/BSE 5/

It's less than 8 hours away. It might be nothing, though.

Mystery fake bank notes have showed up across the country. What do they mean? Why do they link to FBcom/ThankMrTeeth and BadSelfEater.com ? Nobody knows. Help us find out!

THE BILLS
>dropbox.com/s/h80yqx65n9hca1e/Bill Back.psd?dl=0
>dropbox.com/s/916w7mn58j3rwcv/Bill Face.psd?dl=0

THE SITES
>FBcom/thankmrteeth (NOW DELETED)
>badselfeater.com/ (with countdown to September 14th at 7pm EST)

THEORIES
>Department of Defense demo by Minerva initiative minerva.dtic.mil/
>Wikileaks/Assange fucking with people (not their style)
>WW3 with the end result of a one world government
>Metal dump
>Fed leak
>Historical info for McKinley or JFK assassination
>NEW POLITICO SITE (had info prior to their FOIA article about Clinton Library) hughhewitt.com/politico-co-founder-jim-vandehei-msm-anti-trump-bias-2016/
>CERN opening gateway to Hell/Saturn to bring Lucifer to Earth
>Misc major happening
>Muh nbc south park manson viral media

MUSIC
[YouTube] Madvillain - Figaro - Madvillainy (Full Album) (embed)
[YouTube] LUTVU KARTAL (KARTAL ZURNA 2014) official video (embed)
[YouTube] Godspeed You! Black Emperor - F#A#∞ (1998) (embed)

If you intend to be there when the clock ends, consider using a Firefox based browser hardened at least with NoScript/uMatrix and Public Fox, ran in a Virtual Machine, for maximum security.

PAST THREADS

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=oLxJS8k9pHs
antiviral.gawker.com/the-last-thing-anyone-should-write-about-publicity-horn-1678958188
youtube.com/watch?v=wfNFFKuVYR0
rantic.com/brians-announcement-hoax/
minerva.dtic.mil/mm16.html
minerva.dtic.mil/overview.html
rantic.com/emmayouarenext-hoax/
piechie.deviantart.com/art/Magic-Circle-4-176612007
forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/p/books-by-title_26.html
forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/
youtube.com/watch?v=Juqm94sUV_E
youtu.be/RkPU5RkRRo4
twitter.com/NSFWRedditImage

Umówiłam się przez neta z facetem, który podobno po obejrzeniu mojego zdjęcia stwierdził, że musi mnie spotkać (młoda byłam i głupia). Cała randka przebiegła raczej spokojnie, nie obyło się bez maślanego patrzenia na biust i grubymi nićmi szytych komplementów. Było lato, wracaliśmy z długiego spaceru po mieście (uwielbiam wszędzie chodzić na piechotę ), zgłodnielismy więc facet zaproponował jakiś fast food. W tych czasach w ogóle nie miałam pojęcia co to znaczy kebab, bo po prostu nie stołowałam się w takich budach. Patrzę na listę dań, kebab brzmi magicznie, więc poprosiłam o to danie. Po kilki gryzach okazało się, że na pewno nie zjem wyżej wymienionego, wygrzebałam trochę surówki a resztę po paru minutach udawania wrzuciłam do kosza. Tamten swój juz zdązył zjeść, więc sięgnął do kosza i wyjął mój! Boże, chciałam uciekać gdzie pieprz rośnie. Po wyjęciu i otrzepaniu z opakowania z petów stwierdził: po co ma sie zmarnować.

>WE WUZ DETECTIVES N SHIIET

youtube.com/watch?v=oLxJS8k9pHs

2 years ago. Lads did it for absolutely no gain but to troll the fuck out of /x/

Same thread patterns, same bullshit. When will you newfriends learn?

SAGE & REPORT RANTIC THREADS
>SAGE & REPORT RANTIC THREADS
SAGE & REPORT RANTIC THREADS
>SAGE & REPORT RANTIC THREADS

I'm so scared, i sharted :/

I posted about America and the West basically being modern day Rome, and compared illegal immigation to what ultimately led to Rome's downfall. Immediately after that, an Irish guy linked me the forgotten languages site and it took off from there...

