/polska/

edycja przyjaźni polsko-radzieckiej

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Q6FbeUgibHQ
youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs
vocaroo.com/i/s19WK2rmYwmN
twitter.com/SFWRedditGifs

przypomnienie że siusiaczek ma być przede wszystkim ładny tzn. bez grudek i żył jak fiucie dzikiej świni tylko taki schludny żebym się nie brzydziła wziąć do buzi na przykład

wielkość jest drugorzędna

>to pewnie przytulanie nie wchodzi w grę
nie, czemu? tulenie nie musi być motywowane seksualnie
>także co byś chciał robić jakbyśmy się spotkali?
napić się?

>Nie dadzo

>Polska rok 2050
>Spis ludności
>42,5% mieszkańców to Ukraińcy
>42,5% mieszkańców to mieszanka narodowości z Afryki
>5% to Polacy
Wielka Rzeczpospolita Obojga Narodów 2.0 :) Unia z Ukrainą kiedy????

>tug Futurama nie będzie kontynuowana
youtube.com/watch?v=Q6FbeUgibHQ

>brzydziła
>a

skąd się kurwa wziął ten mit że Ukrainki to blondynki? w Krakowie jest tych szmat pełno i nieironicznie, serio kurwa nie kłamie NIGDY nie widziałem blond Ukrainki.

ja widziałem patrz

słaby jestem w piciu, dwa/trzy piwa i już bym pewnie leżał na tobie i by było nam obojgu głupio

ja mieszkam w krakowie i widzę jedną raz na ruski rok

No bo Polska zawsze była krajem wolności, tolerancji i imigrantów. To nasza siła :)

>i tak za dużo żbsz

>dosłownie najbardziej rozbrojony naród w Europie
>są kraje jak Niemcy czy Francja które mają o wiele więcej bardziej rygorystyczne prawa posiadania broni a mimo to jest tam 40 razy więcej na 100 mieszkańców niż w Polsce
>Polaczki myslą że jak hohoły zaczną robić burdel to ten jeden pistolet na sto zrobi różnice

mały spoiler, hohły będą miały 200 sztuk broni na 100 hohołów bo rząd Ukraiński im przemyci

>Blond ukrainka
Co?
We wrocławiu mieszkam i jeszcze w życou blond ukrainki nie widziałem

srogie posty

can you please forget that we exist and never mention us again ok cheers

>na minimapce powojenne granice
>na mapie przedwojenne
ki chuj?

>Masaż prostaty

jak komunizmu nie trawie to musze przyznać że wyczucie estetyki to mieli tip top

youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs

why?

dosłownie ukraińska propaganda

NASI BRACIA ROSJANIE!!!!!!

>zaczną robić burdel
nawet jak do tego dojdzie, to chyba cie pojebało że będę do kogokolwiek strzelał

Murzyn ma godnosc a polak nie.

Jak będziesz obrażał Pana Murzyna to nie że ''hehe miej le dystans do siebie :)'' tylko ci każe wypierdalać a jak dalej sie sadzisz to cie rozpierdoli a polak? Polakowi możesz zapierdolić wujka ale powiesz mu ''ale ten no, 40:1 baptised in fire hehe'' to już ''no ok nie będe żył przeszłoscia on zamordował mi wujka 10 minut temu''

w USA można otwarcie wysmiewać bolaków ale jak powiesz cokolwiek na Carla Johnsona to gnój jak chuj, zamieszki w połowie kraju i terror.

Murzyni mają gangi a polacy czyszczą kible, murzyni mają przedstawicieli w rządzie a polacy czyszczą kible, murzyni ruchają matken polken katoliken a polacy czyszcza kible, murzyni mają znanych na całym swiecie aktorów i sportowców a polacy czyszczą kible, Murzyn to dla polaka to czym Biały Czlowiek Zachodu jest dla murzyna zapamiętajcie to sobie i znajcie swoje miejsce w rzędzie bo jak sie Pan Jamal wkurwi to sie skończy dzień dobroci dla słowian a nie chcemy szesnastego rozbioru prawda?

...

