/polska/

edycja chomikożony do tulenia i kochania

Other urls found in this thread:

nyaa.si/
twitter.com/SFWRedditVideos

dobra edycja

bede grał w szczelanke z 9 klasami

0-9 demo
dubsy soldier
triplety guwno spaj

wchodz na puba jakiegos i dawaj ip cwelu

nienawidze cie

/cm/

pamiętacie jak polakowi zajebano rodzine a on
>hehe nic sie nie stało bracie :) SŁAWA!
?

w dupie guwno
ide grac na valve serwerach

kocham cię

>nyaa.si/
>Error 523

kurwo jebana normiku idz sobie jeszcze zagrac competitive moze co

eh anoni dzisiaj jak stałem na przystanku to przejechał tramwaj i w środku była taka qt dziewczyna że ehh naprawdę
spotkaliśmy się wzrokiem przez chwile i już niemal kościeja dostałem dajcie mi taką błagam

miałeś się powiesić

Kartel cię ma.

...

a ty miałes wykurwiać z kraju Mykoła

zeby grac w kompa to trzeba miec premium

t. f2p od 2011

już działa, serwer zrobił ups ha ha na chwilę

???
przeciez trzeba bylo tylko numer telefonu ze steamem polaczyc i sie ma
olso
>nie posiadanie proof of purchase
nowokurwiu

dlaczego polacy łapią w zęby sline Niemca a murzyni nie?

ej jak już normiki poszły na hehe imprezkę to przypominam że jutro powstanie, wiecie gdzie, tylko przyjdźcie

bo slav = slave

nie twoja personalna insurekcja nowokurwiu

wiecie jaka jest różnica między niewolnikiem a polakiem?

Niewolnik jest cos pożądanym towarem a polaka w kraju nie chce mieć nikt

nie przyjde

sory mam już plany, idę na marsz kobiet

potem nie płaczcie że nie macie gf

mówiłem, żeby czekać do 10 strony

aha to w takim razie może bym poszedł ale się wstydze jak tam będzie dużo osób

fullmetal alchemist brotherhood czy nie brotherhood, które lepsze i czym to się różni?

na razie będę tylko ja z tego co widzę, chodź, będzie fajnie

jak nie wyjdzie to ja będę twoją gf (male), chcesz?

brotherhood jest lepszy, bo idzie zgodnie z mangą, a ten drugi jest fillerowany

nikogo nie obchodzi twoje zdanie

brotherhood chyba nie pamiętam już nie mam 14 lat

musze wstac za 4 godziny na egzamin
nie spalem od 2 dni

typ wczoraj przyszedl zeby oddac pusta kartke i powiedziec ze rezygnuje ze studiow

mnie obchodzi

>gf (male), chcesz?
nie chce, to już wole zostać w domu i oglądać anime żbsz

dzięki koledzy

HAHAHAHAAHHAA JESTEM STUDENTEM MAM EGZAMIN CZY JUZ MOWILEM ZE MAM EGZAMIN AJAJAJJAJAJAJAJA

a mówiłem już że jestem studentem?

co w ogóle robi taka gf anonka?

WYPIERDALAJ KURWIU Z TYM KURWA CHOMIKIEM
JA JEBIE
MAM NADZIEJE ZE CIE ROZJEDZIE CIEZAROWKA PROWADZONA PRZEZ BIEDNEGO WYSTRASZONEGO UCHODZCE

jestem studentem i mam egzaminy wspominalem juz ze jestem studentem i studiuje i mam egzaminy? mialem egzamin u promotora w ogole studiuje w poznaniu i mieszkam w akademiku i studiuje bo jestem studentem i nie moge zamknac ryja na temat moich studiow bo jestem studentem to znaczy ze studiuje i mam egzaminy ktore zdaje albo moge nie zdac i mam egzamin u promotora bo jestem na piatym roku i mieszkam w akademiku w poznaniu bo tu studiuje i jestem studentem co mieszka w akademiku tu i studiuje i ma egzaminy bo wiecie jestem studentem i studiuje ale na wyklady nie chodze potem egzaminy i spotkania z promotorem ale sie nie ucze bo sa drugie terminy a melanz w akademiku wazniejszy hehe takie zycie studenta wiec tak jak mowilem studiuje w poznaniu i mam egzaminy i mieszkam w akademiku bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku w poznaniu i mam egzamin u promotora na ktory sie tylko rano uczylem a poza tym sie nie ucze bo jestem studentem ktory studiuje i wazniejsze jest sie najebac w akademiku ruchac studentki jak prawdziwy student ktory mieszka w akademiku tak jak ja i studiuje ale nie chodzi na wyklady i sie nie uczy na egzaminy bo sa dugie terminy hehe jestem studentem i studiuje w poznaniu ale nie chodze na wyklady bo nie trzeba i mam egzamin ale wcale sie nie uczylem tylko postowalem tu i mam egzamin u promotora na ktory uczylem sie rano bo wczesniej nie moglem bo mieszkam w akademiku i pilem alkohol i ruchalem studentki wiec nie moglem sie nauczyc bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku takie jest zycie studenta ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzaminy ale sie nie uczy bo sa drugie terminy wiec nie trzeba sie uczyc i chodzic na wyklady bo tak robia studenci ktorzy studiuja i mieszkaja w akademiku jak ja student ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzamin jak to studenci ktorzy studiuja tacy jak ja bo studiuje w poznaniu i jestem studentem i nie chodze na wyklady i mieszkam w akademiku i sie nie ucze na egzaminy

Ja dałem sobie spokój ze studiami semestr temu.
Chuj, zrobię kurs na spawacza, ani półtora tysia za jeden typ.

