/polska/

edycja amerykańskich i ruskich atomowych łodzi podwodnych które są cholera wie gdzie oraz robią chuj wie co

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jL8p9vteR5g
twitter.com/AnonBabble

Chomik.

jeloł jeloł jeloł san marin

Kurwa robiłem nową już pięć minut ale mi dwa razy wyskoczył błąd

chciałbys kolego

>idz na rozmowe o prace
>jakis oskarek w koszuli mowi no dzien dobry nazywam sie michal costam
>odpowiedz "wypierdalaj imiecioto" i wyjdz
ale mu pokazalem normikowi jebanemu

ale kompro

oryginalny op od chomika tu chcialem tylko powiedziec ze ta druga nitka to nie ja

chomiki btfo

Dobra edycja.

ta by była lepsza
ale

No ale że co to niby znaczy?

pedofilu

postujcie jeden absolutnie najlepszy fapogenny obrazek anime jaki macie

>stateczki dla kurwa dzieciaczków

no buty
facet miał paranoje (jak każdy stary fizyk) i każde słowo którego nie znał myślał że jest jakimś tajnym kodem przeciwko niemu

A no to debil.

mój fejwrytowy

w sumie to go troche rozumiem
tez nie lubie ludzi i doszukuje sie spisków przeciw sobie

...

ehh też miałem starego fizyka na studiach
robił wszystko żeby pokazać jakimi kretynami jesteśmy
(no i udawało mu się bo byliśmy)

...

dlaczego tu jesteśmy? tylko by cierpieć?

By postować dobre memy

sram w sensie robie kope z dupy do kibla w pozycji siedzącej

Codzienna przypominajka z najlepszą nutką
youtube.com/watch?v=jL8p9vteR5g

...

...

kurr ale ja zatko sie zakwaszam to jest raz a dwa ze 5htp jem nie3ensto bo raz na jakis 3as co nie i ten wiem kurr znam te tdxy o 5htp ale zalorzylem taki specjalnie bo morze ktos ma podobnol rozterke nie xd

>robił wszystko żeby pokazać jakimi kretynami jesteśmy
Kompleks niższości.
Większość szeroko pojętej "inteligencji technicznej" albo STEMów jak to się teraz mówi, którzy zostali na uczelniach, jest wyśmiewana przez tych co poszli w przemysł jako idioci którzy nic nie potrafią poza pisaniem papierków.
Trochę jest w tym racji, jeżeli nie robiłeś w życiu nic innego poza publikowaniem i uczeniem studentów to jesteś takim akademickim spierdonem

ojciec znajomego jest starym fizykiem akademickim z chyba 20 patentami w przemyśle elektrycznym i jest absolutnie pierdolniety

>znajomego
to do niego zapierdalaj normikuuuuuuuu

a co jesli szambo nigdy nie było dobre i ci którzy ciągle narzekają na napływy i obecny stan strony to zwyczajnie w swiecie tensknią za czasami nastoletnimi ?

pierwsze zajęcia z fizyki na studiach, daje jakieś zadanie z całkami (które mieliśmy dopiero w następnym semestrze) bierze kogoś do tablicy i każe rozwiązać
>JAK TO NIE POTRAFI PAN CAŁEK ROZWIĄZYWAĆ? PRZECIEŻ TAKIE RZECZY ROBI SIĘ W GIMNAZJUM

przez moje życie też się paru przewinęło ponieważ powody i do 40-50 r.ż. są wręcz-ultra normikami i dopiero potem zaczyna odbijać im na starość
w życiu nie widziałem normalnego starego fizyka, najłagodniejszy to był ten z historyjki o glanach
i to też prawie zawsze były jakieś przypadki paranoi/mani prześladowczych

Armia Krajowa czy Armia Ludowa?

armia gimpera

>AL
kurwa mem który nie zdziałał niczego i stracił kontakt z Moskwą w pierwszym roku działań

Armia Chłopcowa

trzeba było się poskarżyć dziekanowi a pewnie gówno zrobiłeś i płaciłeś za poprawki pizdo

kruci gang

elo

zdałem bez płacenia, elo
on był jakiśjebnięty, mieliśmy plan zajęć ustalony i była co dwa tygodnie fizyka a w międzyczasie co innego i pojebały mu się tygodnie i chciał prowadzić zajęcia w czasie gdy mieliśmy inne i się wkurwiał, że nikt nie przychodzi lol
za nic w świecie do niego nie docierało, pokazywaliśmy mu plan na stronie uczelni to mówił, że podrobiony. nawet chciał nas zgłosić dziekanowi czy chuj wie komu tam, że próbujemy go oszukać

