/ex-yu/

djocko, fixxon i tata

Other urls found in this thread:

desu-usergeneratedcontent.xyz/int/image/1517/67/1517675826383.jpg
halooglasi.com/licni-kontakti/
b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=02&nav_category=11&nav_id=1354340
youtube.com/watch?v=7uk3LhFKrck
youtube.com/watch?v=WAESyq33Jh4
sh.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_–_istina
twitter.com/SFWRedditGifs

мeнe мe бaниpa гpчкиoт цигaн зaтoa штo:

desu-usergeneratedcontent.xyz/int/image/1517/67/1517675826383.jpg

podsjetnik da djocko i faggon pusi kurac kamiondzijama na zeljeznickoj stanici kako bi zaradili za zivot

Završio popodnevni spavanjac

HAHAHAHAHAHAHAHAH kakav guzobolni cmaronja ja neverujem

ikto hoće bošnjansku kahvu?

Grkljani su oduvijek bili najveći guzoboldžije po mom iskustvu. Možda zato jer imaju najmanje kurce

a sto ne bi moglo

halooglasi.com/licni-kontakti/

mi smo od turaka smo nasledili reci.

a grci su nasledili njihov vecni guzobol.

I ja hocu dechki..

mrzim fonpostanje fakat zelim izvrsit suicid

Ovo je dobra prica

allahmmudillah

au bato, veoma nepristojno

nikakve turske reci mi nismo uzeli, cak stavise turci su se od srba naucili kulturi i jeziku

ne priznajemo te "ja sam srbin samo kad mi odgovara" tipove, zapravo ih najvise mrzimo

ovo

ovo bajo moj

>nikakve turske reci mi nismo uzeli, cak stavise turci su se od srba naucili kulturi i jeziku

Smesno kako poturcenjaci iznose to kao nesto sto se stvarno desavalo, a oni nose turska imena i tursku veru, bice da su oni jebani.

Lolara, sta sam bese ono citao da je bio neki red da srbin spremi kucu i doceka turcina da mu jebe zenu tako neshto Jel ima neko to

dovršite priču

...

Genetska istrazivanja su pokazala da su zanemarljivi ti "turski geni" kod srba tako da mogu da ga duvaju.

Dragiša smiri se pre nego što ti jebem 24 majke

bilo je "šetanje opanaka"
morao je nataknuti opanke na ruke i hodati na sve četiri oko kuće

original

drugosmrdijanci su naj jebeno gori od svih srba.

zao mi je momci ali sva ta prica je zanemarljiva.... albanci su mnogo blizi turcima zajedno sa grcima nego sto cemo mi ikad biti.

naravno kad su izdajnici srpstva

kolko smaras retarde, naterao si me da zagotivim crne macore

85156216
zagotivio si ti kurac, pedercino
nema vecih smaraca od vas, ovo je vec u rangu s fredijem

ovoDBI

ne kaki crnimacori su baza

ONAJ OSECAJ KAD TI FREDI DA (You) HAHAHAHAHAHAH LADNO SU MU POKUPILI PODATKE HAHAGAGAGAGAGÄAÅAÅA PA KOJA JE OVO DROGIRANA DIJABOLA LJUDI FREDI USRAN OD GUZOBOLA GUBI KONTROLU NAD MOZGOM RUKAMA NOGAMA I CMARU USERAVA SE U STOLICI PROLIVCINA IZBIJA NA SVE STRANE SMRDI ON NE ZNA STA SE DESAVA ALI MU JE LEPO I TOPLO JEDVA SMOGNE SNAGE DA ZAHVATI MALO RUKOM I POMIRISE STA JE ALI MU OTKAZUJE I CULO MIRISA PA RRRK U USTA I POJEDE XAAHHAXZA HAHAHAHAHHHHHHHHGGHGGGGGGXXXXX XXXX-DDDDDDDD

auu kako ga je ukenjalo jbt

800k dolara iskesirao od bitkonja. ja ne znam sta bih s tim parama

OPSJEDNUTI

kad nas vidis zovi fbi
jer mi smo crni macori dbi

...

je ti to cura?

OPSJEDNUTI

Kupio bih sebi komad zemlje na otoku, imam ljude od niskogradnje do zidara, električara, koji bi mi kuću napravili dok kažeš keks, za nelošu lovu. Sam bi namještaj sastavljao sobu po sobu, da uštedim. Par godina, i imaš nešto za iznajmljivanje, dugoročna sigurnost

>dugoročna sigurnost
>on nezna za opci potop koji nam slijedi

te sto zaradjuju ogromne pare na glupostima tipa bitcoin treba naci i reketirati dbi

ili porez od 40 % na ekstraprofit

Čekaj malo, drugo je prodaja, drugo je iznajmljivanje. Materijal za gradnju nam ionako dolazi iz Austrije i Rusije

prijavi ga poreznoj

reko je covek da je vec platio porez

kako je tocno platio porez u hrvatskoj na takav prihod kad to ne mozes ni normalno registrirati legalno? sere i laze.

