, a ne srpski naprednjaci.

auh bas mu je dobra ova slidza

84573411
види

ma vidi bre

84573686
види

vidi

ta je tunjevina puna žive
umireš

kako popraviti nase zemlje

trebali su nas bombardovati azotom a ne uranijumom

84573775
rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/2996442/u-samo-pet-opstina-u-2017-pozitivan-prirodni-prirastaj.html

Глaвe ћe вaм ce кoтpљaти издaјници...

Gostujući na TV Pink, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će se boriti za rast nataliteta, upozoravajući da će zemlja ostati bez potrebne radne snage.

"Ove godine imaćemo više beba nego prošle. Sada je taj broj oko 650, verujem da će do kraja godine biti oko 800 novorođenih. Ali, to nije dovoljno. Ako se nešto ne promeni, nećemo opstati. Znam da će sad razni puritanci što iz vlade, što van nje, napasti da se mešam u privatne stvari ljudi i nešto namećem, ali ja ne pričam o tome. Ako se ovako nastavi do 2050. ostvariće se prognoza da ćemo biti na 5.800.000 stanovnika. Dolaziće nam konobari iz drugih zemalja, nećemo imati dovoljno radne snage. Već sada nemamo dovoljno mehaničara, vodoinstalatera...", rekao je Vučić.

Unapred je odgovorio na potencijalne kritike da je to zato što je ekonomsko stanje građana loše.

"Imamo veći prirodni priraštaj u sredinama gde se lošije živi, nego u onim gde je životni standard bolji", rekao je predsednik Srbije.

Najavio je da će sledeće godine početi izgradnja stanova za pripadnike bezbednosnih službi, a "ako to krene dobro, onda kreće i izgradnja za mlade bračne parove".

"Važno je da krenemo već u maju ili junu i da sve pripremimo sa lokalnim samoupravama i Beogradom. To je veliki projekat", rekao je Vučić, dodajući da država treba da plati jednu milijardu za 4.000 ili 5.000 stanova, da će otplata kredita biti na 35 godina, a mesečna rata 126 evra, "što nema nigde u svetu".

I opet jesen
opet tutnje beskrajne kiše po Nikšiću,
i opet stare, crne slutnje,
i opet sam si, Nikoliću.

I opet neka pisma duga,
očajna pisma bez adrese,
a nigdje drage, nigdje druga,
samo ta jesen, opet jesen.

A šta ako prosviram taj metak
kroz ovo čelo neveselo,
pa onda počne sve iz početka,
život, stradanja, pa opet čelo..

A šta ako nema zaborava,
ako je to vječna igra kruga,
a šta ako tamo ispod trava
boli ova ista ljudska tuga.

Дa Бoг дa ти дeцy пoјeли caтaниcти пeдoфили зa кoјe paдиш.

Tackasti je najbolji poster u istoriji eks yu-a, treba citavu srbiju banovat zbog njega

Riba mi je rekla da raskidamo osim ako nepocnem da slusam lil peepa
>Ozbiljan sam

sta si ti sad reko da mi je znati

sigurno joj i pusis kurac

Pa svi likovi sa Vracara duvaju jedni drugima, nemogu da dozvolim da mi ortak ostane napaljen Mi to radimo, Nije nimalo gej ljudi van centra Beograda nemogu da to razumeju nazalost

Nisam peder samo vam kazem kako to funkcijonise u Beogradu/Vracaru

tackasti odgovori mi, ja te volem

zamisli da si jebeni beogradjanin
pa u startu je covek osudjen da bude pedercina

Ima i gorih stvari. Zamisli da si rodjen u Sarajevu.

>i opet sam si

Jesu Iranci Grci ili Grci Iranci? Akademici odgovorite.

grci su hrvati

dabogda se pise sastavljeno nepismeno govno

Гpци и Пepcијaнци cy paтoвaли јoш пpe Хpиcтa. Живeли y иcтим или cyceдним цapcтвимa aли никaд ниcy имaли вeзe ca њимa кo ca Pимљaнимa или Cлoвeнимa.

84576684
Moждa y кoмyњapcким читaнкaмa изpoдe глyпи.

verovatno govoris i srbski jezik a ne srpski jel tako?

moroncino mutava, jezik i gramatika postoje sa razlogom.

Dobro jutro

ubi se tačkasta degenerčino

Crkvu treba svesti na nekoliko bomogolja, a sve ostalo oduzeti i privesti društvenoj svrsi. Prestati im potpuno isplaćivati novac iz proračuna i natjerati da plaćaju poreze, kao svi ostali. Treba ih jednostavno natjerati da žive ono što propovijedaju budalama koje im vjeruju.

Ako već sereš nekome o gramatici onda bi i ti mogao pisati ispravno debilu jedan.

Trenutno jedem kajmaka i leba i pijuckam eksju kaficu

Sta ima novo u eksju lokalu?

