Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: szilva.gif (1034x671, 178K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HGllL-ZKbYg
twitter.com/SFWRedditGifs

korcs

adj csokit

Szerintetek volt utána hármasszeksz?

Attached: 19635293_cd65ac449feb581a2bced166c7a1c75b_wm.jpg (727x485, 99K)

De én meg 0 vagyok érzelmileg mert nem volt kin gyakorolnom fiatal koromban

az már a te bajod, de a korodra nincs értelme fogni az autizmusod

jó éjt

mit jelent az, hogy rostos?

Ezért mondtam, hogy a késői szüzeknek mint én jobb a cölibátus

minden nő

oké
köszönöm szépen a definiálást

hát ha nem akarsz változtatni magadon akkor ja

amúgy nem minden nő, vannak helyeskék is de azt a jelzőt ki kell érdemelni

hüvely

inkább meneküljön előbb!

látom már megettél két sort belőle elég cigány vagy

>eközben a zsindex

>7 kínzó kérdés Kósa történetéről
>Kósa Lajos nigériai levelet kapott
>Kósa Lajost egy csengeri háztartásbeli szívatta éveken át az eurómilliárdokkal
>Kósa tagadja, hogy 4,3 milliárd euró felett rendelkezett, de okirat van róla
>Sok vagy kevés a Kósára bízott pénz?
>Best of Kósa Lajos!

Megbasszuk közösen az Enzsit? Akkorát fog élvezni a faszunkon tesik mint még soha..

az enyémen biztos nem ;_;

Akkor te csak szopatni fogod

de nagy az arca a kis pinceszűznek:D ha enzsivel találkoznál élőben valószínűleg köszönni sem mernél neki

Dehogynem. Az Enzsitől amúgy se kell tartani

>migránsok akik nem jönnek és nem is akarnak magyarországra jönni csinálnak valamit külföldön

vs.

>valószínüleg lenyúlták az ország gdp-jének 4%-át vagy az ország egyik vezetője klinikailag retardált

tényleg mindkettő ugyanannyira releváns

az átlagos pinceszűz lefagyna ha Enzsi hozzászólna

igen? aranyos élőben?

Pedig Enzsi teljesen ártalmatlan és kedves

ez. én kurvára nem akarok migránsokat és nem szeretem az egész helyzetet, de azért vannak magyarországnak sokkal nagyobb problémái is

>origón fél éve egy teli oldal migránsozás jut egy napra
>jaj miért foglalkoznak azzal hogy 1500 milliárdnyi kétes eredetű pénz volt az egyik pártembernél?

A migránsok letarolták a seggemet
Soros György elélvezett

Igen, és Vona volt a """nő""". Jól ki lett tágítva a fiúpuncija!

>akik nem jönnek
amíg lófaszt tartunk a kvótáztató gecik seggébe addig persze hogy nem fognak
de ezt jelen pillanatban egy darab releváns párt vállalja be magyarországon

Aha
Bár az ágyban nem olyan nagy szám. Csak fekszik a hátán minimális csípőmozgással és halkan nyögdécsel

>minimális csípőmozgással
ezt enzsiről nem hiszem el. gyakorlatilag a seggéből él

ez miből van?

youtube.com/watch?v=HGllL-ZKbYg

A magas minőségű kosztümjeiből él dehiszen

na és milyen?
rostélyos vagy szép babapunci?

ánon nagyon buta vagy, nemrég voltam keresztelőn, 37 éves csinált 22 évesnek gyereket
lesz még kin gyakorolni

iszonyat resting bitch arcom van és amugy sem értem hogy lehet nőktől félni. nagy valószínűséggel a két kezemmel meg tudnám ölni ha arról lenne szó pedig nem is vagyok annyira erős

na lefelejtettem az emilyt

Attached: n8dlgtfdh2i01.png (640x1137, 765K)

Ja csak utána a csanád bikája ripityára ütne. Szóval jobb ha nem keménykedsz az enzsikével

enzsinek nagyon nagy bika jutott

érted

hát igen de magától a nőtől akkor sem félek, maximum a képességétől a manipulációra amivel rávesz valakit hogy megverjen

az se lesz hosszú életű kapcsolat, a nő pár év múlva rájön hogy gyerekneveléssel megy el a fiatalsága és bulizna amiből családi viszálykodások lesznek, aztán 45 körül a faszinak elkezd lankadni és a nő kidobja, a gyerek pedig egy család nélkül felnőtt korcs lesz

nem értem

Attached: wemen_monument.jpg (876x960, 173K)

mi volt nálatok a vacsi?
nekem bn puncikája

a keresztszüleim közt is legalább 15 év van és 2 normális gyereket neveltek fel válás nélkül

Krapkowice

Attached: 22078.jpg (1124x976, 129K)

diéta van nem vacsorázok

szabályt erősítő kivétel
szüleim közt csak 6 év van és ők is csak azért nem mentek szét mert tudják hogy jobbat nem találnának a másiknál

ki?

ráadásul téged sem sikerült normálisan felnevelni XD

mivel a házasságok kétharmada válással végződik ezért nem nagyon okolhatod a korkülönbséget

hogyhogy?

dagi

tegnap estem bele pont a normál bmi-be felülről hihi
amúgy fogyni szeretnék mert régen vékony voltam és szinte sétától kiizzadok

ez sajnos így van
no de ezeknek a válásoknak a nagy része az én tapasztalatom alapján már azután következik be hogy a gyerek(ek) kirepült(ek) a fészekből, és miután már rég ráuntak a másikra és kihunyt a szerelem, de közös projekt (gyereknevelés) sincsen, egyszerűen azt mondják hogy itt legyen vége
minél nagyobb a korkülönbség viszont, annál kisebb az esélye, hogy együtt neveljék fel szerencsétlen purgyét, márpedig akinek nincs rendesen apja-anyja az predesztinálva van a korcsságra

>szia öcsi, csak haza kísértem anyádat a gyűlésről, tudod sötétben veszélyes mászkálni a cigányok meg migránsok miatt. faterodnak ne szólj, csak feleslegesen aggódna.
mit teszel?

