/polska/

Edycja segregacji spierdonów i normików

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Ilya_Ivanovich_Ivanov
youtube.com/watch?v=E2Y-9U3QUxQ
youtube.com/watch?v=2jRYCuxUePY
wprost.pl/kraj/10031134/W-2017-roku-Polska-wplaci-do-unijnej-kasy-18-mld-zlotych-otrzyma-50-mld.html
sjp.pwn.pl/slowniki/liberał.html
twitter.com/NSFWRedditGif

bardzo dobra edycja żbsz

>dzielnica żydowska
>brama gnojna

en.wikipedia.org/wiki/Ilya_Ivanovich_Ivanov
>Working with human sperm and female chimpanzees, he failed to create a pregnancy. In 1929 he organized a set of experiments involving nonhuman ape sperm and human volunteers, but was delayed by the death of his last orangutan.
o kurwa jak w moich dożynkach

Ja pierdole.
Nie dostałem się na studia dzienne i utknąłem na zaocznych. Teraz próbowałem się przepisać na dzienne ale sredniej mi zabrakło i siedzę kurwa teraz i nie wiem co robić. Nie chce mi się zapierdalać dzień w dzień 8 lub więcej godzin na szkołę/pracę kiedy dopiero co 20 lat skończyłem.
Co robić?

na jakie się nie dostałeś?

który semestr?

kiedys miałem artykuł o jakims rusku na poczatku xx wieku co espoerymentował z ozywianiem ludzi. dopiero było

>20 lat
>studiuje i pracuje
co ty tu jeszcze robisz normiku

czy to tzw. pierwszy BLACKED?

zacznij od nowa. Mozesz stracic rok, ale pewnie ci przepisza wiekszosc ocen.

Na drugi teraz się dostałem.
Informatyka Stosowana na AGH.

ehh chcialbym
youtube.com/watch?v=E2Y-9U3QUxQ

>chciał się dostać na informatykę na AGH
>kiedy nie dostał się na dzienne na początku roku
na co ty liczyłeś? przecież to chyba jasny był sygnał że jak ci się nie udało dostać na dzienne to nie uda ci się przeskoczyć z zaocznych

>zdaj samą podstawę z matury bo sam ustny polski dawał ci taki anxiety attack że olałeś resztę
>pójdź na jakąś przeciętną uczelnię żeby rodzice nie myśleli że się opierdalasz
>przebębnij 3 lata nie robiąc prawie nic poza uczeniem się do sesji
>powinieneś pisać pracę a apatia ogarnia cię do tego stopnia że gdy masz choć trochę wolnego od uczelni to jedyne co chcesz robić to przeglądać internet i grać w gierki

nie wiem co rosjanie mieli z tymi eksperymentami na początku wieku, dosłownie 9/10 pojebanych eksperymentów oni robili.
Czytałem o grupie która pracowała nad radiem do kontroli mózgu człowieka
i najlepsze jest to że ich pierwsze testy na psach wypadły pomyślnie. tj, transmitowali sygnał do psa aby ten poszedł coś przynieść i kurde ten pies to robił mimo że oni nie używali słów tylko tych fal
ale były problemy bo psy zapominały komend które umiały po tym jak brały udział w eksperymencie
więc jak pis umiał dać łapę i przez radio mu do mózgu kazali dać łapę to też dał ale jak przestałeś to już niej wiedział jak
dosłownie czyściło tym psom mózg to

>dosłownie czyściło tym psom mózg to
fajnie

Ale ja o tym wiem.
Po prostu nie wiem czy rzucić studia czy zapierdalać non-stop i nie mieć życia.

jakie masz perspektywy gdybyś olał studia? jest to jakaś przyzwoita praca czy kołchoz za minimalną krajową?

a nie możesz mieć życia po studiach? to przecież tylko kilka lat

>anxiety attack

pa ucieka
youtube.com/watch?v=2jRYCuxUePY

mmm... ale pyszny obiadek

frytki jak surowe

Nie są surowe, światło się od nich odbija i tak się wydaje.

opinie o rowerzystach?

po co tyle węglowodanów?

eh ale mi się nie chce robić jedzenie iść na siłownie ani do sklepu a musze to wszystko zrobić eh kurwa

Bo mogę.

