/BSE 8/

It's less than 7 hours away. It might be nothing, though.

Mystery fake bank notes have showed up across the country. What do they mean? Why do they link to FBcom/ThankMrTeeth and BadSelfEater.com ? Nobody knows. Help us find out!

THE BILLS
>dropbox.com/s/h80yqx65n9hca1e/Bill Back.psd?dl=0
>dropbox.com/s/916w7mn58j3rwcv/Bill Face.psd?dl=0

THE SITES
>FBcom/thankmrteeth (NOW DELETED)
>badselfeater.com/ (with countdown to September 14th at 7pm EST)

THEORIES
>Department of Defense demo by Minerva initiative minerva.dtic.mil/
>Wikileaks/Assange fucking with people (not their style)
>WW3 with the end result of a one world government
>Metal dump
>Fed leak
>Historical info for McKinley or JFK assassination
>NEW POLITICO SITE (had info prior to their FOIA article about Clinton Library) hughhewitt.com/politico-co-founder-jim-vandehei-msm-anti-trump-bias-2016/
>CERN opening gateway to Hell/Saturn to bring Lucifer to Earth
>Misc major happening
>Muh nbc south park manson viral media

MUSIC
[YouTube] Madvillain - Figaro - Madvillainy (Full Album) (embed)
[YouTube] LUTVU KARTAL (KARTAL ZURNA 2014) official video (embed)
[YouTube] Godspeed You! Black Emperor - F#A#∞ (1998) (embed)

If you intend to be there when the clock ends, consider using a Firefox based browser hardened at least with NoScript/uMatrix and Public Fox, ran in a Virtual Machine, for maximum security.

PAST THREADS

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
dailymail.co.uk/news/article-3789124/Animal-sacrifices-turn-Dhaka-streets-rivers-blood.html?ito=social-facebook
forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/p/books-by-title_26.html
twitter.com/NSFWRedditImage

BADSELF EATER IS HILLARY'S DEAD MAN'S SWITCH

SHE DIED ON 9/11

NOW THIS POPS UP

SHE'S ABOUT TO SPILL THE BEANS ON WHAT BILL GETS UP TO ON EPSTEIN'S ISLAND AND HOW CHELSEA ISN'T BILL'S DAUGHTER, OR EVEN A DAUGHTER AT ALL

STOCK MARKETS WILL CRASH

HILLARY COERCED INTO CORRUPTION TO PROTECT BILL AND SINCE SHE DIED RIGHT BEFORE HER CHANCE AT BEING PRESIDENT THE ONLY WAY NOW FOR HER TO MAKE THE WORLD A BETTER PLACE IS TO LET OUT THE SECRETS, USING THIS, HER DEAD MAN'S SWITCH

BILL ON SUICIDE WATCH PIC UNRELATED

SCREENCAP THIS

how long has this countdown been going on for?

ALERT THE FBI

ASSASSINATION ATTEMPT IS WHAT THEY'RE FORETELLING

TRUMP HAS A RALLY WHEN THE TIMER ENDS

IMPORTANT

HOPE YOU GUYS LIKE

M A R I L Y N
A
R
I
L
Y
N

M A N S O N
A
N
S
O
N

hello rantic

113df0189e4da953468ce35fd4f1f428b3a04c52fc1bc8931f27ec4546ee62c42c0cba50cba9543eef4bb32f279de1a22978b728e70ab82c4f4b8962f811e93d

I saw an user warn us about watching monsantos stock today, could this mean something?

>mfw badselfeater.com starts playing this on 7pm est

youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

ps. Alex Jones said yesterday that he is announcing a free app today. Could be that.

I'm not going to watch the clock tick to 0.
I'm simply going to leave a bit after and hope for the best after I return a couple seconds later.

This has been going on for weeks you britbong

this is plausible actually

You are a namefag, but I agree and I'll do the same.

Maybe have a smoke or something.

