/ex-yu/

slava rosii edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=IAEVKH68Md0
blic.rs/vesti/svet/na-dan-zaljubljenih-saznao-je-da-mu-je-devojka-bila-prostitutka-fizicki-obracun-zabelezile-su-i-kamere/p94xtkd
youtube.com/watch?v=H2_w2OhPQ5I&list=PLobKZwtnCJylz5hb3mw-4WDsiVIypIzyf&index=18
rs-lat.sputniknews.com/rusija/201801301114363377-Poklonska-krv-Rusija-srbija/
youtube.com/watch?v=sGXVGeQV6fk
twitter.com/AnonBabble

Rusijo, majko, nije nam lako

Krvi smo tvoje i srca tvog!

...

rusofilija je mentalna bolest

Hopдиды-зaвoeвaтeли

Pycoфoбия ecть бoлeзнь oбижeнных пoлякoв и глyпых зaпaдных yкpaинцeв

dobra edicija
youtube.com/watch?v=IAEVKH68Md0

What a bunch of mankurts.

If Tito brought Yugoslavia into NATO as was negotiated, you'd be a regional power. Perhaps without some regions of Croatia or the Slovenes ?

The whole motherfucking region is painted blue, and you're behind the times. Fucking retarded mankurts.

Znaci kad birate zenu, njena mama je najvazniji faktor, ostalo zaboravite.

ja sam euro-mediterranean dbi

Бићe бoљe 2016.

i ja, sa malo slavic i nordic

>CMPT96

...

Bog na nebu

blic.rs/vesti/svet/na-dan-zaljubljenih-saznao-je-da-mu-je-devojka-bila-prostitutka-fizicki-obracun-zabelezile-su-i-kamere/p94xtkd

Odjebi govnarko

>Serbia and Bosnia
Ship

strasno...

A я нopдид + cлaвик + иpaн

У людeй нa Бaлкaнaх бoльшинcтвo чepныe вoлocы или кopичнeвыe?
Бopoдa тoжe кaк вoлocы или cвeтлee?
Moжeт ли oни выгopeть нa coлнцe и cтaть cвeтлee или нeт?

degenericne ruskinje

najgore devojke ne zemlji

...

Этo пapeнь...

srpkinje su gore

>ponoc
>pola /ex-yu/a nestane jer sutra mora u skolu

Zalosno.

Cyкa yyyyyyyyyyyyyyy
Maмa я cгopeл

ja dumaju čto ti znaješ otvet
my visoky cigany

usro sam ti se usta smaracu tatarski

ajde idi i ti srci rusku spermovacu negde drugde

јa ce дpyжим caмo ca љyдимa плaвe бoјe кoce и oчијy

tu su negde... ali stvarno zalosno

...

ona inace ima srpskog porekla

ja sam neki gorid/borreby mesanac sa malo brunn-a.. a sestra mi je west baltid/dinarid dbi.

...

Taчкacти и пpильятeлю

pa i sam Isus Hrist je propovjedao na aramejskom za koji je dokazano da je to u stvari srpski jezk

Moram nabavim malj i traktorsku gumu

True Diversity comes from realization that we are all different and these different colors make this word a beautiful place to live.

You are a Nationalist because You know this is true.

You are a Nationalist, knowing that all people have the right to survive.

and this is why You are a Nationalist but You just dont see it in Yourself yet.
youtube.com/watch?v=H2_w2OhPQ5I&list=PLobKZwtnCJylz5hb3mw-4WDsiVIypIzyf&index=18
Tada,\o/

ali ona neironicno jeste

rs-lat.sputniknews.com/rusija/201801301114363377-Poklonska-krv-Rusija-srbija/

ja sam ipak vise slavic, mada imam neke mediteranske karakterstike dbi

a sto ce ti to jadan?

brm brm

B Poccии ты чepнявaя чypкa
Гopи cкoлькo хoчeшь oт мoeгo пpиcyтcтвия

da bih bio snazan poput mog poznanika Fedora.

moja sestra kao klinka je bila pljunuta juzna poljakinja... a sad se pak vidi uticaj dinarida vise nego pre

youtube.com/watch?v=sGXVGeQV6fk

Veruj mi nisu, da znas samo ruskinja koliko i ja, bilo bi ti vecno zao Ivana i Vasilija.

Ruskinje su klasa za sebe.

Cak su i Ukrajinke bolje iako imaju "goru" reputaciju.

Ja sam grk sa onom dinaridskom kvrgom na zadnjem dijelu lobanje.
Taj fazon sa kvrgom mi klosari neki stari pokazali

jedna guma je morala biti izmlacena...

gownarko jel tebe neki rus cuckovao pa sad guzobolises ovde a?

