/ex-yu/

Pripreme za NEET sate

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=LN5aBKf3w1g
youtube.com/watch?v=3ep8Sp82G1Y
youtube.com/watch?v=GRX5jLNJjzU
youtube.com/watch?v=s5F50xDs_LQ
youtube.com/watch?v=fEwW9sOdMFs
youtube.com/watch?v=8_TAwUcZ42A
youtube.com/watch?v=x9eo6-PgEus
youtube.com/watch?v=PxZR0fSgoEE
youtu.be/gs-iqvX6pOA
instagram.com/p/Bf655uvFf0T/?hl=en&taken-by=kimkardashian
youtube.com/watch?v=wvCYLfz_j6g
twitter.com/NSFWRedditVideo

prvi za bracu nitare

da je NEET biti lako, nitara bih bio svako

zamisli zivis u norveskoj

najveci strah mi je da vlada sjedinjenih americkih drzava i rusije ne krije nista od naroda, da u stvari nisu pronasli nista u svemiru jos uvek

nocojšnji opomnik v luči konca prejšnje niti:

youtube.com/watch?v=LN5aBKf3w1g

...

Ja bi da zivim na salon sever u norveske dbi

samom severu* jebeni autokorekt

to je vrlo moguce dbi

Hocu da je zenim

a sta ce nam uopce svemir? sve je to u nasim glavama
sjeti se da i jebenom svemiru mora doci kraj tako da cak i ako ga uspijemo kolonizirati svejedno cemo na kraju bit unisteni
najbolje da se samo jebemo

youtube.com/watch?v=3ep8Sp82G1Y

youtube.com/watch?v=GRX5jLNJjzU

moj trenutni osjećaj prema ljudima u stvarnom životu

pa šta onda

youtube.com/watch?v=s5F50xDs_LQ

zato sto trebalo bi da budu najnaprednija i najuzvisena nacija ljudske rase
a sad su narod koji pati u agonije

to me zaista pogadja kao nista drugo

pokajoč čun

ali zasto bi krili?
svejedno bi degenerici nastavili da blenu u telefone a thotare da se kurvaju na instagramu

ovo ali zalosno

pa naravno da nisu nista otkrili
ak vjerujes u ona ala roswell priče ti si jebeno retardiran

hahaha kolko je vidno iznerviran ciganima sa turbanima hahahh

slazem se, ako bog da da ozenim neku medenu udmurtinku to ce da bude dobra prica

Sada se secate serije Roswell
youtube.com/watch?v=fEwW9sOdMFs

raspad SSSR-a je bila najveca tragedija druge polovice proslog stoljeca
ali napreduju polako i oporavljaju se

Nisam gledao... delovalo mi nekako njesra dbi.

nisam balavi degen ko ti

Zamišljam Majmunka i Crne Mačore kako dolaze na mesto pomirenja u tišini. Stanu jedan ispred drugih udaljeni par metara i gledaju se pravo u oči ćutke. Onda Majmunko pusti na svom telefonu crnogorsko oro i krene da igra, da skače kao đetić, a zatim Đočko i Fikson pale na svom telefonu vlaško kolo i krenu da igraju, i tako u tom zanosu ludila njihova kola se stope i uhvate se zajedno za ruke, Majmunko u sredini između Đočka i Fiksona i opiče jedan moravac, pa se na kraju znojavi od igranja izgrle i izljube i uhvate se zajedno za male prstiće i kažu "Mir, mir, mir, niko nije kriv".
But, this girl can only dream..

tesko da ce se oni oporaviti
i da se oporave to nece vise biti rusija vec nesto sasvim drugo
sssr je bio najveca tragedija za rusiju

youtube.com/watch?v=8_TAwUcZ42A

secam se serije, isla je tv kosava zajedno sa profajlerom i bafi ubica vampira

jedino me interesuje sta je bilo sa rajfom

youtube.com/watch?v=x9eo6-PgEus

...

sutra cu kupiti rajf

>tv kosava

e neces pre mene jebo sam ti sve

e neces vala prije mene, evo navijam sat u 6 ujutro i zorom trcim da kupim rajf

ja sam neironicno nosio rajf u sestom razredu osnovne skole

youtube.com/watch?v=PxZR0fSgoEE

zalosno

Svi misle da su marsovci zeleni

jel Srbi i Hrvati imaju isti krst?