MY SLOWIANKI MAMY KURWA TE MOWE CIAŁA

TYLE ROZBIORÓW ILE MAMA W GENACH DAŁA

TO JEST TA

POLACKA KREW

TO JEST TEN

NIEWOLNICZY ZEW

ale zapiekło tirowców po podstawówce

jag duble to nie śpię dzisiaj w nocy

dobry ruch. Żałuję, że same tego nie zrobiłem

losuje jeszcze raz

dajcie mi qt gf błagam

na metalurgii i inzynierii materialowej duzo spawaczy jest, na zaocznych agh

to ja też krynce

dlaczego z anglosami sie nie da pic i dlaczego rowniez zaczalem sluchac w chuj polskiego rapu po emigracji ja pierdole
ale konfrontacje 52 debiec jest nie ironicznie dobrym trackiem [ps jestem tej kurwa wiec no sila w zylach plynie]

lux

idź spać

co miał przez to na myśli

nie liczy sie masz isc spac chuju

ale za szanowanie 52 dębca to ja szanuje

przestaniesz postowac te kurwe w pudelku?

Obecnie robię w gównorobocie za 1700 na rękę, ale raczej umowa nie zostanie przedłużona, więc zostaje mi operacja oczu i kopalnia, praca w fabryce (ponoć fajnie płace, ale jazda autobusem przez granicę do pracy) albo zrobienie tego kursu i modlenie się o pracę. Na koniec lutego jakieś 6 tysięcy powinienem mieć schomikowane.

wiedzieliscie że biały kolor polskiej flagi symbolizuje rosyjską sperme a czerwony obity ryj polaka?

>dlaczego z anglosami sie nie da pic
w jakim sensie

KREW I NADZIEJA

kocham was

...

Jestem studentem, ale bardzo mnie bawi ten mem z "JESTEM STUDENTEM CZY WSPOMINAŁEM JUŻ ŻE MAM EGZAMIN"

lewaczku

HAVA NAGILA
HAVA NAGILA
HAVA NAGILA WENISMECHA

kurwa naucz sie odpowiadac
hej chcesz pojsc na pinte? po czym realnie kurwa kupuja pinte i uznaja jak sie wypije 3 szoty za nadmiar. ja chce wroicc do picia wody pod swietego rocha i krzyczenie ze chce umrzec na swietym marcinie

jak spawacza zrobisz to zagranico ładnie można zarobić nawet przez pośredników

...

czy słowianie mogą mieć ciemne włosy czy jest to wpływ Panów Stepu?

FAKT: to jest idealny typ ciała

w imieniu moim i bliskich jebać żydów wszystkich

i tak z 20% polaczkow to niewiedzacy aszkenazi
studiuj pedagogike

ehhhhhhh pewnie ma depresje jak ja i tak samo jak ja caly czas siedzi na /polska/

chciałbym być polskim mafiozą i handlować żywym towarem, przemycać dziwki, wykorzystywać ukraińców to jest zycie

TA TA GRUBA IMPRA Z RYSIEM TRWA
RA TA TA GRUBA IMPRA Z RYSIEM DWA

>tug chciałeś pójść na studia ale user debil tutaj ze skończonym zaocznie liceum
teraz obijam się od jednej gówno roboty do drugiej bez żadnych perspektyw

>20%
więcej

według polaków każdy polak ma szlacheckie korzenie bo 10% spoleczeństwa stanowiła szlachta

10% społeczeństwa stanowili również żydzi a zatem według ich logiki 100% polaków to żydzi

...

Jakiś konkretny typ czy każdy wezmą?
Niemcy, Anglia? Czechy, może? Nie bardzo mi się uśmiecha z ciapakami się bawić.

czekam kiedy zaczna sie orientowac ze w polsce chujnia i zaczna robic obywatelstwa izraelskie na pradziadkow i prababcie

czy ja moge dostać niemieckie na prababcie?

ABLU ABLU POLACY ŹLI

praca spawacza jest przejebana anonie. mam znajomego spawacza i ciągle narzeka na zdrowie

ale doopa

>Wzrost: 1,45 m

to nie jest kurwa prawo powrotu w niemczech
w niemczech musisz sie przeprowadzic i gadac ze tu mieszkasz i lepiej miej dobre nazwisko by sie dopierdalac (wszystkie -ski -czyk -niak czy inny chuj odpada)
tug -berg

Oszczędzaj, gadaj z ludźmi.
Zrób dobry kurs, a kontakty z ludźmi wykorzystaj do szukania pracy, w internetach wszystkiego nie znajdziesz.

przynajmniej twoi starzy nie wjebali cholera wie ilu tysięcy złotówek w twojego chuja wartego magistra. No ale ja się nie przejmuję, to ich problem. Zawsze mogę sobie racjonalizować, że przynajmniej mogłem 3 lata dłużej nie zapierdalać w magazynie więc może później umrę.

>Z danych zawartych w największym do tej pory raporcie na temat życia seksualnego Polaków, autorstwa prof. Zbigniewa Izdebskiego, wynika, że seks raz w tygodniu uprawia 28 proc. Polaków będących w związkach. Natomiast 47 proc. par kocha się 2–3 razy w tygodniu.

A nosił chociaż maskę przy spawaniu? Ten dym to ponoć nie przelewki.

ale goburin

to jest ta słynna gorąca krew słowianek? O kruwa ale fajnie macie bolaki

nie wiem, widziałem sporo ogłoszeń ostatnio ale pewnie coś bardziej zaawansowanego niz spawacz płotów bo sumy powyżej 10k złotych miesięcznie

nie bo taki jest idealny

JEBAĆ WROGÓW OJCZYZNY

tak jakby ktokolwiek mowil prawde na takich raportach kruwa

...