A mi sie przypomniała moja randka z eksem. To była tragedia normalnie. Mimo, ze byliśmy parą juz kilka lat to jednak mogę to wliczyć w randki, bo sie wyjątkowo udaliśmy do zamku w Czersku pozwiedzać. Akurat trwał jakiś festyn (to było latem 2005) i była masa stoisk z różnymi gadżetami rodem ze sredniowiecza, mieczami, amuletami, skórami itd. Były różne pokazy tańca i fechtunku. Generalnie super. Ja jednak nie miałam kasy, bo wtedy byłam na bezrobociu. Zrobiłam się strasznie głoda i poprosiłam TŻ by kupił mi cos do jedzenia. On juz zaczął kręcić nosem, że ma mało pieniędzy. Ja strasznie chciałam karkówkę, a on bardzo chciał bym wzięła cos tańszego, np. kiełbasę. W końcu jednak dostałam tą karkówkę. Gdy jadłam przy stole on poszedł zwiedzać stoiska. Zatrzymał sie na dłużej przy jednym i gadał ze sprzedawcą i cos oglądał. To było stoisko z amuletami. W końcu wyciągnął kase z kieszeni i wrócił do mnie z tym czymś co kupił. Okazało się, że to jakiś amulet. Podał mi go i powiedział, że to na powodzenie w życiu i takie tam. No i ja prawie spadłam z łąwy, bo on normalnie NIGDY mi takich niespodzianek nie robił. Byłam po prostu zachwycona tym, że chciał mi zrobić przyjemność. No i mówię mu "dziękuję, och jakie to miłe z twojej strony", miałąm ochotę rzucić mu sie na szyję i wycałować, gdyby nie to że siedział po drugiej stronie ławy. A on wtedy zabrał mi amulet z ręki i powiedział "Ale to dla mnie, ty dostałaś karkówkę"

Repeating my post from the last thread:

There's a Ukrainian poster in the BSE thread on dvach who claims his timer shows less than four hours remaining. Here's the image he just posted. He can't post here as Ukrainian posters are range banned.

Has anyone else seen anything similar?

Remember that finding absolute truth is more important than maintaining personal truths.

Reminder to ignore shill posts

Wheres the guy who's translating this thing?

I'm pretty worried about a false flag hit at Trump. As soon as everyone started repeating it, shills spammed links to the "DoD was just studying you lol!!" sites. Maybe they fed that story to the Trump camp so as to lure him into coming out and still speaking when the timer ends? Than they could just blame some "conspiracy theorist racist" online

The world as we see it is a curtain pulled over our eyes. The scissors of reason can cut the threads of deceit and reveal the truth.

Its set to your computers clock. Nothing happens client-side when it hits 0

I want this to be something as much as the next habbenfag, unfortunately, I know it won't be and here's why:

>when was the last time someone built anticipation to a "happening" with a domain countdown?

>when has cryptic shit posted on the internet ever proven to be more than RP? >inb4 cicada, no proof not RP

Sorry gents, I can nearly guarantee to 100% certainty this is a marketing campaign either for a show or an artist.

But wait! Normies aren't seeing this so it's CLEARLY not a marketing stunt?
>Cloverfield
>Blair Witch
>Planet of the Apes
>countless others

>viral marketing is usually a shit, but it's a cheap gamble

>it might be nothing
>might be

Post full thing

Make a thread about it when it's 30 min away?

RANTIC MARKETING IS BASED IN IRELAND
antiviral.gawker.com/the-last-thing-anyone-should-write-about-publicity-horn-1678958188

TWENTY SOMETHING IRISHMEN

It's a stunt but who knows for what

Also its possible BSE isnt Rantic but tje cassini diskus shit is because there's no definitive connection and the forgotten language site has been up for 2 years

youtube.com/watch?v=wfNFFKuVYR0

I watched this video twice, am I kill now or what the fuck was it supposed to do?