vi spremite kentori i dva grama zljut

zaista su im gotivne majice

malo bolja verzija

pravi degenski sati

Laku noc /ex-yu/
youtu.be/gs-iqvX6pOA

spreman za neet sate

dbi treba svi da prihvatimo sns u potpunosti i da preopteretimo njihovu stranku sa milionima novih clanova

bukvalno zamislite sns sa duplo vise clanova
ne bi mogli da zaposle sve clanove = jako puno nezadovoljnih clanova, a kako jedna stranka i lider mogu da odrze kredibiltet ako imaju stranku punu nezadovoljnih clanova?
sah mat

jel to srbski accelerationism

Nije Srbiji u interesu da se zajebava i sprda sa vladajucom strankom/koalicijom, bolje malo vi nezadovoljna opozicijo nesto radite umesto da smisljate "genijalne planove".

>bolje malo vi nezadovoljna opozicijo
jel moguce da postoje botine na 4chanu?

86482027

>svako ko ima stav drugaciji od mog je botina

86482046
>svako ko ima stav drugaciji od mog je opozicija

a da, cekaj, pa jeste, zato sto si botina

86482067

Pa debilko jasno je da si srao protiv SNS, koja je na vlasti, tako da je ocigledno da imas opozitne stavove.

u zadnje vrijeme sam u ćorsokaku

sada ide pominjanje sendvica i tu se svaka "argumentacija" sizofrene opozicije zavrsava...

ko ti je pravio sablon za odgovore? posto citam ovo vec 200ti put

dedendstrit

prodao sam glas za sendvic sa kulenom, pavlkaom i kisjelim krastavcem

u pravu je, barem u smislu da je opozicija jadna i pateticna. Niko od njih nema nikakav stav i plan osim "ajde da skinemo vucica sa vlasti xdddd". OK i sta onda? Sta bi onda uradili? Isto ko i ovi sto rade, ili ne daj boze kao DS. Posto niko u "opoziciji" nema plan, program, organizaciju niti muda, bilo bi jos gore nego sa ovima.

Niko, jer nisam retardiran, vec edukovan. Zivim realan zivot van tvitera i parapsihopatologija foruma. Zapitaj se zasto vi degeni koji cak niste ni opozicija nego antiSNS stalno kmecite protiv Vucica bez argumenata i svaki put vas lagano rektujemo.

Hahaha ubite me u ovom momentu
instagram.com/p/Bf655uvFf0T/?hl=en&taken-by=kimkardashian

youtube.com/watch?v=wvCYLfz_j6g

>vlast
degencine naprednjaci i socijalisti
>opozicija
lopovcina djilas i mongril sapic

svaka cast beogradjanima

>kmecite protiv Vucica bez argumenata
rodjeni brat mu drzi kriminalnu imperiju, ispunjava samo i iskljucivo naloge od stranih interesnih grupa (upakovane u sloj demagogije i kukanja), smanjio plate, smanjio penzije, zaposljava i dalje ljude preko stranacke linije, svaka lokalna samouprava krade preko tendera i projekata, neobrazovani kadrovi na svim nivoima, kupovina glasova, medijski monopol tokom izbora, medijska cenzura, 6 godina bez legit tv duela, msm zasto uopste pisem ovo, ako tebi sve ovo gore navedeno nije jasno i ako ne vidis dugorocne posledice za sebe i svoju porodicu (ako uopste zelis da je imas) ti stvarno imas ozbiljnih psihickih problema, necu stvarno nastavljati ovaj razgovor jer covek koji podrzava sns po meni jedino zasluzuje da umre dok ga neko gazi po grlu

+ naravno da bih mogao da ti navedem jos 20 puta vise razloga, ali mrzi me bukvalno, posto zasto bih ja tebi ista objasnjavao i argumentovao, ti sam vodis rasprave na osnovu nekih praznih predpostavki, eo i ja cu

>jer covek koji podrzava sns po meni jedino zasluzuje da umre dok ga neko gazi po grlu

ti si klasican fasisoidni ludak

sve to sto si naveo se odnosi na sve politicare. Jedina razlika je sto neki to rade bolje a neki losije. jel jos nisi shvatio da su liberalizam i demokratija obicna zajebancija?

