/polska/

edycja robienia patu patu po główce Animkom i kochania ich

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ybmxNGvpAvk
youtube.com/watch?v=hO2xBr5EmSo
twitter.com/AnonBabble

>ktoś cię dotyka
>wzdrygnij się
za każdym razem

ja ci zaraz zrobie patu patu

dla mnie nie ma już nadziei
jestem kurwa zmarnowanym człowiekiem

no niech będzie taka edycja ehh
brytyjski zawiodłem się

dobra edycja, też chciałem zrobić edycje kochania animek
t. user który bił animki

patu patu

ale fajny sks

To jest edycja jakiej potrzebujemy.

Tylko
>patu-patu
>nie pom-pom

dziękuje panie byczku

g-gorąc

>już w pół do 12
co do chuja, nie wyszedłem dzisiaj z domu ale mimo to nawet nie pograłem w gierki
????????????????????????????????????
czas ty kurwo gdzie się podziałeś

mnie i tak już nikt nie dotyka więc nie ma problemu haha

patu patu

jedyne bazowane lesby żbsz

duble biją single

mam 23 lata i dalej rzygam po alkoholu no kurwa chyba po pięciu latach rozkminiłbym jakie są moje możliwości ale nie hehe kurwa bo jak piję to muszę przykozaczyć hehe taka moja zjebana natura a potem zaczynam wymiotować i czuję się jak śmieć ludzki kurwa co ja sobie w ogóle myślę co ja sobą w ogóle reprezentuję do kurwy nędzy sam tego nie ogarniam

później sobie taki zrobisz, ten był pierwszy

A-ale duble.

21 lat i ani razu mnie dziewczyna nie przytulila ja pierdole nie jestem czlowiekiem nie moge sie nazywac czlowiekiem jak mozna byc czlowiekiem ktory rozwojowo ma 10 lat majac dwa razy wiecej
moj plemnik musial oszukiwac jakies skroty brac do jajnika jak w need for speed bo to jest niemozliwe
smiec juz nawet nie ludzki

czemu to takie zbugowane gówno jest?

haha ale kompro
>zrobiony minutę po pierwszym
>załączony minutę po pierwszym

miłość do animek zwycięża wszystko

Palindromki ładne.

kamil nie może zasnąć, jakieś porady?

tak naprawdę jestem nikim jestem kurwa spierdonem który niczego nie osiągnie bo niby coś tam potrafię ale oskarek potrafi to samo i jeszcze uśmiecha się do ludzi i jest ekstrawertykiem potrafiącym sprzedać swoje kompetencje każdemu pracodawcy no kurwa a co ja sobą reprezentuję nic kurwa dosłownie nic dlatego jestem skazany na wymarcie jak znajdę kurwa robotę w jakimś fizycznym kołchodzie to będzie cud jak w ogóle będę mógł zawalczyć o swoje i mieć gdzie mieszkać i co zjeść to będę kurwa spełniony ale jak na razie to do chuja się na to nie zapowiada

user debil?

Jak nie z miłości dziewczyna przytuliła to też się liczy?

ablu ablu dzieciaczek się porzygał po wódce i płacze jak cipa
obszczaj się i zaśnij na własnej klatce schodowej to pogadamy

No dalej, urwij jej ten łeb.

tzw. lap-pillow

to jest pasta, ale nieironicznie to
nie umiem bajerować ludzi ani wciskać kitu niczego ehhhhh

zapierdol go, będzie spał wiecznie

bk z typa

youtube.com/watch?v=ybmxNGvpAvk
ufff michałem nowy filmik wrzucił

no bo kurwa się skompromitowałem przecież jak ja mogę w tym wieku dalej rzygać jeszcze gdybym miał z 18 lat to rozumiem ale teraz kurwa no to nie przystoi po prostu może nie odjebałem nic przypałowego ale jestem wkurwiony na siebie

ktura shoujo najlepsza i dlaczego szizune?
dajcie więcej takich gierek, teaching feeling znam

Sprawdzam palindromki.

