/polska/

edycja chłopcojówek

Other urls found in this thread:

pl.wikipedia.org/wiki/Bitwy_nad_Isonzo
smiech.net/
youtube.com/watch?v=PPEf2ugpLok
youtube.com/watch?v=7zn6duEhK4U
quizmve.bandcamp.com/album/deep-dive-deep-web
olx.pl/oferta/lekcje-spiewu-warszawa-rock-jazz-pop-angielski-japonski-CID751-IDqIlG3.html
twitter.com/NSFWRedditImage

hehe jestem studentem i nie moge zamknac mordy na temat studiow hehe egzaminy zaliczenia stypendia punkty ksero hehe takie codzienne zycie studenta :)

Najlepsi studenci na kierunkach zamawianych otrzymują stypendia w wysokości 1000 zł miesięcznie.

hehe jestem pedałem i nie moge zamknac mordy na temat pedalstwa hehe ruchanie kutasy sperma zakolanówki hehe takie codzienne zycie pedała :)

hehe jestem debilem i nie moge zamknac mordy jak ludzie chca sobie o czyms porozmawiac bo moje zycie to gowno bez jakiejkolwiek wartosci hehe takie codzienne zycie debila :)

owo

opinie o włoskich?
pl.wikipedia.org/wiki/Bitwy_nad_Isonzo

ale piecze dupa st*denta

hehe jestem studentem i nie moge zamknac mordy na temat studiow hehe egzaminy zaliczenia stypendia punkty ksero hehe takie codzienne zycie studenta :)

wygląda na to, że program kierunków zamawianych trwał do roku 2013

OwO

>W sensie w jaki sposób są umówieni z uczelnią itd. Dorabiają sobie w ten sposób czy jak? Czy to prostu taka zwykła działalność gospodarcza założona przez studentów a uczelnia im poszła na rękę i udostępniła miejsce?
Chuj wie. Gdy mieszkałem swego czasu w akademiku to w regulaminie był zapis zabraniający wykorzystywania budynku akademika jako siedziby do prowadzenia działalności gospodarczej przez studentów. Może nie każdy akademik ma taki zapis lub jest to jakiś specjalny układ z uczelnią.

hehe jestem kurwa debilem który nic nie umie ale dostałem się na filologię angielską bo miałem 90% z matury rozszerzonej i teraz się musze chwalić jakie te studia są ciężkie hehe :)

>smiech.net/
Ech kiedyś to kurwa było nie to co teraz

jestem krajem który larpował pochodzenie od 3 różnych plemion w ciągu jednego stulecia i rozgląda się za czwartym, bo znowu wychodzi na to że jestem po prostu zachodnią Serbią

>tfw no bf

>tug matka znow przypomina zebym pracy szukal bo kolezanki sie pytaja co kuba robi
ehhhhh anoni

when did you decided to be gay?

>idź pod prysznic
>chciej zwalić konia
>zacznij walić
>zacznij wkładać sobie palce do buzi
>zacznij gmerać nimi jakby ktoś cię w buzię ruchał
>po tym włóż sobie palce w pupę
>dojdź do buzi z połykiem
t-trochę mnie poniosło chyba

powiedz że utrzymujesz się jako dawca spermy

niech powie ze kuba gra w overwatcha

kubuś do pracy nie możesz wiecznie brać od matki na pice

niech mówi im że pędzisz bitkoiny w piwnicy to będą pod wrażeniem a jak bitkoin już pierdolnie to będziesz miał wymówkę dlaczego nie masz kasy a pod wrażeniem będą nadal bo w tym kraju panuje jakiś dziwny niezrozumiały respekt dla ludzi którzy próbowali w biznesy ale im nie wyszło

jak powiedziałes do siebie no homo do lustra po akcie to wszystko spoko

sam z sobą nigdy nie jest homo, bo w takim razie samo walenie byłoby pedalskie (dotykasz kutasa w sumie)

Этo вaкaнcия oткpытa и для yкpaинcких гpaждaн. Пoжaлyйcтa, пoдaвaйтe вaшe peзюмe.