How do people in your cunts feel about Yugoslavia nowadays?

old people remember it fondly, young people don't really care. The general opinion is that "it was better than now" and that "it wasn't as bad as other commie countries"

>adhominem
ti si klasicna ponizna kmetina i imas problem sa kultom licnosti + si abnormalno neobjektivan
aha, i po tebi, ako su svi takvi, onda neka ostanu ovi sad, posto oni sledeci ce svakako raditi isto xddd
ko ti je prespojio tu logiku tako?
>implikacije
opet, prazne hipoteze na osnovu koje gradis svoj argument i napadas sagovornika
na osnovu cega si zakljucio da nisam shvatio da su liberalizam i demokratija zajebancija? na osnovu cega si shvatio da sam deo opozicije i da favorizujem bilo koju stranku u opoziciji?

Is there regret for the breakup?

>rodjeni brat mu drzi kriminalnu imperiju, ispunjava samo i iskljucivo naloge od stranih interesnih grupa (upakovane u sloj demagogije i kukanja)

0 dokaza

>smanjio plate, smanjio penzije

neophodne mere stednje koje su smanjile javni i spoljni dug, zahvaljujuci tvojim demokratama je moralo doci do toga, a stabilizacija je u toku i napredak se vec vidi, povecane su i plate i penzije

>zaposljava i dalje ljude preko stranacke linije
Mislis zaposljava ljude u koje ima poverenja i koji ce da rade kako treba, a ne ludake iz opozicije koji bi pravili nameran haos da bi destabilizovali i vlast i drzavu? Pa jel bi ti zaposlio u svojoj firmi pre svog prijatelja ili nekog ko te otvoreno mrzi.

>svaka lokalna samouprava krade preko tendera i projekata
dokazi
>neobrazovani kadrovi na svim nivoima
SNS je imao na svim izborima najobrazovaniju listu, pogledaj samo 1000+ proglas.

>kupovina glasova, medijski monopol tokom izbora
Nije kupovina glasova kada svojim biracima poklonis nesto u znak paznje.

>medijski monopol tokom izbora, medijska cenzura
RTS je bio slobodan za sve, Happy i Pink su samo 2 privatne tv kuce i imaju pravo da zovu koga hoce. Zasto opozicija ne otvori svoju tv? Imali ste internet, imali ste N1, imali ste Danas, mogli ste da stampate svoje novine, 24/7 internet tv ...Niko vam nije branio.

>6 godina bez legit tv duela
Bilo je brdo duela tokom ove predizborne kampanje, ali ti verovatno mislis na Vuciceve duele sa nekim iz opozicije. Pa gde ima u svetu da na televiziju dolazi premijer/predsednik na tv duele? Nigde! Bezvezan zahtev.

>aha, i po tebi, ako su svi takvi, onda neka ostanu ovi sad, posto oni sledeci ce svakako raditi isto xddd
yep zato sto su bolji od DS i svi ostali su bukvalno losiji.

>na osnovu cega si zakljucio da nisam shvatio da su liberalizam i demokratija zajebancija?
na osnovu toga sto mislis da bi "TV dueli" ili "sloboda medija" doneli bilo sta produktivno osim nekog drkanja stranih vlasnika kako nam je vecito lose i kako treba da smenimo vladu zato sto ne idemo dovoljno brzo u EU

>0 dokaza
ako si retardiran
>zahvaljujuci tvojim demokratama
sjajne implikacije zasnovane na cvrstom argumentu poznavanja moje stranacke opredeljenosti, sto je lako proverljivo na ovom indijskom forumu predenja vune
>neophodne mere stednje
postoji toliko drugih nacina da se napravi novac
>stabilizacija je u toku i napredak se vec vidi
ne, ne vidi se
>povecane su i plate i penzije
uzmem ti 10 din ,pa ti vratim 3 = povecalo se nesto, ooook
>Mislis zaposljava ljude u koje ima poverenja i koji ce da rade kako treba
da, kao i ljudi u mojoj lokalnoj samoupravi koji su svi apsolutne debilcine
>Pa jel bi ti zaposlio u svojoj firmi pre svog prijatelja ili nekog ko te otvoreno mrzi.
nekoga ko je kompetentan i zna svoj posao
>dokazi
1. to se radi u finom dogovoru po uigranom sistemu gde svi dobijaju svoj deo tako da bez nekog leaka i priznanja ne postoji nacin da se dokaze, ako jos nisi naucio kako se kradu pare na taj nacin, jako te zalim, posto je to toliko jednostavno
>SNS je imao na svim izborima najobrazovaniju listu
na osnovu cega? kupljenih diploma?
>Nije kupovina glasova kada svojim biracima poklonis nesto u znak paznje.
1000 dinara? + ne mislim samo na kupovinu, mislim i na teranje ljudi da glasaju za sns
>RTS je bio slobodan za sve, Happy
tu prestajem da citam
>Vuciceve duele sa nekim iz opozicije
zasto drkis kurcic na opoziciju, koja opozicija?
opet, zelim ti uzasnu smrt

