/polska/

edycja ewangeliczna

Other urls found in this thread:

nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html#public
youtube.com/watch?v=g1Q03N7gPC0
twitter.com/NSFWRedditGif

KOMFORT KURWY TYLKO TO SIĘ LICZY W NITCE TYLKO KURWA TO

>tug babcia zapisała cię na wolontariat na śdm
rrrreeeeee babciu żbsz

dokładnie to

ale ty wiesz że za to trzeba było wybulić niewąskie hajsiwo XD za bycie wolontariuszem czaisz user

wszyscy mamy w sobie coś z mistrza

ten post zbsz

>tug nigdy nie będziesz japońskim gimbusem odwiedzanym w szkole przez Anno-sana

Nie wpuść ich
nie pozwól im zobaczyć
Bądź grzeczna, zawsze musisz być
Ukrywaj, nie czuj
Nie daj im znać
No cóż, to to teraz wiedzą

>waszych bajeczek nie tworzą 2D dziewczynki
W której klasie liceum byliście gdy sie o tym dowiedzieliscie?

kościół taki biedny xD

Tuliłbym tą dziewczynkę i byłbym przykładnym ojcem dla niej.

postujemy rzeczy tylko wy używacie
prywatne trackery

ZOSTAWCIE MOJE MENU START REEEEEEEEEE
No kurwa, na uczelni teraz na nowszych komputerach jest Win10. Tak zjebanego menu start jeszcze nie widziałem. Zamiast normalnie mieć wszystko pod ręką, przejrzyste i schludne + wyszukiwarka to musieli nawpierdalać tych prostokątów w różnych rozmiarach. Co za ciota na to wpadła? Po prostu kliknąłem na eksplorator i znalazłem program normalnie w folderach bo okna folderów jeszcze jakoś wyglądają.

Jak chcecie takie sztuczki wpierdalać to dajcie kurwy jebane opcje żeby dało się wrócić do poprzedniego widoku menu. Do 8 w laptopie matki musiałem ściągać jakąś domowej roboty nakładkę żeby to jakoś wyglądało bo oczywiście ciule z ASP czy innego memicznego kierunku musieli zmusić wszystkich do oglądania ich chujowej wizji menu start.

Zajebcie się wy kurwy. Nikt po was płakać nie będzie za to jebane menu start.

mojo loszke

więc ze smutkiem w moim sercu
czuję że najlepszą rzeczą jaką mogę zrobić
jest skończyć wszystko
i odejść na wieczność
co skończone jest skończone, czuje tak źle
co kiedyś było szczęśliwe teraz jest smutne
nigdy nie pokocham więcej, mój świat dobiega końca

>nie gralbys z nią w badmintona
>nie jezdzilbys z nią na rowerkach
Byłaby gruba i brzydka zbsz jebany nicie.

tylko OSX

drogi boze

nigdy wystarczajaco nie doceniam tego, ze obie moje babcie zatrzymuja swoje przekonania religijne dla siebie
pozdrawiam was, wiem, ze to czytacie

ud be suprise :^)

>win7
>przeklikiwanie się przez start
dosłownie wpisujesz 3 literki w wyszukaj nad samym przyciskiem start. reszty równie dobrze może nie być

>pod prysznicem
seks pod prysznicem to mem. chyba że masz szeroką deszczownicę

Moja babcia nigdy NIGDY nic o kościele nie mówi (nawet nie chodzi) i jest bazowana
Jutro niedziela

Kurwa zagadaj do niej i postuj efekty łajzo.

>perfumy żeby nie jebała
fajnie masz na chacie

>nie bralbys jej na basen
>bylaby zmuszana do ogladania chinskich bajek kiedy chcialaby oglądać High School Musical
>dziwnie bys sie zachowywal przy jej kolezankach
>ze spaghetti z rekawow robilbys jej obiad
Żaden neet nie powinien być ojcem zbsz.

To tylko tymczasowo żeby arturek nie porzygał się do czasu aż ją umyje pod prysznicem.