...

...

sere i laze
u hrvatskoj ne mozes legalno imati prihod od bitcoina
nek navede kako tocno je to podveo, pod sta, preko kakve firme, preko cega

...

vidiali ponovo ne zna da li je nesto zasrao, verujem da ce ga na kraju sjebati porezna lolara

fakat su nakaze

...

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=02&nav_category=11&nav_id=1354340

kakvi krembili, mora da je i tackasti njihov clan uklapa se u dosije

youtube.com/watch?v=7uk3LhFKrck

verovatno je jedan od njih sam tachkach

kakav cringe ovih sorosevih placenika

blam me da gledam

Жeлим caмo cpeћy, здpaвљe и бepићeт cимпaтизepимa Cpпcкe Haпpeднe Cтpaнкe и Пpeдceдникa Byчићa.

>Pet eksperimenta u krevetu za eksplozivni vrhunac

>Ova magična biljka produžava životni vek i pobeđuje plućne bolesti

sotonina biljka

mefistovljeva travka

>Srbija s Hrvatskom može da razvija najbolje odnose, "ali ne po cenu da im oprostimo i zaboravimo genocid", izjavio je ministar inostranih poslova Ivica Dačić.
>"To nije mržnja prema hrvatskom narodu. To nije upereno protiv Hrvatske, već je upereno protiv zločina i zločinaca i onih koji opravdavaju te zločine i relativizuju ih, rehabilituju ih i imena ulica nazivaju po njima", kazao je Dačić na predizbornom skupu koalicije "Ivica Dačić - Socijalistička partija Srbije - Dragan Marković Palma Jedinstvena Srbija" za predstojeće gradske izbore u Beogradu.
>On je kazao da Hrvatska "mora da razmisli o distanciranju" od NDH.
>"Srbija se ne meša u unutrašnje stvari Hrvtaske, mi želimo dobre odnose sa njima, ali nema više simetrije krivice, kao što je bilo posle Drugog svetskog rata", kazao je Dačić.
>On je rekao da se u Hrvatskoj "govori svaki dan o velikosrpskoj agresiji", a kada neko spomene genocid nad Srbima, o tome se onda govori kao o lažima.
>"Ako neki misli da će Srbija na to da pristane i ako neko misli da predsednik Aleksandar Vučić ide u Hrvatsku da bi to prihvatio, ne poznaje ni Srbiju ni Vučića, ni mene, ni bilo koga drugoga. Mi nikada nećemo odustati od onoga što je u interesu našeg naroda", naglasio je Dačić.
>Dačić je ponovio da bi Hrvatska trebalo da se među prvima pokloni žrtvama genocida u Jasenovcu umesto što traži izvinjenje i šalje protestne note.
>"Zaklano je više stotina hiljada Srba u NDH i ne postoji nijedan razlog da mi to u Srbiji zaboravimo. Mi možemo da oprostimo, ali ne možemo da zaboravimo, a naročito nećemo da ćutimo kad neko to poriče i kada govori da su to laži", rekao je Dačić, dodavši da o svemu postoje dokumenta, imena žrtava.
>Ocenio je da je negiranje žrtava u NDH od strane Hrvatske, isto kao kada bi Nemačka ili Poljska poricale da su nacistički logori bili na njihovoj teritoriji.
>"Ne želim da se svađam ni sa kim, ali ne dozvoljavam da iko pljuje i ponižava naše žrtve".

youtube.com/watch?v=WAESyq33Jh4
moja omiljena zena inace imam 4 zene

>>On je kazao da Hrvatska "mora da razmisli o distanciranju" od NDH.
Vidio bi ja kako je kod Srbijanaca kad se nosi četnička kokarda po ulici. Ovdje počneš pisati slovo "U" i eto ti drugova na vratima. Osim u Čavoglavama, tad su i policajci dovoljno pijani i poneseni da većina i ne gleda
Koliko je ljudi dok sam išao u srednju poslano ravnateljima i pedagozima kad su im profesori nalazili "U" po bilježnicama

>Ovako zima remeti menstrualni ciklus žena

>četnička kokarda
Vi ste uhapsili Srbina koji se vuko po šumi s SRPSKOM (a ne četničkom) kokardom.

hrvatska je genocidna tvorevina

>Brijete se "tamo dole"? Evo šta morate da znate

Cмpт бoтoвимa и пeдepимa пpoгpecивнe пapтијe.