pedalstwo hehe

>84kg
>nowy kuponik w mcdonladzie 2xcheeseburger 2xsrednie frytki i napój za 11zł
ZAPIERDOLCIE MNIE SŁYSZYCIE KURWA ZASZYJCIE MI USTA

ile wzrostu

>Uzbrojony strażnik mógł ocalić uczniów podczas strzelaniny w szkole na Florydzie, ale czekał przed budynkiem
>Po rozmowie z szeryfem Scott Peterson zrezygnował z pracy. Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak przez cztery minuty czeka przed wejściem do szkoły, rozmawiając przez krótkofalówkę.
>Szeryf hrabstwa Broward Scott Israel poinformował w czwartek, że w tym czasie w pobliżu przebywał podległy mu funkcjonariusz Scott Peterson, którego oddelegowano do ochrony szkoły. Zajął pozycję przed wejściem do zachodniego skrzydła budynku, ale nie wszedł do środka. Czekał przez blisko cztery minuty, rozmawiając przez krótkofalówkę.
Lubie jak w tych dyskusjach o broni podnosi się argument ze jakby ofiary miały bron, to by się broniły. Jakby to było takie kurwa łatwe do kogoś strzelić, jak nawet ludzie po przeszkoleniu policyjnym/wojskowym którzy mają niby wyprany do tego mózg, mają z tym problem.
Otóż większość by tego nie zrobiła. Nawet podczas drugiej wojny światowej szacuje się że tylko mniej niż 20% żołnierzy (w różnych armiach waha się od 10% do 50%) biorących aktywny udział w walkach frontowych strzelało do ludzi, reszta symulowała, specjalnie chybiała albo nie strzelała w ogóle etc.
Po prostu normalny człowiek ma kurewski opór przed strzelaniem do innych.

>magdolan
jak miałem z 12 lat to może te burgery były luksusem ale żeby teraz to jeść

>also, rzadko doceniany argument na to dlaczego odchodzi się od poboru na rzecz wojska zawodowego i dlaczego tak ważni w wojsku są weterani

wypierdalac na sciezke dla rowerzystow a nie slalomy miedzy samochodami w korku robic i pozniej pretensje maja do ciebie jak debil nie moze sie przecisnac ze mu miejsca nie zrobiles xD kurwa mac jak ja gardze rowerzystami muh po co mi samochodzik WSZEDZIE NA ROWERKU DOJADE XDDDDDDDDD NO NA CHUJ TY DEBILU SAMOCHODZIARZU PA NA MNIE ;)))))))))))))))

179 ale to chuja znaczy bo mam fałdy tłuszczu jak skurwysyn

jak powiesic sie w mieszkaniu

>podczas drugiej wojny światowej szacuje się że tylko mniej niż 20% żołnierzy (w różnych armiach waha się od 10% do 50%) biorących aktywny udział w walkach frontowych strzelało do ludzi, reszta symulowała, specjalnie chybiała albo nie strzelała w ogóle etc.
sos?

>Lubie jak w tych dyskusjach o broni podnosi się argument ze jakby ofiary miały bron, to by się broniły.
noszenie broni w stanach nie jest po to aby bawić się w szeryfa ty jebany debilu
kiedy jest strzelanina, bierzesz dupę w troki i uciekasz, używasz broni w ostateczności kiedy spotkasz napastnika
ale jak zwykle każdy liberał tylko pierdoli
>hurr durr prawaczki on miał pistolet i chuja zrobił lmao

nie rób tego, szybko cię znajdą

w czym problem wystarczy kwadrans

Sama książka, dyskusja i polemiki wokół książki "Men against fire"

gdyby ktos chciał mnie zastrzelić to bym bez wahania strzelił jako pierwszy
nie rozumiem w ogóle o co chodzi, ludzie dają się zajebać bo abu abu nie będę szczelał?
poza tym fajny argument kurwo
>he he jak ktos ci będzie zagrażał to nie strzelisz więc oddawaj broń
wypierdalaj od moich pif pafów tyle ci powiem
+ jak napisałbroń w stanach nie służy do bawienia się w bohatera tylko do obrony własnego życia kiedy napastnik tobie zagrażą

dosłownie moja waga i moj wzrost nie nie jestem grubasem. Jak ty to robisz?

jakoś robię i dodaj sobie fakt że łysieje i mam gyno jeszcze
p-polak potrafi!

>gdyby ktos chciał mnie zastrzelić to bym bez wahania strzelił jako pierwszy
Niby skąd masz pewność? Nigdy nie byłeś w takiej sytuacji.

pif paf murzyn w autobusie pif paf

>ale piecze glokanona

to się nazywa fight or flight instinct
ty też nie wiesz czy byś nie strzelił
kiedy ludzie są na granicy życia instynkt przetrwania potrafi dosłownie zrobić z ciebie Pudziana w kwestiach sił na parę sekund, nie ma problemu z strzelaniem do czegokolwiek co i zagraża ale to tak samo zależy od człowieka
inni by instynktownie strzelili, a inni by nic nie zrobili tylko by ich strach sparaliżował

ale nt zrobiłem właśnie

poka

pif paf XD

piątek dzisiaj debilu

as if (jak gdyby)

JEST I ON
E
S
T

I

O
N

No i?