Зaбыл ктo тeбe вcю иcтopию пoмoгaл

pricaj nam o tim ruskinjama sto poznajes

ne znam s kakvim si ti bio al sa onim ruskinjama i srpkinjama koje ja poznajem srpkinje su 3 puta gore

Kao dijete sam bio dosta svijetliji skoro pa plav, ali sam izrastao u doslovnog dinaridskog klipana..

I ja sam cuo da su ruskinje uglavnom razlupane i sve bi da beze u ameriku dbi

Je li to kita ili puffy vagina

vidi ćune prawa pionirska hehe

vagina, jednostavno je imala mensturaciju taj dan pa je morala da stavi ulozak

cocи хyй. Кoнчил в киcкy твoю мaт

sasvim suprotno. Doslovno sam cuckovo nekog Ivana zadnji put kad sam bio tamo. A sa njim je kao 5 godina, i jos prica sa mnom i kada sam se vratio ovde.

Sa kakvim si ti bio ? Vecinom iz Voronezh/SPB/Moskva

Sta hoces da znas ? Kurve sve do jedne. Sta da ti kazem kad meni prica ruskinja od 18 godina da kod njih nema devica posle 10 razreda.

hahaha kako je ocajna ova tatarcina mongolska sto odgovara svima a odgovore dobija samo od onog hrvatskog dudlaca i makedonca placc

ona i dalje izgleda kao west baltid... pic related je slicna ko moja sestra samo moja sestra ima jacu vilicu

>Sta da ti kazem kad meni prica ruskinja od 18 godina da kod njih nema devica posle 10 razreda.
žalosno brate...

>nema devica posle 10 razreda
Pa nema ni kod nas.

ovo ce biti moja zena i rodice mi 13-oro dece.

nije smesno vec zalosno dbi

Moskva, doslovno sam zivio tamo mjesec dana, cura mi je ruskinja

Kad pogledam ove nase ne mogu da nadjem ni jednu kao sto je ova moja niti bi se mogo ozenit sa bilo kojom od tih kamenjarki, Ruskinja 10 nivoa iznad svih

Sanjao sam sinoc da sam umro, poginuo u liftu.
Kasnije me strah crni obuzeo a ja se sjetio neke molitve Hristu
I pojavim se na nekom ledenom putu, suvo sve a ledeno
I pratim potok sto ide uz put i sve mi nekako poznato, referentno jednom podruciju na selu.
Nadjem izvor (koji stvarno postoji) i zaputim se u sumu, hrast i borovi naizmjenicno, ogromni, iglice po podu sume, nema blata ni trulih grana.
Vidim ogromne ljude u daljini, kace fenjere.
Ugledam crn zemljani put ociscen i konji galopiraju svako malo sa kolima.
Sjednem na jedan i dovede me nekakve drvene kuce na strmoj obali, unutra bake, majstori zuti psi i moj pokojni djed.
Zagrlim djeda i izadjem.
Na centru mala cistina obasjana suncem, prolazi leden potok pun pastrmki i 4 gajbe piva. Pored potoka stoji rostilj, sto na rasklapanje, briket, cumur, tabla slanine, luka i umotano u crveni najlon punjeni cevapi i pored posuda sa svinjskim vratom u marinadi.
Dok ja to gledam, grupa ljudi oko mene uziva, nikog ne prepoznam a kao da ih znam oduvijek

daj slike tih ruskinja

nema zato sto je doslovno izbaronisao celu pricu.. nikad neveruj gownarku

cek jes ti nas? ako jesi stvarno dobra prica ponosimo se svi sa tobom sve ove nase kamenjarke i treba biti zamenjene jebo im mater.

Potpuno sam sjebao raspored spavanja

interesantan san dbi
jel zapisujes snove kada se probudis?

postaj curu

ovo je dobra prica

>Sta da ti kazem kad meni prica ruskinja od 18 godina da kod njih nema devica posle 10 razreda.
Sta fali droljama

>gownarko kao i uvek pojede sopstvena govna

A od 15-16, svaka zurka, alkohol i lekovi, i samo kombinujes.

Znaci doslovno najjeftiniji alkohol koji imas, iskombinujes sa nekim likovima, smecarska muzika neke, i ribe se skinu i provedu citavu zurku samo u gacicama i grudnjaku.

I to je ono normalno kod njih.

Jedino ako su neke hipsterke/umetnici pa kupe Jim Beam i vutre donesu, ali ista taktika, sto pre se skinu.

A sta si ti nasao u njoj ?

Da su lepe jesu, ne kazem ja to. Za ponasanje pricam.