>seks pod prysznicem to mem. chyba że masz szeroką deszczownicę
t. grubas

arturka jakbym spotkał na ulicy to bym mu najebał ciągle dupę mi zawraca i jeszcze prosi jakichś pawełków łukaszków żeby mi dupę zawracali

Chodziłbym z nią na spacery za dzieciaka do pobliskiego parku, odbierał ze szkoły po pracy, robił zdrowe obiadki, oglądał z nią telewizję, pomagał w zadaniach domowych, odwiedzał dziadków, chodził na wszystkie matsuri, uczył poprawnego zachowywania się i szacunku do innych, jeździł w różne miejsca na wakacjach jak pan fudżi czy morze, robił zdjęcia na szkolnych wydarzeniach, kibicował podczas sportowych eventów, byłbym dumny za osiągane wyniki w szkole, pozwalał zapraszać jej przyjaciółki do siebie
[spoiler]i dawałaby mi tickety na masaż z okazji dnia ojca i mówiłaby mi 'kocham cię tatusiu ;_;[/spoiler]
[spoiler]zabijcie mnie pls[/spoiler]

Tak się zastanawiam.
Ilu z was uczyło się informatyki na studiach, a ilu nauczyło się tych wszystkich botnetów/irc/proxy samemu?

p o k a z d u p e

to
botnetów/irc/proxy
to to uczy się w szkole?

>t. grubas
pudło kolego
>woda wymywa soki i można się pozacierać
>woda leci tylko wąskim stożkiem
>wyjdziesz poza wodę i robi się zimno
>cały czas trzeba uważać żeby nie dostać/jebnąć z łokcia

2 rok infy here, nie umiem żadnych z wymienionych oprócz korzystania z irc.
Na infie nie uczy sie takich rzeczy.

Pół na pół. W technikum/na studiach głównie programowanie, obsługa programów, serwery i bazy danych, reszta samemu z potrzeby jak ci się coś zjebie i samemu trzeba naprawiać bo szkoda formata robić co pół roku.

>Ponad dwa tysiące osób bierze udział w Zombie Escape - grze wzorowanej na "escape roomach" - zorganizowanej na stadionie Górnika Zabrze w Zabrzu. Scenariuszem i realizacją imprezy zajęły się trzy firmy specjalizujące się w organizowaniu "room escape" - gier logicznych, w których uczestnicy muszą wydostać się z zamkniętego pokoju o określonym klimacie, w wyznaczonym czasie, wykorzystując dostarczone wskazówki, swoją sprawność, umiejętności i zdolność logicznego myślenia. Na stadionie w Zabrzu zapanował klimat grozy, survivalu i militarnych potyczek.
nie żeby do wprowadzenia klimatu grozy w zabrzu były potrzebne zombie, ale wziąłbym udział w takiej zabawie

A weź.

>On nie ma Geralta z Rivii w Menu Start

Tego nie uczą na studiach informatycznych?
To ja tam nie mam po co isć.
Ciekawe czy da się radę samemu teraz to ogarnąć od zera. Kiedys jak to powstawało, wydaje mi się, że było łatwiej się nauczyć. Teraz wszystko jest ustalone, cieżko się przebić, takie mam wrażenie.

>vivaldi

nie wygląda to tak źle jak się spodziewałem

jakbym miał dziecko to bym je bił poza tym nie wiem

mówić same się uczą chodzić to samo kurwa do domu to tylko żreć spać i srać

>vivaldi

taaaaaatooooooooooo

>nie wiem co chce robić
>idę do liceum
>koniec trzeciej klasy a ja uświadamiam sobię, że chcę studiować informatykę
>nic w sumie nie umiem
Zjebałem czy jest dla mnie jeszcze szansa?
Mogłem posłuchać się mamy i iść do technikum.

na studia informatyczne idzie się żeby dostać papierek i pouczyć się przestarzałego syfu

Bardzo comfy przeglądarka żbsz. Czekam jeszcze na wbudowanego klienta email i RSS.

