/ex-yu/

Izdanje: Korupcija i mito

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s05pDPOySGxy
twitter.com/SFWRedditImages

dajte mi jedan dobar razlog zašto ste još jednu subotu navečer proveli doma

PLAKEM
fb.com/srpskedveri/videos/1018468151563147/

Prvi za nemam para.

zato sto sam na poslu

vrati meni 200 evra sto sam dao tvome tati

AKO NEĆEŠ TI DA VRATIŠ MI

dijaspora, ali posto vidim da se sve vise vracaju stvari nabolje mislim se vratit za koju godinu

Još jedna godina faks prošla I sad ču opet radit cijelo ljeto. Opet bez gf, i bez pravih prijatelja.
Uvjek kad sam vani gledam kako neki manlet kreteni upecaju picke ali ja uvjek ostanem sam.
Ako ne dobijem gf ovo ljeto ubit ču se

Zasto si uopste isao u Hrvatsku? Za lovu ti je bolja bilo koja zapadna drzava, cak i Slovenija dbi.
Ili si Hrvat iz CG?

Dolazim u Sloveniju letos da radim.

barem nisi srbijanac

>visok
>doslovno ispunio sve uvjete
>ne može naći gf
ubi se

zasto mrzis sebe ?

imamo 3 kuce u rvackoj i pare mi teku lijepo pa nemam razloga se preseljavat jos zapadnije al bi se volio vratit u svoju domovinu kad se oporavi

*srbe

>hrvatska zastava
>NISAM SRBIN MAJKE MI

top kek

(you)

slusaj me sad dobro stacu ti rec
ovo ti iz srca i iz duse govorim
volim te najvise na svijetu
dala bi svoj zivot za tebe

koji ti je email?

PS: to sto sam Bosanka to mi samo moze bit predost. Ja kad izgovorim JEBI ME BOLAN, VRUCA SAM ima odma da ti krv prokljuca

PSS: napravices mi sina, zvacemo ga Slavko i bice Slovenac po nacionalnosti

obuzela me neka nagla tuga, nekakva nelagoda, kao da se nešto grozno približava

zasto jednostavno ne pocnes da se drogiras?

Please tell me about the Triglav.

A friend want to climb quickly the KRN, qnd then go to the Triglav... without equipment and not so much time to climb it.

Jao, da mi jednom IRL cura to kaže a ne napaljeni bosanac na bahrainskom poljeprivredackom forumu

s kojim novcima?

asocijalnost

...

sta da napravim prije nego se ubijem

ko /imao sve u životu, ali nikad ništa nije napravio i sad želi da umre jer nema više želje da iskusi išta i ne može podnijeti pritisak života/ ovdje?

Ocenite mi gameplay (bez citova)

gle, igraš moddano - za to me boli kurac

extended timeline bajo moj
sve ovo je poteklo od Srbije pocevsi od 2014. pa do 2177.

sto nisi grcku osvojio sad ti je trade 900 umjesto 1000 bajo moj

di je nestao ISIS? uvijek kad sam igro ET oni uvijek pobjede jer su ih napravili pre jake pa uvijek rabiju susjede i stvore drzavu

jebote ne mos nac normalne patike za 50 eura

jel to onaj srpsko/crnogorski bromance video?

nije jos pravo vreme, a uspeo sam preko 1000 i bez njih da naguram u jednom periodu

mozda jer je ovo starija verzija moda, i igrica i krek su piratizovani

MA TI SI GUUUZOOOO BUUULJOOOO

Kako si eksju šta radiš eksju

Majke ti, nemoj vise.
Crnci pevaju Milo Lopove.
Inace postavile Dveri kek

pogadja te jer si GUUUZOOO BUUULJOOOO

vreme je da prestanes

hahah plekem

Izgleda mi pao diler, nisam se drogirao nedelju dana
Tako da ne ide bas nesto dan

vocaroo.com/i/s05pDPOySGxy

100% mi se sestra sad jebe s dečkom

jel te to pali

Je l ga drkas

Jel nas ti to spijuniras gmizavce mali?

