/ex-yu/

sve samo ne crna govna

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s10Fsejoe07e
youtube.com/watch?v=G007H_PeNks
index.hr/black/clanak/foto-profesor-studentici-likovne-umjetnosti-rekao-da-smanji-feminizam-njen-sljedeci-rad-postao-hit/1025200.aspx
pealim.com/
twitter.com/NSFWRedditVideo

cecujem

bazzujem

milimilimilicija

jebujem

vocaroo.com/i/s10Fsejoe07e

vocaroo.com/i/s10Fsejoe07e

vocaroo.com/i/s10Fsejoe07e

NOVO!!!!!!!!

NOVI CRNI MAČORI!!!!!!

RENT O MAJMUNKU I BAŠTOVANKU!!!!!! (AUDIO) (MAJMUNKO) (KURVO)

>GLUPI BAŠTOVANKO SE UPECO I POTRČO DA NAPRAVI THREAD

postaj noge

Smiri se baštovanko

>sad će davati sebi (You) narednih pola sata
e moj ciganine

>thread

2016年会更好

Zalosno!

SInoć izlazak bio jebenica. Zavrtili bocu jacka,povuko crtu bijelog i neka mala mi ga popušila na parkingu. Onda sam se probudio.

...

...

haha lol!

kad vidim kakvih sve izroda ima u koncu steknem dosta samopouzdanja i baš se fino osjećam

najbolje mema 2018 godine

daj ubi se degencino

ubi se majmuncino preklinjem te mostima svetog Vasilija

baštovanko smiri se

...

Gita :DDD

zasto ga zovete bastovanko?

propali muzikantu ko tebe jos slusa

ej! slušajte vamo. znam da sam dosadan, da vi novopederi mislite da ste sve znate, i da je 310 postova samo neka glupa mema koju mi staropederi forsiramo, ali, ako nite znali, moderatori će nam izbrisati ovaj konac ako stari nema 310. a svi konci su vrijedni, i ni jedan ne zaslužuje biti izbrisan. svi smo mi ćovijeki, ali rijetko tko je ljud. hvala na slušanju, to je sve što sam imao za reći, pozz

>istopederiše

...

ovo je mema godine laganica

srbin igra u frulicu
hrvat voli tamburicu
skupa prave muzikicu
jedan dva, opsa sa

OBO!

ovo

da niste slusali Cavoglave ne bi se raspala...

ovo

youtube.com/watch?v=G007H_PeNks

youtube.com/watch?v=G007H_PeNks

youtube.com/watch?v=G007H_PeNks

svjeze sa jutrosnje liturgije

zna stici i uteci

>ema godine je mema godine

jako dobra epizoda, još nisam ni jednu minutu unutra, a već cecujem, a bome i lelujem
ocjena: 1389/CCCC

opa

dobro se setio da izbaci novu epizodu

ovo je pasta godine

ovo je godina godine (2018)

bogumi jeste

ova Colgate pasta je doslovno kancerogena jebem ti sunce, par dana pranja zuba s njom dobio sam 10 afti i upalu desni

koji kurac mi bi da je kupim

prestani koristiti pluća

koja hrvatska zastavica vam smeta? ako se radi o meni, onda sam uvredjen i povredjen

>hrvati i ciganima konjušare

odjebi guzobolni baštovane

Au, ovaj baštovanko je baš nešto jak danas jeeee

tako tako, samo vi jedite moja govna
i ne prestajte mi dudlati!

gledaju te cerke idiote jedan

MONSTRUM

eej fixxone brate, šta ti smetaju hrvatske zastavice?

...

>tetak mu musliman

jel bošnj0k ili samo bos0n0c?