Don't be a dumbass like me and click on jewtube videos of Cassini Diskus. We are all being activated by the CIA

im here, i need a hi-res key

I was hoping for "reply to this or your mother will die in her sleep"

...

Announcement was a viral marketing hoax created by Rantic. The site was orchestrated in a form of a countdown clock on November 25th, 2014 at around 8 pm. The site was first covered by Deadline and received a massive amount of worldwide news coverage.

>countdown clock

rantic.com/brians-announcement-hoax/

Somone go check this out if they are in Nebraska

41.954269, -101.210973

It's on that 2spoopy forgotten language site

ide se dziś do kiosku po męskie i zapalare a tu patrze peja przede mną w kolejce no to ja go pytam 'peja kurwo czemu kupujesz długopisy w kiosku' on na mnie patrzy takim przestraszonym wzrokiem 'spoko ziomeczku tylko żelpena kupowałem mature mam' no to ja go z kopa w dupe na szczęście jak przyjebał w krate kiosku cały garnitur zakrwawiony ja mu mówie żeby poczekał to przynajmniej na karetke zadzwonie on 'nie nie nic sie nie stało ziomeczku ja sie zawijam' na to kioskarka drze morde że reszty nie wzioł ale peja jak puścił w długą to tyle go widzieli.

teraz mam wezwanie do sądu jako świadek w sprawie nieodebrania reszty przez słynnego rapera Ryszarda 'Peja' Rynkowskiego, tyle przegrać

Bonus.

TELL ME

IS THIS WHAT IS GIVEN TO THEM AT THEIR HOME, JUST FUCKING SAY YES OR NO

reminder

How do we know when is starts then?

...

JAK JESTEM W DOMU RODZINNYM I GDZIEŚ WYCHODZĘ TO MÓWIĘ
- MAME WYCHODZĘ
A MAME SIĘ ZAWSZE PYTA
- A GDZIE IDZIESZ?
A JA CZASEM WALNĘ ŻARTEM
- A NA DZIEWCZYNY IDĘ HEHE
I MAME I RESZTA OBECNYCH PRZY ROZMOWIE DOMOWNIKÓW/GOŚCI TEŻ SIĘ ŚMIEJE
-HEHEHEHE
I TAK ŚMIEJEMY SIĘ RAZEM A POTEM JA WYCHODZĘ I PŁACZĘ PO CICHU

It's the key for this stuff apparently

Why are you ignoring me man? Why would they risk the massive lawsuits from using all of these logos in such a negative light? I'm not saying you are wrong, I am just as curious as you are.

Gtfo plz...........

stop fucking us

Any clue what this is?

49°26'11.9"S 70°25'14.7"E

So remote

Reckon it has something to do with this? What happened with the auction anyway?

>CERN opening gateway to Hell/Saturn to bring Lucifer to Earth

El Psy Congroo

>idz z jednym z niewielu kolegow na 2 impreze w zyciu
>poznaj kilka osob, zacznij sie bawic
>upływa kilka godzin, seby zaczynaja juz byc lekko wstawione, ty nie pijesz bo masz slabo glowe
>zaczynasz gadac z pijano loszko, i ja nawet rozsmieszasz
>widzisz jak jeden seba patrzy się na ciebie z zazdrością
>seba bierze poduszke, laduje ja pod koszule, nabiera powietrza do ust wybrzuszajac policzki i zaczyna cię parodiować
>wszyscy się śmieją, nawet ta loszka z ktora gadales
>robisz się czerwony, i zacyznasz pocic
>podchodzisz do seby i probojesz mu wyjasnic, ze masz chorą tarczyce i to nie twoja wina, ze jestes gruby
>seba wysłuchuje cie, po czym udając zdziwienie krzyczy "jak to masz chory odbyt i nie możesz srać? To cała twoja kupa gromadzi się w twoim brzuchu?"
>wszyscy strasznie się śmieją
>jesteś czerwony i spocony jak świnia
>próbojesz się odegrać mówiąc żartem "hehe, ale to lepiej niż miec hemoroidy jak ty, hehe" i robisz krzywy uśmiech
>seba odpowiada "jakoś wczoraj jak chciałeś mi je wylizac to ci nie przekszkadzało xD hehehehe, panie kupo heheheh"
>wszyscy się śmieją i powtarzają "pan kupa, hehehe"
>jesteś czerwony jak jebany burak, pot spływa z ciebie wiadrami, masz ochotę wyskoczyć przez okno
>udajesz, ze cie to nie rusza i ze sie z tego smiejesz
>seba dalej zaczyna cie parodiowac, krzyczac "jestem pan kupa, dajcie mi berło!"
>wychodzisz do innego pokoju i uciekasz po 10 minutach do piwnicy
>nie wychodzisz do dzisiaj(inba w sobote), dopiero teraz odwazyles sie to napisac

