/polska/

Litwini jedzą gówno

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=FIwSjDSxcts
trends.google.com/trends/explore?q=polish death camps
youtube.com/watch?v=C-Jg57aaLuE
twitter.com/SFWRedditImages

dobra edycja

moze być

tutaj bendem postowal

Poland participated in the holocaust and Poles killed thousands of Jews Poland participated in the holocaust and Poles killed thousands of Jews Poland participated in the holocaust and Poles killed thousands of Jews Poland participated in the holocaust and Poles killed thousands of Jews Poland participated in the holocaust and Poles killed thousands of Jews

nie mam nic do litwinów

chętnie sram na talerz litwinom jak poproszą, jestem człowiekiem i litwini mają prawo do ciepłego posiłku.

wtf I love Poland now

kocham zarówno lewaków jak i prawicowych zjebów

If so, is there really anything wrong with that?

We gonna get some good boy points from Sup Forums now.

Polska jest dla mnie najlepsza

gdyby deportowac z polski murzynow to polska bylaby glownym eksporterem ropy i potega swiatowa ale nie jest bo lewaczki maja bol dupy

Litwini jedzą gówno

nieironicznie to

grażyne kurwa dalej te no BLINY kurdwe pan litwin przyszedł

slav = slave

gdyby deportowac z polski polaków to polska bylaby glownym eksporterem ropy i potega swiatowa ale nie jest bo prawiczki maja bol dupy

ty miałeś już nic nie mówić

co by bylo gdyby deportowac z polski wszystkie kobiety

pedale

Po x latach wszyscy by pogineli i nie byloby nikogo

youtube.com/watch?v=FIwSjDSxcts

opinie nt. najlepszego filmiku na youtube?

No właśnie na taką ewentualność kocham trapy. Trzeba się zwyczajnie zabezpieczyć na przyszłość.

aha
a jakies minusy?

>tfw no bf

skończ wpierdalać tyle pizzy kocie

jesteś chory

w sumie lepsza opcja niż mieć dzieci z polkami bo nie wiesz czy wychowujesz swoje czy nie

polskie robale zaczęły by się rozmnażać przez pączkowanie.
a polki tworzyły by piękną rasę mulatów, co zresztą robią odkąd polacy istnieją.

kurwa kocie nie jedz tego to są same węglowodany roztyjesz się jak świnia rozumiesz

daj mi czerpać jakąkolwiek przyjemność z życia

W sumie nie ma żadnych

psy to sa jednak zwierzęta, a lewaki będą jeszcze stękać że trzeba psy przyjmować ze schronisk

nie lubię początków nitki

...

początki nitki są antypolskie a końce nitki konserwatywne

nie lubię ludzi którzy się ze mną nie zgadzają bo tak

>przez ostatnie 3 dni obejrzyj 3 różne anime
>wstań dzisiaj o ósmej
>przeczytaj raz pdf-a z opracowanymi zagadnieniami na egzamin
>nie zrozum nic
>pójdź na egzamin
>połóż telefon na ławkę
>przepisz wszystko
>o to czego nie ma wypytaj wiarę dookoła
>skończ pisać jako drugi
a na pierwszym roku bym się pewnie zesrał "muh bo prowadząca chodzi". To był mój ostatni egzamin na studiach. Czuję dobrze.

HAHAHAHAHAA A MOWILEM JUZ ZE JESTEN STUDENTEM I MAM EGZAMIN AJJAJAJAAJJAAJJA

Steam-Download - 100% Free Steam Games steamunlock.com

HAHAH O KURWA PATRZCIE TEGO WARIATA ON JEST STUDENTEM I CZY WIECIE ŻE ON SIĘ OPIERDALAŁ 3 DNI JAKIEŚ CHIŃSKIE BAJE OGLĄDAŁ I OBCZAJCIE TO PRZYSZEDŁ NA EGZAMIN I WSZYSTKO ŚCIĄGNĄŁ PEWNIE JESZCZE ZDA CZAICIE TO KURWA CO ZA WARIAT XD

o prawie zapomniałem że jesteś studentem
a nie, czekaj

konserwy muszą wyprosić czarnego chłopaka swoich sióstr zanim będą mogli w spokoju propagować swoje opinie w sieci

>dzienny przypominacz że to PiS wypromował określenie "polskie obozy koncentracyjne" na świecie
trends.google.com/trends/explore?q=polish death camps

a co z faktem że istnieli żydzi którzy pomagali Niemcom mordować żydów? czy Izrael też mówi że nie wolno o tym zapominać że tacy żydzi istnieli

>oglądanie anime przed egzaminami
Szanuję kolegę studenta.

