/ex-yu/

Spiritualna zhivotinja izdanje

Attached: Vastashki Medjed.jpg (850x1024, 146K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=-Z6Jw0jz-AU
youtu.be/oL_o5E--NCQ
youtube.com/watch?v=2XT-Bg_roYw
youtu.be/txyqS5yuw30
blic.rs/vesti/politika/mladi-hrvati-i-srbi-kreirali-srpsko-hrvatsku-zastavu-prijateljstva/yqzb561
youtube.com/watch?v=uqQf_92dgHM
drive.google.com/open?id=1_M85TPwGzCC9x3Cy8qdgJV5OAbBPngxY
jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nevidena-navala-za-posao-pozornika-na-325-mjesta-u-policiji-prijavilo-se-3249-ljudi/989654/
twitter.com/NSFWRedditGif

šta je ovo Bosanci youtube.com/watch?v=-Z6Jw0jz-AU
objasnite se

Attached: kurac.jpg (483x589, 78K)

ne zna se šta je gore, majmuni ili mačori

Nije sto sam ja al bosanci brate

šta sa bosancima, imaš neki problem momak

Sve je kako si rekao, grad se raspada, ne volim ovdje vecinu ljudi ni upravu grada (koji su za to zasluzni), ali geografska lokacija tj zivot u dolini i miran grad su san snova, pogotovo sad na proljece. Samo bi bilo dobro da je miran jer mu je takav karakter, a ne zato sto su svi mladi otisli jer smo blizu granice, 90% ljudi koje vidim u gradu su penzioneri, bez preuvelicavanja bilo je zivlje ~2005.

ovdje smo

we wuz kangz n shiet

Attached: 1522163353561.png (500x687, 86K)

ubi se

Pogledaj ovaj kratki dokumentarac i sve ce ti biti jasno

youtu.be/oL_o5E--NCQ

Takav zivot je po cjeloj bosni standardan izuzev gradova sto imamo sto nabrojis na prste jedne ruke. Ne bi se ja na to izvlacio mirno je i kod nas al ne stre rusevine dok setam gradom, mislim svidjate se vi meni i sve to al grad je sranje a nije vasa krivica to je sve sarajevska stoka. Fin vam je onaj park sto su Hrvati izgradili.
Pricaj mi pricu mladi su glavni izvoz krajine stoljecima , go figure

samokresni se

Ovdje smo

ubi se

Attached: AZGANG.jpg (820x340, 64K)

ubij se

umij se

Чoвeк кoји пoмepи плaнинy, пoчнe ca мaлим кaмeњeм.

Tebe niko ne može da pomeri koliko si debeo.

hvala ti bazirani tackasti

Bihac je notorno najgore administrovan grad u Bosni, prosli gradonacelnik nam je pokusao galeriju u strogom centru grada prodati banci kao poslovni prostor, napraviti hidroelektrane u nacionalnom parku, ugasio besplatni gradski wifi, dopustio gradnju ogromne zgrade doslovno metar od rijeke, kasnije uhicen za reket privatnika i pronevjeru drzavnih novaca, kao i onaj prije njega. Trenutni je pogasio pola ulicne rasvjete kao nacin stednje (???) a neke mjesne zajednice je gase citavu, mislim van pameti se stvari desavaju. I ovaj i prosli gradinacelnik uopce nisu Biscani.

Cazin nas je pretekao ekonomski, i bice samo gore, rekoh da ne volim ljude odavde jer samo znaju srati po tudjem i ne razmisljaju dugorocno ni pet minuta unaprijed.

Hvala Hrvatima, Austrougarima, i svima ostalima koji su izgradili infrastrukturu i gradjevine zbog kojih i dalje volim ovaj grad u fizickom smislu, znam da lokalni ljudi svakako nemaju kapacitet za nesto tako.

a sta fali tim stvarima koje si naveo? sta, ti nisi za slobodno trziste?

Attached: лов на ботине.gif (400x225, 3.31M)

Attached: stanje srbije.png (651x190, 18K)

lobanja prvobitnog bosanca

Alo bre

Jedno je teorija, drugo je praksa, prodavati gradsku galeriju koja je jedini izvor kulture u gradu za novac koji bi ionako upravnici stavili u svoj džep je maloumno, nećeš Lisinski ili muzej prodavati da se umjesto njih naprave trgovački centri. Rijeka je zaštićena UNESCO-om a praviti hidrocentrale na njoj bi samo naštetilo ekosistemu, jer koncesije su smiješno niske a stvorile bi 5-6 radnih mjesta, isto tako zgrada je zakonski trebala biti udaljena 20 metara od rijeke što se ignoriralo. Besplatni gradski wifi ima u Zagrebu koliko znam, a zašto je gašenje ulične rasvjete kao način štednje van pameti je nešto što ne moram ni argumentirati nadam se.