>nie vivaldi

bk z biedy

Kiedyś taka technologia była rewolucją, czymś zupełnie nowym. Teraz ludzie się rodzą to dla nich takie rzeczy są normalne i mniej ich to interesuje.
Przynajmniej ja tak mam.
I tak, da się to ogarnąć, studia są chujowe jeśli chodzi o naukę, lepiej samemu ogarniać to co się lubi, chyba że nie wiesz co lubisz, to jesteś w dupie xD Idź do roboty.

informatyka to memokierunek który nie ma nic wspólnego z prawdziwym światem i który przebędzie każdy

...

E, nie ma problemu, nauczysz się na studiach.

Jedno tylko, że jak chcesz pracować jako programista to nie musisz mieć papierka - musisz umieć programować. A tego to można się spokojnie nauczyć na własną rękę.

>gog galaxy
na chuj komukolwiek opcjonalne drm

MAM TĘ MOOOC
MAM TĘ MOOOC
ROZPALĘ TO CO SIĘ TLIII
MAM TĘ MOOOC
MAM TĘ MooOOOooC!!!
WYJDĘ STĄD I ZATRZASNĘ DRZWIII

Elsa, będziesz moją królową loda?

Na infach z reguły uczą od zera, więc nie ma co się bać.
To. Informatyka to jeden wielki mem, a szał na programistów to tylko bait dla nastolatków przegrywów bez perspektyw na przyszłość.
t. student informatyki

>oni dali się nabrać na polibieda meme

dosłownie hydraulik ma bardziej opłacalny i przyszłościowy zawód (a po zleceniu może sobie furgonetką podjechać na piwo i co mu kurwo zrobisz)

>drm
Nie jestem pewien, czy wiesz co znaczy to słowo.

GoG Galaxy to tylko downloader gier, z pierdółkami typu włączanie/wyłączanie DLC, acziwmenty itp. Steamworks, Origin, Uplay, RGSC itp. to DRMy.

Gracie wy w Civ? Ktora czesc je najlepsza po waszemu?

"spiedalaj ty kurwo"

Why not kurwa?

V ze wszystkimi dodatkami to dosłownie najlepsza Cywilizacja

w szóstce ma wrócić stackowanie jednostek trochę mam mokro w majtach :3

Kurwo is the vocative case.
Like kurwo = oh, kurwa!

a co ty studiujesz hehe

ej anony pamietajo jak sie siedzialo z mordeczkami na ircu? ja pamietam mordy pewnie tez pamietajo pozdro

mam fach w ręku i warsztat rzemieślniczy na własność odziedziczony po dziadku

to stackowanie to też ma być specyficzne, więc spokojnie z tą wilgocią

zachowaj ją na wpierdol jaki dostaniesz od Napoleona po tym jak zabiorę Ci fortem surowiec luksusowy :^)

So generally, does an "a" change to "o" at the end of a noun when you are calling someone something?

yeah that's the general idea

but only in feminine nouns, in masculine it's -e or -u (pawle, andrzeju)

Nominative: kurwa
Genitive: kurwy
Dative: kurwie
Accusative: kurwę
Instrumental: kurwą
Locative: kurwie
Vocative: kurwo

siedziało się i obgadywało jak by tu polepszyć polską encyklopedie bionicle
dobre czasy

why is your language so fucking hard

Jesteś kurwą we własnym burdelu?

ale fizzbuzza to już nie zakodujecie

>w twoich czasach nikt nie korzystał z irc
straszny smród

nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html#public
pompujo balona w kosmosie

jak już to alfonsem bo daję robotę jeszcze dwóm ludziom

za dużo tu anime za mało kpopu

Yellow piggu go homu!

co z jpopu jest warte przesłuchania Koriab?

your language had 4 cases before the Normans cucked you tbhfam

also "woman" was masculine in your language (wifman)

Czym pompujo jak w kosmosie nie ma powietrza?

>acziwmenty
skurwaialy parowyzyd zniszczyl gry
t. mam ds2 na dysku twardym tylko dlatego ze musze wbic ng++ dla 2 pozostalych achievementow

ja jpopu nie znam w ogole kiedys jrocku sluchalem ale to troche syfne bylo
youtube.com/watch?v=g1Q03N7gPC0

nawieźli z ziemi

>Granie dla acziwmentów
nikt nie daje o to jebania chyba że chodzi o platyny/xboxowe odpowiedniki

>graj w single plajery
>nie graj dla acziwmentow
to po chuj wy gracie w single plajery debile

*I'm tired of looking up wiktionary for Polish words, alors excusez-moi*
Am I the only who hate the idea of civs having only one leader with a unique ability? They are so one-dimensional that it literally leaves no room for variation.

