/ex-yu/ - METALCORE EDITION

Rawr :3

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=WcBm35s0eJk
en.wikipedia.org/wiki/Zaječar
youtube.com/watch?v=bLPooDWp4XA
youtube.com/watch?v=teVQ2JEw-_E#t=10
skribbl.io/?ctpbiy8ZrE40LuLprQCm
google.rs/search?q=etnicka karta sandzaka&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwig36fu5L7ZAhVPh6YKHQvMDK0QsAQIKg&biw=1366&bih=637#imgrc=zzUkcfZI8pLunM:
twitter.com/NSFWRedditGif

youtube.com/watch?v=WcBm35s0eJk

HVALA TI BAZIRANI FIKSONE!

>metalcore
pederski

Prvi za EMOSKINJE > Crnkinje

dali zn as dane dost atakse ksa s tvara pro bleme uci tanju?

mislis apsolutno plebbitorski

explain this meme molim te

ovo
to samo degencine slusaju

vreme je da stanemo

KRIM

TIM

>ook su 99% sanse da neces ozeniti ne-devicu
>ook kad ti je buduca zena sisala kurceve i svrsavala po njima i mozda imala abortuse a sad nosi tvoju decu

>metalcore

post boipussy

test

pravi konac



PLEBBITORI RAUS

>finland

For all who dont know, he is the member of the ex-yu's most famous duo, Black Tomcats.

Other one is Djocko Harizmatovic, they are 18 and they live in this town.
en.wikipedia.org/wiki/Zaječar

Djocko is a guitarist, he is the original oldfag and the creator of first ex-yu thread. He discarded the pointless "dudl" meme so we could reply to all strangers who come to our thread.

Fixon is not as popular as Djocko is with women, but he is a nice guy who listens to good music and he always shares a good music with us. He is the host of their popular vocaroo show, Crni Macori.
Also, he triggers some autists like Cevapboi, Shitboi and maybe Perfumeboi im not sure.

ko /burzoazija/ ovdje?

bolje biti sam do kraja zivota dbi

ajmo u taj bez degencina

and what do you listen faggot? some cringey folk metal shit i bet. kys

daj neko muziku

javljaju se pajaci, cirkuzanti, mediokriteti...

Explain why you haven't tossed the tinnie over yet

CUNT

youtube.com/watch?v=bLPooDWp4XA

This explains it well, they are so popular here and there is no middle, you love them or you hate them, there are only 3 guys who hate on them and everybody else adore them, especialy Osijekgirl, who slept with them on the last Gitarijada in Zajecar.

moj san je da se odselim sa svojom devojkom na sam sever norveske

svi koji ne koriste reddit su pozvani

>ook kad sam upoznao jednu malu stidljivu lepoticu sa snezno belom bojom koze i plavim ocima i nista nisam uradio
pa ubij me

imas nesto a da nije dudlarsko smece?

postaj njenu sliku

usro sam ti se usta

vidi sliku i pozdravi homoseksualce u tom koncu

vidi

Guys, what do you think about Yugoslavia, i am asking strangers only? Not separated by republics, but about a whole country?

Fixon and Djocko DBI

Listening to Deftones and Halestorm

nemam i izbriso sam pravi fb a lazni acc mi je blokiran jer nisam dao broj telefona

Cмpт пeдepимa.

I'm listening to my favorite band called Bullet For My Valentine.

dakle predajes sebe pederima?
jebem ti zeno majku na sta si spao.

youtube.com/watch?v=teVQ2JEw-_E#t=10

smrt rakpederima, botovima, komunjarama i radikalima

odakle je doticna lepotica?

Smrt svima koji nisu za SNS i Aleksandra Vucica, mrs mamu vam jebem u picku zutu!

usd

cacak

cacak cacak sumadijski pokemon

Nice, I used to listen to them in elementary school with my homosexual friends. They had some wicked rad songs dude.

10/10 zasto si ga ownao toliko trebao sa malo manje

to je vec nesto

Cмpт тaчкacтoј дeгeнчини и eкипи

vidi se da si jos srao u gace kada se igrao quake.

iskreno, jel ima ko da nije devac ovde trenutno? ubicu se ako smo svi devci ovde jbt, zalosno

...

23 khv

m8, there is nothing wrong being gay. i hope your parents still love you

>polako diže ruku

ja nisam jebo al su mene jebali neznam dal se to racuna

jel neko spomeno kvekj?

a da si jebes mater mutavu?

