Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/03/14/kosa_tobb_mint_800_milliot_utaltatott_volna_a_sajat_anyjanak/
origo.hu/nagyvilag/20180313-soros-gyorgy-ensz-migranstamogatok-magyarorszag-tamadasa.html
origo.hu/itthon/20180313-24-illegalis-migrans-aakrt-bejutni-magyarorszagra.html
origo.hu/teve/20180313-palvin-barbi-egy-nudista-szalloban-vetkozott-tv.html
origo.hu/nagyvilag/20180313-novekvo-migracios-nyomas-a-szerb-magyar-hataron.html
youtube.com/watch?v=NLYEExrAEJI
twitter.com/NSFWRedditVideo

An apple?

owo

hitler vagyok

Én is.

Attached: 1519761971811.jpg (900x1185, 105K)

surprising innit?

Meghalt Solymár István tesik. :(

mindegy

Tegnap kaptam 4milliárd eurót egy csövitől, hogy fektessem be. Van valami tippetek?

add oda anyádnak lol

Anyám nem stróman!

anyád tarifájával számolva az egész férfi populációt be tudod fizetni hozzá egy körre

szerintem egyértelmű mit kell tenned

Mondom anyám nem stróman és ne keverd ide a vállalkozását.

index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/03/14/kosa_tobb_mint_800_milliot_utaltatott_volna_a_sajat_anyjanak/

Az annyira nem sok ha belegondolsz. Vannak ennél fontosabb dolgok is baszki. Inkább ez mint a migránssimogatás.

ja nem is azért mondom csak ő is befektetett az anyja vállalkozásába

Meghalt Solymári Stefán MAGyar fizikus nyugodjék békében

Törőd
Ez. Nem baj, ha a kormány lopikázik. Legalább nem külföldre megy még nem a szocikhoz! És amúgy is. Ha nem lenne Nemzethy Keresztyén Kormány akkor jönnének a gyilkosmikránsok. Ezt akarjátok metéltpatkányok?

>Inkább ez mint a migránssimogatás.
Mit szolnál ahhoz, hogy egyik se, te korcs?

Esik eső karikára,
Solymász István sírhalmára.
Valahány csepp esik rája,
Annyi áldás szálljon rája!
Éljen a fizika amit nem értek,
Éljen a féreg!

Igen

Nyugodjék békében Microsoft Sam szinkronhangja

Nagyon szűk a pólóm tesik D:

És a bugyid?

Nem bugyit hordok korcs

ne zabálj annyit korcs

Tegnap duplákat pörgető ánonért eljött a halál?

ja sajnos

Ja bocs azt hittem lány vagy. Azok járnak szűk pólóban. Meakulpa.

hiányoztok

A kipattintott bikák is abban járnak

Hát reggel jött egy elég sötét alak. Lehúzott cigivel meg apróval buszjegyre. Fura is volt, hogy nem a lelkemet akarta.

és adtál neki?

Ja a pasijukhoz baszni lol

én is abba szoktam

nagyon jó reggelit csináltam az a helyzet

t. homoki vipera

hogyhogy?

már majdnem itt van a hosszú hétvége, user mit fog csinálni amikor kiszabadul sékelstein úr karmai közül?

jöttök final fantasyzni?

Á nekem menni kell pénteken is D:

videojátékok, alkohol és maszturbáció

én csak ps2-n játszottam az egyikkel, de nem nagyon értettem mi történik mert ahhoz szerintem kellett volna előismeret

az nagyon rossz
patrícius ízlés, mondjuk én egyedül nem iszom

hát homokba dugod a viperád

eh, nekem ez lesz a legelső
abban sem vagyok biztos hogy mind ugyanabban a világban játszódik

Ja elég meggyőző volt a rugós bicsek.

ja ráadásul 8-tól 8ig D:

Whats the story behind op pic with a fruit and the word kurva anyatok why every time a thread is made is about this

it's a general, how else would you find it the next day if it's always different?

a retkes kurva anyád idegenkorcs

ratyi

Yes but whats the story behind the fruit and whats the meaning of the words

most hogy mondod felhajthatnám a haverjaimat is inni, bár amekkora normálmozdonyok valószínű mindegyik elviszi az asszonyt ilyenkor valahova

várjál már várjál már, most azt akarod mondani HOGY MAGYARORSZÁGON CSAK ÚGY MEG AKARTAK KÉSELNI