nothing will happen

stop creating this thread and resume discussion about the jews and our terrible evils.

nothing will happen in 8 hours, there is no reason to be alarmed

For the truth behind the cassini code view this.
youtube.com/watch?v=wfNFFKuVYR0
49°26'11.9"S 70°25'14.7"E

Via forgottenlanguages.org.

I see colours and wierd symbols. Key didn't work

Here is the conference that happens to start today: minerva.dtic.mil/mm16.html

And here is the "about" section: minerva.dtic.mil/overview.html

"The Minerva Initiative is a Department of Defense (DoD)-sponsored, university-based social science research initiative launched by the Secretary of Defense in 2008 focusing on areas of strategic importance to U.S. national security policy.

The goal of the Minerva Initiative is to improve DoD's basic understanding of the social, cultural, behavioral, and political forces that shape regions of the world of strategic importance to the U.S."

We have all been played

Never thought of it that way
Thanks!

rantic.com/emmayouarenext-hoax/

Rantic hosted a website with a picture of Emma Watson and a countdown clock. The site EmmaYouAreNext.com — which now redirects to this very piece — didn’t exactly have a definite purpose. Within a few days, the mainstream media took the countdown site and ran with their own interpretations of what they thought the site would end up being.

>countdown clock

tydzień temu zabiłem człowieka. Pracowaliśmy na budowie przy zbrojeniu na wysokości okolo 12m. Jestem kierownikiem, inżynierem budowlanym, kazałem mu wejsc w nie zabezpieczone miejsce gdzie miał czekac na odbior zbrojenia z dzwigu. Pokłuciliśmy sie tego dnia i nakrzyczałem ze jak tego nie zrobi to straci prace bo mam go dosc i mase innych osob na jego miejsce. Nie wiem jak mam to wyrazić ale stała się tragedia i mężczyzna spadł na dół na koparkę. Zginął na miejscu, nikt nie wie ża ja kazałem mu tam wejść, boje sie do tego przyznać bo mogę dostać oskarżenie o nieumysle spowodowanie smierci? chcąc upewnić się, czy chłopak żyje podszedłem do niego i poczułem jego oddech, umierającego chłopca. W mgnieniu oka przypomniałem sobie jego imię. Chciałem ulżyć jego cierpieniom, więc zajebałem kilka razy Bartoszowi w ryja. Zrobiłem to, naprawdę.

piechie.deviantart.com/art/Magic-Circle-4-176612007

don't watch it guys, it is NWO trick to put us in collective consciousness

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dude i'm just as spooked as you are I'm getting it from here

forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/p/books-by-title_26.html

Look at Cassini Diskus ones some have coordinates and shit

>these threads are just a melting pot for /x/ posters

Kiedyś będąc w lesie natknąłem się na ślady krwi prowadzące od pobliskiej drogi w głąb lasu. Podążyłem krwawym szlakiem, który zawiódł mnie w krzaki. Znalazłem w nich rannego bobra. Zabrałem go do domu, karmiłem drewnem i trocinami. Gdy bóbr wydobrzał zostawiałem go samego w domu. Gdy wracałem klepał mnie ogonem w dłoń na przywitanie. Pewnego jednak dnia, gdy byłem w pracy zadzwoniła do mnie sąsiadka i powiedziała, że woda wylewa się spod moich drzwi zalewając całą klatkę schodową. Okazało się, że bóbr zbudował w wannie tamę i zalał cały blok. Zrozumiałem wtedy, że jego miejsc jest w morzu. Zawiozłem go nad Bałtyk i wypuściłem. A czy, moi kochani, opiekowaliście się kiedyś jakimś dzikim zwierzęciem?