>to uczucie

wiemy że polska krew wam zabrania samoobrony ale kurwa user

>polacy na kresach zyja w biedzie tyrani przez prawy sektor
>ale emigranci z ugandy wazniejsi :-)
absolutnie epicko i fantastycznie

chujowe te nitki dzisiaj żbsz

>nawet jak do tego dojdzie, to chyba cie pojebało że będę do kogokolwiek strzelał

to zdanie perfekcyjnie opisuje dlaczego Polska była jebana przez każdego w Historii.
Oto Panie i Panowie dlaczego były rozbiory, wojna oraz komuna.
Bo Święty Pan Polak szanuje życie wroga który chcę mu gardło poderznąć

jem grzanki z czosnkiem

całkiem porządny materac

to, dosłownie ostatni raz kiedy polak miał jaja to były czasy Krzywoustego który był okrutny jak chuj i jakos dziwnym trafem obronił państwo mimo że było otoczone wrogami

który mi sie pomoże umyć

>wyczucie estetyki
to że znajdzie sie kilka perełek w stercie gówna o nazwie socrealizm wcale nie oznacza że sztuka była wtedy dobra

z tymi ects to jest tak, że jak przedmiot jest za 3 ectsy i ja zdaję go na 3 to mam 1 z tych 3 punktów? czy zgarniam wszystkie?

>10zł na koncie
>tydzień do wypłaty
ehh anoni

chcesz się umyć siusiakami?

zgarniasz wszystkie

pamiętacie jak polaczki przepraszały ukraińców bo zabili 2 tysiące ukrów po tym jak ukry zabiły 60 tysięcy polaków? XD
>p-przepraszamy że sie bronilismy już nie będziemy :(

a Anglia w międzyczasie ma ciężko wyjebane na to co zrobiła innym narodom i kto by pomyslal Anglia to kraj pierwszego swiata a raczej był

trzeba było inwestować w kryptowaluty to bylbys milionerem a tak to cebula t. janusz

jak tylko pedałki potrafią!

dziękuję
na ciebie zawsze można liczyć

kup za to tyle ziemniaków ile się da i żyw sie smażonymi ziemniakami

aż mi kurwa wstyd że w tym kraju są ludzie którzy w przypadku zagrożenia nie zastrzelili by urkaińca który chciały zabić każdego Polaka jakiego spotka od małych dzieci do starszych ludzi
jak można być takim frajerem ja pierdole, chyba pierwszy raz od kilku lat zostałem zcynglowany w tych nitkach
kurwa zabijcie się wy żałosne śmiecie

a pokażesz mi swojego siusiaka?

>tug lata bykowania zabiły jakiekolwiek poczucie wartości w tobie

jak będziemy sie szorować to ci pozwole spojrzeć uwu

z szarym jajkiem koniecznie

to chyba dobrze? ja się pozbywam lęków po wypiciu

a-a dotknąć?

ujebane = 0, zaliczone = wszystkie

pod warunkiem że ja będę mógł twojego

i groszkiem

dziękuję dziękuję

to twój pierwszy raz? LMAO ja nawet widziałem jak polaczki płakały że Chrobry był bandytą bo łolaboga jak napadać na innych można czy nazywali Czarnieckiego zbrodniarzem bo rabował i zabijał przeciwników którzy nas rabowali i zabijali

Indoeuropejczycy byli narodem wojowników i to widać po germanach czy celtach ale polacy to zakała całej Europy, polaka można i nawet trzeba jebać bo on sie czuje nie swojo

jest user od nier ałtomaty?

nie byłoby ci głupio jakbyś się obudził i zobaczył że się do ciebie kleję?

>wyczucie estetyki to mieli tip top

gównogra

>polaka można i nawet trzeba jebać bo on sie czuje nie swojo

to, mnie jeszcze nikt nie wyjebał i mi odwala

to ja

ile języków obcych znasz?

uff doszedłbym pewnie w parę sekund

t. sojowychłopiec

z jakim językiem grać żeby mieć tzw full ekspirjens?

jestem na tyle samotny że pewnie byłbym zadowolony

>ja nawet widziałem jak polaczki płakały że Chrobry był bandytą bo łolaboga jak napadać na innych można czy nazywali Czarnieckiego zbrodniarzem bo rabował i zabijał przeciwników którzy nas rabowali i zabijali
dosłownie ten sam poziom rogaczctwa co na pic rel

właśnie sobie uświadomiłem, że gdyby komuniści mieli takie plakaty z Animkami, to walczyłbym chyba po ich stronie