>ono kad potrošiš poslednji dinar na jednu bednu hibrid buksnu za 300 dinara da ti smanji depresivan osećaj i ono te izdepresira još više i osećaš se ko govno pravljeno od onih usranih Lucky Strike pljuga
>ono kad slučajno priznaš u velikom društvu sa devojkama da drkaš na bestiality i svi ti se smeju
>ono kad shvatiš da se nikad nećeš smuvati sa ribom koja ti se oduvek svidjala
Jebem ti život /ex-yu/, autizam i feelzi balkan edišn

sad je već potvrđeno da sam jedini djevac u obitelji

Hrvatijanac?

Zasto si priznao to?
Kako ste uopste dosli na tu temu?
Evo ti drkaj

nisi u ovoj nasoj kancerogenoj /ex-yu/ "obitelji" ako ti je za neku utehu

Bio sam malo naduvan i neki gaser hteo da me sjebe i pitao na šta drkam ja odgovorio bez razmišljanja konjski kurac i sekund kad sam shvatio šta sam rekao kasnije oni svi krenuli da se smeju

Gaser je doslovno srpski Chad

aj da vas pitam nesto, vent

.

otvori mi oci neki dan kad mi se dvaput u sat vremena desi da razgovaram nesakim i pojavi se treca osoba koja upadne sa strane i ja koda nepostojim vise. Nisam prije to primjecivao ali kad sam stao i razmislio to mi se cesto desavalo pogotovo u djetinjstvu.

I onda sam razmislio o svojima, ja sam davno odlulcio da kad budem imo djecu jedan dan da ce im kum ili neko drugi imati ulogu djeda (jer moraju imati djeda), jer necu smjeti dozvoliti da provedu puno vremena sa mojim ocem. Stavise, necu smjeti dozvoliti da provedu puno vremena sa pola moje familije.

Zasto? Pocelo je u djetinjstvu ali od starog pa nadalje niko mene nikad nije postovao ni cijenio ista sto uradim. U retrospektu nisam bio problematicno dijete pa je moguce da su roditelji samo zamjenili odgajanje sa stoicizmom ne bi li ja sam izbjegavao da im pravim probleme. Ali postoji jedna stvar; stoicizam je doslovno nacin samoutjehe koja je poizasla iz ropstva. Robovski mentalitet stvara robove. Nedostatak dostojanstva i slobode pocevsi iz porodice stvara pobunu i individualizam. tu se evropa danas nalazi.

Nego, ne samo u porodici, jos u osnovnoj skoli me niko nije postovao niti cijenio. I to sam tek sad shvatio. Uvijek je bilo da oni sa dugim ili cudnim imenima dobiju nadimke ili od milja ili iz sprdnje. Ja imam jako kratko ime te (koliko znam) prema nikome se nisam ponasao lose - stavise, taj usadjeni jebeni stoicizam me sprjecavao ionako - ali jedan od rijetkih ja sam bio oslovljavan prezimenom. I to ne na pozitivan nacin. Kad se sjetim malo kad promislim svi su me oslovljavali prezimenom na pogrdan nacin. Nije sluzilo kao prezime nego kao uvreda.

Odmalena nisam imao stalne prijatelje, znao sam se druziti sa razlitim ljudima i razlicitim drustvima/grupicama ali nigdje nisam ostajao dugo - nigdje mi nije bilo mjesto. I o tome kad razmislim uglavnom

>cont

Trebao si i ti da se smejes, ispalo bi da si rekao namerno.

kad nije bilo zbog razdvajanja, bilo je zato sto me neko otvoreno nepostovo i kad sam se ja odbranio ja sam ispado negativac. Sto implicira da svi tako misle.

Sad, dio sam jednog manjeg drustva vec zadnjih par godina, i iako se od njih odmicem, postaje mi sve jasnije da ni oni nemaju neko visoko misljenje o meni. Ne mogu naci primjer gdje sam pokazao ikakvu negativnost prema bilo kome, tako da ne moze biti da sam uradio nesto lose pa je zbog toga.

Pitam danas jednu od osoba u toj grupici iskreno i otvoreno sta to nevalja na meni kad me niko ne postuje gdje god da se okrenem.