6k lines were just added to website

check.
>>

...

Kiedys nocką wyrwało mnie z kimy, była ziąbina... Garuje w bloku C na 2 piętrze, wyciągałem się w koju, lux ze strażniczki parował od fety na spacerniaku, ale rozkminiłem se jaki to świergot mnie rwał z komarunku, ulatniał jakby ze słomiaka, kurwa skrzek sroka i drapanie, ten lut był tak hardy, że kminłem aby to jaki git wyczai się zza tygrysa i coś przypierdoli... albo gady wycyckają, ale nic podnego się nie wkyrawało, ten gruch metował mnie spieniać, jednakowoż to nie fotoplastykon tylko prawdziwe garowanie, sztywno miałem już sople na lipach. Nie kminię ileż wycierałem wyro, ale gdy krukon milknął podeszłem do kraty i przyczaiłem wite na belku i zafilowałem, wystarczyłem z deczka patrzadełko zza bolca... JEEEBA KRAAAA, jak coś nie wykurwi w tygrysa, przykitra mi za pacynę, lipię, a to Cowiek Git największy charakterniak więzienny, "gicie, ja też człowiek!!!" pucowałem się jak świeżak, a on tylko: KRAAAA KRAAAAA UUUU... wjebałem się na kojo, a on zasterczał przed moją kufą w karmazynowym plejasie, bystro wypierdoliłem do latryny, zarzuciłem beret i ukręciłem go, żeby mieć się czym oflekować, ale Cowiek kitrał się za fikołem, KRAAAAAAAA, bujnąłem się w bok... a charakterny jak nie lutnie w jaruzela, na calutkim oddziale wypierdoliła hydra, a ja kręcąc banany zaciągłem firanę i zaryglowałem mandżurem z pod celi, a on tylko otwierał i kręcił na ostro, po czym troche zbraminił, a ja poszedłem w kimono.
Cowiek Git nosi w latrynie już drugą dóbkę... a ja tylko pucuję się do Jezusa, żeby żadnemu wspólasowi nie przykminiło do zakręcenia...

Yeah it has something to do with Cassini Diskus, I think all of that was found here

>forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/

This show sucks! Premiers tonight too. Hmmmm...

Thread theme
youtube.com/watch?v=Juqm94sUV_E

The Ukrainian could be bullshitting us but here's what he said when he was asked whether the time count depends on time zone settings:

"No, I just changed my time zone to New York and nothing changed"

(OP) #

>Announcement was a viral marketing hoax created by Rantic. The site was orchestrated in a form of a countdown clock on November 25th, 2014 at around 8 pm. The site was first covered by Deadline and received a massive amount of worldwide news coverage.

>countdown clock

rantic.com/brians-announcement-hoax/

The truth is clear to those outside of dimensionality thinking.

It's a Watch Dogs 2 viral campaign.

kurwa jaki ty jesteś zjebany. nie wyobrażam sobie jak można mieć tak spierdolone życie prywatne żeby rozpaczliwie szukać rozgłosu wśród anonimowych użytkowników internetowego forum, kurwiąc się w najgorszy sposób. cała twoja bytność na tym chanie to jeden wielki desperacki krzyk i próba zwrócenia na siebie uwagi.
nawet mi ciebie nie żal.
śmieciu.

Stop plz........... Enough..........

This is a Rockstar viral marketing attempt......

I am almost completely convinced.

