/polska/

edycja pocisków woda-powietrze Polaris

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ZM1vaHflxFE
youtube.com/watch?v=89F5fpvwPr0
strawpoll.com/khee4esz
youtube.com/watch?v=uDhEtUl7U-A
twitter.com/NSFWRedditImage

>bądź tuż po licbazie
>niby nie podwiek ale mentalnie jeszcze nie rozwinięty
>postanów że chcesz uczyć się tworzenia hehe gier
>okazuje się że kierunek to mem i nie ma po nim roboty
nie wybierajcie czegoś na co aktualnie macie zapał jako swoją karierę ziomki

Pieszy

jeśli jesteście skuleni podczas snu to jesteście betami, ciało podświadomie się tak układa

ANIME

Dajcie chłopakaaa

youtube.com/watch?v=ZM1vaHflxFE
No to jak anonki? Kopiemy?

ale nudy

>user nigdy cię nie wykorzysta po pijaku

Co wybrać żeby mieć zapewniony zawód w przyszłości

Bogatego męża wystarczy mieć

W waszym dialekcie/akcencie się mówi ge czy gie?
W słowach jak np. ogień

Zawod bedzie zawsze wie lepiej wybrac sznur.

giy

But what does it mean to call somebody that?

Górny Śląsk?

wystarczy ze wydasz na parozydzie gowniana indie gre ktora bedzie grywalna i bedzie miala dosyc pozytywna ocene i bez problemu cie zatrudnia w jakims techlandzie

gie
wrocław

>jak kupowałem mojego kompa za 6k to karta 1050Ti kosztowała mnie 675 zł, a teraz kosztują 1000 zł

ciekawe dlaczego

Ëch

Kto kurwa mówi "ogeń"?

a ja sie kurwa zastanawiałem czemu mnie nie stac na fajnego kompa

>Ona mniie nigdy nie przydusi tymi udami
Po co żyć

czuje sie jak podczłowiek

ja

Panstwo powinno zakazac kopania kryptowalut

>bądź w pracy
>chłopak przysyła ci takie zdjęcie MMS-em
co robić jak żyć

femki won

Kup mu cos ladnego jak bedziesz wracal

po co chlopak wysyla ci zdjecia prawie nagich animek jak jestes w pracy

ale chciałbym być takim astolfo i żeby mnie ktoś za warkocz złapał ehhhh

ogiń, lepiej - lepi, ale pierwszy - piyrwszy

xD

czy generalna populacja jest swiadoma istnienia szamba ?

Słowo hantle się używa wszędzie czy się mówi ciężary?

chuj wie, na pewno nie /polskiej/ nitki, bo tego ci szambiarze co na Sup Forums nie lurkują to nawet nie znają

>gierki już nie bawią

szymon czy ty to widzisz

>1050Ti
>komputer za 6k
co prosze

Gierki dlalej bawią tylko nie mam nie nie chęci i sił już

zawsze mozna posluchac death grips polecam takyon
youtube.com/watch?v=89F5fpvwPr0

>1050
>50

Jakbys robil cos konkretnego w zyciu to nadal by bawily jako odskocznia a nie glowna metoda spedzania czasu, tak samo anime

Dorosnij i wez sie do roboty spierdonie

>lepiej - lepi, ale pierwszy - piyrwszy
To normalne bo nawet w standardowym języku jest redukcja samogłosek

Dajcie jom

>hehe Rzeczpospolita taka silna :)
>10% spoleczeństwa miało sie dobrze reszta byla niewolnikami
>pańszczyzne musieli zniesć kurwa ruscy, gdyby nie Pan Ivan to do dzisiaj byscie zapierdalali jak niewolnicy

gnije z polaczków

Anonki ja jednak potrafię rozmawiać z femkami o chuja tu chodzi, dlaczego mnie nie wytykają palcami i nie proszą Oskiego żeby mi wpierdolił kiedy zaczynam rozmowę?

a ty niby co robisz?

