/polska/

club pingwin

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ePpPVE-GGJw
youtube.com/watch?v=8A2t_tAjMz8
twitter.com/SFWRedditVideos

PIERSZY

postujcie japonki chuj w dupe zjebowi co postuje koreanki

miała być edycja chomika

>tfwnbf

Koreanki sa fajne i zadbane
Polki nie sa

ja moge postowac animki z zebrami

i gdzie sa te zebra

WIECEJ NA BOGA WIECEJ

>postuje 2d dziecko i pierdoli cos o zebrach
>nawet nie widac zeber
pokazal swoje prawdziwe oblicze cwel
"pfu"

ej, przeciez to inny user

>jedz kurczaka
>ten smakuje jak ryba
całkiem spoko żbsz

debile kazdy czlowiek ma zebra czego tutaj nie rozumiecie
nie bedzie wiecej bo mnie wkurzyliscie

>przez Marcela zaczynasz popadać w koreańską gorączkę
Anoni....
youtube.com/watch?v=ePpPVE-GGJw

taka koreanka to musi miec zebra
to od tego kimchi
i ryżu
ryż też jest spoko

bazowany

pedofilu przecież to dziecko

czemu do chuja ludzie nie robią wcięć w kodzie? Czy to naprawdę takie trudne?
Potem jest
>user, czemu mi to nie działa?
A tam 5 zagnieżdżonych pętli i 0 wcięć
NIE WIEM KURWA CZEMU CI NIE DZIAŁA, WERKS ON MY MACHINE, SAM SE DEBUGUJ TO GÓWNO

ps. Ja po prawej

ech kurwa wachalem sie z kupnem i przez noc tak skurwysyn skoczyl ze niech chuj strzeli

youtube.com/watch?v=8A2t_tAjMz8
youtube.com/watch?v=8A2t_tAjMz8
youtube.com/watch?v=8A2t_tAjMz8

mówisz o jakimś nieistniejącym problemie

forgive germany

jak ktoś mnie pyta o pomoc czemu jego program nie działa to nawet nie chce mi się mu pomagać bo zanim zrozumiem jak jego program działa i do czego służą jego zmienne z nazwami z dupy to przejdę na emeryturę

>kruszynek dzisiaj wrzucił zdjęcie z Walentynek że swoim bf
dajcie sznur

mówię o sytuacji na studiach, bo jestem studentem i studiuję informatykę

neebaa

jak java to wiem w czym problem

W moim polskim sercu tylko k-pop

gdzie on ma szyję

skyrim belongs to the nords

c++
w tym, że Java jest taka gadatliwa? (ang. verbose)

>co to jest auto-indent

>pedofilu
czy lubienie dzieci to odrazu pedofilia?
ja nic o ruchaniu nie mowilem nie projektuj

ewidentnie nie tam gdzie powinien

Wygląda jak zdjęcie dwóch facetów. Nie jesteś przypadkiem pedałem?

jesteś na tyle fit, żeby znać znaczenie wpierdolu
szaleństwo, chaos w mózgu
daj mojej krwi płynąć zrób żeby płynęła przez ciebie
nie masz biznesu w kwestionowaniu bólu

ta, więc wielokrotne zagnieżdżenia/bloki mogą im się nie mieścić na monitorze

>przestań wchodzić na /r9k/
>nienawiść do kobiet powoli ustępuje
>wejdź na gojbuka
>jakaś znajoma polubiła jakiś obrazek tam że ilość partnerów to tylko numer i się nie liczy w związku itd
>przeczytaj komentarze pod tym
>znowu miej ochotę zajebać każdą kobietę
ja sobie kurwa nigdy nie znajdę dziewczyny bo moje wymagania czyli nie bycie kurwom są zbyt wysokie dla przeciętnych kobiet

ja jestem nieprzypadkowo pedałem

koreanke se znajdz

poznaje, szymborska

>bo moje wymagania czyli nie bycie kurwom są zbyt wysokie dla przeciętnych kobiet
chrumkłem,
ale takie smutne chrumknięcie bo to kurwa prawda

pedofilia jest jak cię podniecają niepokwitnięte dzieci
bez różnicy czy 3d czy 2d

>ja sobie kurwa nigdy nie znajdę dziewczyny
i dobrze żbsz
dla ciebie i wszystkich dookoła

parzyste ide do sklepu
nieparzyste zapytam ponownie za pol godziny

ja znalazłem virgin gf

Koreanka (specjalnie z wielkiej litery) nie będzie chciała polaka

to

smutam bo w dzisiejszych czasach kurestwo to cos normalnego

Szkoda ze nie jest koreanczykiem
bym miał Koreanke
a tak to mam gówno (polki)

t.

