/polska/

edycja lubimy dobrze zjesc i wypic

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Aa3o7vWG93w
twitter.com/SFWRedditGifs

PIERSZY

Przecież wszystkie partie są posłuszne włoskiej mafii kościelnej
A ta jest o wiele gorsza od Żydów

>tug idziesz z kolegami cos zjesc i wypić

ehhhhhhh zuchy lubie te chwile ale zazwyczaj cos mi spierdoli dobry humor podczas takich momentów

>tug gruby ładunek po nofapie prosto do buzi

ogolne anoni bylem w niedziele na poczcie i 2,60zl znaczek i dalem kurwie 100zl i musiala reszte wydawac xDDD
ogolne anoni bylem w niedziele na poczcie i 2,60zl znaczek i dalem kurwie 100zl i musiala reszte wydawac xDDD

ehhhh

>pójdź o dziesiątej rano do sklepu
>przed tobą jakiś dziadek oddaje osiem pustych butelek po piwie i bierze osiem nowych
ciekawe ile razy w ciągu dnia ekspedientki muszą się użerać z alkoholikami

kurwa coś mi nie pasuje w tym school shootingu czemu te dzieciaki co przeżyły i teraz mają jakąś obecność w mediach czy polityczce są takie po tym niewzruszone tym o chuj tu chodzi

oni przyjmuja wplaty wiec maja w chuj kasy. Odjeb to w markecie to cie wyprowadza w kajdankach

widzę user że długo przebierałes w google grafika żeby wybrać najlepsze ujęcie. szanuje

jakbym przezyl school shooting to bym mial wymowke zeby siedziec w domu i grac w gre bo mam anxiety eh nie dali school shootera

w sumie myslicie ze anona by zostawil?
co byscie zrobili jakby shooter wam podał broni mowiac zebyscie do niego dołaczyli a wy wiecie dobrze ze nic z tego nie wyjdzie i nie mozecie nikogo zabic tylko go zastrzelic mimo ze okazal tyle zaufania do was i wam podal bron?

>tug ostatnio jak ekspedientka pytała się czy nie mam drobniej to mózg ci się wyłączył i makaron nitki wypadł ze sponi

najbardziej absurdalne jest to że school shootingi można by było powstrzymać raz na zawsze zabierając wszystkim broń ale nie wolno bo hurr durr mój second amendment

Ja bym mu strzelił w plecy albo w potylicę.

śmieszy mnie trochę to, że school shooterzy są shooterami a nie bomberami, bo jeśliby chcieli to bombą rozjebaliby więcej

Prawie sie na bralem na baita.

ale sobie pospałem

>w sumie myslicie ze anona by zostawil?
W Columbine zostawił akurat

ja nie wiem co bym zrobił bo ciota ze mnie

kurwa ale ruminacje mam teraz kurwa

opinie o pad thai

polki to głupie puszczalskie kurwy którym nogi się otwierają i cipy zaczynają owulować na samo słowo "zagraniczny"

Czy to krewetki? zawsze chcialem sprobowac ale nie dadza bo polska b tutaj.

dobre sa one ale pad thai ma 4 czy 5 wersji

oj ale bym jadł Pad Thai z sokiem z penisa tajki

ja jadłem krewetki (mrożone bo też polska b) i były takie sobie żbsz takie chrupliwe niby żylaste a smakowały jak ryba chyba albo inne mięso białe nie pamiętam już

ile potrzebujecie minimum snu aby się wyspać?
10h tu

pewnie wysadzenie grupy normików z dalekiej odległości to nie to samo co wyładowanie magazynka w oskarka grzmotofiuta który bił cię w szatni po WF-ie przez ostatnie 3 lata

musze się w dobrej fazie snu obudzić i jest spoko wg mnie nie wiem jak mnie ludzie odbierają bo czasem mówią, że jestem jakiś zaspany czy coś

Ja jadłem krewetki w Laosie takie grillowane o ja pierdole anonie nie wiesz co tracisz

salmonelle?

Jesli okolicznosci od tego wymagaja to nie ma probllemu ponad 24h bez snu. Tak normalnie to 8h.

bigos tylko zamiast kielbasy krewetki opinie

>oskarka grzmotofiuta który bił cię w szatni po WF-ie przez ostatnie 3 lata
znasz to z autopsji?

to nic dziwnego że chujowe, jadłem świeże krewetki i kurwa były pyszne

O kurwa user podroznik. Ja w przez ostatnie 3 lata wyjechal z mojego miasta tylko raz (do Krakowa)

ja się sam z siebie ostatnio po +-7h budzę i jest spoko

jebac polki i wszystkich niepolakow i pedalow i lewakow

ściągam sobie wacrafta 3

ściągam sobie spodnie

mnie nie bili na szczęście, tylko wyśmiewali bo mam dziurawe skarpety a rodziców nie stać na nowe

