/polska/

edycja przypominajki z najlepszą nutką
youtube.com/watch?v=jL8p9vteR5g

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=c7rCyll5AeY
youtube.com/watch?v=XGdbaEDVWp0
youtube.com/watch?v=WLFDar9HzU8
youtube.com/watch?v=woe_4gkS4XU
youtube.com/watch?v=hLVOA1HiFK4
adam.merrifield.ca/2016/09/02/3-steps-to-fixing-fedora-24-font-rendering/
youtube.com/watch?v=kuyZhv1HPHQ
youtube.com/watch?v=YrB8vEH6xI0
twitter.com/NSFWRedditGif

chce wyruchac ciasna koreaneczke w cipke

jak into mienie koreańskiej gf?

dobra edycja, przynajmniej nie to samo po raz nty

tfwnobf

dosłownie z moja twarza zasluguje na seks codziennie
KURWA CHCE SEKS SEKS SEKS

KURWA CHCE KIMCHI Z SOKIEM Z CIPY
CZY PROSZE O TAK WIELE?

/polska/ dziś
>pierdolenie o dziewczynach
>pierdolenie o "jaki to jestem zjebany"
>Pics'y 3D i 2D
>raz na rok coś ciekawego

>skończ 19 lat ledwo co
>pała nie staje od dwóch tygodni
Sznur czy sznur? Dajcie jakąś nutę do bohatyrowania.

Jaka jest twoja ulubiona k-popowa piosenka?
Mi się najbardziej podoba ta co ją jaką pierwszą zapostowałeś (bodajże)
youtube.com/watch?v=c7rCyll5AeY

>tug cały dzień przeleciał na ryżowaniu profilu na steamie

...

Zrób nam wszystkim przysługę i zabij się. Nie zdzierze wiecej twoich postów

Powiedz cos o mnie, pls

ale op jest bazowanym studentem zostaw go

pić czy nie pić
oto jest pytanie

kiedyś dzisiaj będzie kiedyś

youtube.com/watch?v=XGdbaEDVWp0

youtube.com/watch?v=WLFDar9HzU8
ale nuta

Ehh nie dadzą
Żyję w najgorszej epoce

Yo user
Cho się ruchać misiek

Dziecinko, w twoim wieku to ja ruchałem przynajmniej raz w tygodniu

dobra edycja

I hope you will be fine bro

serio myślisz, że ludzie zarabiający po 10k+ nie mają na nic czasu?

youtube.com/watch?v=woe_4gkS4XU
tak żeby wprowadzić sie w dobry nastrój :)

jak into ładna czcionka na gnu/linux?

No a ja mam impotencję. Fajne masz poczucie wartości równając się do mnie.

install macOS czyli najlepszy unix

usuń ubuntu złotko

Serio Myślice że jak ktoś zarabia 3 razy tyle co wy to pracuje 3 razy ciężej?
Wtf? Chyba czas się wylogować z internetow i wrócić do książek

Kurwa serio nikt go nie wziął do siebie?
Dlatego nie ruchacie

fold'em because this is exdension

>on użył mojego posta do kontemplacji czcionki

To rób się na trapa ze swoim kobiecym peniskiem

to fedora akurat. ubuntu ma ładną czcionkę

Daj nam 3500/mies. to zmienimy zdanie.

to
>pracuj jak fizol i zarabiaj gówno, wracaj tak zmęczony, że już tylko piwo i film na totalnym bezmózgowiu i spać
>pracuj tyle samo siedząc na dupie, może dla równowagi walnij 1h nadgodzin albo przyjdź do pracy w sobote
>i tak w ogólnym rozrachunku masz więcej czasu dla siebie

>10k
>Dużo
>2,2k euro xD
Polska to jednak meksyk europy. Patologia

ale nuta
youtube.com/watch?v=hLVOA1HiFK4

kurwa ale bym wyruchał koreanke w cipsko ://

zainstaluj gentoo

Mając 5k miesięcznie możesz żyć spokojnie i szczęśliwie

no i co zrobisz
nic nie zrobisz

ale nudy

Jak chcesz z takimi pieniędzmi budować jakikolwiek kapitał/majątek?

