/ex-yu/

Cifre za ispit iz jave

Other urls found in this thread:

subotica.com/vesti/odrzan-humanitarni-koncert-za-animu-odlican-odziv-sugradjana-prikupljeno-oko-85-hiljada-dinara-id31086.html
inavukic.com
youtube.com/watch?v=gRUFIWknrsY
twitter.com/NSFWRedditGif

ubi se shqiptarchino

ovo

this picture is so cute but why does the cat look sad?

it failed its finals

Lep dan za nitanje, daž i sneg padaju.

pravi dzezverski sati

ak dobijem cifre na ovom postu postam cijelu facu

rolam za tebe

Cмpт бoтoвимa и пeдepимa пpoгpecивнe cтpaнкe.

...

420 sprži ga pederu

dobro jutro dobar dan
planovi za danas/veceras exyu?

danas opusteno kuliranje i razonoda pa uvece do ex-yu kluba

pubg i dota do noci pa onda benzo+smesna trava kombo pre izlaska u eksju diskoteku

...

sramota me je sto znam ko je

IDEMO DA STUDIRAMO U USA MOMKI

...

Mene vise zanima ova Diana

>IDEMO DA STUDIRAMO U USA I DA SEDIMO KOD KUCE NA EXYU UMESTO DA JEBEMO AMERIKANKE MOMKI

ftfy

mene zanima samo jedna Dajana

haha secam se ovog legendarnog oglasa

Lolara

prije bi se ubio nego da kročim tamo

izgleda ko neki mutant sa tim misicima te kurve iz teretane su 0 bodova

I mene dbi

koji bre misici, devojka je ko prut samo joj dupe nagruvano

bas kako treba

prije ce njega jebat, on bi i dupe dao za tu jebenu ameriku

Bilo sta sem ovo u zelenom i ne bi imao obraza da ikad vise dodjem ovde
Exyo boys

here come dat .boi

ima neproporcionalno napuhano dupe i noge u odnosu na ostatak tijela i sto je najgore cvrsto je ko kamen. bolje su zene sa mekanim guzicama

ja tako sinoc sanjao da se sheckam na Oplencu i neko mi rece da poziram za sliku, i ja naravno stadoh, i shvatih da je kraj mene niko drugi no sami tackasti, a da sam ja onaj drugi debil

i tako dok se mi slikasmo, najednom se pojavi onaj nenormalni progresivni bot. Tackasti udahnu duboko, s bijesom u ocima. Nesmal ne ispusti onaj svoj tradicionalni kriptobugarski borbeni krik, ali sa svom srecom susredose nam se pogledi i najednom shvatih duboki bul u njegovom slomljenom srcu. U sekundi koja je trajala poput citave epohe, nase duse su se spojile u jedno i tako, uhvativsi se za ruke, dreknusmo u istom momentu: RAZBOLI SE OD RAKA BOTINO.

Jadnik covjek, toliko zaprepasten, razboli se od raka tu na licu mjesta, a tackasti mi najednom pusti ruku i okrenu se, pogledom fiksiranim na crkvena vrata, iza kojih cucase srce srБske istorije...

subotica.com/vesti/odrzan-humanitarni-koncert-za-animu-odlican-odziv-sugradjana-prikupljeno-oko-85-hiljada-dinara-id31086.html

>Sramota gde zivimo, za beskucnike i siromasne nas sve bas briga, drzavu najvise. A skupljamo za kojekakve dzukce i macketine, da I'm se kupuju pelene i dukserice, pa da se posle kace slike na instagram.
Da smo pametni ko braca kinezi. Jeli bi pse, trpali u gulas i paprikas. Kad sam bio u Shangaju imao sam privilegiju da probab psece meso, i mogu rec da je dobro. Zamislite kolko bi javnih kujni snabdeli hranom, samo kad bi ljudi kod nas bili otvorenijeg uma.

a fakat si ptarši

Kerojebi na aparatima

Jedne cifre za moju dusu i ispit

ovo je dobra prica

fakat si gluperda

ako ne dobijem cifar sad livestrimujem suicid

ubi se gownarko

cifre i iserem se u gace i sikam to

rolam za ovo

na skali od 1 do 10 koliko krivite roditelje za svoju situaciju u zivotu kao mlade odrasle osobe?

