/polska/

edycja żonki do tulenia i kochania i jedzenia pitcy z

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=tm7Xf9818FM
youtube.com/watch?v=B1QwvfNLfK4
twitter.com/SFWRedditVideos

znajde cie i zabije kurwo jebana

to jest krajowa minimalna a w korpo ci płaca dwa razy tyle,
te 1900 dostaje pielęgniarka albo nauczyciel a nie korposzczur

to dawaj krakow grota roweckiego 29/8 czekam

jestes martwy

to ostro cię jebią, gdzie pracujesz?

Anibe

jak dostać taką pracę w korpo jak nic nie umiem?

To jest dobre pytanie

każdy kto zaczyna w korpo też nic nie umie ale chodzi o to aby mieć papierek ze studiów i praktyki

robisz tutorial javascripta na codecademy i zarabiasz 15k

na czym polega praca w korpo opisz co zazwyczaj robisz za co ci placa pieniazki bez memienia

>tug ostatnie kilka lat zapierdalałeś za 1,5k

>bądź anonem
>brak wykształcenia
>nagle życie zmusza cię do radzenia sobie samemu
>twoja jedyna perspektywa to robienie w maku za psie pieniądze

pije sobie kakao opinie??????????????????????????????????????

zapisane jak pojebion

jest wiele typów prac w korpo, moja polega na analizowaniu rynku oraz przedstawianiu możliwych decyzji finansowych mojego klienta.
Moja firma zajmuje się akurat tylko dużymi klientami tj firmami z milionowymi dochodami. Każdy z naszych klientów ma przypisany jeden team który robi to co napisałem, tj, robi raporty o rynkach finansowych oraz doradza przyszłe inwestycje

jak będę wracał z korpo z moim 5k netto to kupie dodatkowego cheesburgera abyś premie dostał anonku

jak dostać taką pracę w korpo jak coś umiem ale mam ujemne umiejętności społeczne?

Masz japko za ładny anibe uśmiech

...

??? nie jestem sojowcem, co ma praca w korpo do tego?

czemu w japonii nie używali tarcz?

ten nieładny jest, masz (jusa) za chęci

>bądź anonem
>miej studia i języki obce
>pracuj w fabrykach smrodu z patusami i płacz w poduszkę bo się boisz spróbować czegokolwiek odpowiedzialnego

>Moja firma zajmuje się akurat tylko dużymi klientami tj firmami z milionowymi dochodami. Każdy z naszych klientów ma przypisany jeden team który robi to co napisałem, tj, robi raporty o rynkach finansowych oraz doradza przyszłe inwestycje
zawsze mnie to bawiło w pracy w korpo.
takie kręcenie twarogu z gówna podobnie jak hehe marketing.

>boisz spróbować czegokolwiek odpowiedzialnego
o to to to

najwiekszym bledem zyciowym jest spierdolenie cyklu szkola srednia > studia > praca doslownie nawet jak nie pracowales w czasie studiowania to i tak masz jakies wytlumaczenie a jak neetowales na przemian z pracowaniem tydzien w gowno pracy to jestes skonczony i powinno sie takim ludziom podawac barbiturany zeby wiecej nie cierpieli bo co za zycie na trzy zmiany w magazynie zapierdalac w weekendy na nocki

właśnie tak widzę siebie za kilka lat

skoro ktos jest sklonny placic wiecej pieniedzy za takie cos niz za przewracanie gowna w oborniku to znaczy ze na cos ta praca jest przydatna

bo ich mieczy się używało oburącz

Dobra Anonki, łapcie nutkę, a ja wracam do oglądania chińskiej bajki, bo mi zostały 3 odcinki, a by trza to dzisiaj skończyć.
youtube.com/watch?v=tm7Xf9818FM

no tylko różnica polega na tym że na kręceniu twarogu z gówna to nie wyżyjesz i musisz mieszkać z rodzicami a na pracy w korpo możesz spokojnie się wyprowadzić i rodzinę zakładać

No to mogliby sobie robić miecze jednoręczne. Albo używać ich z tymi swoimi włóczniami. Przecież używali tych długich łuków, więc to przecież logiczne że potrzebowaliby tarcz.

youtube.com/watch?v=B1QwvfNLfK4

Dobranoc Anonki

xd ale mu pojechałeś

oby[spoiler][/spoiler] zdech [spoiler][/spoiler]mieciu

no i zdeh ehhhhhhhhhhhhh

sory gram w nadzegarek

aha czyli w gówno jebane bo masz gównogust fajnie

>No to mogliby sobie robić miecze jednoręczne
Jeśli przeciwnik nie używa to ty też nie musisz, Japończycy w najlepiej udokumentowanym okresie się głownie prali między sobą w grupach złożonych z podobnych oddziałów podległych w gruncie rzeczy jednemu cesarzowi.