>jedzenie robali

jem salatke

ale bym zjad grandera

grubasie

>bycie aż takim biedakiem
bk z patusa

bylem niedawno w kfc z gf i jadlem wrapa z grzybami

ale bym zjadł wgańską krewetkę z soji bo jestem weganem i potrzebuję białka dla moich mięśni

pfffffffffffff ale mały

co jest dark soulsem weganstwa

jem wegańskiego kurczaka z ryżem
ryż ubity w kształt kurczaka w ryżu mmm ale lubię

zapuszczam sobie włosy (na głowie)
opinie?

mieso

nic bo weganie mająłatwe i kolorowe życie

ojeb sie na lyso

mam 21 lat i najdalej na północ to byłem w Warszawie a na południe to na Słowacji w taterlandi, nigdy nie byłem nad morzem nawet tym polskim
opinie

ojeb sie na lyso i zostan weganinem

nie bales sie ze w warszawie cie zabija ciapaki

Ja byłem w Białowieży gdańsku malborku i warsz*wie

normikuuuuuuuuuuuuu

morze jest przereklamowane w chuj. Drogo i brzydko. I ci kurwa k*szubi

ej czy wegańskie jest jeść spermę?

to nie jest śmieszne, że nigdzie user nie był
może nie chciał nigdzie latać czy coś
ja np. byłem w Laosie i Tajlandii oraz Brazylii ale to dlatego, że chciałem
a nie żeby sięchwalić

>on miał na to pieniądze
oskarka prosimi na vi/kara

nie bo to produkt od zwierzęcia (człowieka)

w sumie tak samo, tyle że na południe najdalej to u madziarów byłem

>przeglądaj /wg/
>nagle ktoś na twitterze postuje to co właśnie widziałeś na /wg/
jebana symulacja

O NIE NIE NIE NIE

>6 tys złotych na miesiąc wakacji
>majątek
przecież taki wypad to 3 wypłaty grażyny w biedronce, każdy by na to odłożył jakby chciał

warszawiacy to podludzie
krakowiacy to nadludzie
fakt

>agresji wobec uchodźców
ech chciałbym, ale jeszcze nie leją u*Rainców

ja sie kurwa warszawiaków boje

pamiętacie jak w poprzedniej nitce sie dziwiłem że mi się znowu żyć chce ?
przeszło mi już
kruwa

anoni z gównodziur > anoni z dużych miast

Ale to trzeba nie mieć kredytu i stada bachorów, user.

klikajcie lajki

uchodźcy są mile widziani, szczególnie ci z Niemiec
bo za miesiąc jadę do Niemiec i już nie wracam

Jak mieszkasz z rodzicami to moze 3-4 wyplaty, ale jak musisz sie jeszcze sam utrzymywac to tak szybko nie uzbierasz.

widzicie tą małą dziewczynkę z blond włosami?
zgadnijcie kto będzie się jebał z murzynami które tutaj przyjadą

wrocisz w czarnym worku jak jakiemus ciapakowi odpierdoli

to
aaaah te ładne krajobrazy z polskiej wsi B jakie mam wszedzie naokoło. No i w sumie to tyle mam

>sugerowanie, że takie problemy dotykają userów

>tug całe dzieciństwo spędzone w domu
życie na krawędzi

jaaaaaaaaaki manlet

hehe no tez dalem lapke w dol i nie moge przestac myslec o murzynach ruchajacych biale kobiety

warszawa to poznan mazowieckiego

studia, jak ja ich kurwa nienawidzę

opinie o tej reklamie?
youtube.com/watch?v=Aa3o7vWG93w

trzeba było zbierać jak się jeszcze mieszkało z rodzicami

chciałbym aby tu murzyni przyjeżdzali masowo aby mi gf wyjebali, he he wiecie tak zwany cuckolding albo jak polski odpowiednik mówi he he rogaczenie

jedzenie samego mięsa to czerwona pigułka

ech, szkoda że stary nie podczepiał nam sanek pod malucha i nie brał nas w kulig jak nasze martwe rodzeństwo, c'nie?

Czy jak nie zdaje studiów to jakbym rogaczył całą polske? Bo oni płacą na moją edukacje a ja i tak to przepierdalam

>jakiś user niedawno pytał się mnie co ja tutaj robię skoro jestem z takiej dziury bo muh znajomi muh motorki muh chuj wie co wyjście na naturę

musisz nienawidzic kazdego niebialego bo jak nie nienawidzisz kazdego niebialego i niepolaka to chcesz sprowadzic miliony murzynow zeby ruchali twoja gf wszystko jest czarne albo biale

>dawanie jebanie o kobiety dające jebanie o wzrost
Fajnych masz kolegów, Seba.

oddam murzynowi żone mojego chłopaka do wyruchania w cipe i dupe za nintendo switch bo niedługo wychodzi Dark Souls na nintendo switch

>biała dziewczynka
nie mam problemu z białymi uchodźcami, ciapaki, murzyni i inne podludzkie gówno może wypierdalać
ludzie nie zdają sobie sprawy że większość ludzi tutaj nie miała by nic przeciwko przyjmowania uchodźców z zachodnich krajów
ale lewaki myślą że jak ktoś nie chcę jebane ciapaka albo murzyna który tylko będzie robił burdel to abu abu nikomu byście nie pomogli polaczki