/ex-yu/

bazirani bosko edicija

Other urls found in this thread:

informer.rs/vesti/politika/371204/seselj-gicao-se-malo-onaj-prljavi-ljoticevac-bosko-obradovic-ali-mora-u-zatvor
youtube.com/watch?v=5FVK1fCsEmE
youtube.com/watch?v=qEaf9LqIUZQ
youtube.com/watch?v=31YqCWEyPsg
informer.rs/vesti/politika/371648/foto-video-zavrsni-miting-sns-vucic-4-marta-na-jednoj-strani-ce-stajati-najveci-tajkuni-a-na-drugoj-gradani-koji-zele-dobro-srbiji-1519847108
youtube.com/watch?v=fxlqzjwrWlg
youtube.com/watch?v=8rmqTZP9c4Y
twitter.com/NSFWRedditGif

prvi za smrde

žao mi je anoni da vam prijavim, anoni, ali tanjurko je umro.

Flower Boy je divan album, zaista

mediocre dbi.

lolara

...

lvl 32?

Бићe бoљe 2016.

>degenerisani crnacki liberalni gej hip hop
pa da li postoji nesto gore realno

jebeš li šta

Cвoг тoплoг бpaтa.

Питaј cтapy.

da. to je on. neću dati link zbog privatnih razloga. doslovno ga je lako doksat ako mu imaš steam

Nit' je crnački, nit' je liberalni, nit' je gej.

ali bukvalno jeste

Što brate?

naravno da postoji, evo na primer balkanski gistro nacionalisticki hip hop je kurtoncina zesca, ili one moronske midi pesme iz rata u bosni. ovo djubre sto klinci danas slusaju, rastu krastu, gastoza i te buzdovane ne vredi ni pominjati

SPRZZZZZZ

jebo te taj natovac cia agent u usta

informer.rs/vesti/politika/371204/seselj-gicao-se-malo-onaj-prljavi-ljoticevac-bosko-obradovic-ali-mora-u-zatvor

Jel imaju na srpskom jeziku naziv ili prevod vezbe over head press i barbell/bent over row?

gle ovog majmuna, daj ubi se degencino vise dosadio si i bogu i narodu

mogu ti ja nabavit otrov preko veze koji razara jetru i zeludac cim ga popijes, ima trenutno dejstvo

ima naravno

imaju

prevod je : ucmaraga

BUUUŠI HAHAHAHAHAHA BUUUŠI HAHAHAHAH BUUŠI

slazem se samo malo shitpostujem

potpuno mi je prosecan album i stekao sam utisak da je toliko hvaljen zato sto je on gej i crnac. nekako vise ne mogu da slusam rep, smara me

hahah samo jebi glupog basnjanina bastovanka

youtube.com/watch?v=5FVK1fCsEmE
youtube.com/watch?v=qEaf9LqIUZQ
youtube.com/watch?v=31YqCWEyPsg

preporucujem pravu ne-degenerisanu evropsku muziku

metal sam prerastao sa 12 godina

Pa to je to

Samo meni može da se desi da pričam s nekom likušom i da mi kaže da oca sahranila

pa to je to

zalosno

ovo, sad samo harsh noise, cybergrind i brutal prog

>opeth
marš pederčino

Dobro brate, ako iz te perspektive uzimaš mišljenje ne mogu te krivim brt

I naravno eksperimentalni post-kurac palac antizanr

odjebi degeneriku

informer.rs/vesti/politika/371648/foto-video-zavrsni-miting-sns-vucic-4-marta-na-jednoj-strani-ce-stajati-najveci-tajkuni-a-na-drugoj-gradani-koji-zele-dobro-srbiji-1519847108

Grandiozno kao i uvek

ako neces otrov onda imam odlican prijedlog za samoubistvo a to je da te predam mojoj lokalnoj sekti satanstima. Oni ubijaju zivotinje koje prinose kao zrtvu Satani, oni bi rado uzimali ljudske zrtve da je ubistvo legalno.

Ti kao klasicna cigancina nikom neces nedostajati a i ne moras sam da se ubijas, oni ce te zaklati i iskoristiti na najbolji moguci nacin

Predivno

>ceca
ciganstura jedna odvratna

nije fikson cigan, djocko je cigan fikson nije. fikson je vlah

Ako nećeš da odjebeš onda imam odličan predlog a to je da ti dam moj lokalni domaćinski kurac. On ubija pičku kao da je Konan, on bi rado uzeo neka ustanca da mu bude toplo u njima.

sekta

ceo Damnation je top tier izbor za pozadinsku muziku za jebanje
normi devojke ni ne primete

>vlah
>cigan

to ti dodje na isto..