26 kv

21 кхв

it's better to be gay than a metalhead

Ovo su nova srpska deca. Recite im nesto lepo, ex-yu

au kako vam ga je zavukao finac ahhahah placc
reddit degencine urnisane

this tbqh

vrlo su gotivni klinci, bice kao bazirani galeb nikacevic kad porastu

jedna stvar decko.
o mom sfinkteru necemo više pričat bez moje dozvole. a na kvejk mozemo kad god hoćeš.
PIČKO.

slatka mala cigancad

kake su ovo cigansture odvratne

uzas jad i beda

sadly OP seems to be gay AND a metalhead

džamal,šakazulu

deco draga pa vi ste bili Kangz

ovovoov samo pishaj po reddit stoci

>ovo okida tackastog

zalosno...

lolara

al ne deluje to ovde, predji u

znaci svi smo devci... ne treba da postojimo

kakva si ti pickica zapravo

skribbl.io/?ctpbiy8ZrE40LuLprQCm

ajmo

>ook prijavljuješ duple konce

apsolutno djavolski

razboli se od raka botino

MODOVI = BOGOVI

ovde smo

Na popisu u Prijepolju 2021 muhamedova djeca bice vecina od oko 2%. Jer Srbi masovno izumiru a oni sire plantaze maline i vocnjake, OTKUPLJUJU srpska imanja i zemlju. Ima jedan musli. tajkun zaduzen za crne operacije.ima ribnjak bez ikakvih dozvola, do manstira Mileseve i groba sv.Save. Na moju inicijativu je proteran i pod sudskim progonom, zbog islamizma, korupcije, reketarenja. Trenutacno je na liniji Sarajevo-Ankara, ima utjecaj u MIT turskoj tajnoj sluzbi, trenutno pod Interpolovvom CRVENOM TJERALICOMSituacija sa musl.je takva jer ih sizofreni AV sa muftijom pomaze iz raznih poticajnih proracunskih linija i fondova. Plus islamisticko-dzamijaski petrodolari iz zaljeva.

google.rs/search?q=etnicka karta sandzaka&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwig36fu5L7ZAhVPh6YKHQvMDK0QsAQIKg&biw=1366&bih=637#imgrc=zzUkcfZI8pLunM:

Mi ce mo baciti kosku lolalnim muslimanima, da ih posvadjamo i zakrvimo, oko vlasti, vec ima 5-6 igraca koji ce propagirati novu opcinu Kolovrat i skupinu njinih sela od CG granice pa prema gradu. Zele ljudi biti mini spahije, age i begovi i ziveti od nerada i politike. Ti su nasi suradnici, suborci i saradnici na razbijanju islamske buduce dominacije.

Takodje cemo uh pocepati opcinom RAS od srpske sredine 20% pucanstva kompaktnog iz NP i ONEMOGUCITI sirenje, kupnjom imanja i STRATESKIM spajanjem sa srpskim sredinama na severu KiM. Tamo vec ima 20 velikih servisa, pumpi, kladionica, parkirnica za TIR kamione, ali nema naselja i ne moze ih biti.

Takodjer i uzeti rudnik na Pesteri i napraviti srpsku opcinu "Stavalj" i preseci njihovu zelenu transferzalu.

cije ti kuruze kopas?

Sad kad su odjebali maloljetnici, cekam 3 za kaficu

Jeo sam ljuti burger(al ga nisam trebao platiti jer sam ga cijelog pojeo i ne popio vode) i bolio me cijeli dan trbuh i osjećam se kao da mi je netko odrezao prednji dio mozga
Inače je u redu

Usk će se otcepiti od trokuta i prikljuciti RH. Kamo i zemljopisno spada. To je povjesna turska Hrvatska. Onda ce sve Bosnjakinje uzimati golem doplatak. Djeca ce ici po novim skolskim programima uz obavezno raspeće i edukaciju po samostanima. Da vide povjesne cinjanice i istinu.

Da je ljuta Krajina i Kozarac Kozarusa Grmeč stara hrvatska babovina.
Ovo neće goditi Jacku i njegovim ljutim islamo krajisnicima. No što se može.
Alah je visoko Sarajevo daleko i zapostavilo ih je a zemlja tvrda i ne daje peneza.

Zato se i partija stovatelja muslimanskog bratstva i raspada. Senad Sepić glavni baja ih otkačio i sekta oko njega ocepljuju se stranački odbori. SDA pusi sve izbore. Babo nikad jači da povede narod da se vrate kamo pripadaju.

Najava za NEOVISNOST OD KOTLINE. Zato je Koli ljubazna sa AV Da ne radi smetnje kontra toga.

Nudi u zamjenu sve preko rijeke. Ključ i Sanski most Krupu.
Martin brod je kamen spotjecaja. Leglo četalja i spc.

device javite se na 064-2887071

>ne da mi se raditi
>ne da mi se ni ista drugo

sta da radim?

ne samo da trosis vrijeme na beskorisnu politiku nego na kopiranje ocito komentara nepismenih kretena koji raspravljaju o istoj na (najvjerovatnije) fejsbuku

preispitaj si zivot

ej, ali tip se bori protiv zlog muslimanskog tajkuna kojeg podržavaju aleksandar vučić i muftija, znači drama

sišo
sveti
sava
sneba
sneo
svojoj
sestri
sari
sedam
sanduka
suvih
smokava

sišo
sveti
sava
sneba
sneo
svojoj
sestri
sari
sedam
sanduka
suvih
smokava

ok

koliko bih volio da mi sav kontakt s digitalnim svijetom bude putem tty

a meni da je Bojanica barem na 5 minuta ja bi bio najsrecniji covjek na svijetu

koja Bojanica?

znas kako kazu ako ne vidis sunce na krivom si vozu