...

moderna (((umjetnost)))

Ne smetaju brate, sve su dobrodošle samo da mogu s njima lepo da popričam uz kaficu
isto važi i za bosanske, sve osim baštovanka

koji je ovo kurac

dojka dovoljno velika da nas sve podoji

u redu onda fixxone brate, samnom uvek možeš da divaniš i kafenišeš

pa moderna (((umjetnost)))
index.hr/black/clanak/foto-profesor-studentici-likovne-umjetnosti-rekao-da-smanji-feminizam-njen-sljedeci-rad-postao-hit/1025200.aspx

Пacтe ca coдијyм флyopидoм cy лoшe зa зyбнy глeђ и зa штитнy жлeздy и зa cиcтeм opгaнa зa вapeњe. Aкo нeмaш пape зa пacтy ca кaлцијyм флyopидoм, oндa кopиcти минимaлнo пacтe, ни кo зpнo гpaшкa пpи пpaњy и yвeк пpoвeди мaкap дyплo вишe вpeмeнa пocлe иcпиpaјyћи чиcтoм вoдoм ycтa cвe дoк нe иcпepeш и пocлeдњy кaпљицy тoг cpaњa. Hикaкo нe дoзвoли дa ти ocтaнe пacтa пo ycтимa нeгдe и дa ти ce aпcopбyјe пpeкo кoжe или дa ти нeкaкo дoђe дo cтoмaкa.
И дa пpaњe пo тpи и вишe пyтa днeвнo јe мeмa и пpeтepивaњe, aкo нe јeдш мнoгo пpoцecиpaнe кoнзepвиpaнe и, плacтичнe вeштaчкe хpaнe мoжeш јeднoм yвeчe пpe cпaвaњa или пocлe вeчepe дa пepeш и дa имaш здpaвe зyбe.
Дpвeнe чaчкaлицe и oбичaн кoнaц cy иcтo дoбpe дa ти ocтaјy кoмaди мeca мeђy зyбимa и чaј oд кaмилицe и нaнe.

ako je Jakov mogo imat 4 zene mogu i ja vala

zalosno

jebote ovaj index je nekada stavljao crvenu zvijezdu za rođendan karla marxa a sad propagiraju neoliberalni neokapitalizam i feminizam već jedno pe šes godina

Toooo brate

ovo je koristan post

daj neki svezi rep tepra i sta mislis o 6ix9ineu

sta nam se desilo...pogledajte nas samo na sta smo spali i sta radimo i pricamo ovde

daj ubi se debilcino nisi svijestan koliko si glup, za tebe je obdaniste a ne da postas na 4chanu

legenda si ociju mi

ubi se nebojsha

dobro dobro, i ti si legenda djocko

žuti ljudi su se doselili u moju četvrt prije koju godinu, došla cijela familija.

dbiujem (izgovorim dbi dok dabujem)

prokleta je moja suDBIna

potpisujem

zašto ju ne promijeniš u nešto bolje?

deda i ja gledamo top gear na o2 televiziji obuceni u replike soferskih odela majkla sumahera i felipea mase

ovo je dobra prica

pealim.com/

dobar sajt za ucenje hebrejskog

ides pod mac bato

oy vey!

evo jednog skorasnjeg iskustva imam jednog prijatelja koji se skoro spandjao sa nekom kamenjarkom,sve je okrenuo njoj iako se znaju jako kratak vremenski period,poceo je da prilagodjava imidz njoj,po ceo dan se samo dopisuje sa njom,slusa muziku koja ona slusa i ja mu rekao malo da oladi od nje da ne shvata tu vezu previse ozbiljno i on meni krenuo da prica kako sam ja zastranio kako sam poludeo od kad citam Bibliju krenuo da me proziva kako treba da se zamonasim a znamo se 10 godina znamo tajne o jedno drugom koje niko drugi ne zna i on meni tako zbog neke devojke koju zna jedva 3 meseca .Ovo pricam za druge ljude da ne upadaju u istu zamku,ko je shvatio pozadinu ove price shvatio je.

žene su zlo, same spletke spletu

mozes li ti da mu rodis decu?
ne?
odjebi

stopala

nekako mi je teško povjerovati da bi te lik s kojim se znaš 10 godina odjebao radi osobe koju je tek upoznao

85482430

ubi se kamenjarko raspala

oBo

pokaži se kurvice

Tel Aviv Humus House, iznad Zelenog venca, ul. Carice Milice, Beograd, vrhunska klopa

zašto šiluješ jevreje još od prošlog konca? ozbiljno pitam

Koji lokalni ljuti umak vam je najbolji?

זה סיפור טוב

zeleni tabasko

Zašto ne podržavaš lokalno?

ne da mi se živjeti a kamo li to

Zašto se onda ne ubiješ?