/ex-yu/

Bez maloljetnih govana edicija

Other urls found in this thread:

instagram.com/p/BY7iYDkA-5C/?hl=sr&taken-by=kinashen
youtube.com/watch?v=t2FEc8WE6q4
youtube.com/watch?v=eKTlSYR0z3E
rs-lat.sputniknews.com/politika/201802211114634684-lavrov-beograd-poseta-docek-dacic-kravata-vucic/
youtube.com/watch?v=kp_4ly0goRQ
twitter.com/NSFWRedditGif

bogdan alban

bogdan alban

šta si stalno tako nadrkan bogdane
daj srkni malo /ex-yu/ kafe treba ti

hvala
TI
bazirani
FIKSONE

instagram.com/p/BY7iYDkA-5C/?hl=sr&taken-by=kinashen

Opet n-ti za kineskinje

otvaram lokal oko 1-2 kad legnu ovi smrdovi, onda jedan lagani dzek i kafica

zato sto je pederko zagubio svoj buttplug

boze me sacuvaj i sakloni...

...

e da mi je Jelena

ovo ali iskreno

Postavite omiljenog Pomagaca

preso bi na pravoslavlje zbog nje

ahahahahhahahaha

Kosa joj je ko zitno polje, podsjeca me na med i mlijeko. Nije normalno kako je dobra i sta bi joj radio

ispalo ti nesto

Odvratno jebote!

vidi

...

Konac se ne radi sa tripom

lolara

...

majku ti triperku odradim tachkasta degenchino

...

>srbi

samo ori-điđi
youtube.com/watch?v=t2FEc8WE6q4

ovaj sticker sam doslovno ja

sto to?

fizicki podsecam na ovog malog dzukca a i stalno sam zbunjen

Je li balkan ikad imao school shooter-a?

jebo bi te nebi ni trepno

postaj noge

ne, mi popizdimo tek negdje oko 30-e

youtube.com/watch?v=eKTlSYR0z3E

ti ces biti prvi kad zaklepetas tim usima

lolara hehara

>maymoonwho ostavlja fakultetsko obrazowanje i postaje ivichast
plashim se

najslicnije sto sam cuo je kad si je neki srednjoskolac roknuo starce pa onda bjezao murji po autoputu, najbolje sto je reko frendu za to a ovaj ga nije drukao lol

Voleo bih da majmunko počini masakr na njegovom faksu

vec sam pao predmet, ne pojavljujem se na predavanja
prije sam imao onaj los osjecaj kad izostajem, a sad mi je nekako komfi da ugasim alarm kad me probudi i nastavim da spavam

Imate homoseksualnih iskustava?

"Ne bojimo se za Srbiju dok ima od naroda izabranu vlast - predsednika Vučića i njegov tim", rekao je Lavrov na zajedničkoj konferenciji za novinare sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

bazirana igra dbi

tackasta degencina i ostale zute botine na aparatima

koja je ovo igra

to bi ionako trebao da uradis, kad bi reko da bi vracao krajinu s njom to bi bila prava stvar

Nisam veliki ljubitelj politicara, ali Vucic mi daje neki osjecaj patriote. Gledam i slusam covjeka, i ne zvuci mi kao neki zvanicnik, zvuci mi kao srpski covjek, stanonvik, gradjanin. Svaka cast gospodinu Bazi.

nasa djeca bi vracala krajinu
i ja ako bi me zdravlje posluzilo do tad

odradi mu jedan aplauz usima pliz

Call of Duty 4 (Modern Warfare)

Pametna procena dbi

Samo na ex-yu

e to volim da cujem

Lako je srbovati iz Beograda.

...

Uff ti dani COD4 i COD1, kolko su to bile jebene igrice kad se setim

i sad su

mi kažemo ožica

Remastered izdanje

Vidi se poboljsana grafika

JAДPAH, JOH, EГEJ

Što bi Lavrov bio bolji od Železnjaka, Zaharove, Rogozina, Peskova ili pučanstva u Srbiji? On je jedan običan bezveznjak, neusporediv po znanju i upućenosti sa patriJotima i rusofilima u Srbiji, borcima protiv izdajnika.

Svi oni su nasjeli na EU i NATO podvalu kakva su Nikolić, Vučić i SNS, stvoreni od strane zapadnih centara moći da priznaju Kosovo, uvedu Srbiju u NATO i EU, te jednom zauvijek raskinu odnose s Rusijom, sve to nakon što s vlasti skinu "praktične" patriote i dokazane rusofile poput Tadića i Jeremića.

>ook nema trebe pa da joj jedan dan svršiš po sisama,drugi po faci,treći u usta,četvrti u pičku,peti u šupak,šesti po stopalima i sedmi po stomaku i tako svaki tjedan

ovaj se rod izgoni samo molitvom i postom

I to je doslovce jedino šta su napravili u singleplayeru. Ostalo je sve identično. Snaga oružja,brzina mijenjanja okvira,animacije,mape itd je sve isto. Samo dobro da nisam kupio preko steama jer su maknuli mape iz originala i moraš ih kupit.

kad je taj steam postao popularan mamu vam jebem? sta je sa torrentima i skidanjem igara bez placanja?

