/ex-yu/

kafica edicija

Other urls found in this thread:

blic.rs/vesti/svet/tinejdzerka-19-prodaje-nevinost-na-aukciji-cena-vec-dostigla-pola-miliona-evra-a/gv9hhzh
youtube.com/watch?v=gZS1moJwGWc
en.wikipedia.org/wiki/Philip_J._Cohen
youtube.com/watch?v=R9b9EqmpPiI
en.wikipedia.org/wiki/Zaječar
youtube.com/watch?v=AvZT2TjKiuA
alo.rs/zoranova-cerka-u-vladi-srbije/135338
youtube.com/watch?v=oS2UFargwi8
twitter.com/SFWRedditGifs

...

ovo je meme godine

>moj exyu krene da prica o jebanju i devojkama

Zasto sam ja serv? Zasto nisam rodjen kao pravi nad covek?

jebote covjek doslovno govori isto sto i ja u ovom ulomku
evo jedna gorka crvena pilula

blic.rs/vesti/svet/tinejdzerka-19-prodaje-nevinost-na-aukciji-cena-vec-dostigla-pola-miliona-evra-a/gv9hhzh

kakvi pickopacenici, zalosno...

kek

fali mi zadranin

youtube.com/watch?v=gZS1moJwGWc

BAMPUJEM CHIEF KEEFA

Maria Petronievic

Koje droge konzumira moj eksju?

>biti toliko guzobolan da snimas film o holokaustu u srbiji nakon izlozbe o jasenovcu

Ubij se degeneriku

kakva je to droga?

samo kafu dbi

jesi vidio u sta se pretvorila?

I zasta ce nas optuziti?

Majke ti interesuje me. Kako smo mi naudili Jevrejima?

Za mene, to je Bojana Ordinacev.

yeah, she bacame kinda.. tough milf. Nothing bad тбх.

Neće me dugo biti

Soko zove orla, soko zove orla, orle javi se!

Noice!
But i feel more attraction to balkan girls with dusky skin and dark hair, rrr.

Benzo

nije kao da nije prvi put, i kao da nemaju odakle da crpe inspiraciju...

en.wikipedia.org/wiki/Philip_J._Cohen

superiorna bojana:

youtube.com/watch?v=R9b9EqmpPiI

>Benzo
Bad for old people and pregnant. Aren't you one of these?...

Ti dam ja one od those preko usta, a

zaista je lepa ali je steta sto je zuta soroseva degencina

Hm? :c
I can't understand that.

I sta se sad kao smirujes sa alprazolamom pederu?
Kako ti je kad uzmes to?

benzo je klasa
specifično za šta se radi

Tako tako

That's a Shitboi, he's a rude one just ignore him.

DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ

kk!

...

a svi iz tih profesija su, to je normalno

Bleja
Ali zajedno sa travom, bolje od seksa

tera te na spavanje i da jedeš ko stoka
ali da uglavno relaksira ako si neurotična stoka
samo što nakon neko vreme razradiš tolerantnost pa mora da uzimaš sve vece doze kako bi postigao iste efekte

uzmeš li ga s alkoholom onda mu povečaš efekte 3-4 puta

t. drogaš

He is a Dotboy, we call him like that because he used to reply with a single dot or put three dots after his autistic messages.

He is a fan of Democratic Party and we call him also a "Yellow" as a rude word becase the party color is yellow, and he loves that these eurofanatics turned our country into a mess between 2000-2012.

nemanja
he's a Shitboy, that's what we call him, he always tries to shit on everything and everybody.

You mean Perfumeboy? He writes rap songs where he destroys Shitboy and few other cancerbots of ex-yu thread.
He likes to dress nice and smell nice, stinky Shitboy envies him because of that. Sad.

Yes, that's Fixon.

For all who dont know, he is the member of the ex-yu's most famous duo, Black Tomcats.

Other one is Djocko Harizmatovic, they are 18 and they live in this town.
en.wikipedia.org/wiki/Zaječar

Djocko is a guitarist, he is the original oldfag and the creator of first ex-yu thread. He discarded the pointless "dudl" meme so we could reply to all strangers who come to our thread.

Fixon is not as popular as Djocko is with women, but he is a nice guy who listens to good music and he always shares a good music with us. He is the host of their popular vocaroo show, Crni Macori.