Nie dasz rady

Te cyferki są tylko po to żeby polakom robić złudzenie żę jednak to że spedzaja tyle czasu w pracy itp nie idzie na marne bo gdyby dostawali pensje w postaci 3-6 papierków to by wyszli na ulice i zaczeli rozpierdlać wszystko.

spotkal ktos kiedys jako koreanke? chciala byc ruchana w cipe? kolega pyta

Ale KNF stopy by podnosił z 3,3 do 3,9 i blokowałby przemyt bitcoinów z HT9 tokenami.
Państwo mutualne modes in.

dn (dobra nuta)

jestem koreanką

udowodnij to i zapostuj zdjecia kimchi

Przypomnienie że średnia i mediana krajowa faktycznie są o wiele niższe

Fedora zawsze miała spierdolone rysowanie czcionek ze względu na jakieśdziwne oprogramowanie obłożone patentami, którego Fedora nie może mieć w repozytorium bo należy do RedHat a redhat ma siedzibę w stanach zjednoczonych i amerykańskie prawo patentowe ich tyka. Dlatego do niedawna fedora nie miała żadnego oprogramowania do odtwarzania plików mp3 bo patenty nie wygasły.

Najlepiej to zmienić dystrybucje na coś mniej gównianego. Ale jak potrzebujesz fedory do pracy to zawsze pozostaje
adam.merrifield.ca/2016/09/02/3-steps-to-fixing-fedora-24-font-rendering/
Ta metoda działała, jak używałem fedory 20.

w ciagu kilku lat studiow poznalem pewnie z kilkadziesiat koreanek z wymian i doslownie ani jedna nie byla ladna

Opinie?

Słucham audycji Piotra Metza
opinie?

ale klamiesz :/

nie znam goscia

wiedziałem ze ktos doceni

>gdyby dostawali pensje w postaci 3-6 papierków to by wyszli na ulice i zaczeli rozpierdlać wszystko.
z dupy by wyszli żbsz, tutaj będzie jeszcze 10 razy gorzej niż jest teraz a i tak nikt z tym nic nie zrobi

>Mieszkanie (u mnie) ~400zl/mięs
>Jedzenie ~500zl/mies
>Ciuchy ~200zl/mies
>inne ~1000zl/mies
Zostaje ci 2900 na "kapitał"

Kiedys to był podcaster, wlasnie słucham jego popołudniówki w RMFie z roku 1997.

rendering ładny, czcionka już mniej.
windows z mactype here, używam FF bo ma najładniejszy z całej trójki, chociaż IE też niczego sobie, chrome to szkoda gadać

Zdjeciosklep moco ze az oczy kaleczy.

Jak masz szanse robic kariere gdziekolwiek poza tym krajem to sie nawet nie zastanawiaj.

>postowanie zrzutu ekranu czcionek pomimo tego że to jak twoje oczy widzą czcionki zależy od ekranu, na którym je oglądasz bo renderowanie podpikselowe zależy od gęstości pikseli na matrycy
:)))) eksperci widzę

zwal se

ehhhhh nie mam gf nie wiem jak znalesc gf nie znam zadnych dziewczyn

anoni sprawdzał ktos tego słynnego czarodziejchana ?
co myslicie ?

