/world of polska/

edycja odgrzalem sobie wlasnie makaron z sosem pomidorowym z kostkami schaba oraz papryki

Other urls found in this thread:

lonelymachines.org/mall-ninjas/
twitter.com/NSFWRedditVideo

lonelymachines.org/mall-ninjas/

ehh zuchy w 2017 zarobiłem 13 tys zł tylko a od poczatku 2018 absolutnie zero zł

musze byc milionerem

na zdrowie nie zaluj sobie

ANIME

dzieki mamo

edycja bycia pedałem prawiczkiem

>mieszkanie kosztuje 130k minimum
>mam tylko 3k

jeszcze długa droga zuchy

grubyzado

dajcie mi jakiegos czystego miłego chłopca

w e z k r e d y t

>bezrobotny
>kredyt
wybierz jedno

takiego to bym z łóżka nie wypuszczał chrum

...

Češi - lidé jsou spodina, lidé-pus, lidé-bastardi.

ile zarobiliscie w 2017?

zero

to

Ziom, to było ironiczne.
Najgorszemu wrogowi bym nie radził kredytu. Lepiej wynajmować i bulić te cebule ale przynajmniej nie martwić się że się jest przywiązanym do ziemi, szczególnie na początku kiedy jesteś biedny i bez wyrobionego zaplecza zawodowego kiedy musisz być plastyczny. Przynajmniej do momentu póki nie będziesz miał się o co zaczepić.

180k

ehh jak bym miał z 200k to za 130k bym kupił mieszkanko a za resztę żył i kombinował dalej

baza wypadowa musi byc przecież w parku mieszkać nie będę

300zł za sprzęt na allegro i 200zł za pracę w ogrodzie

13k

płać podatek złodzieju

ta, ale na początek lepiej mieć tę możliwość spierdalać z miasta do miasta
z mieszkaniem i kredytem tak łatwo nie jest żeby to gdzieś pchnąć/wymienić w piątek i być na nowym miejscu gotowym do działania w poniedziałek

mam 200pln/godzina

>ale na początek lepiej mieć tę możliwość spierdalać z miasta do miasta

ale czemu chce spierdalac z miasta do miasta? pracuje w internetach, nie musze zmieniac fabryki jak typowy janusz

>co to jest kwota wolna od podatku

>nie zgłosiłem dochodów
>należy mi się kwota wolna od podatku
O NIE NIE NIE DAWAJ MI PIENIĄŻKI HRUM HRUM

anoni potrzebuje kasy
wymysliłem że bede kupował cos na aliekspresie a potem to 2x może 3x drożej sprzedawał na aledrogo. tyle że nie wiem czym by sie opłacało handlować.
jakies propozycje ?

>tyle że nie wiem czym by sie opłacało handlować.
>jakies propozycje ?

dowiedz się czym opłaca się handlować

r8 my girls

>pracuje w internetach
raz pracujesz w internetach, raz twój janusz chce cie miec na oku bo ważnyprojektkrótkitermin.exe, innym razem jedziesz do hannoveru na pół roku
gówna się dzieją

cięzko to zrobić mając dosłownie zero znjomych
dlatego pytam sie tu

>ZUS + podatek
nie będzie. zaraz cię jakiś janusz podpierdoli że nie masz firmy i mu konkurencje robisz sprzedając taniej od niego

elektronika, ale ryzyka zwrótów

>wymysliłem że bede kupował cos na aliekspresie a potem to 2x może 3x drożej sprzedawał na aledrogo
janusz biznesu

generalnie chodzi mi o to że z nastawieniem "pracuje w internetach" tracisz asa w rekawie którego masz teraz ktorym jest że jestes mlody i bez zobowiazan i mozesz nawet wypierdolić na drugi koniec swiata a wbrew pozorom nie wszyscy moga i to zaleta warta wykorzystania

teraz do polowy min nie trzeba. Tzn jak wejdzie ta konsytucja dla biznesu

zawsze wtedy miałbym gdzie wracać? mieszkanie trzeba bedzie kupic prędzej czy później

would smash

>jestes mlody i bez zobowiazan i mozesz nawet wypierdolić na drugi koniec swiata
>nie mam nawet gf

mentalnie nie mogę sięprzełamać żeby wykurwić na zmywak za granicę. więc w jakimś tam stopniu też nie mogę

