/polska/

Edycja korpo dynamiczek gf

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=2gbqG4iMw3E
youtube.com/watch?v=TvGPAVTYfXI
youtube.com/watch?v=EAexp0w3H3c
youtube.com/watch?v=2B-OGPGYDwk
twitter.com/SFWRedditVideos

opinie o nauce włoskiego?

Sexy shemale.

a topienie?

bardzo dobry pomysł, sam się uczę

>ostre jedzenie

nie mam znajomych i jestem neetem
co robić

patrycjuszowski gust

chciałbym taką
youtube.com/watch?v=2gbqG4iMw3E

cieszyć się życiem

ehhhhhh tug nie dadzo

nie mam chłopaka
co robić

nie lubie rzeczy ktore sa popularne
prosze mi bic brawo

zaraz cie zapierdole

do it

Going to fuck a Polish girl next month, thoughs?

to nakieruj mnie jak zacząć

same t b h

>sorki user ale dzisiaj nie mam czasu, lecę na spotkanie z ludzmi z biura bo kolega ma urodziny
>dzisiaj też nie, będę dłużej w pracy bo szef kazał zostać bo duży projekt robimy
>mógłbyś przestać mnie szturchać tym robakiem? jutro muszę rano wstać nie mam ochoty na seks
>dzieci? straciłam bym całą karierę, może kiedyś

tak bardzo fajnie było by mieć gf dynaczmikę
jest powód dla którego kobiety najlepiej sprawdzają się w roli gospodyń

youtube.com/watch?v=TvGPAVTYfXI
eh

Jesteś piętnastolatką, według ciebie mnóstwo napalonych czadów, a ty dajesz dobrowolnie cipę bedopiesowi. Co poszło nie tak?

hope she doesn't have AIDS and destroys your life, use a condom obviously

>tata robi sajgonki w kuchni

w sumie to mam tak czasem, lubię coś, zagłębiam temat a potem zgraja normików się za to zabiera nie poznając tematu dokładnie a krzyczy swoje opinie najgłośniej

OwO

*klap klap klap*
[spoiler] nie ma nic złego w hipsterstwie tylko nie żryj soji [/spoiler]

Jak myślicie jak byście sprawdzili swoje IQ to ile by wynosiło? Poniżej czy powyżej normy?

My life is already shit, I'm one exam away from failing my way out of university. AIDs would get me some sweet sympathy.

Lekko ponizej.

ale ja jestem zjebany
sam sobie niszczę przyszłość swoim lenistwem

zależałoby od dnia żbsz

user debil hir

ten album to straszna chujnia (oprócz utworów 1 i 6)
ale szanuje za znanie zespołu

pewnie poniżej bo jestem debilem który niczym nie stymulował swojego mózgu od jakichś 3 lat

I am a student and I have examinations already mentioned that I am a student and I study and I have exams? I had an exam at the promoter I study in cognition and I live because I'm a student and I can not shut my studies because I'm a student, I mean I study and I have exams that I pass or I can pass and I have an exam because I'm on the fifth year and I live in a dormitory in cognition because I study here and am a student who lives in a dorm here and studies and has examinations because you know I am a student and I study but I do not go to lectures later and do not go to the promoter but I do not learn because there are other dates and melanz in the dormitory more important hehe student life so as I said I study in cognition and I have examinations and I live in a dorm because I am a student who studies and lives in a dormitory in cognition and I have a supervisor exam which I learned only in the morning and besides I do not student because I am a student who is studying and it is more important to get up in a dorm moving student like a real student who lives in a dorm as I do I'm fine, but I do not go on lectures and I do not study for exams because I'm a student and I study in cognition but I do not attend lectures because I do not have to and I have an exam but I did not learn, I just post here and I have an exam with the promoter I taught I was in the morning because I could not live because I live in a dorm and I drink alcohol and I moved students so I could not learn because I am a student who studies and lives in a dorm is the life of a student who is studying and living in dorms but does not learn because they are second terms so you do not need to learn and go to lectures because that's how students who study and live in a dorm like me a student who is studying and living in a dorm and has an exam like students who study like me because I study in cognition and I am a student and I do not go for lectures and I live in a dorm and I do not study for exams

Mi się zajebiście album podoba żbsz
Dosłownie nie mają żadnego lp ani epki która by mi się nie podobała

za 3 godziny bedzie cos fajnego mowie wam

hi

nigdy nie słuchałem mgły chociaż znam ten zespół
opinie?

co bedzie powiedz prosze blagam

trzymam cię za słowo

nie wiem co to mgła

zobaczysz

>habanero
raz kupiłem z ciekawości i zjadłem ze dwie w tostach to na następny dzień po sraniu przez 20 minut nie mogłem usiąść

zesram sie z ciekawosci

ale się nie mogę doczekać mówię wam
chociaż nie wiem o co chodzi

/polska/ = /anime/

polecam dwie EPki
mdłosci
further down the nest

a co jeżeli kutas jest w napletku bo się po prostu wstydzi wyjść?

gram w overwatcha arcade dla lootboxow

w takim razie żydzi to normiki które wyciągają go siłą z domu (przy okazji burzą dom dla beki ) i mówią żeby był sobą