A ile kosztuje kaczynski i ile wydaje rzad POSLA kaczynskiego na samoloty. PROSZE ??
a dlaczego nie warto sie zastanowic ile juz pieniedzy na to poszlo.Nie czytales dokladnie. Pamietasz jeszcze raz przypominam katastrofe samolotu LOT w warszawie.JAKOS WTEDY NIE DOPASOWYWANO SZCZATKOW.
NO ale PISS i kaczynski byl wtedy w polityce nieobecny . nie sciemniaj...

because she knew she was going to die before you got elected you shart in mart plop in shop

I'll stream it for the Sup Forumsbros

THIS IS MUCH MORE SIMPLE THAN YOU ALL ARE ROLE PLAYING!

black and white text man is gonna stream it

k what is it?

if this is viral marketing I will fuck their shit up m8

is this the designated shitposting thread??

t. The hero we don't deserve

...

I'll die laughing if its either of those.

>Falling for "women are always victims meme"

KYS.

Waleczność anglików jest ogólnie znana w Europie. Szczególnie dotrzymywanie słowa.

badselfeater = False Debater

Yes, welcome aboard friend

Brawo Stefan czas ten syf nawiedzonych pisbolszewikow pognać

Anons sent tips to the secret service, and they've definitely been monitoring this shit.

yes we've decided that if this isn't the greatest happening of all time we will fuck up the shit of whoever is behind this

IS312

Isaiah 3:12

>Youths oppress my people, women rule over them. My people, your guides lead you astray; they turn you from the path.

dailymail.co.uk/news/article-3789124/Animal-sacrifices-turn-Dhaka-streets-rivers-blood.html?ito=social-facebook

THE RIVERS OF BLOOD HAVE STARTED THIS IS ONLY THE BEGINNING BRACE YOURSELF FOR IMPACT

Nie macie nic prócz epitetów, nic! Pisobolszewicy czy pislaniści? Się zdecydujcie chociaż. Żal mi was.

This or tool

>tfw Sup Forums is now memeing for the FBI

what is the most likely scenario of this thing? ("nothing happening" excluded)

...

Żałuj swego opętanego pislamem rozumu

ta partia istnieje duuuużo wcześniej niż był ten nieszczęsny smoleńsk mają swoją teze hipotezę i swoje wyobraźnie alee i rodziny i przynajmniej 35 mln amerykanów jest przekonana że zamach na WTC był zamachem sterowanym przez rząd USA kto chce wierzy kto nie nie wierzy ale nikt tam nie nazywa ich sekciarzami to tylko Polak do Polaka tak mówi tylko Polak z Polakiem nie potrafi rozmawiać i tylko polak z polakiem nie trzyma za granicą dlatego tak źle jest palakowi szanuj zdanie innych a twoje też będzie szanowane

I'm seriously concerned at what this might be. I might be exaggerating, but we don't know.
Twitch or?

>If you intend to be there when the clock ends, consider using a Firefox based browser hardened at least with NoScript/uMatrix and Public Fox, ran in a Virtual Machine, for maximum security.
Why do that? I doubt there will be black bag ops no matter what is released.

I decoded the whole thing it said
>D R I N K Y O U R O V A L T I N E

Holy shit if this is true then Hillary wasn't as evil as I thought. The illness died with her, if you know what I mean.

/pl/ uje wam do mordy

I don't, I'd prefer Ghost.

Also, somebody record the clock to 0 on youtube pls.

man, i thought the panda was panda express. I love that place and their orange chicken.

This

same desu
need an album for square hammer

PISSJUGEND POTRAFI TYLKOpluc i lzyc.Taka to natura "prawdziwych polakow "