>rzecież używali tych długich łuków, więc to przecież logiczne że potrzebowaliby tarcz.
Przed łukami się chowali za jakimiś przenośnymi barykadami z gówna i słomy.

nom nie to co siedzenie w /polsce/ o 1 w nocy i plakanie ze nikt nic nie pisze

polakowi nie wytlumaczysz jak ten debil mysli ze jak wpierdala bigos i zal mu 15zl na burgera a jego panstwo rozbieraja trzy razy to wszedzie tak jest

nom

i że szczur to samiec myszy

Czyli jak nie mam studiów to nie mam korpo?
Echh

Ja mam studia a i tak nie mam korpo

No teź jest taka opcja

>już luty

A co oni nie mieli broni palnej?

i jak to niby zmienić?

też chciałbym wiedzieć żbsz

>Cały świat żyje w styczniu
>Jakiś polak żyje w lutym

Mieli, ale przed kulami to i za tarczą +4 się nie schowasz

jak te jebane puzzle działają? rozwiązanie zajęło mi ponad 50 kliknięć i udało się tylko dzięki przypadkowi

te deski nie brzmią na najlepszy pomysł. Przecież mieli też konnice, to co, oni po prostu wjeżdżali pod ostrzał? Te ich zbroje przecież to jakieś gówno jebane było. No piechota musiałaby się poruszać z dodatkowymi ludźmi noszącymi deski, tylko że nie wiem jak mogłoby to ochronić cały oddział żbsz. Brzmi po prostu jakby tarcze były dużo prostszym i efektywniejszym wyjściem.

Pytałeś dlaczego nie używali to próbowałem coś wymyślić. Nie wiem, weź idź i im powiedz że są jebnięci.

a sory, myślałem że jesteś /his/pro

Tylko samuraj jezdzil konno i szczelał z łuku a blebs zapierdalal z buta

smruttt i nuda więc idę spać elo

chyba gaijin dopiero im pokazał

Przecież broń palna jest z Chin XIII wieku

No taka ot ironia losu że portugalczycy w XVI przywieźli swoją i dopiero wtedy pomysł kliknął.

Ale przypał
>The Europeans certainly had firearms by the first half of the 14th century. The Arabs obtained firearms in the 14th century too, and the Turks, Iranians, and Indians all got them no later than the 15th century, in each case directly or indirectly from the Europeans. The Koreans adopted firearms from the Chinese in the 14th century, but the Japanese did not acquire them until the 16th century, and then from the Portuguese rather than the Chinese

ECHHHHHHHHHHHHHHH

Broń palna była niehonorowa

...

taka cena izolacjonistycznego nacjonalizmu prawaczki

właśnie czytam mango i jest bitwa w fukushimie z roku 1573 która jest opisana jako pierwsza w której broń palna była tak powszechnie wykorzystana.

>300 lat za murzynami
kto by pomyślał że japończycy przed 1WŚ to byli tacy polacy azji

elfy = polki
wioska = afryka

>jak się liczy wieki

kogo cytujesz?

No i?

no i nic, rzuciłem taką uwagę, a co

sory
myślałem, że chcesz się bić

Japończycy do 1WŚ to jeszcze niektórzy siedzieli na podłodze
Ja pierdole co za typy

aha, nie, nie chce mi się ale chyba tak się ogólnie rozmawia że się rzuca uwagi

>bądź japończykiem
>Cesarz ci musi mówić, żebyś zaczął jeść mięso bo nie urośniesz

przypominam ze w polsce w 15 wieku trwalo jeszcze glebokie sredniowiecze

i dobrze

tak powinno było zostać lewaczku

nawet mi nie przypominaj jaka kopromitacja

Ten podział na średniowiecze/nowożytność to w polsce nie działa

Ciągle trwa

>lewaczku

>Cała szafka płyt z czasopism komputerowych i gierkowych
>Mój laptop nawet nie ma napędu więc nie wiem czy zostawić to do przeglądania na później czy wszystko razem wyjebać

ide ogladac labirynt biegacza 2

piecze dupka

weź to postaw na śmietniku może jakiś bezdomny sobie pogra

>piecze

pozne sredniowiecze/wczesny renesans to byl szczyt i lepiej nie bedzie juz

Muj brat czad właśnie posuwa swoją dziewczynę na łóżku obok

jakby było średniowiecze to bym był kimś nie to co teraz

To.
>ludzie wierzący że ziemia jest płaska

Muj brat twink chciał ze mną spać na jednym materacu ale odmówiłem chociaż obydwoje jesteśmy pełnoletni

To dobrze bo byś 3 lata dostał

>ludzie wierza ze polska jest plaska
tutaj tacy siedza ewww

a-a on?

można dostać of 6-u miesięcy do 5-u lat