4

kurwaaaaaa

jakby mnie zaatakował jakis Niemiec to bym nie walczył z nim bo jestem Polakiem i moim honorem jest smierć, walka jest dla narodów sukcesu ja marze o tym by obcy najeźdźca zmasakrował moją ludnosć cywilną, zniszczył miasto a ja w zamian za to okaże mu swoją wyższosć moralną, opatrze rany, pozwole wyruchać żone i nie pisne słowem gdy ten sam Niemiec po powrocie do swojego kraju będzie pisał historie o polskim okrucieństwie bo cipa Magdy nie była tak ciasna jak myslał

>biali ludzie
o nie nie nie nie
AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

no właśnie ta gra jest dla sojbojów trochę bo jest chujowa

ale brzydki pysk

niestety tylko Angielski
i niby cos tam wydukam po Rusku ale nie jestem zbyt biegły więc sie nie liczy

propo rogactwa w polsce, polska ma przecież przysłowie
>nie ważne kto zrobił, ważne kto wychował

rogactwo jest bardzo głęboko zakorzenione w polskiej kulturze zadaj sobie pytanie jak często widziałes by polak odpyskowywał kobiecie? No własnie

jak 99 procent kobiet, więc dlatego patrzy się jakie ma ciałko a ta ma wyjebane dupsko

możemy o tym pomyśleć, ale muszę się przygotować mentalnie bo ze stresu ci tam zemdleje jeszcze, chyba że od razu mnie nafaszerujesz alkoholem

dlaczego polacy tak robią?

Ja myślę że to polskie, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która głosowała na tych kurwów karakanów z PiSu to jest jakieś kurwa nieporozumienie.
Was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PiS. Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa.
Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS kurwa dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Kaczyński śmieć, zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, polscy idioci.
To właśnie jest ta kurwa Polska. Przez taką kurwę Polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w korporacji i karta z debetem, to wy kurwa Polacy, chuj z wami.
Głupia polska, głupie polaczki kurwa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić kurwa, piecyki włączyć. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.

Who's /darkest dungeon/ here?
vocaroo.com/i/s19WK2rmYwmN

zbyt gruba żbsz

Japoński + eng napisy, dziwne pytanie trochę

>przysłowie
kto tak mówi poza cuckami i samotnymi matkami

>tfw no russian bf

>tug tylko angielski
trochę ruski ze szkoły pamiętam (piosenek jako tako mogę słuchać jak znam kontekst) no i języku kwiatów czereśni zacząłem się uczyć ponad półtora roku temu, ale tylko hiraganę i katakanę ogarniam z pisma i pare kanji, a mówiony tyle co z animu się nauczyłem oglądając (o dziwo sporo).

>Przychodzi paczka z japonii
>Ten buch zapachu spermy kiedy rozcinasz taśmę na kartonie

Jedyni męscy Polscy władcy to z dynastii Piastów byli.
>Zjednocz siłą Polskie plemiona jako Mieszko
>wpierdol wszystkim dookoła jako Chrobry
>spal Konungahellę na spółkę razem z Pomorzanami
>opanuj większość Rusi Halicko-Wołyńskie
Później było już tylko gorzej. Miłość i tolerancja weszły nam w krew. No i teraz widzimy tego skutki.

nie znosze japońskiego
jest polski dubbing?

A teraz pytanie jak się zapoznać żeby nas nie zdoksowali

tlyko polski

Angielski, średnio Niemiecki i Japoński już prawie N3

>odchyj pisiorka po całym dniu
>ten zapach

Are you a vestal?

co kto woli, ja właśnie uwielbiam tłuste dupska więc dla mnie idealna

prawdziwy patriota

>Wyruszyłem na wyprawe łupieżczą do krainy Lechią zwaną, miałem dosyć biernosci angielskich mnichów i miałem nadzieje spotkać wojownika i udowodnić swe męstwo Odynowi, po przybyciu do miasta i obwieszczeniu swoich intencji słowianie wyszli ze swoimi kosztownosciami i położyli je przede mną. W wielkim zdumieniu zapytałem sie gdzie sa ich wojowie po czym odparli ''chyba cie pojebało że będziemy z najeźdźcą walczyć'', poczułem olbrzymi wstręt do larw w ludzkiej postaci i w szale berserkera zacząłem ich ciąć a oni stali niby drzewa.

Bjorn Polakenkiller saga

I could listen to that voice for hours, make an audiobook for me

NIEPRAWDA POLSKA BYŁA NAJSILNIEJSZA ZA CZASÓW UNII BO BYLIŚMY NARODEM TOLERANCYJNYM I KAŻDY MÓGŁ BYĆ POLAKIEM