...

poniżej 100 w lepszy dzień 100

przepraszam, ale ja słucham tylko prawdziwej muzyki

nie chce mi się
mam co słuchać

james wrócił że szkoły i teraz będziemy anime oglądać

qt :3 pozdrówki dla was obu

Ciekawostka:
nie da się napisać /polska/ bez Sup Forums

postuj zdjęcia jaemeaesa

anoni jakie sobie tanie słuchawki kupić żeby mi się nie rozpierdoliły znowu po miesiącu czy dwóch?

to by była /polsk/a/ ty debilu

nie kupuj sluchawek tylko zamow cos do jedzenia

mam pan kruger& pan marz za 50zł i służą mi już kilka lat. nawet jakby się kabel zjebał to jest odczepiany i moge se kupić nowy za 2złote

>żeby mi się nie rozpierdoliły znowu po miesiącu czy dwóch?
ja używam od czterech lat bez przerwy tej samej pary dwudziestoparoletnich słuchawek

ani bez /ska/
youtube.com/watch?v=EAexp0w3H3c

a skąd wziąłeś trzeci ukośnik? /polska/ - Sup Forums = polsk DEBILU

ech czemu ja nie mogę po prostu żyć i żreć życie to ciągły stres walka z samym sobą i z innymi ech

dlaczego to głównie kobiety uczą się włoskiego?

twoja opinia jest nieistotna

dziękujemy ślicznie pozdrawiamy również cieplutko :3
on tylko mój jest...

ciebie akurat nie pytałem kurwo zjebie

>kruger& pan marz
poszukam jak będę w galerii dzisiaj

to gratuluje, mi się ciągle psują

>bogaci rodzicie wysyłają cię na drugi koniec świata abyś mogła sobie he he studiować bo jesteś Chinaboo
>dosłownie żyj sobie na garnuszku starych, nie martw się o rachunki, miej wyjebane mieszkanie w centrum
>"pracuj" czyli przychodź do międzynarodowego korpo gdzie gówno robisz i zarabiaj 10x tyle co przeciętny chińczyk
>dalej pros ludzi aby ci dawali kasę

skondensowana para wodna wisząca nisko nad powierzchnią ziemi

$ echo "/polska/" | sed 's/polsk//'
Sup Forums
$

kto słucha ska ten rucha pieska

>/polska/ - Sup Forums = polsk

/polska/ - Sup Forums = /polsk(-/)

Opinie?

a faceci ruskiego?

Trudno wam trzymać język za zębami po pijaku?
Bo z jednej strony to alkohol odbiera mi lęk przed ludźmi ale boję się że wyjawię ludziom tajniki mojego spierdonizmu

bo liczą że Mario je wyjebie jak sobie pojadą do Włoch na wakacyjny romans
z identycznego powodu uczą się francuskiego i hiszpańskiego
tylko faceci uczą się języka aby mieć lepiej w życiu, kobiety uczą się tylko po to aby móc krzyczeć jak bardzo dobrze się czują kiedy kutas Enrique je szynuje

taake

najlepszy post w tej nitce

jakbys torche poogladal truszczynska to bys wiedzial, ze tak u niej nie jest

kurwom

nie trudno trzymać języka za zębami a łatwiej mi się gada bo po prostu pierdole jakieś głupoty prawie jak normiki na trzeźwo

dlaczego chujowe ironiczne memy o smierci/samobójstwie są takie dobre ?

>tak nie jest
to, biedna myszka musi opierdalać się w pracy bo inaczej będzie miała tylko 15k miesięcznie na wydatki, o jejciu taka biedna :'(

Ja mowie jeszcze mniej. W sumie to sie boje mowic juz po 2-3 piwach. Jest gorzej niz na trzezwo.
Normiczne gadanie, user napijesz sie to bedziesz tanczyl z nami. a mnie ogarnia mnie jeszcze wiekszy strach.

ale piecze biedaka chrum chrum jak nie zapierdala lopato za najnizszo krajowo to nic nie robi synek zycie to nie bajka zapierdalac trzeba

echh komfi animu to było...

d-dzięki user

po pierwsze zbiera na wycieczke dla jutuberow bo jest jutuberka. Po drugie zyje ze stypendium i pracy w chinach

mnie ludzie wolą jak się napiję bo na trzeźwo jestem takim typowym cichym school shooterem a jak jestem pijany to się ze mną (albo ze mnie) można pośmiać
gorzej dla nich bo tylko kilka razy byłem w życiu pijany

superlux hd681

>gorzej dla nich bo tylko kilka razy byłem w życiu pijany
nie masz z kim pić a sam nie lubisz?
bo ja tak mam

skoro w korpo płacą za nic to czemu wy nie pójdziecie

bo tam biorą tylko fajnych ludzi z białymi zębami i bez zakol

uderzyło stanowczo zbyt blisko domu

>tug Big Cyc ma taki sam skład jak Keojonki
youtube.com/watch?v=2B-OGPGYDwk
Naprawdę sprawia że myślę

dajcie jo

mam ojca alkoholika, nigdy mnie nie ciągło do alkoholu, upijałem się żeby zobaczyć co w tym takiego fajnego