>on nie wie że naród wybrany jest traktowany ulgowo bo 6 milionów
hah goju kurwa w jakim świecie żyjesz

>tug masz czarnego chłopaka
jebać murzynów

najlepszy jest fakt, że to w większości żydzi zarządzali tymi barakami z ludźmi

jestem studentem i mam egzaminy wspominalem juz ze jestem studentem i studiuje i mam egzaminy? mialem egzamin u promotora w ogole studiuje w poznaniu i mieszkam w akademiku i studiuje bo jestem studentem i nie moge zamknac ryja na temat moich studiow bo jestem studentem to znaczy ze studiuje i mam egzaminy ktore zdaje albo moge nie zdac i mam egzamin u promotora bo jestem na piatym roku i mieszkam w akademiku w poznaniu bo tu studiuje i jestem studentem co mieszka w akademiku tu i studiuje i ma egzaminy bo wiecie jestem studentem i studiuje ale na wyklady nie chodze potem egzaminy i spotkania z promotorem ale sie nie ucze bo sa drugie terminy a melanz w akademiku wazniejszy hehe takie zycie studenta wiec tak jak mowilem studiuje w poznaniu i mam egzaminy i mieszkam w akademiku bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku w poznaniu i mam egzamin u promotora na ktory sie tylko rano uczylem a poza tym sie nie ucze bo jestem studentem ktory studiuje i wazniejsze jest sie najebac w akademiku ruchac studentki jak prawdziwy student ktory mieszka w akademiku tak jak ja i studiuje ale nie chodzi na wyklady i sie nie uczy na egzaminy bo sa dugie terminy hehe jestem studentem i studiuje w poznaniu ale nie chodze na wyklady bo nie trzeba i mam egzamin ale wcale sie nie uczylem tylko postowalem tu i mam egzamin u promotora na ktory uczylem sie rano bo wczesniej nie moglem bo mieszkam w akademiku i pilem alkohol i ruchalem studentki wiec nie moglem sie nauczyc bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku takie jest zycie studenta ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzaminy ale sie nie uczy bo sa drugie terminy wiec nie trzeba sie uczyc i chodzic na wyklady bo tak robia studenci ktorzy studiuja i mieszkaja w akademiku jak ja student ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzamin jak to studenci ktorzy studiuja tacy jak ja bo studiuje w poznaniu i jestem studentem i nie chodze na wyklady i mieszkam w akademiku i sie nie ucze na egzaminy

obrzydliwe

już jaką izraelskie bagiety, złamałeś jedną z izraelskich ustaw o przekłamywaniu historii
rip user

postuj swoją polską psioche zmasakrowaną przez WIelkiego Czarnego Byka dżesiko!

deportujmy polki blagam

youtube.com/watch?v=C-Jg57aaLuE

kurwa anony dlaczego do wszystkich gierek wciska się obecnie chiński jedwabny szlak?

nie jestem femką

TO

nitka zaczyna być comfy dopiero pod sam koniec

Dzienne przypomnienie że jesteś debilem.

>tug kolejny łatwy egzamin
>tug znowu koleżanka z roku zaprasza na "herbatkę" do akademika bo współlokatorki wyjeżdżają na weekend
jakie to uczucie nie ruchać w okresie kiedy każdy ma ruchanie na wyciągnięcie ręki?

bo nagle się okazało że chińczyki mają hajs i chcą grać chinami

ciekawe jakie powodzenie by tu miał murzyn na takim grindrze u OJCÓW POLAKÓW

szkoda.

powiem ci że nie jest przyjemne czucie, wręcz przeciwnie

Polecił byś jakiś tytuł, bo w sumie to nie wiem co by sobie dzisiaj obejrzeć

ehhhh

>beats up your pregnant gf

o kurwa
z/w idę wywalić moje blond geny w błoto

Chiny mają więcej graczy komputerowych niż Stany Zjednoczone mają ludzi.

dzisiaj się dowiedziałem, że Antoni Macierewicz już nie jest ministrem

Spierdalaj normiku.

tobie akurat to bym rozjebał głowe o krawężnik

>plays minecraft

*doprawia ci rogi podczas gdy ty zapierdalasz w fabryce smrodu*

heh nic personalnaego polakke

o przynajmniej mu brwi odrosły

pierwszy raz widzę androgynicznego murzyna

poka webma jakbyś to zrobił

może pójdę na studia do odległego miasta, żeby móc mieszkać w akademiku

>implikowanie że takie rzeczy się zdarzają

kurwa mać spaliłem popcorn w mikrofali

to jest Nubijczyk, a oni się kwalifikują jako biała rasa wg polskiej nomenklatury.

lepiej nie idź bo będą cię gnębić że jesteś słoikiem z dziury w dupie

...

Coś dobrego dla odmiany.

opinie o albinosach?

ale ja jestem z dużego miasta

codzienny przypominacz że murzyn nie jest mniej biały niż wy

Akurat miałem ochotę pograć w gta 4

mnie tak przezywali
w sumie od innych też wyzywali

czemu antypolskie gnidy raczej nie postują pod koniec nitki

Polska to super kraj

ale to fejk jest, nie? przecież oni to tacy sami ludzie jak i my c'nie?

>oni to tacy sami ludzie jak i my

ale że murzyn czy trans

>hehe dragon bol na erteelu siedem najlepszy iks de chuj że ze zjebanym dubbingiem z francuskiego przez co wychodziły jakieś farmazony i cenzurą ale jak ja byłem podbusem to taką wersję widziałem więc dla mnie jest najlepsza jakby ktoś dał mi gówno na talerzu i powiedział że to jedzenie to też bym wpierdalał bo nie mam porównania
taki wygląd kurwa nostalgicznych debili

>oni to tacy sami ludzie jak i my
no chyba jak wy polaczki ja to jestem niemcem i sie czuje jak w zoo 24/7

zapomniałeś załączyć VPN-a ziomek

Co jak co ale myślę że francuzi lepiej dobrali głosy. Męskie postacie brzmią bardziej męsko, damskie damsko, a dziecięce dziecięco.

imouto czy oneechan?

biorę to 1$, bo zzwze chciałem mieć maxa 1