Attached: 1520867367397.jpg (300x300, 63K)

Rendeltem 3 havi minoxidilt. Van valakinek vele tapasztalata?

Attached: 1409101056912.jpg (400x388, 19K)

sok sikert user. nincs tapasztalat de legroszabb esetben öregíti a bört vagy leviszi a vérnyomást

>minoxidil
nekem sok hajam van adjak?

ezek csak kifogások
nem lehet így élni ha mémekre és statisztikákra alapozod az életed

>Minoxidil is generally well tolerated, but common side effects include burning or irritation of the eye, itching, redness or irritation at the treated area, and unwanted hair growth elsewhere on the body.
reméljük nem leszel tőle szőrös :DDD

>1500 milliárdnyi kétes eredetű pénz volt az egyik pártembernél
amivel lófaszt sem kezdett

mintha életnek lehetne ezt nevezni

Attached: 1519753800197.jpg (821x869, 45K)

az összes ember akit ismerek és 5+ évnél régebb óta házas, azok közt 8-10 év korkülönbség van. ne dőljön be senki az amerikorcs feministák mémjének, miszerint ez természetellenes.

igen kapott egy random német nyugdíjastól ötször annyi zst mint ami csányinak van összesen valószínű

behvnám egy italra amit megmérgezek

hazugság

Levágnám az összes haját, lánynak öltöztetném, megbasznám a faterral, majd elküldeném anyámnak meg a pártjának a videót.

várom a bizonyítékot. csak ne ez is olyan legyen mint a kiperelt trafikpályázatok amin már x éve ülnek a hűdenagy asztalborogatás helyett.

én elég rosszakat hallottam róla

hagyjuk már ánon, ha ideraknák kvótaként a sok homokniggert az első adandó alkalommal elhúznának a faszba

kósa úr?

Remélem nem lesz sok mellékhatása. De ha megmarad a hajam bevállalom azt is
adj

hogyhogy?

de ha kamu az egész akkor meg egy ekkora retardált autista van az ország vezetői között, nemtudom melyik a jobb

de hiszen tavaly is befogadtunk 1300 menekültet

jó napot kívánok, *kéznyújtás* *bemutatkozás*, nagyon örülök hogy ilyen lovagias volt édesanyámmal

szarok rá amúgy már réges rég elváltak anyám még örülne is neki

jah persze, amint meg lenne ez szervezve rögtön biztosítanák hogy mindenki ottmaradjon ahová küldték, márpedig már most is túl sok itt a szarbőrű

Tehát ő a fatelod?

és nem zavarna, ha a mostoha fater ekkora csanád?

Attached: 1520867096520.png (730x375, 508K)

Amiért persze az országot egyből meg lehetne büntetni, és szállítanák vissza őket, majd végtelen ciklus, végtelen büntetés, amiért nem tartjuk itt őket és nem teljesítjük a kötelességünket.

kéne egy jó euból kilépős 0 migránst befogadós cigányokat terrorizálós miép kétharmados kormány hől

ezt mondd meg ahmednek akit leraknak vidékre ami kb olyan szint mint szíria, ezek nem ide jönnek és pont lefogják szarni hogy hova vannak lerakva

lehet változtatni, csak ne 4chanezz annyit első lépésnek
ez a hely olyan mint az agyrák

>nappal
HŐŐŐ KÖCSÖG NŐK HANYATLÓ NYUGAT NINCS SZÜKSÉGEM ROSTOSOKRA
>este
ööööö o-olyan szar é-életem és m-magányos vagyok

egy éti csiga hozzátok képest egy gerincoszlop

kutya neger

nem, nem lenne ő már semmilyen faterom

megértem hől, én majd propeciát akarom elkezdeni. annak potencia csökkenés lehet a mellékhatása, ami még jó is lenne, hisz nincs béen és nem is lesz tán soha

libsik nem tudnak különbséget tenni menekült és migráns között.
ők azok akik a kezdetektől fogva összemosnak mindenkit a minden ember egyenlő tehát mindenki menekült=migráns, nem pedig a kormány.

az emberi gyengeség egy dolog, de a mi életfilozófiánkat legalább nem hatotta át a rostik imádata és a sok hazugság

az a baj vele, hogy nem lehet abbahagyni, ha abbahagyod akkor még több hajad fog kihullani
olyat is hallottam hogy valaki egy idő után immunis lesz rá
finaszterid sokkal hatásosabb állítólag

milyen kutya?

ahha aztán "jobb" esetben is megint egy untermenschekkel megtömött betegségfészek lesz a keletiből, rosszabb esetben meg kötelező foglalkoztatást írnak elő a betelepített migránsok számára amit államilag dokumentálni kell és akkor kurvára nincs mit tenni
nem kell ide egy darab szarbőrű sem, és a kvóta ötletét is el kell vetni

ha akkora normi vagy akkor mi a faszért vagy itt egész nap?
miért nem mész el ha idegesít amit itt olvasol?

heló, megérkeztem snowboardozni :D

Mindenféle irónia nélkül, user kire szavaz?

heló, megérkeztem anyukád hálószobájába :D