ja pierdole, aż mi się płakać chce. stara od trzech miesięcy wyzywa mnie od nierobów, bo przyjechałem ze studbazy i kurwa nie pracuje. tyle że mieszkam w jebanym gównomieście gdzie bez znajomości nic nie możesz robić. to samo było w zeszłym roku i dwa lata temu, nawet jak szukałem pracy - tylko budowa i kasa dla kurew. całe dnie przed komputerem, a wiecie co studiuje? Kucing, wcześniej kończyłem techbazę i jakoś nie widzę walących oknami pracodawców. Poszedłbym nawet na darmowy staż, żeby mnie później zatrudnili. Kończyłem techbazę i powiedzmy że materiał stamtąd opanowałem, a nie tylko nauczyłem się aby zdać egzamin zawodowy. Coś tam umiem wykucować w C/C++, znam dobrze html5, css3 i uczę się teraz php. ale mnie ściska w środku że jestem bezużyteczny pomimo dupokanapki informatycznej, tyle że zawsze czytałem jak coś działa, a nie uczyłem się kucować. kurwa, pół życia przed komputerem i nawet nie mogę zarobić trochę. a jak czytam te oferty pracy to oni świętują urodziny Wilchana i kurwa wymagają mnóstwo rzeczy

pierdolenie w bambus

There won't be Internet to see the youtube vid

I'll figure something out

Virus payload to the huge number of fags watching.

Według mnie to 'doktor' Niesiołowski i PO grało Smolenskiem, całę dwie kadencje wykorzystywano to do darmowej diagnozy a brzmiała ona mnie wiecej tak "zakaz" wswpominania o tej tragedii, albo szpital dla obłąkanych, bo według tego doktora niesiołowskiego,żałoba nie zasługuje na jakiekolwiek wspomnienie.za to powinno sie ludzi karac.Taki człowiek zasługuje na najwiekszą pogardę człowieka. To jest największy drań jaki kiedykolwiek zasiadał w ławach poselskich.

Akademia pana Kleksa – książka dla dzieci napisana przez Jana Brzechwę i wydana w 1946 roku. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma czterema innymi chłopcami – wszyscy o imionach zaczynających się na literę A. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza – uczonego szpaka, który wymawia jedynie końcówki wyrazów.

It's 31:2

2Yet he too is wise and can bring disaster;
he does not take back his words.
He will rise up against that wicked nation,
against those who help evildoers.

which site?

forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/p/books-by-title_26.html

forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/p/books-by-title_26.html

forgottenlanguages-full.forgottenlanguages.org/p/books-by-title_26.html

WTF IS THIS PLACE

to kurwa
jebane dauny xD

I can also speak Slav(e)
AHHH CYKA BLYAT CYKA CYKA

I'm right ahead of you guys, I already have a suspect who has done this. A French user posted leaf who wrote one of the poems,if it turns out to be that ill start us off with what have so far

Who is ready for some scary /x/ tier shit?

I predict you being a fag and cutting the stream 2 seconds before it hits 0 just to troll everyone.

reminder of bulgariabro's idea
>I HAVE A PROPOSITION

In the event this shit turns out to really be a viral marketing campaign (and it will), we shit on whatever it was and specifically mail the producers of that stuff that whoever they paid for the viralling just caused them more harm than good

I'm sure that the viralling company will take a massive blow that way and will be known as a really shitty one, never plaguing this site with their autism again
Don't forget this, if it is a viral marketing campaign we're going to make these idiots pay.

Guys I've been saying this over and over

#TheGame23
This is the same group that started Occupy Wall Street, the media and world laughed at them.

They are getting their revenge on the Banks and Shill Media - I am rooting in their favor, all these wild goose chases into forgottenlanguage etc,.. it's not it, anyone can post here as "MrTeeth" the email I posted earlier is a direct way to contact MrTeeth

End of story find the Pastebin that has the majority of info gathered in one easily searchable place.

A kto jego ekshumował? Kopaczka?

some "shit is fucked yo" video/essay

N-not me

Makes sense. Would be hilarious too.

I hope there'll be one soon. I really like that band.

Powstanie cerkwi prawosławnej w Tokio było związane z działalnością misji Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, na czele której stał hieromnich Mikołaj (Kasatkin). Pierwsza świątynia zorganizowana przez misjonarzy była cerkwią domową w obiekcie zamieszkiwanym przez członków misji. W miarę wzrastającej liczby uczestników nabożeństw konieczna stała się jednak budowa nowej świątyni. Po uzyskaniu godności biskupiej naczelnik misji zaczął gromadzić środki finansowe na ten cel, zbierając ostatecznie 130 tys. rubli.