>miałbym gdzie wracać
I co, chcesz wynajmować? Ktoś musi doglądać tego mieszkania, pilnować lokatorów, truć im dupę o pjenionszki żeby były w terminie, robić naprawy itd. Jak masz kogoś na miejscu kto jest w stanie to robić to czemu nie.

nie manie gf i zobowiazań to jak manie złotego rogu
>lekko pijeny hir

>rozpierdol pieniądze na wycieczki
>wróc do polszy biedny
>nie miej gdzie mieszkać
>mtg

>mentalnie nie mogę sięprzełamać
popracujesz dwa tygodnie na zmywaku w polszy to wszystko sie w tobie przełamie
>wycieczki
ty literalnie zrozumiales to jako wycieczki czy podwazasz mozliwosc zarobienia zagranico?

Jakieś 30-40k.

t. korpo

Był jakiś żydek na Sup Forums co kupił to gówno jak tylko wyszło za jakieś grosze a jak stało się popularne wśród mężczyznodzieci na YouTube to sprzedał każdą sztukę za 3000% kosztu zakupu

Możesz wynająć firmę, która zajmuje się pilnowaniem lokatorów itp.

no i wtedy wkłady w mieszkanie zwrócą się jak będziesz gdzieś tak w wieku ~250 lat
to jest dobre rozwiązanie jak gdzieś musisz spierdolić ale na chwilę a nie dłużej

przyjedź to mnie to takiego dostaniesz

jestem studentem i zdałem egzamin mam wpisaną ocenę w protokole i z tej okazji będę walił aż mi kutas odleci

co studiujesz ??

nie powiem panie teczkarzu

anoni czy braliscie kiedys udział w bójce ?
jak poszło ??

dostałem wpierdol

>zielono strzałkuj

Pięciokrotnie, cztery razy zmiazdzyłem komus nochal, raz poraniłem czoło długopisem, cztery razy skopałem komus brzuch. I to wszystko w trzy lata zawdy.

Ciągle mnie bili koledzy w podstawówce

każdy mówił że nie warto mnie nawet bić

elo siosttra

alfa w chuj
ty prowokowałes czy to oni sie prosili ?

>szkolny patus cośtam pierdoli
>powiedz mu, żeby spierdalał
>spuszcza mi wpierdol
>później rób do tego pamięciówki

nie, jak ktoś się do mnie rzucał to zawsze nadstawiałem drugi policzek
kilka razy się broniłem ale wtedy śmiali się ze mnie bo odważyłem się postawić naczelnemu sebixowi patusowi w gimbazie

pedałpostowanie było błędem

>>później rób do tego pamięciówki
w takich chwilach wątpie czy pedały to ludzie

Oni sami tacy hype mają na gimboateuizm to musiałem załatwić ich tępe ryje moją fangą w kappę. Gdyż so christian attentionwhre.

nie jestem pedałem

co kurwa

opowiadaj

wowik czy to ty ?
pewnie tak bo ni chuja nie rozumiem

Pierwszy raz biłem się w podstawówce.
To był doskonały przykład fenomenu tzw "retard strength" kiedy wziąłem tego chłopaszka, podnioslem do góry i jebnąłem o ścianę jak lalkę.