...

userem se u usta svakom naprdnjaku ponaosob, pocev od degenka degencine pa redom

Hello friends! I have an important question. I was talking to a serb about the whole Kosovo thing and he said the following:

"in short, Tito was a idiot, let albanians move into Kosovo during Yugoslavia, as time went by albanians spread like parasites, serbs (christians) were having normal families and normal lives, meanwhile albanians were spreading like parasites with 10 children in every family living like animals, over time most of kosovo`s population became muslim scum, america saw berlilium deposits, worthy opportunity to invest, Milosevic was like nahhh Serbia strong, we dont need dat. Murica doesnt care, albanians kill their own like the savages they are. Plant ,,evidence,, of serbian brutality, NATO on it, serbia became the bad guy abusing albians on kosovo, NATO bombs serbia, westerners are taught in schools how it was serbias fault becouse of kosovos albanians masacres, and what is to become of kosovo today is a gateway for low quality drugs into europe, black market dealing of human organs (mostly serbs) and living conditions of ethiopia"

What's your opinion on what he said? Is it false?

zašto se ova dva crna debila još trude? odjebite više.

useri se sebi dirketno u usta gownarko, znamo da volis da gutas govna

Bojana Laban

pisham te puno dupe

ne prodje ni jedan dan a da ne pomislim na nju

ovo ali iskreno

nakenjam ti se u ustanca gownaroidu smrdljivi

drzim njenu sliku na pozadini dbi

we are tired of talking politics, we now just want war

And I want to warn you now, if your dumb country tries to send more Mujahedins in Bosnia be sure that you will be collecting their bodies from the river

this but honestly

Kad ce ovi retardi koji hejtuju crne macore da odjebu sa ex-yu vise? Smarate debili...godinu dana jedete govna a macori su sve jaci i jaci, ne uspeva vam to sto radite, selite se odavde ako vam smetaju

nego sta ima novo kod vas?

Dosadni ste koliko circlejerkujete sami sebi

Gleam debatu na rts2, gosti su Bastac, Zavetnica, ona mrsava kurva iz ndm bgd, onaj xhamsterovac iz djb i BAZIRANI BELI!

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

there were plenty albanians in kosovo before tito's time, they didn't just magically appear and breed into millions after 1945. also, they were oppressed by yugoslav authorities up until the mid 1970's. america made kosovo independent not because of some ore deposits, but to build a military base down there, bondsteel.

yes it is true
albanian scum needs to be exterminated

koji kancer jebote

>And I want to warn you now, if your dumb country tries to send more Mujahedins in Bosnia be sure that you will be collecting their bodies from the river

I can't control it. And it isn't just my country, it's almost all the middle east. Remember the Soviet-Afghan war? During that time, imams of mosques would talk about travelling to Afghanistan and die in Jihad there to help other muslim brothers.

I think this very reason is why the Soviet Union lost there.

degenku stigla direktiva iz stranke da shilluje belog na ex-yu

mi smo mi smo mi smo muslimani, allahovi robovi

the main reason soviets coulnt win is because americans and jews sent a lot of weapons and instructors to the afghan mujahideen
they also made bases for them in pakistan

...

zalosno

placcem

Gledam Belog i zaista deluje pametno i nije samo obican klovn, ima dobre ideje. Pravi covek za one koje politika ne zanima jer se bavi realnom politikom.

decko je teski debilko, blam me da ga slusam

Jeste neiskusan, ali cemo ga videti na delu posle izbora.

ajde sto je debilko, nego sto je usao u tal sa zvalavim degenerikom pederom, pa sad izigrivava neku kao vansistemsku opoziciju a u stvari sluzi samo da odvuce glasove omladine koji bi otisli zutoj patkici. srecom, takozvani beli je one trick pony i kao takav ima da ga izduva na ovim izborima

Šta /ex-yu/ misli o ovoj državi?

>samo da odvuce glasove omladine koji bi otisli zutoj patkici

Alal mu vera tako i treba

>on misli

otisli su u kurac kada su postali muslimani

samo sto ce odvuci kurcinu moju smegmavu jer ndmbgd glasaci su dobro informisani pa mladenovacka majmuncina ne moze tek tako da ih zajebe

pojma nemam ko su ti

Kurdistan.

velika je to nacija...

drevni hrvati

Nemam pojma,znam da su oblikovali kulturu žohara šta su oteli Konstantinopol.

sta reci o slavnom iranu, zemlji sa velicanstvenom istorijom i bogatom kulturom i tradicijom? to je jedna od buducih predvodnica novog slobodnog sveta, uz rusiju, kinu, indiju, brazil i tako dalje

Warrior Within je bio najbolji dio dbi.

youtube.com/watch?v=fxlqzjwrWlg

zasadiću šljivu mudovaču u bašti od koje ću kasnije praviti rakiju a bogami i džem

kad se sadi sljiva?

youtube.com/watch?v=8rmqTZP9c4Y

youtube.com/watch?v=8rmqTZP9c4Y

youtube.com/watch?v=8rmqTZP9c4Y

Inače ovo mi je mama

najbolje na proleće

zalosno

ubi se debilcino

Karo bih je ali je devojka zesci retard

isto ko i fiksoon

carica milica zavetnica pisha po smrdljivoj koscatoj kurvi iz ndvmbgrd

...

kako je Rusija primila hriscanstvo?