śmieją się z ciebie za twoimi plecami

>wyzywa od spierdonów
>szkaluje całodniowe oglądanie animków/gierkowanie
>reddit spejsing
to już przestaje być śmieszne

>muh odskocznia
no właśnie czuję, że nie ma sensu nawet zaczynać w nic grać bo i tak zaraz będe musiał skończyć i wrócić do tych twoich konkretnych rzeczy

jak czasem idę do znajomków to wchodzimy sobie na /polske/ i śmiejemy się jacy jesteście zjebani

Bo moze wiedzo ze jestes gejem

>idę do znajomków
wypierdalaj normiku jebany

>nigdy nie będziesz miał bf

Get the fuck out of my EU you uncultured crypto russians

>bądź polaczkiem
>hehe wszyscy mamy szlacheckie korzenie bo 10% społeczeństwa stanowila szlachta :)
>żydzi również stanowili 10%
>to już o niczym nie swiadczy
XDDDDD

czy polacy to zwierzęta czy bardziej grzyby?

...

...

śmiejcie się śmiejcie, ale wiedzcie że tylko pogarszać problem, bo spierdoni to powstańcza armia przyszłości, której każdy żołnierz marzy o śmierci, a z uczuć pozostała mu już tylko nienawiść do normictwa. Sami sobie zaciskacie sznury.

GRAŻYNA DZWOŃ PO SONSIADACH NIECH MI TEGO NIEMCA STĄD ZABIORO BO ZARAZ SAM MU JEBNE

>File size: 6.8 GB
Satanichia Brothers to banda pojebów, zaiste

>czy polacy to zwierzęta czy bardziej grzyby?
a przypomniałeś mi
Kojarzy ktoś tego Człowieka-grzyba z małegooksięcia?

>spierdoni to powstancza armia przyszlosci
ja ledwo na trzecie pietro wchodze

KURWA NIECH ONI JUŻ SOBIE IDA NIE MOGĘ AAAAAAA

>implikowanie
nawet gdyby to czym bysmy zabijali normików ?
nożami do masła i widelcami ?
przecież w polszy broni jak na lekarstwo

Litwin to odjebał czy co?

Głosować

strawpoll.com/khee4esz

strawpoll.com/khee4esz

nie klikac wirus

nasz chęć mordu przewyższy ich chęć przeżycia, kabała załatwi resztę

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która głosowała na tych kurwów karakanów z PiSu to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PiS. Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe KURWY! powtarzam sądowe KURWY! sądowe KURWY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS kurwa dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Kaczyński śmieć, zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kurwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurewstwo PiSowskie wybrali.

mnie nie ma

A jestem?

>Nowy folder ma już 70gb
>Jeszcze wjebię tam 7gb satanii

Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś kurwy Petru, Żydów w dupę jebanych kurwa, na Kukizów popierdoleńców głosowali. To właśnie jest ta kurwa Polska. Przez taką kurwę Polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w korporacji i karta z debetem, to wy kurwa Polacy, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kurwy głosowały na PiS niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było kurwa ujawniać afery podsłuchowej. Głupia polska, głupie polaczki kurwa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić kurwa, piecyki włączyć. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.

dobra robota

czemu polacy przejebali tyle wojen skoro są podobno silniejsi od zachodnich ciot jebanych i islamskich?

ide na lookism zw

kimże jesteś?

A doodoo in da poo poo a la foo foo

>jesteś ale tylko jako 3 swoje persony

Ehh

Gdzie artur

Skoro polacy są najlepsi to dlaczego najlepsi posterzy tu to cudzowiemcy?

>To add, its 13.6 GB and contains 11,197 photos total.
Na dodatek używał chujowych ripów horriblesubs i pewnie jest cwelem od VLC bo kolory na tych screenach są maksymalnie zjebane.
Brawo kurwa no brawo

kim jest kurwa artur

anonki wexcie podbijcie

ok juz podbilem pozdrawiam

jakiś debil to zrobił

>(Dead)

O kurwa ale szeleści, kamilka i cysia tez pewnie nie zna, albo pana komendanta

kurde no

ankieta potwierdza

madVR+chroma upscaling NNEDI3 na 256 neuronach co nie? nie ma to jak GPU na 100% podczas oglądania chińskich bajek

postujcie najbardziej krindżowe OP jakie znacie
youtube.com/watch?v=uDhEtUl7U-A

wszystkim bym napierdolil w tej nitce

kompro

chryste ale irytująca piosenka

żryj moździerz kurwo

debilu Polaris to pociski woda-ziemia

Ale kurwa kompro nawet tam teraz specjalnie nie węjdę debilu