/polska/

edycja pomocy dzieciom

Other urls found in this thread:

books.google.ru/books?id=ak8_DwAAQBAJ&printsec=frontcover&hl=ru#v=onepage&q&f=false
strawpoll.me/15140399
twitter.com/SFWRedditGifs

czy wiecie że w Rosji jest swój własny dialekt języka polskiego? tylko 1000 ludzi rozmowia, ale on jest

jestem głodny

jebać nową captche

...

nigdy nie zgadniecie kto to jest

you guys even trying?

daj jakąś bibliografię

Pomógłbys jej?

Marcel? Wygląda jak ciota.

nie ma język polski żadnych dialektów albo mówisz poprawnie albo wypierdalasz

...

dialekt nie znaczy że niepoprawnie debilu

nowocioteksie s*szkę trzeba miażdżyć pod butem bo to jebany idiota

wpierdalaj

10 iq

books.google.ru/books?id=ak8_DwAAQBAJ&printsec=frontcover&hl=ru#v=onepage&q&f=false

w języku rosyjskiem

page (also jak to będzie po posku?) 9

czy jestes kommunistem?

zabij się wreszcie debilu ile już lat ci to mówię

to haha jebac ruskich wolyn pamietamy 1588 seig hail

ładny chłopak który nie jest moim bf a powinien

>page (also jak to będzie po posku?) 9
strona

witaj, towarzyszu

dlaczego nikt nie miał odwagi by walczyć o komunizm? ZSRR miało proporcjonalnie więcej członków partii niż np. Chiny, a upadło

uważacie śląski za dialekt czy slang?

za smród jebany uznaję śląsk i wszystkich jego mieszkańców

nikt we wrocławiu nie mówi jakoś specjalnie oryginalnie więc nie rozumiem co to "śląski"

...

to

jeden z naszych dziennikarzy nie ma prawa przyjechać do Litwy

wiesz dlaczego?

i ciekawe jest to że dzisiaj on się stał liberalem i walczącym ateistą

to hehe nie ma co sie na nich wkurwiać w końcu to nasi przyjaciele może dostaliśmy od nich po dupie ale było minęło ;)

Warszawa (specjalnie z dużej) to najlepsze miasto w polsce

a-user ja cię proszę nie nienawidź mnie..

zapierdol się śląski zwierzu

10000 (słownie: dziesięć tysięcy) iq

wypierdalaj do kopalni

what do they teach in polish schools about polish death camps and polish holocaust?
do they try to shame you and your ancestors or do they glorify war criminals that did those things?
thank you for your response from the start

Rozwin prosze.
>t.w*rszawski podludz

nom dostaliśmy po dupie od tego saszki czy innego romka który tu pisze odpowiedzialność zbiorowa musi być

>what do they teach in polish schools about polish death camps and polish holocaust?
good job execution couldve been better
>do they try to shame you and your ancestors or do they glorify war criminals that did those things?
what criminals they were heroes

A czy wiesz że w rosyjskim Dagestanie żyje plemię Laków z kaukaskim językiem Lakijskim, a dalej na południe żyje plemie też Leków mówiące w kurdyjskim języku Laki. I te Kurdy są potomkami sarmackiego plemienia Alan. Ciekawe, nie?

Śląsk jest spoko

czy jest prawda że Warszawa ma swoją specyfizną gwarę?

Moskwa też miała, ale dzisiaj już nie, bo w latach kommunistycznych przyjechało do tego miejsca tyle migrantów z innych miast Rosji

Krakow to nadludzie
reszta podludzie
fakt

ehh anonki czekałem na windę i jak przyjechała to grupka studentek które wynajmują wysiadły i tak ładnie pachniało w tej windzie bo się wyperfumowały ehh pewnie to tak pachnie kiedy masz gf

a w ogóle opinie o pic related? w auchanie była jakaś jebana promocja gdzie wszystkie smaki były po 5 zł i polaczki zwierzęta wszystko wykupiły dosłownie musiałem szukać jakiś tub które nie były otwarte albo rozwalone z jakiś resztek
ehh a taką miałem ochotę na jakiś nowy smak

