/polska/

edycja katolicka

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=AmXvthgCuxg
twitter.com/SFWRedditImages

PIERSZY

Najgorsza od dawna

Powinna być edycja gimboateizmu

Czy orgazm prostatowy to grzech???

zaraz przyjdzie ten jeden poster i zasra cala nitke swoim kato postowaniem

Kiedy edycja Toxic Fuckera?

>czy karate to grzech

this

youtube.com/watch?v=AmXvthgCuxg

czy zabijanie niewiernych to grzech?

piecze gimbokatoli

robimy nową?

>w niebie siedzi na chmurce taki starszy dzadziuś i on się patrzy cały czas co robię i jeszcze słyszy moje myśli i jak sobie myślę że coś bym chciał to on mi to da a jak będę walił konia to on to zobaczy i za karę mnie będzie smażył w ognisku po tym jak umrę

nie zesraj sie

Zróbcie nową błagam

>tłuczenie ludzi po mordach dla zabawy
>nie grzech
Tylko ten co dostaje wpierdol nie grzeszy.

zaraz mam kartkówke z angielskiego z zdań warunkowych i nic nie umiem ja pierr...

Czyli jak jestem beta pizda to pojde nieba?

wszystko ja

Przyjęcie chrześcijaństwa było motywowane czysta, chłodna kalkulacja. Jakbyśmy nie zrobili tego sami to skończyli byśmy jak Słowianie Połabscy. Zreszta Pogaństwo nigdy tak naprawdę nie znikło. Zwyczajnie wymieszało się z Chrześcijaństwem.

Ale noob

nie bój się pomożemy

Tak ale jak napierdasz innych ale ci przykro i się wyspowiadasz to też pójdziesz.

Lepiej by było jakbyśmy przyjęli prawosławie

pomóż błagam wytłumacz mi to

Pomodl sie do Boga. On Ci na pewno pomoze.

czy ja mowie cos innego?

A jak wale konia i jest mi przykro z tego powodu to zostanie mi to wybaczone i pojde do nieba?

...

oczywiście, tylko musisz jeszcze dać pieniążki twojemu lokalnemu księdzu synu. wtedy on jako pośrednik Boga na Ziemi ci wybaczy.

Nie musi ci być przykro, wystarczy że masz chęć poprawy (czytaj chęć znalezienia gf) i sprawa załatwiona.

jak będę całe życie skurwysynem i dokuczał innym ale przed smiercią się wyspowiadam to też pójdę do nieba?

Tak jak pojdziesz juzn do nieba to spotkasz tam Hitlera bo mu sie przykro zrobilo ze przez niego tylu zydow zginelo i mu Bog wybaczyl.

jak powiem księdzu że spowiadałem się bardziej niedawno niż naprawdę a potem powiem że kłamałem to ten grzech się anuluje?

>Kat.
>Żyd.
>Wybr.
Co to "Wybr."?

>checked
Tak

Konstantyn Wielki tak zrobił i nawet go zrobili świętym więc luzik

>spowiedź

spowiedź to mem anoni - Bóg i tak zna wszystkie wasze grzechy i tylko zadośćuczynienie pokrzywdzonemu jest w stanie grzech naprawić

to że powie się na ucho księdzu że jest sie kutasem nie zmieni faktu że jest się kutasem

>Ruch 11 Listopada za przyjęciem emigrantów z RPA

aaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

spowiedź dosłownie została wymyślona z powodów politycznych. dobre goje dobrowolnie opowiadały księżom za darmo wszystkie swoje tajemnice, z najwyżej postawionymi arystokratami włącznie.

When will Poland pay for it's crimes against Jewish people?

Polacy juz sie wyspowiadli z tego i im zostalo wybaczone.

when will you pay reparations for Katyn? interests are raising fyi

czyli póki seby z podbazy mi nie zadoscuczynią wszystkich krzywd to nie pójdą do nieba?