najlakse je pobeci pa ziveti u zemlji koju su drugi organizovali dbi

I zdravije za individuu, ko bi se sa nama izborio da je organizujemo, imamo stanje i uređenje koje zaslužujemo

ovo je djocko rekao isto pre neki dan ali niko ne slusa...

to mi je drugarica pricala, ona hoce u Dansku, kao cim dodje u Srbiju njoj skoci pritisak i lose joj je, kao mi smo teski, osudujujuci i isfrustrirani ljudi
sto jeste donekle istina, ali ne znam da li su potpuno nezainteresovani, ususkani zapadnjaci nesto bolji

>drugarica
deluje glupa kao kurac ali svejedno postaj

Dici ruke od sveg tog, htjeli su i kod nas neku hidroelektranu pa aktivisi se buni se, na kraju odustase. Ko ce se natezati sa politicarima za svaki lapsuz koji ih spopadne nije nama to zanimanje. Cuj zao mi da cujem da se tako vodi Bihac al vise bi me iznenadilo nesto pozitivno. Iskreno i Sana je djelom sredjena zbog ovih sredstava za obnovu stete nakon proslogodisnjih poplava, to je jedini nacin da dodjes do ekstra novaca.
Cazinjanima saka cast oni su broj jedan po poduzecima u Bosni tesko je njima se porediti.

brate to sto je zensko ne znaci da je lepo

cazin se stvarno čini uredan. na drugu ruku, jajce je u opštem rasulu, strašno kako grad proapada
tačno je polarizovana bosna, donekle u rs i relativno ok stanje al kod vas je il jedno il drugo

Attached: 1517889256923.jpg (484x497, 35K)

bio sam u Jajcu letos, bas depresivno mesto
doduse kul je na tvrdjavi jer nema zive duse gore

>cazin
Pa kad im je pola ljudi vani, a bilo je i prije rata. Oni su onako dosta specificni ljudi samo po sebi, drze jedan do drugog i organiziraju se, poduzetni.

sta je mislio

a sta je mislio?

da je glup ko kurac, eto sta je mislio

gol-gol na nigerija srbija, stavis kucu dobijes 1.8 kuca printujem novac dbi

kako da pitam devojku da izadjemo? daje mi signale da joj se svidjam

kako bi nam svima bilo ljepše da svatko ima po jednog anđela

Attached: 1509385008279.jpg (750x1334, 163K)

>cлoбoднo тpжиштe

Attached: 1518551119349.jpg (309x300, 35K)

koje su sanse da poznajem bišćana ovog?

youtube.com/watch?v=2XT-Bg_roYw
zanimljiv video o cazinu

nestala mi macka, nema je tri dana...

beton brete

doće kad ogladni

meni nestala pre dve nedelje
jbga

nema nista ljepse sjest u pivnicu kraj une ljeti
rahet

Mihovil je moj najbolji ex-yu drugar.

Sad sam se setio da imam kinesku prodavnicu preko puta, sad postajem malo sumnjicav zasto mi nema macke

svaki dan mi bleji na prozoru od kuhinje od kad sam je dobio, nesto joj se sigurno desilo jebiga
stvarno zalosno

Ako si Hrvat, 0%

Caд им јe ceзoнa пapeњa.

>gledam ovu sliku
>mislim samo u njenom supku
>boli me kurac za picku

moram prestati s p*rn

5 Ovako veli Gospod: Da je proklet čovek koji se uzda u čoveka i koji stavlja telo sebi za mišicu, a od Gospoda odstupa srce njegovo.

bogte sapo cekam te na betonu razbu

blajvim tačkastom u kolima

kastrirao sam ga pre mesec dana

jeste, ali opet mi cudno da je nema uopste

„Predložite krščanima da imaju seksualne odnose sa životinjama.“ (Abhodah Zarah, 15b)

koliko god imas
mladji si pretpostavljam ispod 22?

pas je jedini muževan ljubimac mačke su za pičke

dokažite da nisam u pravu: pro tip ne možete

Attached: 1513555395378.png (500x707, 350K)

Pas je vjerni sluga koji te sluša i kad ga biješ, a mačka je nezavisni gospodar sama za sebe sama po sebi.
Ako ti je draži pas, zapitaj se kakva si ti osoba.

zaboravih trip :^)

sad mi je krivo što sam odgovrio.

bišćanin kolko god imas?
nisi nikad hrvata u zivotu upozno?

>draža mu je m*čka koja ga cuckuje
bolje da meni 'služi' pas i bude mi drug nego da me jebe mačka

ja za malo da odgovorim, dobro je sto se javio

5 Ovako veli Gospod: Da je proklet čovek koji se uzda u čoveka i koji stavlja telo sebi za mišicu, a od Gospoda odstupa srce njegovo.