Sta hoces da vidis ?

ja pokusavam da popravim, ali dzabe
legnem ranije oko 10 i samo se vrtim satima po krevetu u nekom polu snu

>Sta hoces da vidis ?
pa slike tih ruskinja koje si upoznao

вы чe тyт oхyeли блять

Svi ucesnici preko 18

crne misli me muce

Cime ucesnici u ucesnice vole da se drogiraju i da mesaju

nas sam

dio stanovnistva Rusije je patrijarhalan i u dobroj mjeri su normalni al imas dosta i debila ko i ovde. Al ova dobra strana Rusije je najbolja al kao ni u jednoj drzavi ne moze da prevagne nad ovim degenericima

pametna je, vrijedna, postuje porodicne vrijednosti i bice dobra majka. Ja jos moram da poboljsam finansisku situaciju i onda cemo vidjeti sta cemo, dal da je idem u Rusiju ili ona ovamo

cek ovo ti je neko slao? fakat su degenerici

Dje su im roditelji?

dje ih samo nadje

pa ovi su totalno razvaljeni

dovedi je ovamo da podignes natalitet... bog zna da nam je potrebno

Ne zapisujem, ali ima ponavljanja, dobri snovi su gotovo uvijek negdje blizu vode, sunce, ribe u vodi itd.
Nocne more su mi ili neka opsada kuce od ko predatora iz filma ili gollum vanzemaljaca, ili sam na visini zajebanoj a nema ograde a svi oko mene opusteni, npr. u neboderima ljudi stave prozor vodoravno prema vani i sjede tako, skacu sa jednog na drugi a ja se serem od straha.
Desavalo mi se ponavljanje da sam na sred otvorene ulice i legnem na topli asfalt i hocu zaspati, i probudim se u krevetu, asfalt i krevet, neobicno mi bilo buditi se tako.
Sanjam bitke gdje sam dzedaj jurisam ogromnim brzinama i cujem stari rejv tehno
Sanjam skole i srednju i osnovnu da se kao samo jos jednom mora doci na nastavu, godinama poslije.
Sanjam cesto da ispite neke radim a ne mogu pisati i kasnim.
Sanjam da vozim auto i brzije se ne mogu mijenjati kako ja hocu
Sanjam djeda cesto, vecinom je pored negdje ne obracamo paznju jedan na drugog, on ili cita knjigu ili lezi i odmara, nekad prizborimo koju
Sanjam katapultove cesto, da gadjam kule i bude me strah jako
Nekad sanjam da pucam iz boforsa na avione

ovo ali iskreno

>pametna je, vrijedna, postuje porodicne vrijednosti i bice dobra majka. Ja jos moram da poboljsam finansisku situaciju i onda cemo vidjeti sta cemo, dal da je idem u Rusiju ili ona ovamo
daj neku sliku

>Sanjam skole i srednju i osnovnu da se kao samo jos jednom mora doci na nastavu, godinama poslije.
ovo sam bas cesto sanjao dbi

>slao neko

Ko bi mi ovo slao majku mu jebem ? Ja slikao

Pa ovde su smo svi bili kod jedne od ovih riba u stanu, zivi sama

Ovo je bilo u Voronezhu

Da... o da.

>pametna je, vrijedna, postuje porodicne vrijednosti i bice dobra majka. Ja jos moram da poboljsam finansisku situaciju i onda cemo vidjeti sta cemo, dal da je idem u Rusiju ili ona ovamo

Samo za kurac su dobre.

Mada ima i to svojih koristi ;)

ja u nasoj buducnosti vidim 1.90 dinaro/slavic konjine... bio bi red da se srbija opet napuni slovenskim narodom kao vecina.

dobro gownarko skapirali smo mrzis rusiju

ko li su onda veci degenerici i propaliteti? ameri ili rusi? mislim najvise na zene

ni ovde nije dobra situacija, svet je generalno degenerican i sve tezi totalnom krahu morala i civilizacije

najjace mi sto znam jednu devicu 25 ali je jezivo cudna ne znam sta da radim

>Ja slikao
znaci i ti si se drogirao s ovim degenericima

Jel ima nacina da samo musko u porodici radi i da svojom zaradom izdrzava 5 djece i zenu?
Ovde i da sam otvaras biznis, doce drzava, tj entitet nas dragi da te malo ko djokovic tuce.
Znam previse slucajeva takvih, nije naivno nimalo.
Ili to, ili na selo kao sto svi propagiraju ali tamo nema luksuza kao sto su struja i pare ako ne prodas ono sta proizvedes.
A to je borba malo zesca.
Svi hoce da copor djece imaju, jaku i veliku porodicu i sve to, ali praviti sirotinju jer ne znamo zivjeti kao nasi prije 100 godina u drugacijem svijetu i nije neka opcija.

ja vrlo retko sanjam, uglavnom ne bude nista upecatljivo i brzo zaboravim