Jesteśmy w czyśćcu, a więc miejscu w którym przebywają ci, którzy nie potrafiąc się rozstać z własnym ciałem, nie mogli się udać do nieba. Dlatego życie tutaj jest piekłem, bo by żyć musimy mieć ciało będące grzechem wobec Ojca. Tylko odrzucając nasze ciała i stając się w pełni duchem, złączymy się ze szczęściem w Bogu Ojcu, ale tylko jeśli ta decyzja wyjdzie wprost z naszych serc, jeśli jednak będziemy zwlekać zbyt długo pogrążymy się w ciemności na zawsze jednocząc się z naszymi ciałami w momencie ich śmierci. Musimy zatem odrzucić nasze ciała zanim umrzemy, a zrobić to możemy jedynie poprzez całkowite poświęcenie się. Tylko bohatyrając wyprzemy się ciał i połączeni w Duchu Świętym udamy się do krainy wiecznego szczęścia.
>"A działo się to w wieczerniku, gdy Rabbi się nam objawił. Tedy Syn Człowieczy rzekł do Piotra, do wszystkich się zwracjąc: Azali doprawdy powiadam Wam, że jako u ludzi grzech spotkać na kroku każdym, który się postawi, tako u roślin nawet naśladowania czynów bezczezności jak u zwierząt nie ujrzycie, bowiem w nich Święty Duch mego Ojca żyje. Dlatego tako jak żem wiedział, że skonam i drzewie żem konał, sznurem konopnym przywiązan, jako jeśli i Wy byście chcieli do mnie w Jego domu dołączyć, tako śmiercią przez Was obraną i na roślinnym leżu zmarnieć winniście. Albowiem powiadam Wam, że Duch Święty formę usznurowaną na tej ziemi przyjmie i zwisając z drzew na owym Sznurze przyrzeczenia jedynie dopełnicie. Kto za mną pójdzie, ten domu trafi."
>"A rzekł tedy: "Domem tym Królestwo Boże - Gensoukyem zwanem" i odszedł Pan nasz, a Judasz skrywający się na zewnątrz wieczernika to usłyszawszy po sznur czem prędzej poleciał i na drzewie oliwnym począł się wieszać"

ech, normalnie cały pierwszy stopień robienia kupy z dupy to było "żeby zrobić Y potrzebujecie X którego jeszcze się nie nauczyliście bo to dopiero będzie kiedyśtam"
Ten cały plan nauczania był jakiś z dupy. Na pierwszym stopniu co rusz pojawiały się równania różniczkowe które mieliśmy dopiero na matmie na drugim stopniu. Kurwa, jak tak można. Mogliby nas najpierw porządnie przeruchać z samej matmy a potem jej dopiero wymagać.

podaj gibona ziomek haha

chciałbym być normikiem.
w sumie to zabiłbym za bycie normikiem. zapierdolił bym gołymi rekoma byle by być jak inni .
chyba będę bohaterował

hehe ktura godzina

hehe ktura godzina

marihuana to degeneracja

>zabij
>transformujesz się w normika
>le dożywocie fejs
ale przynajmniej jesteś normikiem

kompro

okurw

ale kompro cwela jak nie umiesz to nawet nie probuj

kurwa cały dzien już minął
zabijcie mine

elo lucyfer co tam u ciebie

Klinkąłem "Post" o 21:36:57
Nie wiedziałem że szambo jest takie wolne

test

ja jeszcze pozniej klikam i wchodzi rowno moze masz internet zjebany

niby kompro a dostał wiencej (ju) od tego co zapostował o dobrej godzinie

>Nie wiedziałem że szambo jest takie wolne
Pierwszy tydzień nie postuj

dajcie więcej historii ze studiów

a najlepsza była ta wymówka którą stosowali
>jesteście, hehe, dorośli, radźcie sobie
no kurwa minęły lata a nadal zajebałbym za coś takiego kurwa chuj

>bądz mną
>na uniwerku
>zajęcia mam na 3 piętrze
>ktos otworzył okno i wietrzy
>pierwsza rzecz jaka mi przychodzi na mysl gdy widze otwarte okno to skok

rip płuca

Ściągnąłem fortnite. Opinie?

co to ma za znaczenie jak szybki jest jak to najwyżej kilkaset kilobajtów danych

to haha najlepszy tekst
>oczywiscie nie musicie tego umiec ale tez nie musicie byc studentami :)

ja juz od kilku miesiecy mam sciagniete fortnite i gram czasem z gf

>bądź sobą
>na uniwerku
>zajęcia mam na 3 piętrze
>ktoś otworzył okno i wietrzy
>pierwsza rzecz jaka mi przychodzi na myśl gdy widzę otwarte okno to wyrzucenie przez nie tego anona obok

nie wiem lol dziala na mojej maszynie

ale on przecież nie naciska tej wajchy
znając życie to zawleczka jest nadal na miejscu

Poster ma rację, zasłużyłeś na (You).