Kaze da imam suplju pricu. Da ono o cemu govorim nit ko razumije nit koga interesuje. Pogledo sam na vujkaliji to valjda znaci da neko sere i preuvelicava.

Al ja nemam sta srat i preuvelicavati. Ja sam doslovno sirotinja koja niti sta ima niti sta radi (nista se ne desava), i nikad nisam govorio o icemu drugom sem o poslu, mozda ekonomiji/politici, ili nasumicnim interesantnim stvarima, citatima i sranjima sto se nekad spamalo po fejsbucima.

E sad, znam koji je problem, izvor moze biti jedan od vise, a jedino rjesenje koje vidim jeste da isperem sebi mozak i glumim nekog drugog.

kontam da su izvori

>mozda serem previse
vidi kolko sam samo napiso sad
>mozda jednostavno nisam interesantan
ljudi ne mogu profitovati ikako ako se ponasaju prema meni na ovaj ili onaj nacin pa ko ga jebe
>nesigurnost
izbjegavam biti lazno iskren, i iako se trudim da ne djelujem ko jebena fedora iz nekog razloga ljudi misle da sam pametan. prije par godina se neka zena zacudila sto nisam student veli kad sam bio mali da je mislila da cu biti neki student nauka. Izuzev ovoga, jer ovo mi predstavlja stvarni zivotni problem, iako se trudim biti uzoran gradjanin puca mi kurac sta ljudi misle te mi je vecina stvari u zivotu "ko ga jebe aj da probam" *** tj. opet jebeni stoicizam pa im mozda to smeta.

Ja glumim da sam castan/nedodirljiv a njima to smeta pa me pokusavaju spustiti?

di ste jazavci

Jebiga špagete su ispale

>mi je vecina stvari u zivotu "ko ga jebe aj da probam"

a ovo je gadan mentalitet da vam napomenem
izvor tog nacina razmiljsanja - barem kod mene - je to sto nikad od nicega sto sam uradio nisam imao ni stete ni koristi.

izbjegavo sam da pravim sranja a kad sam uradio nesto dobro bilo je "ok sine aj bjezi ostavme na miru". Zavrsio sam srednju prije par godina, u svo to vrijeme sam sveukupno 2 mjeseca zivio od njih (i to u prvoj godini);

ne mogu se nicim ponositi jer se nije nista sto uradim uvazavalo odmalena al zato i mogu vidjeti problem i rijesiti ga jer ko ga jebe sta se lose moze desiti

mac sa dvije ostrice

Sta

svaki dan posta s tim proksijem, nemoj mu davat replye

>sveukupno 2 mjeseca zivio od njih (i to u prvoj godini

nisam zavrsio; sad oni uglavnom zive od mene, prema meni se jos uvijek ponasaju isto, sem hrane i krova nad glavom _D_O_S_L_O_V_N_O_ nista nemam od svog rada

jebeni zacarani krug, roditelji ne cijene tebe, pa ti ne cijenis sam sebe, pa te onda ni niko drugi ne postuje.

moji zagorjeli nejebaci, dvije cure sam ja imo i ostave me taman da mi nedaju picke, jer me nepostuju

zamislite kakav je to osjecaj

Bosanac, razumem te, skoro potpuno.
Cale me nekad prekine u sred recenice, javi se na telefon, 40 minuta kenja o poslu, spusti slusalicu, okrene neki drugi telefon, kenja skoro isto i posle 2 sata me pita. E, sine, gde si stao?
Teraj se u kurac.
Ceo zivot. Svaki uspeh. Meh, zabole ih. Malo nesto da omasim to je bombardovanje.

proxy?

niueposter has been in ex-yu for the past few days, if it's a proxy they're only posting here for some reason

my guess is expat

znam to

Odjebi iz naseg ex-yu kapitalisticka nato kurvo

a jesul pokazali ikad interes ili ulozili sta u tebe? ja da sam sam odrasto u domu negdje isto bi ispo, mozda cak i bolje jer bi moro kompenzovat za nesto.

moje trenutno drustvo je od A do Z sve djeca samohranih majki, mora postojati razlog sto sam njima gravitiro

u zadnje vrijeme primjecujem da je caci zao sto se nije zrtvovo nimalo za nas. Cak nije ni sestri bio od koristi a nju su voljeli.