>to się nazywa fight or flight instinct
>kiedy ludzie są na granicy życia instynkt przetrwania potrafi
No i? Co z tego że jest coś takiego, tutaj chodzi o to że większości to nie dotyczy bo jest jeszcze coś takiego jak opór przed zamordowaniem drugiego człowieka. Wojsko od tysięcy lat kombinuje jak wyzwolić w swoich żołnierzach to o czym piszesz żeby ich żołnierze chcieli rzeczywiście zabijać wroga. Mundury mają dehumanizować i rozmywać odpowiedzialność, idee usprawiedliwiać, hierarchia chronić przed odpowiedzialnością.
>ty też nie wiesz czy byś nie strzelił
Oczywiście. Your point?

>czołgi dla kurwa dzieciaczków

pokazuj orzecha skurwielu

anoni co dzisiaj na obiad?

>zamordowaniem drugiego człowieka.
ten opór znika kiedy ten człowiek próbuje ciebie zamordować

czymaj

stanoł mi

to też pokaż jak będziesz orzechował

sperma mojego chłopaka
jak będę grzeczny to da mi do tego dwie kromki z masłem

t. pepik po przeprowadzce do polski

otóż w tym problem, że nie najczęściej jednak nie

Co to za wpierdalanie mięsa, co? Nie tak naucza Kosciół.

ostatnio tak na brzuszku skończyłem to wyślę ci zdjęcia na pw

o dzięki za przypomnienie, jeszcze dziś nie jadłem mięsa

skąd masz chłopaka

mój kik : cuclord1

nie odzywaj się do mnie..

no weeź
musiałem z domu wyjsć i tamtego maila straciłem
daj jakis kontakt

nie wierze ci
zostaw mnie

musisz mi uwierzyć

a z drugiej strony:
>over the past five years at least 28 students have been seriously injured, and in one case shot to death, by so-called school resource officers—sworn, uniformed police assigned to provide security on K-12 campuses.

eh anonki znowu mnie łapią uczucia
wszechświat jest taki wielki, na sto procent jestem pewien że gdzieś tak w chuj daleko od nas istnieje galaktyka w które jakaś rasa opanowała do perfekcji podróż między planteranom i dla nich taki wypad do innego układu słonecznego na inną planetę to nić nadzwyczajnego, albo gdzieś jest galaktyka gdzie jak w mass effekcie istnieje wiele ras i sobie tak żyją
i tam w chuj daleko od tego jesteśmy my, którzy nawet nie posadzili człowieka na żadnej planecie w naszym układzie słonecznym a co dopiero podróżowali po za niego

ehh anonki ludzkość wymrze nim dotkniemy gwiazd

ok

i dobrze

>kraje, które nie przyjęły uchodźców, stracą środki unijne? Merkel: "Solidarność to nie ulica jednokierunkowa"
bazowana Mutti, nareszcie pokazała zęby

w sensie że nie jest ulica jednokierunkowa że każdy kraj może sobie decydować czy że co

nie chuju to znaczy że robisz jak dojcze chcą albo nie ma szekli

tylko jedne frytki w tym kuponie, ale mi zrobiles smaka chuju

w sensie że [wstaw tu mema o polaku króry ciągnie dotacje a jak sam mam pomóc to mybyli]

>Niemcy
>asertywnosc
>po 1945
weź

ahh tak ta sławna unia europejska AKA rób poalku jak pan niemiec kazał bo inaczej won

o kurwa wyborazcie sobie stan wielkiej polski gdyby jeszcze zaczeli do nas wysylac uchodzcow ale by bylo anoni

do członkostwa i brania dotacji też nas zmuszali, nie?

W Polsce nie ma uchodźców i nie będzie bo to Judeopolnia drugi dom dla judaizmu będzie robiony i nie chcą ciapakow rozumicie to

gówno by było, byś ich nawet nie zauważył żbsz

a co myślisz że polska nie płaci składek członkowskich tylko pan niemiec taki dobry sypie groszem?
typowy liberał abu abu polaczki to byście bez uni kurwa zginęli

to
u nas na Śląsku to i tak wszyscy ujebani węglem że jeden pies

>a co myślisz że polska nie płaci składek
nie
>pan niemiec taki dobry sypie groszem
tak
>liberał
nie używaj słów, których nie rozumiesz

>polaczki to byście bez uni kurwa zginęli
ale to prawda

>przegladaj telefon z lozku
>dupa do gory glowa w dol
AAAAAAAAA

>tak
wprost.pl/kraj/10031134/W-2017-roku-Polska-wplaci-do-unijnej-kasy-18-mld-zlotych-otrzyma-50-mld.html
tak naszym groszem którzy sami tam wpłacimy
debil
>nie używaj słów, których nie rozumiesz
sjp.pwn.pl/slowniki/liberał.html
a ty nie staraj się robić pozorów wykształconego brainlecie

Nie, nie znam.
Kiedy widzę swoje odbicie w szybie autobusu to mam ochotę się zajebać.

OwO