>ali ne po cenu da im oprostimo i zaboravimo genocid

>Hrvatska "mora da razmisli o distanciranju" od NDH.

ali ono fakat li, al ono fakat... mislim jebeni dan sječanja nam je maltene državni blagdan, mislim jedino kaj se desi je da neke pijane budale tu i tamo dignu ruku u hosovoj majici, al ono ni jebeni slovenci se ne 'distanciraju' tolko ko naši, al ono ne da nema 'distanciranije' nacije u jebenoj europi valjda jedino njemačka je 'distanciranija', mislim samo fali da državni vrh ide prat noge goldstajnu

mislim znam da me nebi trebao trigerat takav trolling ali jebemu mater, al mislim fakat jebemu mater

cifre potvrdile

A zašto onda ne priznajete da je ubijeno 700.000 Srba već kažete da je bilo ~65.000 ?

ne razumem sta je rekao lose, pa vise vas slavi dan oluje nego sto slavi taj dan
hrvatsku treba ugusiti bombama

Jer to nije istina

mali, sjebo si se za sve ovo sto kenjas ovde

Ma da.

pa di ih je opče bilo 700 000?

šta ne kažu milijun da bude okruglo

ali zasto druze zasto

>7 znakova da ste suviše pametni za posao koji radite

pa bilo ih je, u bosni, u krajini, ne kažu milion jer ih toliko nije pobijeno

u koji lokal izlazite veceras?

>Popijte neki od ovih napitaka ujutro i ceo dan ćete biti puni energije

ovaj, koji drugi?

Eksju.

sh.wikipedia.org/wiki/Jasenovac_–_istina
>Film je izazvao velike kontroverze u hrvatskoj javnosti, s obzirom da ga se, iz redova hrvatske ljevice i židovskih organizacija, često optužuje za povijesni revizionizam i poricanje Holokausta. Dodatne kontroverze su izazvali navodi da ga se prikazivalo u nekoliko hrvatskih škola kao dio nastave povijesti, ali i odluka zagrebačkih gradskih vlasti da se u proljeće 2017. godine, nedugo pred lokalne izbore, Sedlaru za taj flm uruči službena nagrada.

ovo su vase skole

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

Razboleces se od hematoma smrade.

Nas su u školi učili da je ubijeno od 250 do 300 tisuća Srba, 86 tisuća u Jasenovcu
Ne slažem se s tom brojkom od 700 tisuća pošto nema veze sa demografskim spisima prije rata i nakon rata (gdje se ne uočava katastrofalan pad Srba. Valjda se primjeti pad od 700 tisuća ljudi u tadašnjoj banovini koja je imala jedva 4 milijuna ljudi. Ej, brate, to si realno ispraznio državu. Možda ne jugoslavenskim "dajte nam reparacije plizz" demografima

I ovo što momak veli: Svake godine emitiranje "žrtve Jasenovca"; novinski članci o državnom vrhu kako hodočasti po mjestima ustaških zločina, novine pune "ne ponovilo se kukulele", a većina Thompsonovih slušatelja se drži za teške brbane i glasače HDZ-a, prevedi kao: "zlo i naopako"
Kurac znate što se i kako veliča ovdje, a Ivica Dačić je mamlaz koji balkansko-fašističkom hindu mantrom skuplja političke bodove, isto kao i naši po Vukovaru, zaleđu Zadra, Kordunu itd...

nikog ne mrzim, osim hrvata

dođi živit ovdje godinu dana pa češ vidit sve šta je rekao krivo

srpska vanjska politika na balkanu se ponaša ko kad pijan lik oče fajt u bircu

>šta ti bre sereš
>pa nisam ništa reko opče...
>kako se ti to samnom razgovaraš jeli bre
>pa čekaj ti meni...
>šta si bahat tako bre destabiliziraš region
>p.....
>UGROŽAVAŠ MIR U REGIONU, OŠ SE TUČ
>al gospodine ja zbilja n...
>FAŠISTI FAŠISTIII FAŠISTIIIIII JASENOVAC USTAŠEEEE 700000000000000000

otprilike

>86 tisuća u Jasenovcu
U Jasenovcu samo je ubijeno 700.000 Srba

85159419
види

nemoj se ni truditi opravdavati ustastvo, kojem hrvatska naginje, i to je istina
isto tako cetnici se ne mogu usporedjivati sa ustasama jer su bili daleko bolji od njih, eventualno ih se moze usporediti sa domobranima

>isto tako cetnici se ne mogu usporedjivati sa ustasama jer su bili daleko bolji od njih, eventualno ih se moze usporediti sa domobranima
ovo je istina sa kojom se nikada nece sloziti hrvati, i tu se svaka prica zavrsava

sjebo si se...i nad popom ima pop...

85159603
види

samo šta zbilja nisu

ono smješno u cjeloj priči nije uopče ovo neko naše autistično prepucavanje, onlajn smo, balkanci smo, jasno da čemo si srat, smješno je to da niti ne razumijete koliko ste u krivu, naš cjeli državni vrh samo šta na koljenima ne hodočasti u jasenovac i ritualno se poljeva pišakom i pepelom, svake jebene godine i triput na predizbornu