SOROOOOOOOS

Tegnap este szekszezés után mondta a bn, hogy most legyek én a kiskanál. Egy fél perc múlva mondta, hogy inkább ő lesz mert a hülye nagy izmos vállamtól nem kényelmes neki. Jó érzés volt hől.

töpörödött törpördögök! :D

Attached: images.jpg (195x258, 9K)

>haverjai vannak
>nem normáltipikus

egyet válassz

the apple is a hungarian invention

csak sajgott a popóluka a tegnapink után azért nem akarta hogy hozzá érj

Attached: magyar_spurdo.jpg (1000x1000, 447K)

normálfluid vagyok

Sajnos nem és még szarul is aludtam

>egyedül nem iszom

Attached: 1467979295825.gif (286x400, 1.96M)

Ennek semmi értelme. Olvasd el még egyszer.

Fordulj már fel te irritáló normálgeci ki a faszt érdekel ez?
Kommenteljed ezeket a szarokat a velvetre

ez

engem, bn szokta kérni hogy legyen ő a nagykanál, legalább tudom hogy másoknál is van ilyen

korcs

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons for instance, namely anime. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

Leszarom, blogolj a tumblr blogodon

korcsler vagyok

bandi?

>é-én nyomorékabb vagyok mint t-te
Egy az egyben ugyanaz mint amikor a libsik azt számolgatják, hogy mik miatt vannak elnyomva

A fehér rosti kislány féli a néger nagyasszonyt

Anyád

kussolj már el szánalmas pinceszűz, "normi" vagyok, kivételesen nem akartam belédtörülni a lábam de nem bírsz magaddal seggfájós barom

lol nem mentél el kurvázni?

Nem vagyok Bandi és kurvázni sem voltam

mi a fasz van veled?

Nekem ez volt az első de nem tetszett. Mindig én vagyok a nagykanál. Mondjuk a volt bnekkel sosem bújtam össze.

pappertánió kivagy az élettől, attól még hogy egy középszerű senki vagy nem kell másokat basztatni

Ennek mi értelme van hogy békaként szerepjátékozol?
Ki kell mondani a normáltipikusok alapvetően gonosz teremtmények

origo.hu/nagyvilag/20180313-soros-gyorgy-ensz-migranstamogatok-magyarorszag-tamadasa.html

>törülni
Pesti-e vagy bárátom?

origo.hu/itthon/20180313-24-illegalis-migrans-aakrt-bejutni-magyarorszagra.html

egyértelműen v*déki
és még neki áll feljebb...

>törülni
>pesti

kek

origo.hu/teve/20180313-palvin-barbi-egy-nudista-szalloban-vetkozott-tv.html

mi abban a szerepjáték ha azt mondom hogy akinek vannak haverjai az nem béka he?
falun születtem, sose laktam pesten

valami nem jó, ez nem migráncsos

Anyád

origo.hu/nagyvilag/20180313-novekvo-migracios-nyomas-a-szerb-magyar-hataron.html

szénégető kurva csak a migránsokra vár

>falusi suttyó próbál feszülni hogy felszedett egy falusi kurvát

kek, ha egy kicsit kevésbé prolibb pesti lemegy vidékre úszik a punciban. volt egy retardált osztálytársam gimiben akit mindenki csak basztatott nonstop és aki nagyon menő akart lenni de nem ment szegénynek. aztán leköltözött bivalybasznádra és egyből ő lett ott a legnagyobb gigolo

ez már úgy néz ki mint egy feketézés bevezetője
bárcsak barbi azzal a nagy mutánsfaszú niggerrel debütálna ;_;

pedig trágyák a fekete lányok sajnos

arról nem ír az origo hogy akikre kiszállt a TEK röszkénél nem is dolgoztak az tenoristáknak? rendőrség adta ki a közleményt

ez

ez miért fáj annyira tesik

youtube.com/watch?v=NLYEExrAEJI

Attached: 1496479995609.jpg (320x288, 13K)