/polska/

edycja płakania

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=3oO3zRycaN8
twitter.com/SFWRedditGifs

tu bede pisal

tu piszemy

tu będę płakał

tamta jakąś rakowa jest co za nowociota robiła

3rd for American Polish diaspora

dobra edycja

wszyscy jesteście frajerami
bez wyjątku

ehh kurwa, już w tamtym zapostowałem

youtube.com/watch?v=3oO3zRycaN8
pamiętacie?

znowu jem

normiarze siedzą w drugiej, ta jest dla prawdziwych spierdonów

woda jest mokra
bez wyjatku

ja też jestem mokra

chce ożenić sie z tatarką aby dała mi syna który wyrosnie na kagana

opinie?

ale bym zjadł takiego z cocacolą ale u mnie w miescie nie ma kfc ani macdonaldsa

jaki kaganiec

nawet nie normiarze a jakieś kurwa napływy z chuj wie skąd

chce ożenić sie z koreanką aby dała mi syna który wyrosnie na karachana

opinie?

z fejsbuczka spotkaniowa grupka

to wytrzyj sie bo sie przeziebisz

dobrze

tak dawno nie pilem coca coli z lodem anoni ale nie moge bo dieta

szlachta i królowie to zawsze byli kundle, oryginalni 56% ciągle mieszali sie z zagranicznymi dynastiami i jedyny władca który (chyba) nie był mieszańcem to Mieszko

jeżeli uważacie sie za potmków szlachty jestescie kundlami

>frytki z kfc
a fe

kurwa ja bym się zajebał gdyby moje dziecko zaczęło wchodzić na kara

nikt nigdy tak o mnie nie dbał ;_;

>frytki
a fe

zapostuj jakieś smaczne rzeczy

tamta nitka
>11 posterów, 13 postów
ta nitka
>26 postów, 13 posterów
jakie to uczucie mieć taki ból dupy że twoja chujowa nitka się nie rusza że postuje się dosłowne gówno kilka razy byle by tylko podbić ilość postów

To tak łatwo mówić ale nie przewidzisz zagrożeń które staną przed twoimi dziećmi w przyszłości. Tak samo jak twoi starzy nie przewidzieli że będzie jakieś kara (pewnie nadal nie wiedzą co to) tak samo ty nie przewidzisz co zjebie twoje dziecko. Zamiast kara będzie jakieś inne srara o którym nie będziesz miał pojęcia i chuj zrobisz.

jak będe miał działkę to będe grillował tam

ale narazie jeszcze jestem biedny

>kasta rzadzaca ma cos wspolnego ze szlachta
ok

>ablublu czemu ludzie no kcom mojej nitki :((((

polaczkami zawsze rządzili zagraniczni gnije z was scierwa
>Jagiellonowie
>litewsko - węgierskie kundle
>Batory - węgier
>Waza - Szwed
>b-but muh Piastowie!
>już Chrobry był w połowie Czechem
XD

slav - slave

też nie mogę bo wysoko kaloryczne. dwa takie udka kurczaka i mój limit kalorii osiągnięty

istniały rodziny szlacheckie polsko - ruskie i polsko - tatarskie debilko

a takie kielbaski z piwkiem? ewentualnie jakims winkiem?

to, wasze córki wyrosną na mega kurwy które będą się jebały z innym matim lub jamalem co tydzień a wy nawet nie będziecie o tym wiedzieć bo wasza córeczka będzie tak ładnie się w domu zachowywać

jak będę miał dzieci to planuje porobić jakeis fałszywe konta na pejsbuku czy tłiterze i je obserwować aby zobaczyć co moje córki robią

chrum chrum co ty baba jesteś prawdziwy chłop to się kaloriami nie przejmuje hehe dobre mięsko to trzeba jeść :)

>robię nitkę, która powinna być na /soc/ zamiast Sup Forums
>czemu ludzie nie postują w mojej

...

>jak będe miał działkę to będe grillował tam
z cyklu: kłamstwa, które opowiadają sobie przyszli właściciele posiadłości

kiełbasek mogę 6 zjeść ale bez piwka

kurwa stanol mi

>user zakłada konto na tłiterze i obserwuje jego córkę
>okazuje się że co chwila podaje jakieś linki do murzyńskich stron i posługuje się typowym murzyńskim slangiem
ałć, to by mnie zabolało

no a nawet jeśli będzie sie jebala z dżamalem to co jej zrobisz miszczu?

i co zrobisz jak znajdziesz jakieś podejrzane rzeczy

ech piję więcej niż powinienem ale jak nie piję to jest nudno

wydziedziczę, nie dostanie ode mnie żadnego spadku

mam pochodzenie niemieckie gnije z was kurwy

zacznie do nich walic konia

co tam, robakowie?

jestem studentem i mam jutro egzamin a nic nie umiem

będe miał taki dom, będe miał działkę i będe miał rodzinkę swoją którą zrobię z ładną loszką

w tym miejscu bede pił piwko

tak samo tutaj, ale pewnie zarwę nockę i cos tam napiszę

a ja bede twoim ogrodnikiem

ja będę pewnie płakać w ciemnym pokoju do końca swoich dni bo jestem żywym gównem

a ja będę stał na tym balkoniku i spuszczał się do twojego piwa

no i chuj jej po twoim spadku?
pójdzie se w pizdu na swoje, gdzieś wyjedzie i tyle córkę zobaczysz
nie każdy jest spierdonem uzależnionym od rodziców żeby się przejmować jakimś jebanym M3 po ojcu luzerze

i pewnego dnia córka przyprowadzi chłopaka murzyna na obiad

>te wszystkie dziwnie pachnace animufigurki idace na biedne dzieci
no to faktycznie strata

poajcie mi jeden sensowny powód dla którego nie miałbym cały dzień grać w hirosy

żart na ciebie będe siedział tak daleko że twoje kegle nie dadzą rady strzelać na takie odległosci :)

