/polska/

Edycja jeszcze bardziej religijna

Attached: 1927_14f4.jpg (1009x1427, 455K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=xVgZYckx-is
twitter.com/SFWRedditImages

katozjeby przestancie rozpierdalac moj kraj

>moj

gdyby nie wojenki o to która wizja dziadka na chmurce jest prawdziwa mielibyśmy już klonowanie ludzi i latające samochody

>tfw no bf

ale sie nazarlem

Attached: 1521688538403.jpg (638x1044, 83K)

>my
wy byscie w polsce gówno mieli a nie klony i latające samochody bo was by nie było stać polaczki

grubasie dlatego nie ruchasz

Obejrzę sobie Taksówkarza

przed chrzescijanstwem nie bylo prawie zadnego rozwoju na swiecie

Kto tu nieironicznie chodzi do kościoła?

chyba w polsce

ja tylko ironicznie bo mame każe xd

jedzenie > ruchanie

Attached: 1520946893661.png (474x400, 278K)

ja chodzę ironicznie :^^^^^^^^^)

Ja tylko jak przyjeżdżam do domu na swięta bo by matkę kurwica trafiła jakby się dowiedziała, że nie wierzę.
Ale wujek się przyznał że jest niewierzący i od tego czasu babcia się nie odzywa do niego.

to sobie kurwa zobacz lewaku
telefony, komputery, samochody, rakiety, pistolety, wszystko powstalo po chrzescijanstwie
pokaz mi doslownie jedna rzecz w twoim domu ktora zostala wyprodukowana zanim pojawilo sie chrzescijanstwo czekam

>Ja tylko jak przyjeżdżam do domu na swięta bo by matkę kurwica trafiła jakby się dowiedziała, że nie wierzę.
slav = slave

>hehe kraj z wolnością wyznaniową ale jak się z nami nie zgadzasz to będziemy cię traktować jak człowieka niższego rzędu :^)

wszystkie rzeczy ktore wymieniłes powstały po osłabieniu pozycji koscioła ty kurwa debilu z polski

niech ją trafi, co cię to obchodzi

lepsze to niż żeby sie bał wyjść z domu bo zginie przez wysadzającego sie ciapaka

Dalej mi wysyła hajs czasami także wolę nie ryzykować.

Attached: YYqt3.jpg (459x636, 40K)

>hehe jakiś jeden psychol który wmawiał wszystkim że wyznaje religie X sie wysadził to znaczy że wszyscy to terroryści :^)

Ja.

Attached: elmogatory.png (634x536, 199K)

>logika Muryczan
>dziewczyna ma 17 lat i kilka miesięcy
>"Ładna jest, chciałbym z nią chodzić"
>"pedofil i zboczuch! zamknąćgo"
>dziewczyna 18 lat i jedna sekunda
>"ale bym ją wyruchał w twarz tak że by się prawie zadusiła na smierć"
>"no ja też"
Wytłumacz mi to ktos,

Attached: 1511271736831.png (160x160, 11K)

hehe tak lewaczku teraz wpuśćmy milion ciapatych bo przecież tylko tysiąc to terroryści :)

nieironicznie zydzi

tak własnie działa polacki mózg, zauważyłem że w dosłownie każdej kwestii biorą jeden przykład jako obraz całosci ale kiedy ktos poda przyklad który nie zgadza sie z ich swiatopoglądem to nagle
>t-to nic nie znaczy! to generalizacja!
polacy to debile z nimi sie nie dyskutuje ich sie wywozi do lasu i strzela im w potylice żeby pare lat później nazwali cie bratem słowianinem

no słuchaj, a w polsce to co
>dziewczyna ma 14 lat i kilka miesięcy
>"Ładna jest, chciałbym z nią chodzić"
>"pedofil i zboczuch! zamknąćgo"
>dziewczyna 15 lat i jedna sekunda
>"ale bym ją wyruchał w twarz tak że by się prawie zadusiła na smierć"
>"no ja też"

Jagiełło zaruchał loli i nic sie nie stało to czemu my nie możemy?