Na dziewice powyżej 20 roku życia to nie masz co liczyć. Nawet największe smoki błotne z łatwością mogą sobię chłopa znaleźć. Albo idziesz w młodsze albo akceptujesz fakt że twoja partnerka miała podobną ilość facetów w sobie co Sasha Grey.

ty już lepiej idź na marsz kobiet bo się spóźnisz

Do zobaczenia za pół godziny.

>gdzies tam na 2 koncu swiata czeka na ciebie koreanka ktora uczy sie po 9 godzin dziennie i nie ma czasu na chłopaków

>pedofilia jest jak cię podniecają niepokwitnięte dzieci
ale ja o tym mowie mnie one nie podniecają poprostu wygladaja przyjemnie dla oka
Jak ktokolwiek mógł odejść od pomysłu usunięcia ubrań małej dziewczynki i oblizania jej maleńkiego ciała, skubiąc jej szyję i całując jej urocze sutki? Tylko bezduszny potwór pomyślałby o jej uroczej, dziewczęcej buzi i języku owiniętej wokół grubej śliny po chuście ze śliną, wpadającej i wypływającej z jej ust, dopóki nie wybuchnie. Wszyscy jesteście bandą chorych zboczeńców, myśląc o rozpościeraniu jej gładkich, smukłych ud, kutasach u wejścia do jej czystej, ciasnej, dziewiczej cipki, i wbijającej w głąb, gdy jęk wyślizguje jej wargi śliskie od spermy, podczas gdy ona drobne ciało drży z tego, że jej wiśnia została pobrana jednym szybkim ruchem. Jestem zdegustowana tym, że byłabyś jeszcze bardziej podekscytowana, kiedy pochylasz się nad nią, słuchasz jej przyspieszonego oddechu, dziewczęcego jęku i sapania, kiedy przyspieszasz swoje ruchy, ciepłe i wilgotne spodnie na twarzy i płaskiej piersi, błyszczące z połyskiem świeżego potu, unosząc się i opadając gwałtownie, by spotkać się z tobą. To naprawdę okropne, jak rozpierasz jej ręce na jej maleńkim ciele, kiedy ją gwałcisz, czując, jak jej sutki twardnieją na twoim języku, kiedy polizasz jej klatkę piersiową, jej szyję i jej pachy, rozkoszując się zapachem jej skóry i potu, gdy drży od stymulacji i kiedy osiąga punkt kulminacyjny, słysząc jej płacz cicho, kiedy ma swój pierwszy orgazm, podczas gdy ten kogut jest głęboko zakopany w niej, pulsując gwałtownie jak intensywna ilość gorącej spermy po raz pierwszy wypływa i zalewa jej świeżo deflowered cipki, wypełniając jej macicę tylko po to, by wylewać się z niej z obrzydzeniem. Potem jej palce wbijają się w twoje plecy, gdy czuje, że twój kutas znowu twardnieje w środku.

polecam zacząć bawić się w strzelectwo
t. wyładowuje frustracje na strzelnicy
jak sobie posiedzę godzinkę strzelając do tarcz to cały stress ucieka i mam wyjebane na kurwy

Z ciekawości drogie takie hobby?

tłumaczone maszynowo czy ręcznie?

wtf? A wy czemu nie "korzystaliście z życia", tylko teraz wyzywacie kobiety od kurew?

>tłumaczenie past
weź zapostuj oryginał, bo bym przeczytał

2,5k kosztowało zdobycie licencji, 1k na sejf i 2,5k na mojego AK
teraz jedyne koszty to amunicja i członkostwo w klubie