>Moskwa też miała, ale dzisiaj już nie, bo w latach kommunistycznych przyjechało do tego miejsca tyle migrantów z innych miast Rosji
to samo w warszawie

>t. nie musi oddychac

przed wojną istniała gwara warszawska teraz tylko nieliczni starzy ludzie jej używają poza tym wymarła

>pierońskie gorole w moji nitce

nie dali mi nigdy jadłem tylko solone zielona cebulka i jakieś specjalne keczupowe
te keczupowe na początku dobre ale potem były za słodkie

>oddychanie

Ciekawe dlaczego

przecież to oczywiste dlaczego, jaki jest cel tego posta?

*wyciąga maczetę*
zajebać ci lamusie?

a dzisiaj tu jest tyle migrantów z innych państw (Azja Srodkowa)

idziesz po hypermarketu i połowa ludzi to nie rosjanie

>ta nienawiść na śląsk
zobaczycie, pewnego dnia zatrujemy wam wungiel i nawet nie zauważycie jak wszyscy padniecie trupem

>odpowiadanie debilowi który od trzech lat usiłuje wmówić sobie i innym że jest polakiem-sybirakiem mimo iż nie ma żadnych polskich przodków i nie należy do żadnej polskiej organizacji imigranckiej
>odpowiadanie debilowi który co chwila bredzi co polska zrobić była powinna i jacy są prawdziwi polacy mimo że jest kacapem tatarskiego pochodzenia
>odpowiadanie debilowi którzy rzekomo ma kilka podręczników do polskiego ale żadnego nie skończył

z-zostaw mnie

(ty)

>odpowiadanie

chuj mnie to

gdyby nie my to by warszawioki pieronskie nie mieli wyngla zeby do garnka wlozyc i by zdechli z glodu

parzyste jadę do najbliższego fast fuda się nażreć
nieparzyste siedzę w domu

jak może szanujący się polak utrzymywać śl*skich podludzi

lepi uciekej abo kloperem po rzici dostaniesz

>odpowiadanie niepolakowi na desce nazwanej international
KURRRRYWA az sie glok w kieszeni otwiera

user mam nadzieje ze masz jedzenie w lodowce na 3 dni

nie, tego naprawdę nie wiem

dla mnie moje drzewo genealogycznie jest tajemnicą

znajszedłem informację o człowiekie króry miał podobnę nazwisko, lecz to może być po prosu koincydencja

na temat językowy - dzisiaj żeby rozmowiać lepiej piszę tekste wirtualne, przez jeden z serwisów

i po co tak ci piecze ode mnie

złamać ci kurwa rękę

>chipsy za 8 zl paczka

11 mln dead of Polish population died during war, about 80% destroyed infrastructure, Genocide of jews, genocide of poles, genocide of cygans, genocide of russian soldiers captured by germans. 3 mln polish jews dead. 1,4 mln dead people in Auschwitz. Story of Kolbe, trains, railways, ovens. Zyclon B and shit like that. Ukrainian soldiers conquering the camps and releasing prisoners. Camps rebuilt by russians with consultations with survivours. I think it's all. Also Auschwitz was for Polish people. Jews were massively deleted in Birkenau, not Aushwitz which was working camp.

szanujący się Polak to niezły oksymoron
nam też się nie podoba że z wami skończyliśmy a nie z niemcami

Chłopice pamiętają?