>hehe no tak jak białemu człowiekowi coś odpierdoli i popełni ludobójstwo to nie ma to nic wspólnego z jego religią ale jak jest to jakaś religia o której nic nie wiem to na pewno to jest przyczyna :^)

Wiara w Żydka na patyku zastopowała rozwój Europy na prawie 1000 lat. Za czasów Cesarstwa 1/3 mieszkańców Rzymu potrafiła czytać i pisać. W średniowieczu nawet królowie krzyżyki stawiali, bo się poprawnie podpisać nie umieli. Czytanie zarezerwowane było da mnichów i kleru.

nienawidzę typowych polskich katoli którzy wierzą tylko dlatego, że ich tak wychowano/potrzebują kompasu moralnego który im powie co jest złe a co dobre i boją się piekiełka, dosłownie mogą robić najbardziej chujowe rzeczy i nie będą się tego wstydzić bo hehe bozia wybaczy :) to i tak jego/jej wina a nie moja :)

>Za czasów Cesarstwa 1/3 mieszkańców Rzymu potrafiła czytać i pisać.
kek. Nie

Akurat uważam że 15 lat, w naprawdę skrajnych przypadkach 14 to jest idealny wiek na Age of Consent.
Mniej więcej własnie wtedy dziewczyny w takim wieku zaczynamy postrzegać jako atrakcyjne seksualnie.

Żbsz czasami lepiej jest nie ryzykować jak masz rodziców z fiołem na punkcie religii, wiem to z własnego przykładu

>bądź mnichem
>napisz na kartce że król to chuj a jego rycerze to cwele
>królu przyszło pismo z Watykanu pytające sie czy złapiesz ich sline w zęby, podpiszesz to?
>ta *stawia krzyżyk* jestem dobrym gojem :)

w sumie ja i tak nie daję jebania o całą sprawę, i tak nigdy nie zarucham
a obrazki wieku nie mają panie władzo

>dziewczyna ma 9 lat i kilka miesięcy
>"Ładna jest, chciałbym z nią chodzić"
>"pedofil i zboczuch! zamknąćgo"

no kurwa

youtube.com/watch?v=xVgZYckx-is

Animki najlepsze dziewczynki

Attached: 1515443187824.png (900x636, 602K)

>jest idealny wiek na Age of Consent.
mature at 90% from english

>Koleżanka i ziomek chcą odciągnąć pijane szmacisko by nie dała dupy jak głupia i nie żałowała.
>Murzyn drze ryja że rasizm.
Normalnie Simon Mol 2.0.
Koles ma też inne wideo w którym go sprawdza czeska policja i też sie drze, że rasisci.

gram w stalkjera

Zjebałem gdzieś czy jest ok?

Attached: ss+(2018-03-28+at+04.05.08).png (584x290, 11K)

U was w domu też wszyscy, a zwłaszcza rodzice darli mordę?

Attached: 1408675692313.png (600x583, 346K)

Any Modlin man in tonight?

matka i ojciec troche mniej, ale pokolenie powojenne ma taką tendencję do podnoszenia głosu i przerywania ci gdy sie z nim nie zgadzasz

Moi drą na siebie mordę praktycznie ciągle jak matka nie pracuje w Niemczech i jest w domu z ojcem.

tak

klasa biedacka/niższa?

>kraje protestanckie są bogatsze od katolickich
>szlachta protestancka w RON była bogatsza od katolickiej
hmm

Możesz porównywać chary jak inty w większości języków.

kek. Tak. Na prowincji z umiejętnością czytania i pisania było gorzej i z rzadka przekraczała ona 5-10% ale w samym Rzymie spora część rzymskiego społeczeństwa była piśmienna. W wiekach średnich pisanie i czytanie była jedynie wybranych. Nawet czytanie Biblii przez pospólstwo było zakazane. I tak zresztą nie daliby rady, edukacja praktycznie przestała funkcjonować, z wyjątkiem samej teologii.

chyba jest ok

>Nawet czytanie Biblii przez pospólstwo było zakazane
czemu? Żeby nie ogarneli jak chujowa jest ich religia?

no nie mam jakiejś wyjątkowo zamożnej rodziny, w szkole śmiali się ze mnie że chodzę w dziurawych ubraniach ale nigdy nie było głodówki w domu

no chyba cię coś boli

Attached: mu_22mNx6nIhqFQz-Mia_HAvD43oNUxbBmEeZanQHRQ.png (890x477, 18K)

>faceci rżną i duszą takie loszki w tym momencie a ty nigdy nie zaruchasz
Jak tu nie rozstrzelać wszystkich.

Attached: QNZopm5.jpg (1080x1080, 127K)

>Francja

>ale w samym Rzymie

bardziej kochacie mame czy tate?

mama mnie nie biła

>15 wiek
>Cesarstwo Rzymskie
jednak naprawde polacy to naród idiotów i nawet ten diagram który zapostowałes to potwierdza

>15th century

uwaga ludzie debil

>jeden kraj
WOAH KATOLICYZM STRONK 40:1

Ojca, chociaż jakby nie robił za granicą tylko w domu siedział częsciej to bym pewnie cos osiągnął i nie siedział teraz na 4chanie.
Matka mnie trzymała w domu i nie pozwalała wychodzić prawie w ogóle, tylko do szkoły.
Pilnowała mnie co do godziny itd.