kind of but not really. while people remember it fondly, they know it was artificial and fake and only survived because of foreign investments that accumulated a shitload of debt that we could never pay off (and we still suffer for it 30 years later)

Is Serbia the legal successor of Yugoslav state? Does that mean you guys alone have to pay off the debt? That seems really shitty since you don't have the same assets and resources and other former states got to have the benefit without paying.

Ovo za medije si 100 posto u pravu, za ostalo necu da komentarišem.
Ne volim da pričam o politici jer je besmisleno da pričaš o njoj ako nisi u njoj jer je politika biznis i nikad neće "biti bolje", biće samo kako ti odlučiš da ti bude, ako si lenj ni najbolja vlast na svetu ti neće pomoći (osim da uvedu neet penzije za koje se ja zalažem), ali jasno je da Vučić na izborima nema šanse nikad da padne, da ga je nemoguće dobiti u duelu jer su mu svi oponenti govna sa puterom na glavi.
On je bio predviđen da ozvaniči predaju Kosova i da bude povučen odmah nakon toga, samo što su se malo prevarili oni sa "zapada". Oni su očekivali da će Srbi dići dževu oko toga kad ono Srbe apsolutno zabole kurac za Kosovo i osim maksimum 1000 ljudi niko drugi ne bi izašao na ulice Beograda, tako da je vrlo moguće da će Vučić terati dok se ne ugasimo.

Yugoslavia dissolved, there is no legal successor.

Serbia is a legal successor only of FR Yugoslavia/Serbia and Montenegro

Debt was already split on per republic level before Yugoslavia dissolved. As were the debts others had to Yugoslavia.

>opet, zelim ti uzasnu smrt

procitao sam prvo ovo i nisam pogresio, sa tim si totalno irelevantan za ikakvu smislenu raspravu

I see, thank you for answering my questions. I hope your countries situations improve.

ti ne seri mnogo jer realno zvucis kao botina. ne znam jel ironicno shitpostujes ili ne ali odjebi

>jer je politika biznis i nikad neće "biti bolje", biće samo kako ti odlučiš da ti bude, ako si lenj ni najbolja vlast na svetu ti neće pomoći (osim da uvedu neet penzije za koje se ja zalažem), ali jasno je da Vučić na izborima nema šanse nikad da padne, da ga je nemoguće dobiti u duelu jer su mu svi oponenti govna sa puterom na glavi.
Ovo. Ljudi kod nas vecito traze da drzava uradi nesto za njih umesto da urade sami. Realno te nista ne sprecava da otvoris svoj biznis i igras se sa kapitalizmom ako si dovoljno pametan i vredan

Šta je bilo recimo sa imovinom Jata i ostalih firmi koje su iz Srbije a imale su nekretnine širom Jugoslavije?
Znam da su se Hrvati cimali da svi lokali "Borova" budu u njihovom vlasništvu posle rata i da su dobru lovu uzeli na prodaji tih lokala, verovatno su i za ostalo.

>preseravanje o politici u 4 ujutro
...

Nema jedinstvenog odgovora zavisi od firme do firme.

JAT je izgubio sva radnicka odmorista na primer, gde god da su bili. Svaka firma je valjda izgubila, bez obzira na to sto su oni i platili i izgradili to.

Vecina je izgubila sve sto je imala u ostalim drzavama, posle rata, 2000 ako je prezivela firma neke su pokusale da dobiju ili odstetu ili njihovo zemljiste/sta god nazad, ali nismo bile uspesne nesto preterano.

Razboli se od raka botino.

prd haha

Кaд ћe нaм Tpaмп вpaтити Дoкдo?

Zdravo Dusane