/polska/

edycja świeżutkiej kupki z dedykacją od greka i wowika

lizać póki śmierdzi

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=p3l7fgvrEKM
vodlocker.com/9i3aavbew3ko
news.groopspeak.com/classified-videos-allegedly-show-u-s-soldiers-raping-boys-in-front-of-their-mothers-images/
twitter.com/NSFWRedditVideo

/balt/

Buenos aires.

/halt/

Nie wypowiadać się za mnie, łachudro.

me on the left :3

>on mysli ze ten zjeb to nowosc
nowokolego ten debil szaleje od 2 lat na robotowym bricie

a teraz na wykop spierdalaj :)

Buenos dias senor searra!

Como esta senor Aires?!

youtube.com/watch?v=p3l7fgvrEKM

reminder ze hodor ginie na koncu 5 tego odcinka gry o tron i sie poswieca by trzymac drzwi przed undeadami

Don't make me use google translate amigo. Also. It'm pretty comfy right now, thank you.

>debile znowu dwadzieścia nitek założyli

kto pierwszy ten lepszy

wygrał sraka mem to trzeba to uszanować

Typowy Polak -czy to w Lidlu po karpia, czy to na 4czanie po OPa, aby tylko się pierwszy wepchnął.

dej benin

You wellcome. :^) You must learn spanish.

co to w ogole za typiara tym granatem sie wysadzila razem z undeadami?

chuja, ta została założona przed czasem

ta jest prawilna

nie mam pojecia , ale fajna ruchable

>na robotowym brice
>sugerino że wchodzę na najżałośniejszą deskę
>nowokolego
>wykop

o dzym wy piszecie?

Den Dobri

no leak piatego odcinka gry o tron
vodlocker.com/9i3aavbew3ko

szalom

szalom

szalom

a co się tu wyprawia

szalom

...

szalom
I'm going to actually.

Kak Dela?

WHAT KIND OF JUDEA MAGIC IS THIS?!?

>Kak Dela?
OH NIE TO KOLEJNY KATYŃ

N-NET! JA POLOVINU POLAK!

Dobra zuchy kontynuuję questa tutaj z racji, że większość zuchów tu przeszła (niestety). Opcję są takie, lecimy z zapisem stanliego lub zaczynamy wątek kolejnej postaci.

Zasady proste, dubsy lub najwyższe single w ciągu 5 min. odpowiadające na tego posta decydują co się dzieje.

wczytaj grę

Dzierżyński też był polakiem, ale mnie nie oszukasz.

szukam loszki

t. spierdon 170 dindu neet brak zainteresowań

usuń zapis i nie postuj więcej

wczytaj gre

zabijasz się

>nowa gra

>I'm going to actually.

Nice.

też tak potrafię

szybko szybko

No ja ze nenavizu komunjak

2 dzień bez %
hold me lads

My parents tried to teach me Polish and continue to speak to me in Polish daily but I hate it because of my accent. I didn't take learning the language seriously when i was younger and feel like a shit head now. What should i do to better grasp the language? I can understand everything verbally and I feel like my reading abilities are pretty solid. How can I improve my Polish? Just read books, news articles, songs etc?

just don't

You must learn traditional folk songs

Here is one:

Szkoła, praca, dziewczyna, rodzina,
wszystko to nie obchodzi dziś mnie,
kiedy gra ukochana drużyna,
której dawno oddałem serce swe.

Tyle jeszcze jest meczów przed nami,
tylu wrogów padnie u naszych stóp.
Tyle jeszcze wyjazdów z zakazami,
ciebie Legio będę kochał aż po grób!

Pozdrawiamy was bracia za kratami,
pamiętajcie tych kilka prostych słów,
że my o was tu zawsze pamiętamy
i czekamy kiedy tu będziecie znów.

Poleaboo would like to foster relations between Poles and sissy paki boys

pomocy brud spod moich paznokci u stóp pachnie spermą i parówkami z indyka

TRZYDRZWI TRZYMAJ DRZWIII

Jesteś Stanli. Po raz drugi. Wcześniej już nim byłeś, ale wczytałeś grę co teoretycznie czyni cię Stanli^2, jednak nie zajmujmy się semantyką. Do twojego pokoju z sąsiedniego pomieszczenia przebiły się przez ścianę dwie wróżki i z dziwnym wyrazem patrzą się na ciebie a ty na nie. Niezręczna cisza dopinguje was w pojedynku spojrzeń. Co robisz?

