Work tomorrow

>work tomorrow

Attached: 9664562.gif (500x375, 371K)

Other urls found in this thread:

desuarchive.org/int/thread/75295303/
twitter.com/NSFWRedditGif

Si iz /novomesto/?
Iščem enega anona, ki je za meet-up.

ne se hecat, res sem iz nm

Hah!
Evo, ne nikomur povedat, ampak jaz sem iz Slavke.

človek, a me zafrkavaš? jaz tudi. blizu tuša

Ahahah! Ne, resno.
Enkrat sva se že pogovarjala v enem izmed tistih /hometown/ niti.

desuarchive.org/int/thread/75295303/

Tudi jaz sem blizu Tuša. Čez cesto v bistvu. Točne številke pa vseeno ne bom izdal.

>work never

Attached: 1514086208333.png (657x527, 18K)

haha, kapo dol. lahko bi se res enkrat dobila. koliko si star?

20.

God I wish that were me

starejši sem

Attached: 1364510072329.jpg (435x473, 64K)

Med 20 in 30?
Sem mislil, da sem prestar za to spletno stran in, da so na njej večinoma šolarji.

i just want to be neet or sleep forever bros. i hate work and being around people and the anxiety of fearing failure

...

33

iktfb

Ok.
Hah, ne me j****.
Sneg sredi marca.

na avtu imam letne gume

Zadnjič je bilo res slabo spluženo ...
Zdaj mi ne bo dalo mira, ko bom hodil po Slavki pa se spraševal s kom sem se pogovarjal.
Koliko časa si že na 4chanu?
Jaz? 2 leti.

10 let najmanj

Oldfag. Poklon.

Katere boarde obiskuješ?

evo me. če si sploh še tukaj. Sup Forums, Sup Forums, Sup Forums, /vg/, /o/, Sup Forums ...

ja, marsikaj sem že doživel na 4chanu. gledam malo te memeje in je bila boxxy aktualna leta 2008. jaz sem bil že nekaj let pred tem na 4chanu. torej praktično od začetka

Še sem tu, ja. Počasi se odpravljam spat. Bo treba jutri prej vstat (kidanje, pucanje avta).

hodiš v službo?

kako ste momci? sta mislite, mogu da lako nadjem neki posao u Sloveniji? vasa zemlja mi se cini lepa i zanimljiva, zelio bih probati da tamo zivim prije nego se preselim u Hrvatsku

Ne. Živim pa pri starših.

jaz se vstajam ob petih in hodim spat po enajsti

>u Hrvatsku
moje sožalje

Dober si. Jaz sem včasih imel ritem (pol enajstih - pol sedmih) pa sem se zbujal zje*an.

Hrvatska je najlepsa i najbolja zemlja na svetu i koliko ja znam puno Slovenaca kupuje nekretnine na hrvatskoj obali jer je tamo lepo. Ipak mislim da je Slovenija takodje fina zemlja za zivot i hteo bih da to sam proverim.

saj nisem ravno spočit, ampak če grem spat prej, imam občutek, da sem izgubil polovico dneva

igraš igre?

>Hrvatska je najlepsa i najbolja zemlja na svetu
realnost bo zelo kruta, mladi mož

>work tomorrow

Attached: 53f.jpg (196x250, 7K)

i start my new job tomorrow, pretty excited about it. way worse being unemployed, so much worse.

nece biti, u Hrvatskoj nema nikakvih problema, ljudi su uvek srecni

To je res. Verjetno imaš delovnik od 6-ih do 2?

>Igraš igre?
Ko sem bil še v osnovni šoli nas je bilo nekaj, ki smo kar na veliko igrali, ja. Far Cry, Arma, Minecraft, Battlefield, CoD, FIFA, PES pa LoL je bil vroč nekaj časa.

En čas nazaj sem zapadel v /gsg/. Victoria 2. Zdaj pa ne igram več praktično nič.

Ti?

delam dvoizmensko. 6-14, 14-22

igram od malih nog, na Nintendo konzolah. prvo sem dobil še v Jugoslaviji, hehe

Spremljaš Bitcoin?

BANK HOLIDAY NIGGAS DAS RITE

spremljam. ampak pred leti, ko je bila možnost za velik zaslužek, ga nisem jemal resno. kot večina ne

Dovolim si vprašanje:
Ali si mogoče ti ta user, ki že toliko let objavlja

nisem