>to jest pasta,
nie tym razem anonie, piszę od serca (co prawda po kilku litrach alkoholu, ale mimo to szczerze)

>23 lata
>pije od pięciu
>jak w tym wieku już z alkoholizmem walczyłem
To tak się Seba czuje jak mu powiesz że nie ruchałeś huh.

czy one wszystkie są jakieś spierdolone?
bo lubie takie

a to przepraszam, brzmi trochę jak pasta

co jest nietak z tymi dwiema po prawej?
nie jestem vn-pro proszę nakarmić

kurwa mać zabiłbym za szklaneczkę takiej chłodnej coli orignal
ja pierdole może jak do 84 zejdę to sobie puszkę kupię

strzelanie do animek powinno być sportem olimpijskim
chętnie zdobyłbym złoto dla ojczyzny

od lewej: niewidoma, poparzona, bez rąk, głucha, bez nóg

tydzień na tinderze i zero par, chyba zacznę dawać wszystkie w prawo

to po co pijesz/pijesz tak dużo? Pij trochę albo wcale. Masz już tyle lat, że powinieneś już rozumieć, że niczego nie udowodnisz zachlewając mordę.

>nie pij
>nie pal
>wciąż nie ma pieniędzy
kurwa jak sie neetuje, samemu już jakoś trudniej jest

mogę z wami poudawać że ruchałem?

kurwa Olejnik to niezła dupcia była zanim stara była

seks nie istnieje, sprawdzałem

kończę drugą właśnie, niebo w gębie żbsz

Tinder to mem. Szkoda tracić na to czasu. Nawet jeżeli będziesz miał jakieś pary i napiszesz pierwszy, to i tak większość nawet cześć ci nie odpisze.

>bez nóg
to co ona lata na tym obrazku?
ale wszystkie fajne żbsz, dajcie wersje anime

nie ten user ale ja kiedyś miałem mocny łeb bo się zadawałem z oskarkami, teraz już mam słaby ale czasami się z nimi jeszcze spotkam i wiecznie odpadam martwy jak kłoda albo się zataczam do domu jak oni jeszcze się dobrze bawią
to jest chyba jak pamięćmięśniowa bo po prostu nie przestajesz jak wszyscy piją, a nagle jest o jeden za dużo

Pieniądze też, to tylko gra świateł i lustra.

Ładne palindromki.

Hej anonki patrzcie co znalazłem w szufladzie.

ma protezy i biega szybciej od ciebie

o bieganie szybciej ode mnie to nie trudno haha

wszystko ja

a to cofam, to chujowa

To jakiś cytrus czy ryba?

zainstaluj na nim alpine

ja się po prostu nauczyłem odmawiać gdy już czuję mocno. no i nie piję już tak rach ciach jak kiedyś, że trzeźwy, trzeźwy i jeb nagle budzisz się w łóżku i nic nie pamiętasz.

>pandora
hehe pamiętam jak ludzie się tym jarali że będzie emulacja konsol aż do dreamcasta w wersji przenośnej a potem gdzieś to zanikło i nikt o tym nie wspominał

/comfy/

ale obtłuczony

no i ile trzyma
dwie godziny, trzy? taki sam mem z tego jak Leemote stallmana.

Koniecznie musisz zdefragmentować.
sudo dd bs=512 if=/dev/null of=/dev/sda1

nawet mi nie mów bo ci zapierdolę, kurwa drugi kubek herbaty już chleję

mogę sprzedać pół butelki za złotówkę. Chcesz?

opinie o tancu na lodzie?
youtube.com/watch?v=hO2xBr5EmSo

>ma protezy i biega szybciej
ciekawostka: francuscy pasterze używali szczudeł do szybszego przemieszczania się po łąkach (i żeby dalej widzieć)
ta trzecia noga jest po to, że jak chcieli odpocząć i stać w miejscu to używali jej do utrzymywania równowagi

>szukaj co %literka robi w slstatus w dacie w config.h
>nie mogę nic znaleźć
no chyba ich ocipiało, że z każdą literką alfabetu małą i dużą będę próbował i się domyślał, że no tak %a i %c pokazują który jest dzień tygodnia, a %C pokazuje, który mamy wiek

Lampka ryba klaun.

Jak ostatnio sprawdziłem, najlepszy był Slackware, mam jednak znaleźć kartką z nim.

Super komputerek był, wspomniałem o nim trochę wcześniej tutaj, bardzo mi się przydawał. Chciał bym mieć taki trochę nowszy.

No tak dzięki.

Bo wszędzie go z sobą miałem.