hehe jestem linuksiarzem i uzywam linuksa czy mowilem juz ze uzywam linuksa? znam sie na programowaniu bo jestem programista i uzywam linuksa nie to co te cioty od windowsa ja uzywam linuksa bo jestem linuksiarzem i programuje bo znam sie na programowaniu bo jestem programista i programuje na linuksie bo jestem programista linuksiarzem i uzywam linuksa do programowania bo znam sie na programowaniu i wiem co to preprocesor nie to co te cioty od pajtona bo jestem programista i znam sie na programowaniu bo programuje na linuksie i uzywam linuksa i programuje i znam wszystkie komendy basha nie to co windowsiarze bo ja sie znam na programowaniu i na linuksie i jestem linuksiarzem i umiem programowac bo jestem programista linuksiarzem i znam sie na programowaniu i uzywam linuksa do programowania i wiem czym jest preprocesor i uzywam linuksa i jestem programista bo znam sie na programowaniu i na linuksie bo jestem linuksiarzem

bardzo dobry post

NIE KLAM KURWA NA TEMAT KOREANEK TY MATKO POLKO JEBANA KURWO SZMATO DZIWKO
KOREANKI SA SŁODKIE I PIEKNE TY KURWA DZIWKO KDOAKDO

Jakbym mial 5k miesiecznie to przeniusl bym sie do mieszkania (ok 1,5k) zamiast dzielic je z wspolokatorami. Reszta sie zgadza. Chociaz nie wiem co masz na mysli inne ale zarabiajac w sumie moglbym sobie pozolic na wiecej.

bez żadnych patchy.
Standardowe ustawienia debiana 9 czyli hintslight, 96dpi

To zwykłe DejaVu z patchami infinality na rendering.

Już to robię, zuchu. Z tym Tokio to chodziło o font rendering. Ale fajnie byłoby tam pojechać np. na jakiś staż.

Taki wygląd mój.

oo widze ze kolega tez uzywa linuksa bo ja tez jestem linuksiarzem i uzywam linuksa czy mowilem juz ze uzywam linuksa? znam sie na programowaniu bo jestem programista i uzywam linuksa nie to co te cioty od windowsa ja uzywam linuksa bo jestem linuksiarzem i programuje bo znam sie na programowaniu bo jestem programista i programuje na linuksie bo jestem programista linuksiarzem i uzywam linuksa do programowania bo znam sie na programowaniu i wiem co to preprocesor nie to co te cioty od pajtona bo jestem programista i znam sie na programowaniu bo programuje na linuksie i uzywam linuksa i programuje i znam wszystkie komendy basha nie to co windowsiarze bo ja sie znam na programowaniu i na linuksie i jestem linuksiarzem i umiem programowac bo jestem programista linuksiarzem i znam sie na programowaniu i uzywam linuksa do programowania i wiem czym jest preprocesor i uzywam linuksa i jestem programista bo znam sie na programowaniu i na linuksie bo jestem linuksiarzem

przenioslbym sie*. Powinienem czytac przed zapostowaniem, bo mi sie myslenie ostatnio czesto wylacza.

>debian
Patrycjuszowski gust.

Z mieszkaniem miałem na myśli realną kwotę jaką płaci mój stary za mieszkanie 50metrow+ wszystkie kaszta państwu nie koszt podzielony na x osób
Inne to wszystkie inne koszta których nie wypisałem np abonament hbo

cześć

dwm jest idealny dla mnie

Trzyma cię tu ktoś?
youtube.com/watch?v=kuyZhv1HPHQ

no w końcu jesteś
wszyscy czekali

/ale nutka z Bruce Willisa
youtube.com/watch?v=YrB8vEH6xI0

szukaj na /r9k/

elo

Najlepszy wm.

>dziewczyny
>na robocie

przecież każdy tutaj to i tak biedak z ekranem o niskim ppi oraz 96dpi, więc żadnej większej różnicy nie ma.

Czyli user sam sie nie utrzymuje. Tak naprawde z ubraniami da sie zejsc do 0. Nie trzeba ich kupowac co miesiac, z jedzeniem da sie zejsc do 100zl tygodniowo chodz nie warto trzeba czasem zjesc co sie lubi a nie tylko zeby glod zaspokoic. A jak to nazwales inne rachunki da sie zejsc do 200zl bo czesto gaz czy inne rzeczy masz w cenie wynajmu pokoju.
Da sie odlozyc te 100-300zl zarabiajac 1600.
Polska b zaprasza.

