/ex-yu/

dejan bazic izdanje

Other urls found in this thread:

vojnopolitickaosmatracnica.wordpress.com/2018/01/29/rat-drugim-ocima-intervju-dejan-beric-snajperista-deki/
vimeo.com/250910351
blic.rs/riznica/kako-je-raspad-jugoslavije-nagovestilo-i-osam-kapljica-krvi-na-poslednjoj-stafeti/1c6j522
youtube.com/watch?v=hsrNP3QD3YI
youtube.com/watch?v=5Pws9Rr8gzA
youtube.com/watch?v=DKOnDRHq9yk
imdb.com/title/tt5207204/
blic.rs/vesti/hronika/ubica-godinama-brutalno-tukao-manekenku-vozio-je-u-gepeku-kroz-grad/y2r38vl
mkd.mk/crna-hronika/zhena-se-frli-vo-vardar-tatko-i-ja-spasil-i-i-udiral-shlakanici
twitter.com/NSFWRedditGif

Bazzan Bazzić

ovo ali iskreno

"Napraviti intervju sa Dejanom Berićem, proslavljenim sprskim dobrovoljcem i snajperistom, koji je odlikovan najvećim priznanjima Novorusije, činio se kao nemoguća misija. Ipak uz malu pomoć mog dobrog prijatelja Slobodana Vasiljevića ta misija je uspešno realizovana. Međutim, svaka nada da će čuveni snajperista Deki odgovoriti na seriju pitanja, koja sam mu postavio je skoro zamrla, a onda je iznenada stigla poruka izvinjenja i Dejan je prihvatio da razgovora, iako nevoljno daje intervjue srpskim medijima."
>vojnopolitickaosmatracnica.wordpress.com/2018/01/29/rat-drugim-ocima-intervju-dejan-beric-snajperista-deki/

cecujem u

Bazzujem

>ta slika
odvratno!

uskoro izlazi film
vimeo.com/250910351

misljenje o ilanu masku?

Znam vec je bio na nekoliko zatvorenih prikaza i ici ce po festivalima nadam se da ce cim prije izaci u javnost jer jedva cekam da odgledam.

>ook sutra mogu ostat doma cijeli dan

sta je mislio

ja sam kuci svaki dan

glumi da je osećanka

blic.rs/riznica/kako-je-raspad-jugoslavije-nagovestilo-i-osam-kapljica-krvi-na-poslednjoj-stafeti/1c6j522

Rus ne zna napraviti dobar film od 80ih nadalje.

bila je i ona priredba na kojoj se šest republika izdvojilo iz kola i svaka plesala svoj tradicionalni ples

pička im materina sve su isplanirali i smijali nam se u lice

>nebojsha autist od 40 god reko preko voraroo da mu se svidam
mozda je vrjeme da odselim na /balk/

@85007048
gde timestamp

t. bacam vodu na kućnom pragu kad netko ide na put da ih prati sreća i onda gledam u talog kave da im vidim sudbinu

Informiraj se o filmui autorima prije nego napamet bubnes svoje idiotsko misljenje

>bila je i ona priredba na kojoj se šest republika izdvojilo iz kola i svaka plesala svoj tradicionalni ples
slucajnost? ne bih rekao

youtube.com/watch?v=hsrNP3QD3YI

vidio thread na /bant/ i mislio ga tamo staviti
ali ipak ovdje

postajte radnu povrsinu

pardon

youtube.com/watch?v=5Pws9Rr8gzA

>NAROD
>PARTIJA
>OMLADINA
>ARMIJA

ovo dbi

isto vazi i za nas

moja radna povrsina je tvoja kevara

ova audio captcha u ovkviru ove kancerogene recaptche je odlicna, bukvalno mozete otkucati i jednu rec koju ste culi i proci ce (nisam siguran da li mozete bilo koju otkucati dbi)

srpske trube mrze saksofone
srpsko nebo NATO avione

...

koji degenerizam u usporedbi s 79om
sramota
da sam tad bio živ lično bih počeo ubijati izdajice

Pogledo sam preko 30 filmova njihovih uključujući i neke dokumentarce i svi su sranje.

...

el to neka linuks distribucija?

zasto ti je sve na ruskom koji kurac

opušteno rs

rusi jedini imaju vanserijski odlcine ratne filmove u poslednjih deset godina. prouci malo materiju pre nego sto krenes da seres na usta

rusko
vaistinu si baza

9th company je bio ok po meni. Dobro predstavlja onaj ruski nihilizam.

youtube.com/watch?v=DKOnDRHq9yk

slucajno instalirao na ruskom i sad ne zнaю кaк измeнитъ

ovo je isto prilicno dobro

imdb.com/title/tt5207204/

debian na xfce4

Dobar je i onaj Boйнa iz 2002., dosta zanimljiv film.
Navodno je neki zapadnjacki glumac srao i zalio se jer je morao sve raditi za ozbiljno ukljucujuci i plivati u hladnoj vodi gdje se skoro utopio a onda su mu objasnili da oni to tako rade, pa i pucanje iz oruzja

>cuckbian

debian je vrhunski sistem

sta sad fali debianu koji kurac

koriste ga bosančuge, to je vec dovoljan argument

>lincucks

sad bi ti obe ruke otkinuo i rasparcao ih na 12 dijelova!