It was just a prank bro

dajcie jakas mange o normikach cierpiacych w piekle przez cala wiecznosc przez grzechy jakie popelnili za zycia

mati ale oni so biali to jusz jesteśmy za imigracją

pójście do nieba ma każdy kto zawierzy jezusowi i poprosi go zbawienie, bo każdy ma tam jakieś grzechy i nie ma wstępu do raju dopóki nie zwróci się bezpośrednio do boga i nie zacznie wypełniać jego woli

uzależnienie zbawienia od tego czy jest się w tzw. "stanie łaski" to katolicki meme

kurwa kolor skóry nie ma znaczenia żadnego AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

może nasi oprawcy pójdą do czyscca i przeżyją to samo co my

>Katyn
polish officers fled to Manchuria

nie ma boga i szatana, tylko człowiek

napady murzyńskie na białych farmerów to nie żart

byście chętnie sobie taką białą chrześcijankę z RPA przygarnęli chyba do domku żeby wam synów dała itd.

ciekawe czy w czyśćcu można postować na 4chanie

już się srasz normiku?

ciekawe czy dobrze mi pójdzie ta kartkówka

I thought Germans killed them?

z pszyrki?

nie wiem czy pójdę do nieba, a w niebie na pewno można postować

Nie wiem czy w czyśćcu można ale w piekle można, wszyscy jesteśmy tego dowodem.

Można, właśnie z czyśca postuje. Miesiąc temu Hitlera wypuścili. Teraz że Stalinem w jednej celi siedzę. Pozdro dla grypsujących

cwel czy git?

dzięki za odpowiedź

Ciekawe czy mozna sobie stworzyc swoje niebo samemu po smierci. Bog Ci daje program i sobie tworzysz niebo jak dom w simsach.

user możesz się zapytac mojego pradziadka gdzie dokładnie zakopał to złoto przed wojną bo kurwa dalej nie możemy znaleźć?

no they fled from labor camps in Siberia straight to Manchuria and Stalin didn't manage to find them

ciekawe czy niebo jest wolnym oprogramowaniem

o własnie, spytaj sie niemca poprzedniego własciciela kamienicy gdzie schował skarby bo wiem że miał

A widziałes gdzies source code?

Git oczywiście.
Mówi że po wierzbą w lasku koło starego młyna.

Przychodzi gość do biblioteki i pyta:
- Są kroniki Galla ?
Na co bibliotekarka.
- Anonima.
- A to szkoda.

ALE SUKE WIDZIALEM W TRAMWAJU MMMMMMMMM ALE KURWISKO JEBANE JAK TYLKO WROCE DO DOMU OBALE DO PAMIECIOWY BOZE TY KURWO NIEBIESKA ALE SUKE ZESLALES NA ZIEMIE NIECZYSTA

Katowice nocą ze spiżową mocą
I z waszą pomocą damy czadu dzis

ehh mialem dluga brode ale wczoraj sie zgolilem bo do roboty trzeba isc

Jakby jeszcze chuje nie palili oponami w piecach to byłoby tu całkiem spoko.

no elo wstałem

ciekawe jak niskie iq trzeba miec zeby przeczytac biblie albo sluchac co klecha pierdoli z ambony i nadal w to wierzyc

grug mieć swięta książka
grug przestrzegać tylko zasady które pasować dla grug

grug grzeszyć
grug wyspowiadać sie przed śmiercią i iść do nieba

grug srug debile

kogos zapiekło

why Poles attach branches to their backs?

żebyś się pytał

we are strong hussaria and this is wings

anoni czemu patola czci żołnierzy wyklętych?

ciągnie swój do swego

bo to były sebixy tyle, że za komuny, ergo rządu obecnie nierządzącego, czyli bohaterowie. Jakby teraz powstały jakieś mafie terroryzujące PiS i on by upadł, ale wiele lat później w stosunku to rozgromienia tej mafii, to tak samo by tą mafię postrzegano, jak dzisiaj wyklętych.

Ale mnie wkurwiają ludzie mówiący że lubienie narysowanych lolitek to nie pedofilia

bo nie jest

kto robił zdjęcie?

to

to

ja a co?

ale mnie wkurwiają ludzie mówiący że nielubienie narysowanych lolitek to nie pedalstwo

czemu on ma taką minę i odwraca głowę?

bo w przeciwieństwie do tej lolitki jest prawiczkiem

ale zdeh co się dzieje

>bo nie jest
otóż jest

Nie postuj jej w takim kontekście bo cię kurwa znajdę.

ona temu winna ona temu winna pocalowac go powinna