A gimnazjum troche się uspokoiłem, raz wybiłem zęba i rodzice musieli płacić (troche smrud był). W liceum juz nie było o co siębić.

ale autyzm zabij się

Wszystko zaczęło się od przekręconej mojej teorii o powstaniu człowieka z ulepy ziemskiej, powiedziałem jednemu exkumplowi o tym że odrzucam teorię Spencera i Darwina o ewolucjonizmie. Zaczęły się wtedy szykany z mojej strony, bo akurat nie rozumieli mnie tak dobrze. W dodatku pierwszego dnia szkoły w 2k13 jakis chlopak w dresie chciał mnie podpalić (uniri) i skopał mnie trzy razy w brzuch.

zagraj w jakieś niechujowe MMO

Sami ją oczywista - przekręcili. Nie idealnie walczyłem nawet z tą ideą "niemabogizmu", byłem wtedy anhedoniczny. Do teraz. I nadal nim jestem, więcej nie wyjasnię bo pewnie zaraz musiałbym mówić co to za szkoła / osr idk.

raz podrapałem jednego manleta w rękę do krwi w samoobronie i wszyscy się na mnie patrzyli jakbym był jakiś pierdolnięty

>niechujowe MMO

W takiej prawdziwej na krew i pięści? W szkole coś koło 10 razy (wszystko gimbaza). Zawsze byłem tym najsłabszym w klasie dręczonym przez innych ale jak się biłem to w przeciwieństwie do innych nie bałem się robić im krzywdy i sam nie bałem się obrywać więc wszystkie bójki wygrałem poza jedną (jak się okazało koleś ćwiczył od 5 lat kick-boxing więc...).
A o co poszło? O bykowanie. Po prostu stłukłem dziadów którzy mi to robili. Problem polegał na tym, że potem wołali kolegów i musiałeś się bić z kolegami potem koledzy wołali kolegów itd. i zaczęło wymykać się spod kontroli. Bilans po gimbazie to minus dwa zęby.
W szkole średniej nic, a w dorosłym życiu hm... nie przypominam sobie za wiele takich przypadków, ale pamiętam jak raz jakiś patus seba w autobusie nocnym startował do pasażerów (pluł, wyzywał i im groził) to go spoliczkowałem z liścia i wyrzuciłem z busa. Generalnie jestem pacyfistą.

>tug jebana pizda

>jak się okazało koleś ćwiczył od 5 lat kick-boxing więc...).
o kurwa znam takich
piszczele całe ?

>Generalnie jestem pacyfistą.
powiedziałbym że ambiwalentny jestem do takich jak ty
niby fajnie bo rozwiązujesz swoje problemy w cywilizowany sposób
no a z drugiej strony to soja soja jeszce raz soja

haha pizda

przez kogo OwO

>piszczele całe ?
szybko mnie załatwił i w przeciwieństwie do innych był w miarę honorowy (mimo że też patus) więc nie kopał leżącego przez co nie zdążyłem oberwać zbyt dotkliwie

>sebie ktos rozpierdala auto
>typ na ośce kłamie że to ty
>dostań wpierdol od grupki 4 seb
>tydzień później wychodzi że ten typ kłamał
>seby wracają z przeprosinami i czteropakiem taniego piwa xD a typa który na mnie skłamał wysyłają do szpitala
smiesznie było

nikogo niestety

co robicie

>znowu wyszłeś ponad 2k kalorii

płacze

>tych dwóch pojebów co kłóci się o chodniki
>to dziecko co jeździ na deskorolce

co ukrainiec potrzebuje do wyrobienia urbancard?

pije i slucham polskiej muzyki

sie zastanawiam nad tym jakby wyglądał mój pobyt w gimnazjum gdybym nie słuchał wybitnych porad matki typu "ignoruj ich" "znudzi im sie"
i poprostu ich bił

mmm, yammi

zjadłem qurrito wlasnie bardzo dobre

>wyszłeś
ułomku

wyleciałbyś ze szkoły i zostałbyś patusem bez wykształcenia

ale ma syfy

każdy tak wygląda bez makijażu/fotoszopu debilu