>ook nikad sretniji u zivotu bio
>to zadnje malo srece mi je donio to sto sam otkrio ex yu threadove na 4chanu

ovo je dobra prica

pokusase sa zapada srpstvo da nam sruse

treba da spavam
al ne da mi se

>postat ovdje
>biti sretan čovjek

ŠOK

ko ne gleda sad ami g show sa sisatim sajsi i sekom aleksic nije srbin

slomili smo slomili smo americi krila, a klintonu i natu nema vise mira

kakav bi to tandem bio

>zena ima tetovaze
kurva

sta su kod vas crvene zastave kod zena?

jel moze link? ne koristim tv

oces da te ja uspavam?

crni pojas u pusenju kurca

Nemam interakciju s ženama

tetovaza, pirsing, alkohol, pusenje, kurvaluk

brije noge
pije alkohol
pusi cigare
farba kosu

i jedna tackica mastila na telu
bilo koji pirsing osim diskretnih nausnica
konzumiranje alkohola, marihuane i ostalih droga
da radi u usluznoj delatnosti (kasirke, konobarice, hostese, recepcionerke itd.)
da nema zavrseni fakultet (pozeljno srednja strucna skola, ne treba mi picka da mi pametuje)
da je imala vise od jednog momka, jedan momak dovoljan ako je duza veza naravno i to je maksimum maksimuma s obzirom na okolnosti gde se jebu ko lude
da ima decu, da joj je majka kurava, da joj je otac alkos, da nema oca kroz celo detinjstvo
ako slusa hiphop, metal i ostale nebulozne muzike (pozeljno da slusa normalnu muziku poput ex-yu pop roka i domace zabavne muzike)

kakav si ti pleb

vidi

ovo stvarno ne podnosim
zasto je to uopce popularno?

najiskrenije ne mogu da procenim jel si ozbiljan ili ne

ladno bi presao preko toga da se jebala ko luda pa makar sa samo jednim muskarcem pre tebe?

ljubis usne glazirane stotinama kurcina

ovo dbi

najozbiljniji sam, ovo su kriterijumi koje normalan muskarac treba da ima ako zeli normalnu zenu a ne jebulju

ahahahha ne

ali dobro inceli ce da inceliraju

>devojka sa kojom sam izasao ladno kaze da joj je omiljeno pice vinjak
a pored toga ne ispusta cigaru
lolcina

ne podnosim ribe koje se preterano sminkaju i montiraju, koje se furaju na dzet set i ta sabanska sranja, ceo taj svet mi se gadi, a sve ostalo moze da dodje u obzir

cmok cmok

>majka moje dece da bude zena u ciju je picku vec ulazio tudji kurac i ona svrsavala i znojila se po njemu
lol pa pre bi osto sam do kraja zivota i proucavo fiziku

>lol pa pre bi osto sam do kraja zivota i proucavo fiziku

lepo je kad znas sta te ceka

i stara ljubi tebe usnama na kojima je 100 put bila sperma od tvog caleta

Nema danas ni zene da valja, svaka nasminkana i u cipele. Nemos nac vise ni jednu u gunj i opanke

A najgore mi je sto svaka farba kosu i stavlja puter na obraze i guzicu

vidim zbunjeni ste oko zena
odgovor je : albanija

ovo

zene treba klati i ubijati dok se ne opamete

ta olja sto je napravila film je neka dekijeva jebulja

>puter

ajde brate lepo u obor da nahranis svinje pa ujutru tatina burekdzinica da se otvori
ne zamaraj glavicu ozbiljnom materijom mnogo sad

ovo dbi

pa bog te jebo zar ti mozes osjecati ljubav prema zeni koja je to radila sa nekim prethodnim muskarcem? Njoj ocigledno to nista ne znaci, i tebe bi sutra odjebala i skakala po nekom sledecem kurcu

i nose one tanga gacice jebote nekad si morao da maknes gace da bi video dupe danas moras da razmaknes guzove da bi video gace ma kuda plovi ovaj brod??

t. guzobolni puterko

treba da se udruze svi muskarci i da krenu da huliganski razbijaju zene od batina

Šta ti nije bolje ih jebat dok ih pička ne počne bolit i trnut od previše masiranja kurcem?

kao sto su tvoju kevu razbijali lolara

ja bi njihove roditelje likvidiro jer su ih oni tako vaspitali

mi u sustini i ova nasa generacija nije kriva koliko su nam krivi roditelji koji su napravili ovakav sistem

ajde se ti kurcine napusi droljo ogavna kurvinska
ako ikad budes imala sina bit ce ti ga zao kad se sjetis da su zene jos gore nego sto si ti bila
ili neces ni imati djecu nego ces ostati jedna od onih zbog kojih drustvo propada

prvo treba zverski da pokolju muskarce koji su dopustili zenama da im prolazi ovo njihovo danasnje ponasanje
da ih niko ne proziva i ne srami za to sta rade i kako izgledaju
muskarci su krivi

Ne bato

blic.rs/vesti/hronika/ubica-godinama-brutalno-tukao-manekenku-vozio-je-u-gepeku-kroz-grad/y2r38vl

Ovako treba sa njima ali masovno i koordinisano.

post mjeseca
izvrsno

Ali anone

mkd.mk/crna-hronika/zhena-se-frli-vo-vardar-tatko-i-ja-spasil-i-i-udiral-shlakanici

ovo

>imao pure gf, skinuo joj mrak
>gutala svako vece, mislim da kad bi je stavili pod UV svetlo da nema tacke na telu koje joj nisam u nekom trenutku obelezio
>slikao je i imam slike i dalje
>otisla u bg na studije i sutnem je
>sad ce tamo neki beta cuck sa filozofskog da skuplja moje ostatke

daj slike