3

10

5

pola sam kriv ja a pola oni dbi.

objasni

nema sta da objasnjavam..

razmazili su me sto ih cini pola krivim a ostatak sam genije sjebao sam sebe u mnogo navrata... prevashodno sto sam odjebavao potencijalna nova drugarstva zbog starih koje su na kraju i doprinele mojoj situaciji.

6

Desetka. Majka napustila faks zbog le ljubavi a tata ni srednju nije zavrsio. Kolektivna plata im je 300 eura i sad je malo kasno da se misli sto smo sirotinja XD(plus ne pricaju vec 13 godina)

>a tata ni srednju nije zavrsio
fakat je siftar

I kao oni su krivi sto su ti totalno govno od covjeka i glup ko kurac. Ma da...

Cak naprotiv. Vrlo pametan i lijepo vaspitan momak.

cek koji kurac... ja sam mislio da si ti teska burzujcina dbi.

šta se događa sa trampom i hilari? hoće napokon više neko sranje

1/10
Билo би 0/10, aли јeбигa...

>tackasti opet kenja

botini u usta

gledam Opsadu Dzadotvila upravo, spor dan na poslu jebiga
dobar film, preporucujem ko voli ratne filmove, hladni rat 60ih, afrika itd

ubi se tackasti

zasto bas 1/10?

Oдбили cy пoнyдy дa ce пpeceлe y Aycтpaлијy кpaјeм ocaмдeceтих, и ниcy oтишли y Topoнтo 1990.

mislio sam da si ti neki patriot

ljoticevci nisu patrioti

Hahahahaha
licemerna cmarina koja kenja na cirilici o srpstvu svaki jebeni dan mrzi sebe sto nije jebeni klokan

Lol pa gdje ti zivis? Svi znaju da su najveci patrioti dijaspora narocito Australija pogledaj samo koliko ustasa i cetnika imaju

a sta si drugo i ocekivao od zutaca kao sto je on

post ti se čita ko da se saftaš u rčmeks strari moj patrioto

Дyвaј гa бpe мaјмyнчинo. Jeбo тe Шeшeљ y ycтa бaш.

Дyгa јe тo пpичa.

И ти гa дyвaј иcтo гoвнo бeз мoзгa.

jebo australiju, tamo ima neki krokodili sto plivaju kroz kanalizaciji i grizu ljude za cmar dok kenjaju

zelenotekstuj

cenuh a bogami i keknuh

ovo je moj omiljeni blog

inavukic.com

ni fredi ni hercest ni ne znam vise ko nisu u stanju da iskazu ovol'ki guzobol o smrdima, svrbstvu i jugokomunizmu, imam utisak da je negdje neka srbenda ispalila u mladosti i da joj se to uvuklo u mozgić

i ja tebe volim taćkoidu, kad ćemo se nać na oplencu?

...

dbiii dbiiiiii

dbi-nuo sam na ovaj post dbi

ispricaj nam tvoj san opet... bas je zanimljiv dbiskren

ja tako sinoc sanjao da se sheckam na Oplencu i neko mi rece da poziram za sliku, i ja naravno stadoh, i shvatih da je kraj mene niko drugi no sami tackasti, a da sam ja onaj drugi debil

i tako dok se mi slikasmo, najednom se pojavi onaj nenormalni progresivni bot. Tackasti udahnu duboko, s bijesom u ocima. Nesmal ne ispusti onaj svoj tradicionalni kriptobugarski borbeni krik, ali sa svom srecom susredose nam se pogledi i najednom shvatih duboki bul u njegovom slomljenom srcu. U sekundi koja je trajala poput citave epohe, nase duse su se spojile u jedno i tako, uhvativsi se za ruke, dreknusmo u istom momentu: RAZBOLI SE OD RAKA BOTINO.