zapostujmy the best of polska edukacja
>mysz to samica szczura
>szablą pokonasz przeciwnika w zbroi
>15 wiek to okres starożytnego Rzymu
>za czasów husarii nie było broni palnej
>w polsce nie było powstania pogańskiego

Attached: o-DAMIAN-CHLYWKA-570.jpg (570x583, 45K)

a ja ci mówię że ten wykres jest o cesarstwie rzymskim? idioto

No, darcie mordy na pełnej kurwie było. Jasna dupa jedyną rozrywką moich rodziców było skręcanie i palenie fajek plus częste kłótnie oczywiście. Zawsze najtańszego, najbardziej śmierdzącego tytoniu używali. Alkoholem pogardzali, ale papierosa jednego po drugim odpalali. Przez całe dzieciństwo ubrania mi dymem tytoniowym śmierdziały. Nawet jak jakimś cudem znalazłbym sobie znajomych w szkolę, to do domu bym ich nigdy w życiu nie przyprowadził. Zbyt duży wstyd zwyczajnie. Wchodzisz przez drzwi i uderza w ciebie ściana dymu. Cały dom był od niego szary. Dzieciństwo zadziałało na mnie lepiej niż jakakolwiek kampania antynikotynowa.

Attached: the rodge.jpg (620x465, 52K)

tylko że user któremu odpowiedziałes wyraźnie mówił kurwa o pogańskim Rzymie co to ma wspólnego z 15 wieczną Europą? Ty kurwa debilu z Polski B, pół rusku

właściwie to dlaczego elliot żadnej nie zgwałcił

polaku jebany z pamięcią jak u komara
dosłownie 4 posty wyżej w dyskusji masz

15 wiek to koniec średniowiecza.

Bo to dobry chłopak był

>Za czasów Cesarstwa 1/3 mieszkańców Rzymu potrafiła czytać i pisać.
>Za czasów Cesarstwa
nagle user debil appears
>a ja ci mówię że ten wykres jest o cesarstwie rzymskim? idioto

na chuj dajesz diagram zupełnie nie na temat i który w dodatku potwierdza że wraz z katolicyzmem zwiększył sie analfabetyzm?

>W średniowieczu nawet królowie krzyżyki stawiali, bo się poprawnie podpisać nie umieli. Czytanie zarezerwowane było da mnichów i kleru.
ty kurwa analfabeto

No bo Biblia to tylko taki zbiór legend, mitów i życiowych protipów Rabiego Jeszuy i jego żydowskich przyjaciół. Pismo Święte na milion sposobów możesz interpretować. Możnowładcy wmawiali chłopstwu, że ich gówniane położenie jest wolą Boga. Jak się pospólstwo dorwało do Biblii to od razu wywróciło system feudalny do górny nogami. Przykład: rewolucja Jana Husa w Czechach, szczególnie odłam Taborytów, czy wcześniejsze tezy Johna Wycliffe

15 wiek to dosłownie ostatnie lata średniowiecza, okresu który trwał milenium.
>Wiara w Żydka na patyku zastopowała rozwój Europy na prawie 1000 lat

Piękny graf co ty chcesz mi za jego pomocą udowodnić? Niderlandy ledwo co 15% przekroczyły, i to dopiero pod sam koniec średniowiecza, kiedy nowe prądy myślowe się pojawiły.

taki wygląd katoli

przecież przed XV wiekiem nie było co czytać to po co wtedy być alfabetą

Czytam tu sobie co wy kurwa polacy odpierdalacie i wstyd mi
Wstyd mi kurwa za was

sram xd

czym?

Poczekaj 10-15 lat. Loszka zgrażynieje, zrobi sobie dzieciaka z Sebkiem i po rozwodzie będzie twoja, tygrysie. Dobrzy chłopcy kończą ostatni.

tylko sie nie zesrajcie

Ej anonki jak mogę zaruchać?

Attached: 1457786645289.jpg (768x1024, 91K)

ups haha
za puzno

nie warto, kobiety to mem

czemu życie jest takie chujowe
rozumiem że wtedy bardziej się docenia ładne rzeczy ale bez przesady

t.prawiczek

No popatrz, jakoś pospólstwo w starożytności miało co czytać. Niestety później pojawił się Rabin Jeszua i za pomocą koszernej różdżki przeistoczył Europę w ograniczone umysłowo gówno dające się ruchać przez Turków, Arabów i Mongołów.

DO BOJU POLACY
OBRAZAJA NASZEGO KROLA JEZUSA
NIE DAMY NIE DAMY SIE

to ale nieironicznie

Założę się że Maryja to dobra dupa była.

no skoro Bóg/Anioł się o nią pokusił