Ovo sam inače ja

ovo
danas je svaka igra na stimu jebenom

nemoj o tome, nedostaje mi bivsa
volela je da guta, bilo u 5 ujutru ili popodne

mislim da joj nikad ni nisam svrsio po sisama kad razmislim malo

ubi se i ti a i oni
igranje igrica je za degene balave
odavno su prestale da budu hardkor i da imaju smisla

crackam sta god mogu a mp igre jbga moram steam

VAZNO VAZNO VAZNO!!!!

OD 23H VANREDNO OBRACANJE GOSPODINA PREDSEDNIKA ALEKSANDRA VUCICA I GOSPODINA SERGEJA LAVROVA NOVINARIMA NA RTV PINK!

KO NE BUDE GLEDAO NIJE SRBIN!

jebem ti mater paradox interactiveu i zidovskoj politici dlca fala kurcu mogu se crackat uzas je ovo 200€ platit jebenu igricu mrs jebem vam majku kurvu

uh ispratice se dbi

jesi ti linuksash anone?

postaj bivsu

Zaštite igri. Mora preko servera od kompanije se igrat tako da ako hočeš multiplayer moraš platit. No sve sam šta imam na kompu skino s piratskog doka,osim battlefield 1 i gta v.

rs-lat.sputniknews.com/politika/201802211114634684-lavrov-beograd-poseta-docek-dacic-kravata-vucic/

konacno, sah-mat zutom olosu

Narode imam brata ali ne smem da vam kazem ali kazacu imam brata duha koj je kod mene stalno i kad setam vozim biciklu ili bilo de uvek pricam i cak u u kuci bilo de da sam sa njim on je nevidljiv on je u vazduhu stoji stalno pored mene i pricamo on je u moj mozak on spava u moj mozak jede iz mene pije ko ja zajedno sve i caskamo pricamo uskoro kad uvatim dan snimicu to da vas upoznam sa mojim bratom duhom!!!

odl brt

Dođite, dođite žutaći, mic mic, mac mac youtube.com/watch?v=kp_4ly0goRQ

A vidi poltronski cerek bivšeg i trenutno pretendirajućeg gradonačelnika u drugom redu....

jebo sam ti bratu mater mrtvu

Kada ste shvatili da ste vuk?

glupost. svakako im nebih placao. drago mi je da vise ne igram ta sranja ako je to jedini nacin da se igra danas
i niko od vas kukcina se nije pobunio protiv toga

...

>ook 150 igara na steamu a nisam platio nijednu jer sam siromah

ko vas jebe kad nemate drugove koji cene vase drustvo

>oni glasaju

Ti shvaćaš da ako niko ne bude plaćo će kompanije propast pa nečeš više igrat. Danas jedna igra košta oko 100 milijuna $ za napravit,tako da računaj. A i nije mi bed dat 30-40€ ako je igra jebena. Pa i piratske grupe lijepo napišu da ako ti je dobra igra i voliš taj studio koji ih radi da im kupiš igre.

Na ovo trziste oni ionako ne racunaju, ako ce ih neko placati to su vratobradi iz Amerike.

laka vam noc anoni

laku noc brt

lmao boli me kurac ako propadnu samo kvare mlade narastaje sad mi je jos draze sto ih nisam nikad placao ko ih jebe
>40 eura
ahahahahaha

...

pa sta ce slepci drugo sa 40e?
da izvedu devojku na rucak?
da kupe neku dobru garderobu ili da plate dobrog frizera? da plate teretanu?

grickalice, koka kola i igrice i diskord i udri cepaj nek ide mladost

ovo je lepa fotografija, vidi se koliko je prijatna i opustena atmosfera kod gospodina bazze

Gospodin Vucic zna sa svima i sa Rusima i sa Amerima, bukvalno ima najvise susreta sa stranim zvanicnicima od svih drzavnika na svetu.

pitam li se pitam, u koju misju rupu se je sada sakrila tackasta degencina...

>ook neizdrživo žedan ali svejedno ne toliko žedan da bih razmišljao o bivšoj

CЛOБOДAHУ MИЛOШEBИЋУ CПOMEHИКE ПO CPБИJИ !!!
ЗБOГ TOГA ШTO JE BPATИO ДPЖABHOCT CPБИJE HA ЦEЛOJ TEPИTOPИJИ, CЛOБO JE ЗACЛУЖИO CПOMEHИКE ПO CPБИJИ.
ПPBO CПOMEHИКE У HOBOM CAДУ И БEOГPAДУ, A ПOCЛE OCЛOБOЂEЊA У ПPИШTИHИ, A OHДA У CУБOTИЦИ И ДPAГAШУ.

TO JEДHOГ ДAHA MOPA БИTИ И БИЋE, A CBE BУЦИБATИE, JAJAPE, УЛИЧAPE, ЛAЖOBE, ЛOПOBE И ИЗДAJHИКE ПOCЛE ЊEГA, ШTO УПPOПACTИШE CPБИJУ, У ПPAХ ПPETBOPИTИ ДA ИM HИ ГPOБOBИ HE ПOCTOJE, ИMEHA ДA ИM HECTAHУ!!!

vidi