...

kurwa słuchajcie pracuje na budowie, w piątek gość przyniósł kanapki z kotletem schabowym, pracuje z nami taki chłopaczek z małej miejscowości, widziałem jak patrzył na te kanapki, pytał czy smaczny kotlet itd. Trochę się z niego pośmialiśmy, że nigdy nie jadł kotleta schabowego. Dzisiaj patrzę, a on przynosi kanapki również ze schaboszczakiem, śmiejemy się, że na bogato ciśnie. Widziałem jaki był dumny, później zobaczyłem, że w środku ma racuchy, kurwa, chciałem powiedzieć o tym wszystkim, wiem, że byłoby pieniężnie. Powstrzymałem się i smutłem, chyba mięknę z wiekiem

what's the bottom corner say

when the counter hits zero the 88888888 get will happen

>49°26'11.9"S 70°25'14.7"E
looks like there's a building there to me

Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty skurwysynu. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty kurwa gnoju i przykleił mi serduszko do czoła. Potem uciekł do lasu

>implying there will still be tv service

WTF IS THIS PLACE GOD DAMN IT

49°26'11.9"S 70°25'14.7"E

WTF IS THIS TOO

41.956632, -101.218113

AHHHHH

another user found this was intended to be the background of the dollar bill

it seems background.jpg is just a stock image though

Shit show, shit campaign shitting up the board. Going to shitpost and subvert opinion of this show best I can now. Fuck off, sage

Rzecz dzieje się na głębokiej prowincji, z tych, w których talerz satelitarny z logo Polsatu stanowi wyznacznik wysokiej majętności. Dwunastorodzinny blok mieszkalny; osoby dramatu dwie:
Pani Helcia Z, 70-paroletnia wdowa pogrążona w grafomanii (potrafi po dziś dzień pisać po 3-4 wiersze religijne na dobę, oczywiście pełna Częstochowa)
&
Pan Rabarbar - nieco głuchowaty, jowialny starszy pan z przemiłą żoną, obydwoje skorzy do żartów i często zaczepiający patologiczną młodzież, by pod przykrywką sąsiedzkiej gadki-szmadki przemycić latoroślom jakiś ważny morał.

Aha, pani Helcia i państwo Rabarbarowie mieszkają klatka w klatkę od przeszło 30 lat.

WIĘC:
dzwonimy (to było jakieś 7 lat temu, byłem przed mutacją, zresztą słyszycie że umiem zmieniać głosy xD) do Rabarbara jako Helcia:
[H]: dziendobry panie Rabarbar proszę pana mam taki problem...
(R): a dziendobry sasiadko, co trzeba?
[H]: no, lodowki nie dam rady sama zniesc do piwnicy, popsula sie i juz nowa przywiezli ale nie ruszy sie jej mnie samej..
(R): to ja zaraz bede!!

beep beep, czas na telefon do pani Heleny, tym razem wystapilem w roli Rabarbara:
[R]: halo? helena?!
(H): tak slucham? o co chodzi?
[R] tu rabarbar stara kurwo. ja tu jestem bossem tej dzielany, a jak kurwa nie wierzysz to ci zara przyjde i zabieram lodowke.

spokojnie usiedlismy przed blokiem na lawce z paczka pelna pestek slonecznika, by obserwowac, jak pan Rabarbar pogwizdujac wesolo skocznym krokiem przechodzi od klatki do klatki. slychac bylo nawet jego ciche wolanie: "no to co z ta lodowka pani Helciu!?", potem dziki wrzask Heleny, przeklenstwa z trudem artykuowane przez te kobiecine brzmialy straszliwie. w tym kociokwiku okropnym pan Rabarbar zdumialy wrocil do domu krecac glowa.

Jestem na 99% pewien ze przez tych 7 czy ile lat to juz minelo, ci ludzie nie doszli do tego co tak naprawde stalo sie tamtego dnia. czuje dobrze czlowiek.