Człowiek ten mieszka w Ameryce, wszystko wskazuje na to, że jest człowiekiem sukcesu, poważnym, inteligentnym, z wartościami. Jak uda mu się zaśpiewać piosenkę zbrodniarzy?

Zgwałć je

>Sissy...Paki
Dude

news.groopspeak.com/classified-videos-allegedly-show-u-s-soldiers-raping-boys-in-front-of-their-mothers-images/

SGT JOHNATAN POWELL FUCKED LITTLE CHILDREN XDDD

Pytam gdzie mój napiwek za to, że musiałem na nie patrzyć.

hot

Wymień się z Suwako na czapki.

Sprobuj je zjesc

Wyruchaj suwaka.

>gwałć

why so rude friend, I'm just trying to better myself and be able to communicate better with my family back in Poland, especially my grandma
noted thanks
while all of that may be true, my dad still takes me to Legia games occasionally and I enjoy getting wasted with the scum and hooligans so the song might come in handy

>amerykanin legionista

grekowi chyba dupa pęknie

otworz portal do gensokyo

Wróżka przypominająca żabę po chwili zgadza się, jednak niechętnie, mówiąc żebyś po chwili oddał. Nowa doznania czapkowe sprawiają, że jej intensywny wyraz twarzy łagodnieje. Ty za to sam nie wiesz co masz sądzić o tymczasowym nabytku znajdującym się na twojej głowie. Ta druga wróżka, od której wieje chłodem ciągle się na ciebie gapi.

I understand the emotional bond, seeing you mentioning your father, but Legia are the biggest scum of Poland. Don't support them just because of some random fact.

Poproś o życzenia

Spytaj się która z nich to ta słynna wróźka spermuszka.

useless language used literally nowhere besides this shithole, you're better off posting shit on Sup Forums than learning it

You aren't polish and never will be, which is something you should be happy about.

Zaofiaruj im szluga

poczęstuj wróżki krajowym specjałem: czizu hambaga

Thanks

I'm not up to date with soccer clubs in Poland and how they're perceived in the country. My moms from Gdansk, is Lechias reputation any better?
why are you so self hating
I'm an American. I'm thankful that my parents moved here and I was able to be born a US citizen. I've visited Poland more times than I even remember and all of my family here is either first or second generation American now. Thank you for reminding me I'm not Polish, i almost forgot for a second

So hows everyone doing?

tug na plazy z ziomeczkami saczymy piwko a obok lezo loszki w samych bikini i sobie dyskutujemy o smierci hodora w nowej grze o tron

M E N T A L L I L L N E S S

>why are you so self hating
>he asks a Pole
I can't tell if you're being sarcastic about not being Polish, but you're a grade-A heritagefag.

Undiagnosed!

Jak każdy rodowity Amerykanin jesteś dobrze przygotowany na każdą okoliczność, w szczególności jeżeli chodzi o jedzenie. Mając na celu wkupienie się we względu drugiej wróżki, oferujesz jej narodowy specjał – cheeseburgera. Nic tak nie topi pierwszych lodów jak cheeseburger. Wróżka ucieszona przyjmuje od ciebie ofiarunek, natomiast druga przygląda się i po chwili mówi żebyś oddał jej kapelusz, bo twój już się jej znudził.

You got brain problems lad

send me some money and I'll pretend to be your daddy

hehe no a później na wixe jeszcze a wy przed komputerkiem przymuły

Nie oddawaj kapelusza, powiedz że to zapłata za hambaga

Każ jej spierdalać na drzewo prostować banany! Zabierz swoją czapkę.

Spytaj się o życzenia

oddajesz kapelusz, niestety zawartość czapki, do której najwyraźniej należą wystające oczy przyczepiła się do twojej głowy jak headcrab.

so should I just tell my parents to fuck off and speak English to me because this is 'murica? I fail to see whats wrong with trying to master a language I already speak 50%.

Zjedz kapelusz wróżki

You should kill yourself

Yes Lechia Gdańsk is 1 million times better than Legia. Basically, even a team of prison inmates is better than them.

It's not very useful. Just learn some Japanese instead.

Stanli, dlaczego taki edżi

Pochodzeniopedały są urocze

Tylko Kolejorz

Nienawidzę.
>potrafię w połowie po Polsku
>ani słowa, sam angielski
>muh chujowy klub piłkarski
>jadę do Warszawki co roku
Jebane bananowe dzieci

>nie rysuje gwałtu
Wypierdalaj z tym gównem.

Suwako nie jeste do seksualizowania.

...