Изгyбљeнe љyштype бeз дyшe кoмyњapcкe ћe мeни дa пpичaјy o пpaвoпиcy...
Heмaш cтpпљeњa вeликa cлoвa и интepпyнкцијy дa кopиcтиш кoлкo ти јe мoзaк зapђo.

N O V O

youtu.be/dMlXLCQWJsE

youtu.be/dMlXLCQWJsE

youtu.be/dMlXLCQWJsE

Srecna slava domacine

Srecna slava svima koji slave Svetog Jovana

jako mi trne ovaj iznadprosecni kurac da se dodvoravam jebenom hrvatu na americkom veb sajtu koji drzi jebeni azijat
bitno je znacenje, radi pogresno koliko hoces ali bitno da u glavi znas kako bi trebalo da bude. a kad je obrnuto kao kod tebe i ovog memastog pedera gore to je daleko veci i stvaran problem.

nabij si svetog jovana u dupe cigane smrdljivi

Ovo dbi, srecan Jovanjdan svima koji slave.

e OVO se cekalo, hvala batice!

iako se slazem sa onim sto si rekao za tackastu degencinu,
ubi se gownarko

Napokon i jedna epizoda sa Miroljubom, hvala Tesho i ziv bio.

novopederko parfemko umire od bolova

Koji se kurac sad izmotavaš? Niti koristiš interpunkciju niti počinješ rečenicu velikim slovom a našao si se da propovjedaš kako bi tko trebao pisati? Jebi si sa tim kurčićem mater svoju govno jedno bolesno!

ovo, postovi mu smrde po govnima

usro sam ti se usta gownarko

Srpsko pravoslavlje nije slobodno. Srpske hramove moraju biti natopljeni MPCove krvi. Gdin Gdin Stefan nije moj arhiepiskop. On je debeli lopov koji se vozi u BMW X5 i kriptobugarin.
Jovan Vraniskovski ne Stefan Veljanovski, ok? Slava Svetog Save.

ma duvaj ga balavko smrdljivko

lolara

Jadan parfemko toliko je guzobolan da mora i sa mobilnog da odgovara

izdrkotino jedna, pisacu sve malim slovima, cosavom latinicom i bez interpunkcije ako mi se tako digne kurac jer je to jednako vernakularu i svakodnevnom informalnom govoru oci u oci. a ti kenjas samo da bi kenjao i prigovarao jer nemas sta drugo od supstance da doprineses razgovoru, usrani larpurlatizam.

Gde je slava, tu je Srbin.

Dobio sam proljev od ovog posta

vidi

bazirani nebojsa objasnio

t. proljevko

OVO
V
O

Brojke dokazale!

wolim taj eksju, tu ima swashta

nego sta ima novo kod vas?

ubi se degenko

pogresio si, to je gownarko

glupi ste
t.b0s0n0c

ima
.boi
shitboi

a degenko kako se prevodi?

jebote sns gamad namesta cak i plivanje za krst, bolestina!!

>Čovek koji je na prevaru prvi doplivao do krsta u Kruševcu se preziva Gašić.

twitter.com/Culinac/status/954437848043872257

stvarno bedno

Mogao bi da srknem jos jednu kaficu DBI

iz oklenda moji, znas ti dobro koji!

izgleda velicanstveno

Ovo ali preiskreno

...

ma uvijek isti kurac brt

youtube.com/watch?v=RCdneDxFRYQ

jebo ti bog mater samo se sa papučarima družim. cura od frenda nam je zabranila da dođemo kod njega jer je drugi frend odjebao taj njihov kućni izlazak, a i njegova cura bi tamo trbala bit. sada kada smo odlučili ajde idemo kod njih doma pa da svi budu jebeni happy family ova se ljuti i kao ne možemo doć. jebem ti drame esmeraldu usta ti jebem

svi muskarci su papucari
sve bi dali za picku

ma ja bih i za kurca dao..

slikaj ti svog a ja cu svog

aj ti prvi, stidljiva sam

ma ocu kurac hahahahahahahahahahahahah

ovo
najgore je kad vidim da su ljudi picke koje slusaju svoje djevojke, odma mi padnu u ocima i prestane svako postovanje prema njima. ne zelim se ni druziti s takvima

Ovo je dobra prica

Slazem se, to su najgore one pickonje u univerzumu

brt moj ćale je izgubio najboljeg prijatelja/kuma jer je ovaj papučar. pitao ga kum jednom šta misli o kumi, i ćale kao ma pusti, nije bitno, a ovaj navalio kao ma aj reci slobodno. i jebiga ćale rekao šta misli, da je kurvetina i kučketina. i kum kao okej, i onda ode i ispriča sve kumi lol. od tad ne govore

youtube.com/watch?v=iS0QOZzCb6c

zato se ja ne druzim sa ljudima koji imaju devojku/zenu

a gle ovog govnara

djus hehe pre bih rekao dJUST