...Anonymous (ID: t7P7dcIv)
09/14/16(Wed)11:37:32 No.88827345
rantic.com/emmayouarenext-hoax/

>Rantic hosted a website with a picture of Emma Watson and a countdown clock. The site EmmaYouAreNext.com — which now redirects to this very piece — didn’t exactly have a definite purpose. Within a few days, the mainstream media took the countdown site and ran with their own interpretations of what they thought the site would end up being.

>countdown clock

:^)

Goddammit GTFO YOU SHILL BASTARD

it hurts already..... don't make it worse you fucker

Fuck, there's no question. It's this.

miałem wtedy 17 lat a ona 14
wakacje w jastrzebiej gurze motzno
tate polak biedak wziął domek na tydzień z dwoma pokojami bo taniej xDxDxD
no i on spał z mame na dole a ja z siostrełe na gurze (domek byl pietrowy tylko podzielony na dwa segmenty) w jednym łóżku. i jakoś tak wyszło że się na mnie obraziła i cały dzień nie odzywała, no ale w końcu przyszła noc rodzicełe śpio ja czytałę książke. jakoś o 1 zgasiłem światło i poszedłem do łóżka. położyłem się obok niej, zauważyłem że nie śpi. przytuliłem, pocałowałem w policzek i szepnąłem 'przepraszam', ona mnie pocałowała w usta i zaczęła obejmować, pocałowałem ją znowu, po czym ona ponownie złączyła nasze usta i zaczęła powoli wjeżdżać języczkiem ;3 lizaliśmy się przez dłuższy czas i macaliśmy, knaga już mi stała hardo, ona to poczuła xD wzięła penise w dłoń i zaczęła mi walić, a ja w tym czasie już wsadzałem jej paluszki do cipki ;3 jak sie spuscilem to wytarla dlon w kołdre [spoiler]nie zmienialismy poscieli az do konca wyjazdu [cool][/spoiler] i mnie przytuliła a ja coraz mocniej jej wsadzalem. przez pewien czas cichutko piszczała mi do ucha i słyszałem że było jej dobrze, ale w pewnym momencie mnie pocałowała i powiedziała 'już' xD poszliśmy od razu spać jakby nigdy nic a ja przez nastepne kilka tygodni kac moralny bo wierzący motzno papierza szanowałem ojca matke też troche xD ona przez jakiś czas się do mnie łasiła jeszcze, jak sie np witalismy rano to zamiast zwyklego 'czesc' sie na mnie zalotnie patrzyla jak nikogo nie bylo w poblizu i calowala mnie w usta. teraz sobie tak mysle ze zdolalbym ja przeleciec gdyby nie moje moralciotowanie xD ale dopiero po paru miesiacach odkrylem czany, poznalem prawde o papiezu i zaakceptowałem swoje chore skurwysynstwo. tyle przegrac xD

yes

Seems like a weird place for a building

maybe it's a CIA prison

It's NOT a CERN remote site.

EXPIEZ VOUS PECHES
LA FIN EST PROCHE

HOLY FUCK THE SHILLS ARE AMAZING


GUYS

6K LINES OF CODE WERE JUST ADDED TO THE FUCKING WEBSITE

CHECK IT

STOP FUCKING REPLYING TO SHILLS.

Already watched one. Now what? Have you?