>facet ci wali konia
>ty walisz facetowi konia
o kurwa

chciałbym być tym spływem od twojego prysznica

///o///

kurwa stoi mi żegnaj moja heteroseksualnościo

to, że ktoś chce ssać penisy wcale nie znaczy, że jest gejem. to zdrowa reakcja organizmu

co ta /polska/ czyni z ludźmi

jestem 2d seksualny

>tug brak chłopcojówki lub kotochłopca
ech

jest i on

coraz bardziej pragnę być zdominowanym, ale też coraz bardziej zdaję sobię sprawę, że nikt kogoś takiego jak ja nie będzie chciał

ładnie to zrobili z jej oczami, szacun

a jak wyglądasz? opisz się

jesteś zdominowany przez życie

czemu Polacy jeszcze nie skopiowali Death Grips?

angielskiego nie znają

krótkie włosy brązowe, szare oczy, blady, wory pod oczami lekko skinnyfat i z ryja tak sobie no i rozstepy

znowu sie trzese ze stresu

AAA AAAAA AAAAAAA AAAAAAAAAA

brzmi idealnie żbsz

A MIE TO HUJ OPHODZI

>taki stary chłop a jeszcze baby nie ma
>grażynka a może on jest ten, no wiesz...

to samo hir, tylko dłuższe włosy

>zabrakło dwóch punktów

>te grażyna a ta brzydka otyła kuzynka brata cioci to też nie ma chłopaka
>to może by tak zadzwonić że tu kawaler szuka dziewuchy

trzeba się było uczyć

Kurwa

A potem i tak w maku robią

to jest gówno przedmiot na który nie mam zamiaru tracić czasu, miał być gotowiec a tu taki chuj bo z 25 pytań dał 10 nowych i miałem 11 a zaliczenie było od 13

dzięki, że tak sądzisz anonku

Dejcie jom

lol

weź mnie nie denerwuj mi rodzina mówiła, że jak dziewczyn nie lubię to nie muszę się bać mówić

własnie dzisiaj myślałem żeby to zrobić

weź mnie nie denerwuj twoja rodzina by cie zaakceptowała nie każdy tak ma

to jeszcze nic ja tak mam z krypto co tydzień

wcale by tak nie było

zawsze jak się matka ze mnie śmieje, że nadal jestem prawiczkiem to od razu zaczynam pierdolić o miłości platonicznej i o odróżnieniu strefy seksualnej od miłości, a ona nic o tym nie wie i mówię, że ja to nie zwierzę i potrafię się kontrolować, i tak mydle jej oczy przez 30 minut a potem jak już jestem sam to mi bardzo smutno jest, że jeszcze żadna mi nie dała ehh...

wyruchaj matke

poproś matkę niech ci da

...

youtube.com/watch?v=PPEf2ugpLok

szanuje ja tak mowie ojcu a on jak zwierze ale synek jak widze ladno kobitke to az slinka cieknie

ale album
youtube.com/watch?v=7zn6duEhK4U

>jap*ński

quizmve.bandcamp.com/album/deep-dive-deep-web

spoko, ty też możesz się nauczyć
olx.pl/oferta/lekcje-spiewu-warszawa-rock-jazz-pop-angielski-japonski-CID751-IDqIlG3.html

>bądź głodny
>nie chce ci się robić jedzenia
>nie jedz
Dieta cud, polecam.

wolałbym jakiś inny język który nie brzmi jak gówno

dobry bo polski ;)))

cing ciąg ding dąg

ale 15 starych nie umiałeś debilu

zaleta malych henow jest to ze mode 24/7 i jak pedaly zasrywaja nitke to leci perm a jak resetuja router to mode da perma znowu i sie pedalowi odechce i znajdzie inne miejsce do zasrywania

ale nie tutaj eh

no to dlaczego nie siedzisz na małych szonach?

ale piecze heterodewianta

nic osobowego... dziecinko

>32 posty ukryte
epicko :---P

chce te stópki na moją twarz ;_;

ja też bym wiele rzeczy chciał a nie dadzo ;w;

chce mnie ktoś?

tu user od kebaba tez jestem pedalem

nie

ja bym zjadł kebsa ale dalej nie można płacić kartą a w mojej dziurze w dupie nie ma bankomatu ehhh

to sie wyprowadz do duzego miasta tu menele maja terminale zeby im placic karta jak zebraja

widze co tu zrobiłes

ukochałem sobie anonimowego chłopca

k-kogo?

>nie animowanego
próbujesz ty w ogóle bambo?

animowanego niestety nie dotkne

ehh nuda
nie chce mi się nawet nagich animek postować bo mi kolejnego sąsiada zbanujecie

ej, a są jakieś japońskie showupy czy coś że można sobie wejść i pogadać z jakąś japońską kamwhorką?

dajcie jakas muzyczke prosto z ulicy

ktury to

zapostuj placki to sasiad pojdzie do wiezienia a ty bedziesz miec rozrywke

do aralki napisz ona jest kurwa i zna japonski