Beton je prop'o

23, jesam logicno ali nista toliko da bi me se sjetio

sta je mišica?

bio sam par puta
lijepa vam je una

ženski miš

Why have never heard anyone mention the Siege of Szigetvar before? This is one of the most badass battles that I have ever read about.

Please tell me about the famous historical battles/last stands of your country. Do you know any famous battles from the Yugoslav wars?

Attached: 1520743971223.jpg (1200x628, 151K)

neznam brate
nemoj ni slucajno da si se posro po koncu

zato sto nas je malo

Attached: 29512233_950834988411456_2900433282926129046_n.png (532x642, 241K)

youtu.be/txyqS5yuw30
I would dudl you some more but I'm busy

I don't know anything about battles and wars because I am a peaceful person so I will present you a famous peace symbol created by two people, one of it was a prominent ex-yu member Stefan Guzvica.
>blic.rs/vesti/politika/mladi-hrvati-i-srbi-kreirali-srpsko-hrvatsku-zastavu-prijateljstva/yqzb561

Attached: B5ok9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTW1ZN01EQV8vMjliMTNjNmI1YmQwZTBiYzRiNGNkNDViMjBiYmEzM (740x535, 122K)

>nesto lijepo u Bosni
>mi nismo zasluzni za to
Svaki put

youtube.com/watch?v=uqQf_92dgHM
tokyo je hrvatski

>The armchair psychologist in me thinks that the reason for the rise in popularity for ideas like 'mansplaining' is that men and women generally communicate in very different ways. I had one girlfriend who said she didn't think I had real friends because all we ever did was explain things to each other (regarding our hobbies mostly, like music and programming). After she said that, I began to observe how she spoke to her friends and saw that there are a lot of differences. Men and women are just different and understanding that helps with self-awareness.

kek

Attached: 1511137724819.jpg (409x295, 16K)

>I read a book by a psychologist named Helen Fisher (I think) and she explained it this way: there are two categories of "social." There's this kind where the participants face each other and the focus of the conversation tends to be internal states ("I feel happy" or "I feel sad"). But there's also this kind of social where the participants sit side-by-side and the focus is on an external thing (a sporting event in this case).

>Men prefer that side-by-side socializing, and the preference (according to Fisher) comes from millennia of hunting - of squatting behind a bush, observing prey - together with other members of your tribe. And as a result, modern men still prefer to socialize by focusing on something, anything, external; sports, cars, whatever.

>In fact, even when men are positioned so that physically we are facing each other and there's nothing in the room to "stalk," we will metaphorically "stalk" something - the conversation will turn to something abstract like programming, something we can imagine doing.

This.

Based Stefan. One of the very few succesful ex-yu posters.

Attached: 13233066-10153652027301453-2842835319871171572-n.jpg (800x533, 145K)

odbranit cu te Hrvatska, ne boj se cetnika

darivat cu zivot mojoj domovini

>Similarly, even when women can't physically sit in a circle and read facial cues, they'll organize themselves into a metaphorical circle - they'll send text messages about how they feel, and expect replies about how the other person feels. It's how they prefer to socialize, and just like how the male preference comes from hunting, the female preference comes from millennia of having performed their role of maintaining the cohesion of the tribe.

>Both roles were vitally important. What's strange is that somehow we have created a culture that labels women's preferences and behaviors as both "normal" and "morally right" and labels men's preferences and behaviors and "abnormal" and worse, "morally wrong" - mansplaining is said to be not just an idiosyncrasy of men, but a morally bad thing - an attack, an aggression. And something similar happens with the behavior of young boys in schools, as Christina Hoff Summers has written about. Girls' behavior is the norm, and boys' behavior is an aberration to be corrected.

Stefan Gužvica, zrenjaninski buržujčić koji je prešao da se školuje u Sloveniju, priča u ime Srba
još mu je jedan od drugara neka pederčina (doslovno) iz okolnog sela koji se loži na Hrvatsku i Austrougarsku
zašto su uvek buržujska deca komunisti

>nema 4 S
>nije bijelo prvo polje
REEEEEEE

Ocijenite mi master koji pisem za 100 eura
drive.google.com/open?id=1_M85TPwGzCC9x3Cy8qdgJV5OAbBPngxY

oo patuljko

Can you tell me what the various symbols and coat of arms signify?

STA JE MISLIO ???

jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nevidena-navala-za-posao-pozornika-na-325-mjesta-u-policiji-prijavilo-se-3249-ljudi/989654/
>temeljni uvjeti za muškarce minimalna visina 170 centimetara i težina 60 kilograma
Ž-žao mi je

Indijac zamalo dobi brojke

Attached: 1522170741415.png (646x595, 262K)

pisem gej erotsku novelu "tri tacke za majmunka i guzvicu"