Da napomenem meni ovo sve ne bi predstavljalo problem (stoicizam) da nije stvar u otvorenom nepostovanju.

sta mi vrijedi bilo sta ako me sutra ljudi (il jos gore porodica) pred zenom i djecom nece postovati?

sta ja da radim kad jednog dana kazem nesto svom djetetu a ono mi odgovori sa "jedi govna mene djedo reko da te ne slusam"?

ocu li ikad moci imati djece kad me zbog ovoga ni zene ne postuju. Ja sam imam 23 godine, sam se hranim i vodim racuna o sebi, i iako sam sirotinja jak sam covjek;

da sam dobro odrasto mogob harem imati.

ja cak i vidim, nekad mos vidjeti zeni u ocima da je privlacis. Ali ne vrijedi to nista kad je njih sramota da ih drugarice/bilo ko vidi sa tobom.

Jedna iz drugog grada se potajice vidjala samnom i dolazila kod mene po noci a odlazila rano ujutro cisto da ne bi ko slulcajno sazno s kim se vidja.

ne :^]

Kakav je ovo feelstorm jel me terate da se ispovedim i ja...???

upravo sam sazno da ipak necu ostat bez posla tako da se izvinjavam za prethodne poslove

moro sam nekom reci sve ovo, ako neko zna kako rjesenje molim lijepo da pomogne ovo predstavlja stvarni problem koji ce uticati ne samo na moj zivot nego izgleda da utice i na njegov isto cim je ovdje

Tu smo za tebe anone.

interesantno je da u ovo doba ima mozda najvise naroda ovdje a niko nece da posta

popio pivu sad nakon sto nepijem alkohol vec dva mjeseca

pozalio sa prvim gutljajom. nista sad se moram napiti

Kako to da si tek skoro zavrsio srednju ml
Pa ni mene realno niko ne poštuje i pričaju sa mnom sa visine uvek(patronizacija), ali boli me kurac i mogu vam reći da uživam u svom trudu i radu i plodovima istih. Čudan mi je život i svašta se čudno dešava i meni i oko mene. Inače imam devojku ali ne znam kako da reagujem kada mi se recimo svidi druga a mislim da se i ja sviđam njoj.

>Kako to da si tek skoro zavrsio srednju ml

prije cetri godne

>ne znam kako da reagujem kada mi se recimo svidi druga

samo pazi da se ne sazna hehe

da li ti se ikad desilo da te ljludi toliko prekidaju da postanes svjestan toga u tom momentu?

to da ljudi natebe gledaju svisine je normalno, ne pricam ja o tome. Ja govorim o tome da ljudi dodju pod moj krov i prema meni se ponasaju ko da sam govno

doslovno ljudi dodju meni u kucu i nepostuju me

Pa tu je ta sugava moralna dilema, tako da i kad izađem sa drugom imam blokadu da je poljubim ili povučem neki potez, vrlo je čudno. Onda ova pomisli da sam ultrabeta i odjebe me. Tako sam pre dve godine patio za jednom koja me je odjebala posle 2 sastanka na kojim nije bilo ništa.

Jedan rođak to radi ali mislim da je kompleksaš. Inače ne. Ali 95% ljudi me gleda kao da sam govno i čudak.

Dbi poceo sam da uskacem ljudima u rec. Boli me kurac ako delujem bezobrazno, nisam ja prvi oteo razgovor. Imam jednog "druga" koji mi ide na kurac zato sto sve uvek mora da bude o njemu...

kad sam upozno onu mi je dolazila potajice drustvu oni su ladno pred njom mene nepostovali i dogovarali se da se drogiraju travom (uzmite u obzir da sam iz relativno malog gradica).

a kad je jedan od njih doveo curu meni je receno da cutim da ga neosramotim. I ja kad sam posle to reko oni svi stadose rekose bog te jebo pa u pravu je.

pa djeeeeeeeeeces

da li zivis pod svojim krovom?
da li ti je ikad u posjetu dosla rodbina koja misli da ima pravo da zapovjeda satobom?

da li ti se iko usudi otvoreno rugati pod tvojim krovom?

da li je tvoj otac ikad odselio 100 i nesto kilometara dalje i ostavio nezaposlenu mater satobom da je hranis?

da li je ikad imo obraza reci da tako treba da bude? da li je imo obraza kad ga pitas jel normalan cutati jer je ocito da je svjestan sta radi pa ti u lice lago glumio kako je to normalno?

da li ljudi otvoreno pokusavaju da te uvuku u raspravu pa kad ne znaju sloziti argument prave scene i dramu U TVOJOJ KUCI?

da li sam ja glup?