Monkey boy is a year older than them. He is well known because of guzobol, he hates serbs because a Taxiboy, a guy from Serbia, wanted to kill him with his bare hands and no one stood to defend him. He doesn't post anything but rolls for dubs and a short trivia about his current happenings.

ovaj post cu da tetoviram

ili jednostavno, osečaš se ko da si pijan manje više

ja sam bukvalno završio "passed out" iz to govno kad sam ga pio s alkoholom lolara

au jbt ne valja ovo

Kad si idiot, nikad benzo i alkohol
Ili benzo i trava ili zene i alkohol, nemos drugacije

Cмpт пeдepимa.

dnevni podsetnik da NIKADA necete biti kao ovaj lik

ubi se gownarko

ovo ali stvarno

Пpe двe тpи гoдинe јe aнoн oвдe peкao дa јe пocтao милиoнep и дa нe знa штa ћe ca пapaмa.
Hикo мy нијe вepoвao нapaвнo, и пocлe пap мeceци јe нecтao или јe caмo пpecтao o тoмe дa пpичa.
Ca cpпcкoм зacтaвицoм дoдyшe.

da zato sto se to nikad nije desilo i nemoguce je da budemo kao "on"

Ovo me tera da mrzim Jevreje jos vise

>ova kontrola stete

Ako si Srbin i mrzis Jevreje - ubi se!

ubi se jevrejcino

ovo je neki lik postao sinoc na rebbitu pa obrisao
pre dve-tri godine je btc bio ispod 500 dolara, sudeci po ovom tekstu ovaj je iskesirao kad je bio oko 15k

>Srbi su ubijali jevreje
Post

Redditorko, previse verujes internetu.

ja da imam 100k meni bi to bilo dosta do kraja zivota, koliko glupi moraju biti ovi koji ne znaju sta ce s 1mil?

vidi

ja ih razumem dbi
covek izgubi smisao za zivot sa tolikom kolicinom novca kod sebe, tako da izgubi kompas i ne zna sta ce dalje. isto je i kad si siromasan

vidi kako ti se jebem sa mamom u njenoj sobi

>08:25
>Srpska policija ima neogranicenu vlast po cemu SS general Harald Turner kaze: Izvrsnu vlast u Srpskoj zemlji vrsi srpska policija i zandarmerija kojoj je dato oruzije.
>Sam Dragi Jovanovic kaze: Na beogradsku policiju okupacione vlasti uvijek suse mogle osloniti svoje zadatke ta policija obavlja sa velikim elanom i uspehom kao nijedna policija policija u druginm gradovima Evrope.


>Streljanje u Kragujevcu, 2700+ Srba ubijeno, izvrsile Nemacke okupacione snage.


Da li ovi uopste misle sta seru? Samo jedan pogled na wikipediju koja je i ovako usrano preuredjena moze da opovrgne svako sranje koje su rekli.

A oni? Bukvalno formirali vladu koja je saradjivala sa Nemcima a nas optuzuju sto smo bili forcirani formirati administrativne snage da odrzavaju zakon u ratno razorenoj okupacionoj zoni.

vidi

Ako je trava droga onda sam ja narkoman.

svi travari idu pod mač

youtube.com/watch?v=AvZT2TjKiuA

> Posle gotovo dve decenije Srbi će biti deo vladajuće koalicije u Preševu, saznaje televizija O2 - Srpska lista će imati dva odbornika.

i posle vucic izdajnik, vucic siptar ...bazza je BAZZA

> Posle gotovo dve decenije Srbi će biti deo vladajuće koalicije u gradu u sobstvenoj državi

Opravio sam to za tebe

a fakat je

ne primecujes da te dve decenije vecinski spadaju pod zutacku vladavinu. bazza polako ali sigurno dovodi ovu drzavu u red, koju su ti degenerici razbucali

laku noc vracam se u svoj brlog

sve je lepo receno u ovom postu nema sta da dodam

>bazza polako ali sigurno dovodi ovu drzavu u red, koju su ti degenerici razbucali

naravno da mislis da bi ti 100k bilo dosta za do kraja zivota kad su ti najvece pare 100 kuna koje ti mama da kad ides van. kad pocnes raditi par godina tek onda vidis koliko su to zapravo mali novci, kako brzo se isotope.

>издaјник пpaви кoaлицијe ca шиптapимa

Paзбли ce oд paкa бoтинo.

vucicu pederu je zaista sram za srbije dbi

t. neutralni posmatrac

>>издaјник пpaви кoaлицијe ca шиптapимa

Ovo. Шeшeљ je jedino resenje da zavrsimo za Šiptarskim problemom jednom zauvek.

ma ne, nego ce prepustiti siptarima da vladaju dole kao sto su to radili tvoji zuti dok god su jahali srbiju pljackavsi i ono malo sto je ostalo od ratnih razaranja
ubi se tackasta degencino

ovo a i budimo iskreni ti siptari su gradjani republike srbije i imaju pravo biti birani

>ti siptari su gradjani republike srbije i imaju pravo biti birani

Дa јe издaјник Aлeкcaндap Byчић биo y влacти 2001. кo штo јe биo нa влacти 1999. јyг Cpбијe би вepoвaтнo кao кocoвo и Meтхијa пpoшo.