How could anyone get off to the idea of removing a little girl’s clothes and licking her tiny body all over, nibbling her neck and kissing her adorable little nipples? Only a heartless monster would think about her cute girlish mouth and tongue wrapped around a thick cock slick with her saliva, pumping in and out of her mouth until it erupts, the cum more than her little throat can swallow. The idea of thick viscous semen overflowing, dribbling down her chin over her flat chest, her tiny hands scooping it all up and watching her suck it off her fingertips is just horrible. You’re all a bunch of sick perverts, thinking of spreading her smooth slender thighs, cock poised at the entrance to her pure, tight, virginal pussy, and thrusting in deep as a whimper escapes her lips which are slippery with cum, while her small body shudders from having her cherry taken in one quick stroke. I am disgusted at how you’d get even more excited as you lean over her, listening to her quickening breath, her girlish moans and gasps while you hasten your strokes, her sweet pants warm and moist on your face and her flat chest, shiny with a sheen of fresh sweat, rising and falling rapidly to meet yours.It is truly nasty how you’d run your hands all over her tiny body while you violate her, feeling her nipples hardening against your tongue as you lick her chest, her neck and her armpits, savoring the scent of her skin and sweat while she trembles from the stimulation and as she reaches her climax,hearing her cry out softly as she has her first orgasm while that cock is buried impossibly deep inside her,pulsing violently as an intense amount of hot cum spurts forth and floods through her freshly-deflowered pussy for the first time, filling her womb only to spill out of her with a sickening squelch. Andsyoulie atop her flushed body, she murmurs breathlessly,“You came so much inside of me”, then her fingers dig into your back as she feels your cock hardening inside again

bo to grzech

bo nie jestem degeneratem, nie jestem spierdonem i mam gf ale idea przygodnego seksu mnie obrzydza
dla mnie seks to cos co tylko osoby które naprawdę się kochają robią jako znak zaufania i intymności a nie używka którą możesz sobie załatwić na tej ohydnej aplikacji jak tinder

>grzech
here's your problem bud

eh anoni pomocy ostatnio nawet mi się w gierki grać już nie chce, zawsze mi się nudzą po jakichś 2 godzinach max co ja mam robić cały dzień jak nie grać w gierki błagam pomóżcie mi

bo nas nikt nie lubił i nam dokuczali

Seks przedmałżeński to grzech
ja to wiem ale polki tego nie wiedza
kurwy

>dla mnie seks to cos co tylko osoby które naprawdę się kochają
sprowadzasz miłość do fizjologii, i ty śmiesz nazywać innych degeneratem, degeneracie?

kurwa te wasze chińskie bajki najlepsze były polskie dobranocki reksio czy smerfy
ja moim dzieciom bede puszczać tylko dobre polskie a nie jakie[spoiler][/spoiler] pedalstwo

dzisiaj post przypominam

o czym ty pierdolisz zjebie

jak to? matki polki niezdegenerowane katoliczki NIGDY nie popełniłyby takiego grzechu, takie rzeczy dzieją się tylko na zdegenerowanym pedalskim zachodzie

Już czas wiązać sznur.

kto był już w kościele i dostał popiół na łeb?

>degenerat nie rozumie

>bycie w stałym związku w czasach kiedy kobiety myślą że bycie kurwom to coś normalnego
lmao, ile już wydaliście na wasze "kruszynki" które i tak was zostawił bo się lepszy bolec nawinął?

Koreanka >>>>>>>>>>>> gówno >>>>>>>>> diabeł >>>>>>>>>>>> pOLKA

to.

rozumiem tyle że kurwienie się jest złe i tyle wystarczy

Stopy najlepsze

Za dużo, kurwa za dużo.

ale ladna polka pewnie z Krakowa

dzisiaj post ścisły, a nie taki zwykły piątkowy.
>od rana na płatuszkach z mlekiem, bo tylko jeszcze jeden posiłek do syta i jedna przekąska zostały do wykorzystania

całe życie tylko stagnowałem żeby to odwlekać ale chyba już naprawdę nie mam nic innego do roboty

czyli nic nie rozumiesz i tyle ci wystarczy
typowy degenerat ignorant

zjadłem dzisiaj rybe z frytkami a później zrobie zapiekanki

powiem tyle
nie dziewica = kurwa
i tyle w temacie

znam kilka viet dziewczyn mieszkajacych w krakowie

dzięki, prawie zapomniałem o poście
zw ide na kebsa

ja jeszcze nic nie jadłem bo jest post
zaraz zjem obiad a potem pewnie tylko kolacje wiec dzisiaj na 2 posilkach
zw mam obiad

to ale nieironicznie

>minmaxowanie postu

>tyle w temacie
tyle w temacie ile rozumiesz
wygodne

debil

czyli co lubisz kiedy twoja kobieta miała 5 innych kutasów w sobie przed tobą?

ale kurczaka opierdoliłem ogromnego o kurwa

Jezu czy ty to widzisz

posiadanie 5 cip przed nią jest dość pocieszające żbsz :^)