I was expecting /k/ scary shit, desu

Pay how?

Retards gonna retard.

CHÓR
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?

GUŚLARZ
Zamknijcie drzwi od kaplicy
I stańcie dokoła truny;
Żadnej lampy, żadnej świécy,
W oknach zawieście całuny.
Niech księżyca jasność blada
Szczelinami tu nie wpada.
Tylko żwawo, tylko śmiało.

STARZEC
Jak kazałeś, tak się stało.

CHÓR
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?

GUŚLARZ
Czyscowe duszeczki!
W jakiejkolwiek świata stronie:
Czyli która w smole płonie,
Czyli marznie na dnie rzeczki,
Czyli dla dotkliwszej kary
W surowym wszczepiona drewnie,
Gdy ją w piecu gryzą żary,
I piszczy, i płacze rzewnie;
Każda spieszcie do gromady!
Gromada niech się tu zbierze!
Oto obchodzimy Dziady!
Zstępujcie w święty przybytek;
Jest jałmużna, są pacierze,
I jedzenie, i napitek.

CHÓR
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?

GUŚLARZ
Podajcie mi garść kądzieli,
Zapalam ją; wy z pośpiechem,
Skoro płomyk w górę strzeli,
Pędźcie go z lekkim oddechem.
O tak, o tak, daléj, daléj,
Niech się na powietrzu spali.

CHÓR
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?
guwno w plynie skurwysynie xD

Illuminati data dump

Need an AI to decode it

Seriously, if you're going to watch it at least do it on a virtual machine so you don't get infected with stupid bullshit.

>let's show them how angry we are by giving them even more publicity
flawless

Nie mówię po polsku, ale mam rozumieć przez osiem lat

maybe if Trump starts early, but I'm curious what this is

i got twitch/badselfeater

fugg you guys I'm gunna be at a cooking class when the timer ends

Po katastrofie okrętu, na bezludną wyspę dopłynęła szalupa z rozbitkami. Uratowało się dziesięciu marynarzy, kapitan i jedna z pasażerek.
Po tygodniu, kobieta powiedziała: - Panowie, dość tych świństw, po czym popełniła samobójstwo.
Tydzień później, kapitan rzekł do marynarzy - Panowie, dość tych świństw. Zakopujemy trupa...
Tydzień później kapitan zebrał marynarzy i rzekł; _ Panowie, dość tych świństw. Wykopujemy trupa.
I tyle w temacie ekshumacji "smoleńczyków".

tak bardzo kurwa to xD
4chanowcy i Sup Forumskopki to jebane gówno nawet czytać nei umieją xD

Could be nothing, some bullshit, or something huge and the end of everything.

I am kind of nervous and spooped - but hey, my life is kind of shitty and I have guns and gear, so either way if nothing or bullshit happens SSDD and if something happens I may be on the winning team for the first time. :|

Louisville KY

F

Articles and books in different languages.

Pretty neat desu

Im computer illiterate. How do you do that?

Make yourself a comfy last meal :3

>seeds
>seeds
>seeds
>seeds
>seeds

GROW YOUR OWN FUCKING FOOD GARDEN RIGHT FUCKING NOW!

Jak zwykle co roku spotykają się reprezentanci rządu światowego, tym razem w Niemczech w samym centrum Drezna. Co planują w tym roku? I kto rozdaje karty? Polskę reprezentuje małżeństwo państwa Sikorskich…

F

...

4 hours left

jest to wyjątkowe obrzydlistwo, chamstwo, brak poszanowania dla nieżyjących, a po co? tylko dla satysfakcji prezesa i dla utrzymywania w Polsce nastrojów smoleńskich. Przy każdej ekshumacji można odgrywać apel smoleński; można będzie w nieskończoność organizować pogrzeby. To jest chore, nienormalne, to jest działanie psychopatów

#TheGame23 - TYLER is active and is the AI that can take down the Global Elites.

Expect a Global Currency Reset soon, it won't be overnight but expect WWIII

>cooking class