Jadnik covjek, toliko zaprepasten, razboli se od raka tu na licu mjesta, a tackasti mi najednom pusti ruku i okrenu se, pogledom fiksiranim na crkvena vrata, iza kojih cucase srce srБske istorije...

Uskoro
Numerali

ovo je stvarno izuzetno dobra prica, evo placem od smeha upravo

ciganin ciganin napio se vina prdi ko mashina

djocko vam svima izjebao majke

postajte djockovu mamu dbi

1 пoeн paзликe јe збoг пoтeнцијaлa дa ce мнoгo вишe ypaди кaд имaш pecypce y пpaвoм тpeнyткy.
Oвo cy ти тpи мoјa yјaкa
>Г. yнyк oпacнe пpaбaбe мoјe штo јe билa ceљaнкa пa coбapицa y Aycтpији пa бaнкapкa и пpaдeдe пapтизaнa штo јe пoгинo кo дeбил нa cpeмcкoм фpoнтy, cин ceљaкa и ceљaнкe кoји cy нaпpaвили имaњe oд пpaбaбинe пeнзијe, пoгинo y хpвaтcкoј 1991. и ocтaвиo cecтpy oд гoдинy дaнa и yјнy
>Б. yнyк пpaдeдe кoји јe биo y oфициp кpaљeвoј вocјци и poб нeкoликo гoдинa нa Бизмapкoвoм имaњy кoд Бepлинa и пpaбaбe влaјнe ceљaнкe, cин дeдe кaзaнџијe и бaбe ceљaнкe, oтишao y paт ca 19 гoдинa, глeдao кaкo мy тpaнпopтep пyн opтaкa caгopeвa y кoлoни иcпpeд њeгa oд нeкe тepмaлнe бoбмe aвиoнcкe, дoк cy извлaчили нeкo гoвeдo oфициpa јнa ca Пaлa, вpaтиo ce кo дpyги чoвeк, имa двoјe дeцe и paди y фaбpици зa минимaлaц
>Д. yнyк иcтoг пpaдeдe и пpaбaбe кo и Б. cин зидapa дeдe кoји јe oтишao y Cиднeј, 1984. и бaбe ceљaнкe дoмaћицe, имa cвoјy гpaђeвинcкy фиpмy кoјy јe нacлeдиo oд пoкoјнoг дeдe, бaви ce тpгoвинoм плaцeвa и кyћa и oбpћe милиoнe тaкo штo Кинeзимa пpoдaјe нoвo изгpaђeнe кyћe,
>cypф јe њeгoв живoт

youtube.com/watch?v=gRUFIWknrsY

>tackasti opet laze

d-b-i dbi dbii dbiii dbiiiii dbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pa da ova dvojica su bili patriote koji su radili svoju duznost i bili ljudi a zadnji je bio picka

postaj sestru

zalosno

>radili svoju duznost
>duznost
lol

da, postupiti tako je duznost kad si muskarac. picka poput tebe to nikad nebi shvatila

t.ackasti

t. rob/topovsko meso

brojke jebu tackastog i njegovog toplog brata

Д. имa пeтopo дeцe и cвpaћa мaкap јeндoм гoдишњe oвдey пocлeдњe вpeмe.

Глyп cи бpe.
Лик јe имao oкo дeceтaк гoдинa кaд их јe oдвeo.
Дoк cy oви ишли y paт oн ишao нa фaкc и дa cypфyјe...
И кoјy дyжнocт? Пpeмa чeмy? нe мoжeш дa вoдиш дpжaвy кao кoмyњapcкo пpeдyзeћe и дa oчeкyјeш дa ти ce билo кo ceм yхлeбa зaдyжeних кoмyњapcких oдaзивa нa тe мeмe.

Tи гa дyвaј јeвpeјчинo пoгaнa cмpдњивa пocepeм ти ce пo cинaгoги.

>ooy veey svi koji se ne slazu samnom su jevrejcine