Zrobimy to po mojemu: KUP SOBIE, KURWA, ORANGUTANA! Tak, kurwnego, owłosionego orangutana, nie mówimy tu o jakiejś pierdolonej kapucynce czy innym jebanym szympansie. Nie pytaj mnie skąd masz go wziąć, bo to nie mój problem. Orangutana nazwij Clyde (to nie podlega żadnej dyskusji, wszystkie orangutany mają na imię Clyde - nie pytaj dlaczego, tak działa życie). Zacznij bujać się z orangutanem po mieście, zabieraj go dosłownie, kurwa, wszędzie: do klubów/pubów, parków, na rynek, dworzec, WSZĘDZIE! Z czasem ludzie zaczną zwracać na Ciebie uwagę, zaczepiać i pytać o małpę, nie spierdol tego! - narób sobie masę znajomych, każdy będzie chciał się pokazywać w towarzystwie kolesia z orangutanem. Za każdym razem kiedy powiesz coś śmiesznego, przybijaj z Clydem piątkę. Wśród Twoich nowych znajomych na pewno będą jakieś kobiety, które na pewno będą zwracać na Ciebie uwagę, bo facet, który pokazuje się w towarzystwie orangutana jest co najmniej intrygujący. Tego też nie spierdol, ruchaj Twoje nowe znajome na wszystkie możliwe sposoby (niekoniecznie na dwa baty z orangutanem). Kiedy już zrobi się o Tobie głośno znajdzie się ktoś, kto da Ci pracę, może nawet zaproszą Cię do telewizji. Mając pracę będziesz miał zdolność kredytową, pożycz jak najwięcej pieniędzy, małpę sprzedaj do cyrku i spierdalaj do jakiegoś ciepłego kraju, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję. Następnie idź na piękną plażę, spójrz w błękit oceanu i krzyknij: "Wygrałem w życie!".

Maybe it's a....... GO FUCK YOURSELF YOU SHILLING CUNT

STOP HURTING ME

spoopy

Jerzy popiełuszko w czasie internowania na złość Służbie Więziennej zaczął spożywać kał z ubikacji w swojej celi. Po dwóch tygodniach zasranego postu musiał zostać przewieziony do szpitala na operacje usunięcia gówna z jelit, niestety w połowie drogi zebrało mu się na rzyganie, podszedł do mostu i wyjebął wpizdu do rzeki. Tak zdechł wasz idol, księżulo solidarności, cały zasrany zeskoczył z mostu jak pospolity samobójca.

truth defies the manifestation of time

It was me who posted it,just read the last thread it's an image i found on deviant art and i colored it faggot

Any new updates?

Last I left these happened

>youtu.be/RkPU5RkRRo4

and pic related

Mam dość tych bzdur jakie mówicie o piłkarzach! Jesteśmy aroganccy? Co osiągnie człowiek bez poczucia własnej wartości? Mówicie że wyglądamy jak geje, ale tylko trzymamy się razem i kto jest przeciwko nam ma pecha! Zarzucacie nam, że przez treningi i mecze nie mamy czasu na dziewczyny, ale dobra dziewczyna nie wini za brak czasu, ale ceni ten który spędza z nami!Nie przygotowujemy się do szkoły? Lepiej nie przygotujemy się przez trening, niż przez to że ćpałem czy piłem z kolegą!

...

>Mr.Teeth

Replied to you towards the end of 3.

None of it is seditious. Freedom of artistic expression is covered under 1a.

Unrelated and dubious theory: Hill's sekrit skwerl smear campaign using this to show the lack of intelligence amongst the alt-right and by association, Mr. Daddy Trump sir himself.

Jedyne co laczy WSZYSTKICH CO DO JEDNEGO Janusza to wyznawanie jedynego prawdziwego Boga kazdego Polaka. W kazdym domu, jest zawsze takie miejsce lub spory obrazek/obrazy przedstawiajace najwiekszego polaka w historii swiata.
Tak, to blogoslawiony Jan Paweł II.
Wchodze do domu jakiejs Jadzki z synem z zespolem downa i jakims paralizem chyba. Wystraszylem sie ostro. Na kazdej scianie, na kazdej przestrzeni wiekszej niz 20cm2 był papaj.
Papiez patrzacy w lewo, w prawy, żółty papiez, zielony papiez, papież atleta, papież śmieszek, papież wyszywany, papież z wełny, kolaż z papieży.
Im wieksza bieda-wiecej papai.
Oczywiscie smiechalem ostro i tylko przed mysli przelatywala mi barka wykopu ale strachlem serio. W niektorych domach nie bylo krzyzy tylko wizerunek papiesa.
inb4 taki nowy w polactwo- wiedzialem ze jest uwielbiany ale kurwa bez przesady.

Where did you find the pic?

It all returns to nothing

I JUST KEEP

TUMBLING DOWN
TUMBLING DOWN
TUMBLING DOWN