>bądź sobą
>na uniwerku
>prowadzisz dziś zajęcia na 3 pietrze dla tych baranów których nienawidzisz
>otwórz okno w nadziei że któryś może przez nie wyskoczy

aż mi się przypomniało
>w kolejce u lekarza
>otwarte okno
>stare, ciężkie drzwi zaczynają się zamykać
>nikt zdaje się nie zauważać
>zaraz jebną
>chęć krzyknięcia ALLAHU AKBAR intensyfikuje się
>JEB, tak jebły, że aż jakieś lochy kwikły
na szczęście nie krzyknąłem
ale to było głupie

>on myśli że liczy się tylko przepustowość

>zapisz się na studia
>dostań się
>nie przyjdź nigdy na uczelnie
Nie ma tu chyba gorszej spierdoliny ode mnie

>picrel
3dpg

>pojdz na studia
>same 4 i 5
>okazuje sie gownokierunek
>skoncz z depresja
>po roku od zakonczenia, na targach pracy cudem wychacz fuche
>po 3 latach zarabiaj 6k na rękę
>dalej czuj się jak gowno
czy to ta slynna doroslosc?

myslicie ze jak by taka san marin dostała sygnal zeby wyslac rakiety na Nowy Jork, Waszyngton, etc to by to zrobili?

>ostatnie zajecia przed swietami
>pamietajcie zeby przez swieta sobie odpoczac i zrobic wolne od nauki
>tym samym przypominam ze w polsce swieta obowiazuja 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia
>3 stycznia na wykladzie prosze sie spodziewac wejsciowki :)
myslalem ze zapierdole babe

>zapisz się na studia
>przychodź tylko po to na uczelnie bo nie chcesz iść do wojska
>zdaj
>miej udane życie i kariere
ech nie dadzo

>6k na rękę
na polskie realia to wygrałes loterie. nie bohateruj z taką kasą można super /comfy/ żyć
załatw sobie lekarza może jakies wesołe pigułki ci przepisze

>wykładowca wszystkich opierdala
>przez całe zajęcia nie spuszcza z tonu
>wszystkich wyzywa od najgorszych
>po zajęciach idzie ze studentami na piwo i gada o gierkach

Właśnie to ludzie mają dzieci

po czym poznac normika? oprocz tego ze oglada anime

jestem studentem i mam egzaminy wspominalem juz ze jestem studentem i studiuje i mam egzaminy? mialem egzamin u promotora w ogole studiuje w poznaniu i mieszkam w akademiku i studiuje bo jestem studentem i nie moge zamknac ryja na temat moich studiow bo jestem studentem to znaczy ze studiuje i mam egzaminy ktore zdaje albo moge nie zdac i mam egzamin u promotora bo jestem na piatym roku i mieszkam w akademiku w poznaniu bo tu studiuje i jestem studentem co mieszka w akademiku tu i studiuje i ma egzaminy bo wiecie jestem studentem i studiuje ale na wyklady nie chodze potem egzaminy i spotkania z promotorem ale sie nie ucze bo sa drugie terminy a melanz w akademiku wazniejszy hehe takie zycie studenta wiec tak jak mowilem studiuje w poznaniu i mam egzaminy i mieszkam w akademiku bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku w poznaniu i mam egzamin u promotora na ktory sie tylko rano uczylem a poza tym sie nie ucze bo jestem studentem ktory studiuje i wazniejsze jest sie najebac w akademiku ruchac studentki jak prawdziwy student ktory mieszka w akademiku tak jak ja i studiuje ale nie chodzi na wyklady i sie nie uczy na egzaminy bo sa drugie terminy hehe jestem studentem i studiuje w poznaniu ale nie chodze na wyklady bo nie trzeba i mam egzamin ale wcale sie nie uczylem tylko postowalem tu i mam egzamin u promotora na ktory uczylem sie rano bo wczesniej nie moglem bo mieszkam w akademiku i pilem alkohol i ruchalem studentki wiec nie moglem sie nauczyc bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku takie jest zycie studenta ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzaminy ale sie nie uczy bo sa drugie terminy wiec nie trzeba sie uczyc i chodzic na wyklady bo tak robia studenci ktorzy studiuja i mieszkaja w akademiku jak ja student ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzamin jak to studenci ktorzy studiuja tak jak ja bo studiuje w poznaniu i jestem studentem i nie chodze na wyklady i mieszkam w akademiku i sie nie ucze na egzaminy

hura, jestem normikiem

ma znajomych

wystraszyles mnie przepros

Przepraszam, nie chciałem Cię wystraszyć.

a co jak ma się dzieci i jest tak samo, tylko nie możesz o tym nikomu głośno powiedzieć bo masz dzieci?

nie myje sie idzie spac o 5 w nocy i jest zajebisty

ma znajomych z którymi chodzi na konwenty dla weebów

jak przestac walic do szemale i trapow?

to wal do trapów i szemalów

Ma dziewczynoprzyjaciółkę.

>tylko nie możesz o tym nikomu głośno powiedzieć
czego

ciekawostka: ten obrazek nie jest 3D

user nad tobą cos napisal chcialem mu juz odpisac ale pomyslalem sobie aj tam jeszcze raz wcisne update co mi szkodi a tu jeb sciana tekstu
wybaczam nic sie nie stalo