hehe jestem linuksiarzem i uzywam linuksa czy mowilem juz ze uzywam linuksa? znam sie na programowaniu bo jestem programista i uzywam linuksa nie to co te cioty od windowsa ja uzywam linuksa bo jestem linuksiarzem i programuje bo znam sie na programowaniu bo jestem programista i programuje na linuksie bo jestem programista linuksiarzem i uzywam linuksa do programowania bo znam sie na programowaniu i wiem co to preprocesor nie to co te cioty od pajtona bo jestem programista i znam sie na programowaniu bo programuje na linuksie i uzywam linuksa i programuje i znam wszystkie komendy basha nie to co windowsiarze bo ja sie znam na programowaniu i na linuksie i jestem linuksiarzem i umiem programowac bo jestem programista linuksiarzem i znam sie na programowaniu i uzywam linuksa do programowania i wiem czym jest preprocesor i uzywam linuksa i jestem programista bo znam sie na programowaniu i na linuksie bo jestem linuksiarzem

chcielibyśmy cofnąć czas
do starych dobrych dni

Do póki złotówka będzie tak chujowa waluta jak jest i będziemy importować towary po cenach które są dostosowane do realiów zachodnich z racji na to że jestesmy w EU to nie wiadomo jak dużo bys nie odkładał to nie ma fizycznej możliwosci żebys za taka kwote zapewnił sobie życie na jakims odpowiednio wysokim poziomie, gdzie np stac cie na kupno mieszkania np na kredyt bez kredytu do emerytury oraz na to żeby np miec wystarczajaco duzo kasy na to żeby np móc myslec na temat własnej dzialalnosci, inwestowania czegokolwiek z tym zwiazanego bo natrafisz na mur w postaci kosztu sprzetu potrzebnego do prowadzenia działalnosci lub kosztow pracowników.

A kredytów na te cele jeżeli komus by przyszedł madry pomysł do głowy by brac z to banku, odradzam.

Raty trzeba spłacac co miesiac i nie ma zmiłuj, a czasem mozna miec gorszy miesiac / okres

Genealnie chujnia. To jest wystarczajaco żeby miec iluzje tego że sie dobrze żyje natomiast nie sa to kwoty ktore sa w stanie pozwolic na cos bardziej ambitnego lub pozwolą posunać sie gdzies do przodu z swoimi planami/ambicjami itp ect.

Nah, tylko bawi mnie jak anony spierdony kłócą się o życie nie mając żadnego życia

...

ja znalazłem

Przezyj jeszcze z 20-30 lat i twoje marzenie się spełni

>1365x767

Step up your game, kiddo.

hehe jestem gnu/linuksiarzem i uzywam gnu/linuksa czy mowilem juz ze uzywam gnu/linuksa? znam sie na programowaniu bo jestem programista i uzywam gnu/linuksa nie to co te cioty od windowsa ja uzywam gnu/linuksa bo jestem gnu/linuksiarzem i programuje bo znam sie na programowaniu bo jestem programista i programuje na gnu/linuksie bo jestem programista gnu/linuksiarzem i uzywam gnu/linuksa do programowania bo znam sie na programowaniu i wiem co to preprocesor nie to co te cioty od pajtona bo jestem programista i znam sie na programowaniu bo programuje na gnu/linuksie i uzywam gnu/linuksa i programuje i znam wszystkie komendy basha nie to
co windowsiarze bo ja sie znam na programowaniu i na gnu/linuksie i jestem gnu/linuksiarzem
i umiem programowac bo jestem programista gnu/linuksiarzem i znam sie na programowaniu i uzywam gnu/linuksa do programowania i wiem czym jest preprocesor i uzywam gnu/linuksa i jestem
programista bo znam sie na programowaniu i na gnu/linuksie bo jestem gnu/linuksiarzem

...

Ja tylko odpowiedziałem na post typa który twierdzi że 10k pln to gówno suma
Dałem przykład mieszkania ojaca ale mieszkam z matką która zarabia najniższą krajową i utrzymuje 5dzieci. Da się