Sondaż wyborczy /polski/. Głosować!

strawpoll.me/15140399

ale piecze biedaka top cipsy najlepsze cnie wcale ich nie kupuje bo najtansze i mama nie da na lepsze

Nie po to Sup Forums jest polską stroną żebyście odpowiadali cudzoziemcom
Zwłaszcza tym znającym polski

niemcy>pepiki>p*lacy
TAK PRZEJEBAC

Grinshaw za brak Leszka Bubla
KOMPRO

>jak można wydywać tyle?!
>ja to bym sobie sam ziemniakuf kupił i bym sobie sam zrobił kurwa mać
>nie w cale nie jestem biedny

niemcy wamby nie dali zostać się słowianami

wasza gwara brzmi dobrze, ale jak dla mnie nie ma sensu robić z nią jakis inny język

animus kucu uspokoj sie

>bycie słowianinem
oj huj

a to nie pisze się chuj ??

czemu

piszesz

w

ten

sposób

debilu

huj mnie boli jak sie pisze jestem wikingiem bede pisał jak chce

i dlatego zydzi sie z was polaczkow smieja i nawet francuz wam pluje w twarz a wy zebami lapiecie

>niemcy wamby nie dali zostać się słowianami
No i? To nawet dobrze jak na moje lol oslo tu nie chodzi o gware ale o to jak reszta polski są na Śląsk cały czas mimo że po wojnie to z naszą infrastrukturą podnieslismy ten kurwidołek z kolan

doesn't matter its all historical propaganda

the truth is that Poland was a bad guy of history, it tricked Lithuania into an unfair relationship, failed to recognise the existence of the third large nation inside the PLC - the Rus' people, then due to anarchy and incompetence it collapsed, for some reason Poles were holding grudge against all the others but never acknolwedging their own fault. Then again, in the Second Polish Republic, Poles were unable to maintain a good relationship with other ethnic groups, discriminating or straight up persecuting them. Poles were treating Ukraine as a colony. No wonder Volhynia Massacre happened. Poles were for Ukrainians what are Russians for Poles, or worse.

ja pierdole co
huja żeście zrobili cwele

ale piecze biedaka ja pierdole, podejdź do monitora to ci napluje do ryja byś miał coś do jedzenia

Co ty tam pierdolisz?
POLSKA KRYSTUSEM NARODUF KURWA JA CI DAM BIJ RUSKIEGO BIJ HOHOLA

co robicie?

jem zupe

>zachodziarz
>kupi sobie pringlesy za 8 zlotych i bedzie jadl po trochu dla smaku
>polak
>musi nakupic najtanszych czipsow 2 zlote za torbe pol kilo bo on musi sie nawpierdalac bez umiaru jak jebana swinia i mu nie przeszkadza ze smakuja jak gowno bo on juz nie czuje smaku

Kurwa, ale co Ty od niego chcesz. Niech se jest kim se chce chuj to kogo obchodzi. Jerema też nie był polakiem, bo na rusi ukraińskiej go matka powiła? Heweliusz też nie był polakiem, choć polakiem siebie nazywał, bo nie urodził się w Polsce? Jak mu w sercu Polska bije i ją postrzega jako dom jego przyszłych pokoleń, to
czemu miałby się nie nazywać siebie polakiem? A tak serio to zostaw Saszkę, chłopak od tak długa już szuka swojego miejsca w świecie, że poszukuje konfirmacyj swoich przemyśleń w naszej /polsce/.

podoba mi się w Rosjanach to że nie zależnie jak bardzo ich kraj był tym złym to Rosjanin nigdy nie pozwoli aby jego duma narodowa była zbeszczeszczona
>ZSSR robiło burdel?
>nie prawda, ryj tam
>Armia czerwona gwałciła na potęgę?
>nie prawda, propganda
>cokolwiek innego co pokazuje Rosję w złym swietle?
>nie zdarzyło się, fałszujesz historię
a polaczek? polaczek będzie srał na własny kraj i każdego przepraszał za rzeczy które wydarzyły się kilkaset lat temu

Winkelfried był zły, to wybralismy Alikww Akwę.

a-ale t-takie d-dobre b-bo polskie i-i t-tanie!

t. nowociota pierdolona
jednym z popisowych numerów s*szki było lamentowanie nad upadkiem związku sowieckiego i skamlenie że polska powinna w nim być a to że nie była to wielka zdrada

a jaką?

prokrastynuje
zamiast robić co powinienem kończe kurs blendera
nawet nie wiem na chuj mi on, po prostu wydało mi się interesujące znać jakiś program tego typu

pomidorową z kluseczkami