Cвa cpeћa пa издaјник AЛeкcaндap Byчић нијe биo нa влacти, пa cy шиптapи пoбијeни кo гoвнa штo и јecy нa јyгy Cpбијe и пpeшeвo, Бyјaнoвaц и Meдвeђa cy и дaњe дeo Cpбијe.
Hикo кypцeм нијe мaкo oкo тoгa нa зaпaдy, нити нac јe бoмбapдoвao, нити билo штa. Шиптapи cy и тaд имaли дeceтaк хиљaдa мyџaхeдинa и пpaвили cy иcтy пpичy пo зaпaдним мeдијимa, звaли cy Пpeшeвo вeли бaјo и ocлoбoличaкa вoјcкa пpeђeвa Бyјaнoцa и Meдвeђe, aли cy дoбили кypчинy.

пc. Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

bazza ne sme da im uskracuje prava jer bi ga zategli ovi veci od njega, jebiga kad se svet vise ne lozi na fasizam. najbolje bi bilo kad tih siptara uopste ne bi bilo

jel pratis sta ja uopste pisem, pickasti? upravo su ti isti zuti nakon sto su ugusili pobunu koju su napravila desetinak coveka (nisu stotine hiljada kao sto fantaziras), odmah prepustili siptarima da nastave da zive i vladaju dole umesto sto ih nisu sve proterali jos tada. tek nakon dobre dve decenije, bazza je uspeo da se izbori i da ubaci svoje ljude da dovedu neki red dole, i ide ka tome da potpuno preuzme ta okupirana podrucja. ali to se ne postize preko noci kao sto degeni kao ti misle...

zavrsices kao tvoj idol djindjic

iza ovog posta se krije dobra priča

>djindjic

To je onaj retard sto su svi mislili da je cinio dobro Srbiji? Pa su ga roknuli?

>desetinak coveka
siftari nisu ljudi

Da, a cerka mu je kod Bazze u stranci heh
alo.rs/zoranova-cerka-u-vladi-srbije/135338

>Пpeкo 450 члaнoвa тepopиcтичкe opгaнизaцијe OBПMБ cy иcкopиcтили пpиликy дa им cви злoчини бyдy oпpoштeни, чaк ce и кoмaндaнт opгaнизaцијe Шeфкeт Mycлијy oбpaтиo КФOP-y и пpeдao cвoјe opyжјe 26. мaјa 2001. гoдинe, пocлe чeгa јe пyштeн нa cлoбoдy.

velicanstveni zuti degenerici su ovo dopustili

Naravno da su povezani kad su to sve zapadni ljudi, imaju izdajnike na svakoj strain.

Period od 2000-2012 zelim sto pre da zaboravim...najcrnje godine za Srbiju

>Period od 2000-2012 zelim sto pre da zaboravim...najcrnje godine za Srbiju

A tek kad se setim kako zutaci nisu nista ucinili da pomognu Srbima na Kosovu kada su pravili barikade 2011 godine....

Vrti mi se zeludac kad se toga setim.

youtube.com/watch?v=oS2UFargwi8

NOVO

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

85217484
Cpбијa нeмa никaкaв cyвepeнитeт нa Кocoвy и Meтoхији oд 1999.

jel ovo nazivas uspehom? za vas mora da jeste

jaoj evo su ova dva t.djb intelektualca sa dveroijama zavere

Ovo treba da budu predstavnici Srpske politike?

I to pokreta dosta je bilo?!? Znate li da da bi postali clan "Dosta je bilo" morate platiti clanarinu.

Ovo je sramota i gamad.

A dveri su bukvalno nu-patriote isplacene od EU/Amerike i njihovih nevladinih organizacija.

Gamad. Fuj.


Sto vise razmisjam, ovaj Picousti izgleda sve bolji, ne savrsen ali bolji od ostalih govana.

sever kosova je tada u putpunosti bio pod siptarskom kontrolom iako tamo zive sve srbi, oni cak nisu ni normalnu stranku imali u to vreme koja ce da ih predstavlja... eto toliko su zutacki degenerici za njih marili

otkad je dosao bazza, sever kosova nikad do sad nije bio pod vecom kontrolom nase drzave u protekle dve decenije