Jak go tylko dostałem, trzymał godzin z dziesięć, aktywnego użytku chyba godziny trzy. Co jest teraz nie wiem, nawet nie spodziewałem się by działał w ogóle.

no ja nie mogę tak zrobić bo u mnie jest zawsze wszystko ok jak piję wódkę i nagle dosłownie robi się za grubo i nawet nie zauważasz kiedy bo się zagadałeś
ale to wynika z tego, że moi znajomi chleją w tempie olimpijskim, a jakbym powiedział, że piję co drugi to by mnie wyjebali na balkon bo to z jakiegoś powodu większe pedalstwo niż bycie jedynym uczestnikiem libacji pijącym piwo

mam 2l butelkę pepsi w lodówce do której podchodzę co 5 min i jestem kurwa milimetr od otwarcia ale chuj trzymam się

No spróbuj u siebie jako root i tutaj zapostuj co stanie.

gdyby nie DS Dad to nikt by o tym nie pamiętał

takie gówna mogą trzymać bardzo długo, bo mały wyświetlacz i energooszczędny procek (najczęściej pasywne chłodzenie więc wiesz)

NA MOJEJ MASZYNIE DZIAŁA

chłopie weź się ogarnij, masz 15 czy 23 lata?

>Chciał bym mieć taki trochę nowszy.
to pozbieraj sobie na nowszego GPD wina

dzisiejsze ARMy, owszem, trzymają długo, ale to nie jest zbyt świeże urządzenie więc pewnie jest słabo zoptymalizowane pod pracę na baterii. 3h aktywnego użytku to trochę słabo jak na takie bebechy żbsz

Echhh, user...
>man date

eh fajny odcinek poputepipiku
i znowu nie mam co robić eh

takie Oskarki co chodzą na imprezki zawsze będa już mieć 15 lat

A będzie tam jakiś Linuks działał? Tak w ogóle nieźle wygląda ten GPD, jak by Emacs i ssh tam działał, niezły by był.

dzięki duńczyk, nie pomyślałem o tym, próbowałem man slstatus ech

Ale ja wiem co się stanie. Zdefragmentuje się. Ja nie muszę tego robić, bo mam porządek na dysku, zawsze ładnie zdefragmentowane. Na takim starym systemie, który gdzieś w szufladzie swoje przeleżał to pewnie syf totalny i trzeba zdefragmentować.

googlowanie komend > sprawdzanie manpage'ów
dziękuję pajeety

hehe jestem linuksiarzem i uzywam linuksa czy mowilem juz ze uzywam linuksa? znam sie na programowaniu bo jestem programista i uzywam linuksa nie to co te cioty od windowsa ja uzywam linuksa bo jestem linuksiarzem i programuje bo znam sie na programowaniu bo jestem programista i programuje na linuksie bo jestem programista linuksiarzem i uzywam linuksa do programowania bo znam sie na programowaniu i wiem co to preprocesor nie to co te cioty od pajtona bo jestem programista i znam sie na programowaniu bo programuje na linuksie i uzywam linuksa i programuje i znam wszystkie komendy basha nie to co windowsiarze bo ja sie znam na programowaniu i na linuksie i jestem linuksiarzem i umiem programowac bo jestem programista linuksiarzem i znam sie na programowaniu i uzywam linuksa do programowania i wiem czym jest preprocesor i uzywam linuksa i jestem programista bo znam sie na programowaniu i na linuksie bo jestem linuksiarzem

lubie siebie póki się nie porzygam
wtedy wracam do nienawdzenia siebie

ma Core M3, więc taki mały kombajn już z tego. X86 więc instalacja linuksa nie powinna być problemem, poza tym teraz na windzie masz cały linuksowy podsystem uruchomiony natywnie w windowsie

Hmm, dzięki anonku spróbuję. Odwdzięczę ci chyba za twoją pomoc, mam program przeciw Meltdown.

chmod -R 0777 /

chyba pójde sobie zrobić jajecznice opinie?

>emacs

>3h aktywnego użytku to trochę słabo jak na takie bebechy żbsz
Ale user mówił że te 3h to na starej baterii przecież, nie?
Wszystko zależy od tego jakiego mieli elektronika żbsz. Skleić taki komputerek to jakiś marcin z technikum potrafi (na yt jest masa takich homebrew), ale zaprojektować go tak żeby było to rozwiązanie optymalne pod względem energii, ceny, wydajności, chuj wie czego to trzeba do tego dobrego, drogiego inżyniera.

o tej godzinie?
czemu nie