Ne znam da li si glup, ne delujes tako. Ovo ostalo ne. Ako hranis nekoga što ne lupiš šakom o sto? Ako ti se neko ruga oteras ga u picku materinu iz svoje kuće.

druga piva
prije dvije godne sam dvaput zaredom pokuso da se objesim

al nisam jer
>nisam imo muda
>znam nasta lici objesen les
>nebi bilo fer prema mojima

popeo se na boric (nesto zimzeleno je bilo to su meni sve borici), stavio omcu, i vezu konop za jednu granu te ga omoto oko nekoliko drugih u slucaju da pukne

jedno sat vremena sam ja stajo na tom drvetu
odusto pa to vece otiso u obliznji sumarak neko staro velko drvo je bilo. Naso granu al se nisam ni popeo.

gledo u mjesec i razmisljo
nikom nisam ovo reko

ako odlucim da ispanem "crna ovca" to ce biti zato sto cu se pokupiti i nestati jednog dana, ne zato sto im ne dozvolim da jedu govna

al nije to moje pitanje

moje pitanje je kako da promjenim sebe
ako pocnem glumiti nesto bice providno

mozda iako vjerovatno nije tacno da su samo nesigurni ljudi, mozda ako se pocnem ponasati ko da jesu pomogne?

bolje da misle da sam seronja nego da seru po meni

interesantno, jedini lik kojeg sam znao koji me postovo je jedan od najpametnijih ljudi u citavom gradu

ocjenite mi gameplay

mater zivi samnom, od mog rada zivimo, jedemo kru i krumpir mjesec dana

dodje caca ona njemu rucak sprema
jednom je bilo nesto kao meso i tjestenina
veli on "al sam se uzelio tjestenine"
ja cu njemu "a ja _pravog_ mesa".

a on valjda zivi od suve rane pa je htio reci da se zazelio kuvane hrane

lel taj dan je reko kako ja zivim sa materom a ne ona samnom.

zaboravio skrinšot

>osvojis stranu zemlju
>neprijatelj posije nemir u gradjanstvo

stas sad?

Imam slično iskustvo sa omcom pre neku godinu, ali se desilo bar 5 puta. Stavim oko vrata i klatim stolicu, šetam se da možda slučajno padnem umesto da skocim sam i razmišljam tu baš dugo. Onda skinem posle nekog vremena i bolje se osećam. Nisam to radio vrlo dugo(možda mi se život stabilizovao).

Deluje vrlo vrlo depresivno dbi

jedino sto me drzi je

drugu cu morat nasilu popti samo sam jednom danas jeo, nisam pio nista dva mjeseca, a i inace me dere zgaravca od alkohola

ima najmanje dvije godine kako mi je zadnji put ganjanje picke djelovalo realno

izgubio sam savku nadu, tfwnogf mi ni ne pada na pamet.
al me jede to sto nisam pacenik, svjesan sam da ima i zena i cura i curica kojima se svidjam i dabih mogo sutra zbarti

al cemu?
koja svrha?

nemoze se cojlek ni ukoga uzdati pa niusebe

danas sam sazno interesantnu malu stvarcicu

>ako si u nekoj prostoriji i ne znas ko je naivcina/budala, ti si naivcina/budala

ubi se bosancino vidis da ionako nikome neces falit

Jesu oni user koji igraju EU4 jos uvijek tu? Imam par pitanja o igrici

pitaj, igram je zadnjih par tjedana poprilično

ubi se ti

a i stas uopste ovdje koji kurac ako nis iti u slicnim govnima?