>pójdzie se w pizdu na swoje, gdzieś wyjedzie i tyle córkę zobaczysz
i o to mi chodzi, nie mam zamiaru się z nią kontaktować jeżeli jest puszczalską kurwą która z murzynami by się jebała
jak przyleci s powrotem bo abu abu w ciąży z mulatem a chłopak zostawił to powiem niech sobie do innej rodziny leci bo ja jej nie przyjmę

...

MURZYNA

bo masz remont do zrobienia

musisz pracować

gównopostowanie jest fajniejsze

bo jutro masz egzamin

ej, ale może po prostu nie miej dzieci?

opinie o tym miescie?

tak samo jak twoj stary nie zakładał że bedziesz spierdonem (na pewno miał nadzieje na syna doktora lub coś podobnego, jak każdy stary), tak samo nie możesz zakładać że córka nie będzie skakać po dżamalach
jak chcesz mieć córkę to musisz być na to gotowy i chuj

>nie zakładał że bedziesz spierdonem
projekcja 10/10

No nie wiem user corka to nie jest jakas przyjaciolka zeby tak latwo przychodzily takie rzeczy moge ci powiedziec ze takie cos odcisnelo by spore pietno na twojej psychice kobieta ktora kochasz rodzi ci corke wychowujecie poswiecacie jej mnostwo uwagi czasu sil przez wiele lat potem ona przyprowadza murzyna a ty tylko hehe nic sie nie stalo wypierdalaj juz nie jestes nasza corka hehe orawdopodobnie zniszczylo by to rowniez twoja relacje z zona, zycie i zdecydowalbys sie na sznur

>tug brak wykształcenia, mieszkania oraz pieniędzy
za kilka dni mogę wylądować na bruku, co mam zrobić? mam mieszkanie ale ojciec mi je zajmuje a nawet jakbym tam wszedł z policją to musiałbym płacić czynsz ale nie mam z czego ehh

to gdańsk btw

chujowy skybox wole Los Santos

to gdzies w danii czy gdzie

to juz prawie 7 godzin
na przemian czuc suchosc i slinotok w gardle
zaczynaja mnie bolec miesnie i slysze pisk w uszach
no fap to jednak moj najmniejszy problem

sprzedaj komputer na którym gównopostujesz to będziesz miał jakieś pieniądze

>zdecydowalbys sie na sznur
lepsze to niż wnuki pół czarnuchy

zarabiaj pieniądze przez komputer, sprzedawaj na allegro

co się dzieje user

poszukaj gówno pracy na olx od pon do piatku i pozniej poszukaj drugiej gowno pracy trzy razy tygodniu na nocki

CHERRYPICKING

Cherry picking, suppressing evidence, or the fallacy of incomplete evidence is the act of pointing to individual cases or data that seem to confirm a particular position, while ignoring a significant portion of related cases or data that may contradict that position. It is a kind of fallacy of selective attention, the most common..

pewnie przedawkowal jakis antydepresant taki wchlania sie okolo 7 godzin wlasnie ale tylko debile i kobietyntak robia bo to nie da ci szybkiej smierci o ile wgl ja da

>branie antydepresantów
>chodzenie do psychiatry
nie ma to jak później za każdym razem nie dostać pracy bo pokazuje się że bierzecie jakieś prochy
ja nawet kiedy byłem krok od sznura nie dałem się zaciągnąć nigdzie bo wiedziałem że jak raz pójdę to całe życie spierdolone

debil jesteś nikt nie ma wglądu do twoich papierów

ehh zuchy

>projekcja
Projekcja nie ma tu nic do rzeczy, bo nie obchodzi mnie w jakiej ty sam jesteś konkretnie sytuacji. Chodziło o zasadę. To co napisałem można napisać o dowolnym spierdonie tutaj. Też mają starych którzy myśleli że co to ich dzieci i patrz jak się skończyło.
Z dziećmi nie możesz nic zakładać. Totalna loteria. Syn spierdon to i tak taryfa ulgowa w porównaniu z dzieckiem które popierdoliło jakimś zespołem downa czy co tam, a przecież te wszystkie przypadłości jak weźmiesz do kupy to masz całkiem w chuj duży % że się urodzi z jakimś nieszczęściem.
Dzieci to żywioł a nad żywiołem nie da się panować.

toradora była chujowa

otoz nie

Space Fantasy > Science fiction

anime jest chujowe

w zasadzie to nie miałbym nic przeciwko żeby córka skakała po dżamalach i nawet byłbym z tego dumny, zresztą tak jak z syna mass-ruchacza
niech się bawi młoda skoro potrafi być atrakcyjna i daje jej to przyjemność, good for her

no jak syn wiele rucha to spoko facet a jak corka to kurwa ciekawe czemu tak jest hmm hmm

90% związków w Polsce to związki Polak z Polką

tak na serio to moze jeszcze pozostalosc po swiecie w ktorym kobiety nie byly w stanie na siebie zarobić tylko czemu to pozostalo skoro juz jest innaczej