>>acziwmenty
>skurwaialy parowyzyd zniszczyl gry
i coraz głupsze te acziwmenty. jeszcze trochę i do zdobycia pierwszego będzie wystarczyło zainstalować grę

it's better to have a large number of unique civs than a lot of variants in my opinion

>sugerowanie że w gry gra się dla jebanych osiągnięć a nie dla zabawy
wykurwiaj biedny umysłowo pecetowcu

Why is Civ so popular in Poland and Russia to your mind?

Nie wyróżnia się na tle rockowych utworów z całego świata żbsz

no wlasnie zostaly mi uzbieranie wszystkich magii, cudow i ten achivement ze wszystko zebrane a zeby to miec to sie trzeba kutasic w multiplejerze w tej czerwonej gildii gdzie kazdy jest skurwialym rakiem i albo cheatuje albo wtciaga kabel od modemu jak po dupie dostaje i nie wygrasz nigdy dlatego najlatwiej to w single playerze natluc bo ng++ kupujesz itemy gildii od npca

our PCs are shit so we play autistic games with low requirements

It's not though.

anoni lubicie Sabaton?

B-but I genuinely love autistic games.
At least it's much more popular than in the west. There are threads about civ on Russian /vg and zero on Sup Forums.

Can you buy Polish pre 00 movies like kiler, chłopaki nie płaczą and others?

PROSZE PANIOOOM, on lubi zimno w benin

Pierwszy semestr/rok na studiach to zawsze jest wyrównywanie poziomów. Przykładowo jak wylądowałem na kucbudzie to my z techników rozpykalismy programowanie i praktyczne przedmioty tak że egzaminów nie trzeba było pisać, za to normiki z licbazy o wiele lepiej dawały radę z całkami, pochodnymi i ogólnie matmą.

Ale ogólnie co ci będzie potrzebne:
>wyobraźnia przestrzenna/pudełkowa/klockowa
Głównie do programowania, które swoją drogą uważam za najważniejszą rzecz w informatyce, bo jak umiesz programować to jesteś w stanie modyfikować, tworzyć to co potrzebujesz + jesteśmy otoczeni elektroniką, a elektronika ma to do siebie że można ją zaprogramować. Języki mają różną składnię, ale jeśli opanujesz ideę pętli, komórek, klas, typów itp to zauważysz że wszystko to to samo, tylko innych słów i znaków używasz. Jak potraktujesz niemal wszystko jako klocki/pudełka to programowanie staje się od razu o wiele łatwiejsze.
>matematyka
W sumie jak nie piszesz niczego zajebistego to podstawy ci wystarczą. Normalne działania jak +, - ,* ,/, ^2, sqrt, logarytmy oraz trygonometria to podstawa. Jeśli chcesz być zajebisty to tu już wchodzi oszczędność kodu i wyliczanie co zużyje mniej zasobów i szybciej się obliczy. Tu już jest więcej teorii i wyższa matma. O, i logika może ci się przydać do bramek i baz danych.
>fizyka
Głównie do gier i symulacji. Są jeszcze metody numeryczne czyli matematyczno-fizyczne sztuczki do szacowania pierdół na wykresach itp. Czasem przydatne bo jednak pomiędzy dwa pixele czy inne podstawowe jednostki nie wejdziesz lub musisz znać odległość do czegoś w 3D. No i do programowania elektroniki. Webm relatywny. Niestety w symulatorze bo się spóźniłem, ale jakbys to wrzucił na mikroprocesor i podpiął pod płytę to by się wszystko świeciło i wyświetlało.

Reszta to uczenie się obsługi programów a to ludzie robią nawet na własną rękę jak potrzebują.

The strangest question I've ever been asked here. No, I haven't even heard of them.

tak, a najbardziej piosenkę o tym, jak jeden polak zabijał średnio 40 niemców.