/polska/

edycja Rybusa i zucha co gołębiom podpierdala

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=hts6PzULHSY/
youtube.com/watch?v=J9FImc2LOr8
youtube.com/watch?v=v0wl60DSlXs
youtube.com/watch?v=OzxThtH_5Ys
youtube.com/watch?v=G5CPjaqRdPg
twitter.com/SFWRedditVideos

pierszy

youtube.com/watch?v=hts6PzULHSY/
gangsters don't cry

najs

ha i co jebane /balt/ kurwy, chuj wam w dupe nygusy

>nie dość że nigdy nie będę ojcem to jeszcze nie będę ojcem ojcowskiej nici

dzięki opie ty chuju ;_;

kto by zagral Jaskra, Ciri i Emhyra?

do usług

>te rąsie
za każdym razem

*przytula do rozgoraczkowanej piersi*

oslo, danon ptakojciec powinien wsadzic zuszka w bidzis

Dla człowieka. Z tego co widzę na stronach to dla ptaków 37-38 stopni to standard. Owiń termometr tak jak owinąłeś jajo i zbliżaj go powoli do lampi lub świeczki aż temperatura nie zatrzyma się na ~37-38 stopniach. W takiej odległości od lampki/świeczki postaw jajo i czekaj. Jak masz czas to porusz nim lekko 4 razy dziennie.

Pewnie coś spierdolimy i ptak zginie, user, ale chuj to jego wina że ma głupią matkę która znosi jaja na terenie drapieżnika na szczycie łańcucha. A jak się uda to /polska/ będzie miała własną maskotkę.

jaskier to była jeden z fajnych elementów serialu
cesarzem powinien być pan kleks albo linda

Podniecacie się jajkiem a pewnie user was w chuja robi i robak się nie wykluje

nie mam pojecia, nie wiesminciotuje jeszcze
ale chetnie to obejrze

szkoda że ty się wyklułeś robalu

hehe szkoda że source material to gówno na poziomie fanficów d&d

Jedziemy na tym samym wózku, anonie spierdonie

...

ehh anony
chyba sfapię, wezmę prysznic i zajmę się pisaniem pracy licencjackiej.

nie rob tego, usiadz, odpal z nami browar, obejrz kosmiczny mecz.

>chyba sfapię
nie draznij lwa, bo lew to ja

ej zuchy a czy jak loszki są przebrane za kotki i mają ogonki włożone w boipusię to się ruchajo?

zostań z nami, powiedz śpij ciasno pupper

youtube.com/watch?v=J9FImc2LOr8

>ta klarowność umysłu którą masz 5 minut po przebudzeniu

czy to normalne, że to tak szybko znika?

>loszki
>boipusie
:/

sfapnij na kamerce

Muszę ;_;
Jak nie oddam do końca miesiąca to promotor wypisuje się z tego interesu i muszę szukać nowego.

mój chuj

/balt/

>ta klarowność umysłu
>to uczucie że widzisz całe swoje życie w parę sekund
>podczas orgazmu

śpij ciasno jajko

wspaniale

zapisałem zanim pani szatnia usunie :3

ebin :DDD

ja po prawej

ale bym pierdolil ciasna cipke litwinskiej szmaty

no oki ale fapnij przed kamerką j:3

dobrze zmemione

ja tam mysle wtedy doslownie najmniej

lotnik kryj się szatniarz jedzie z samej komendy wojewódzkiej

Ej ale ten wąs to nie

user co ty, marszałka nie poznajesz?

oczy zielone i jaśniejsze włosy

spierdalaj

dobrze jest

>banowanie za sztukę abstrakcyjną
whoa żbsz lmao

wcale nie.

duble nakazuja

brakowało pepe

tug siostra nigdy nie nauczy cie calowac sie z jezyczkiem ehhh

ej a istnieje jakiś semi-cywilizowany gównodołek typu rumunia, w którym można żyć porównywalnie jak osoby pierwszego świata w polsce????

Próbuj z nią
który lvl

jesusie, co za durna zaba

nie wchodź w to gówno

zwykłą loszkę możesz przeruchać i zostawić a siostra jest do końca życia

co by rodzice powiedzieli?

W takiej Kambodży albo innym Wietnamie pewnie pożyjesz jak człowiek za 2k cebul na miesiąc.

25lvl
myslisz ze jezus by zakryl oczy?

jannys gonna do a NUT

>tug dotykałeś się z siostrą językami za gówniaka

>tug dotykałeś się z siostrą penisami za gówniaka

ale tam jest chujowo

don't

no a ile siotra
Tak zastanawiając się to zuchy mają rację, siostrę zostaw i znajdź dupe

>tug ruchałes się z cioteczną za gówniaka [spoiler]ona młodsza[/spoiler]

youtube.com/watch?v=v0wl60DSlXs
oglądam na youtube na żywo modern talking w złotoryi
czy można bardziej przegrać?

a incest to wincest czy może nie

>nipple ban incoming

...

...

dont worry i hate jannys
refuse to report anyone
>this triggers el jannyANO

próba

I hope you don't mind me.

I love playing Civ1 (it has its unique charm), and for this time I decided to call my people Polish and lead them (obviously) to the space victory. I deliberately avoided early warfare to concentrate on peaceful development. Plus, it's pretty interesting to interact with other civs rather than outright destroy them.

I spawned many cities claiming the eastern part of the continent with the huge exception of the desert region. I noticed the curious shape of the lakes, so I founded the cities of Lublin - Lodz - Gdansk so they created an inland waterway for my ships.

At the time I'm still pre-occupied with colonizaion and building infrastructure before switching to monarchy.

For better or worse, among the world leaders there were warmongering Genghis Khan and Stalin. They destroyed virtually every other competitor except Elizabeth I over the span of less than 1000 years (or approximately 20 turns).

And it so happened that my neighbours were bloodthirsty Mongols who annihilated or conquered the Americans, Chinese, Babylonians and Zulus

For some time, Poznan was the westernmost settlement of Poland, built just south-east of Peking/Beijing. But soon China was obliterated, and this provided me with an opportunity to expand westward.

To secure my western border and halt Mongolian expansion, I built Wroclaw near the highly productive coal hill. I immediately connected her to my road network, constructed barracks and started building forts outside the city to build up my defense.

So far Genghis Khan demanded a small tribute of 50 gold three times which I paid out of fear of premature war. Otherwise, we maintain quite peaceful relations which allows me to send my caravans to establish trade routes and diplomats to spy and explore.

Whatever Ivan, have fun with game

szanuje srogiego autyste

23km do Złotoryi here

zazdrościcie bo wasze siostry nie mają penisów

...

MODS MODS MODS

grałem w dłorf fortressa i sarnołak wybił mi połowę fortecy

test

ty no bo jak janny tu przyjdzie to na zawał chłopina zejdzie

anony szanuja pik relatywny??

nie

że co wyjebało

Są tu jakieś /x/ anony? Mam kaca i przypomniałem sobie, że mając te naście lat uwielbiałem na kacu czytać jakieś niestworzone pierdoły o kosmitach i inne paranaukowe brednie. Pojawiły się jakieś nowe ciekawe teorie? Może jakiś farmer znalazł w ogródku zwłoki ayy lmao?

pulp fiction > kill bill > reservoir dogs > sin city moim zdaniem. inglourious basterds bylo calkiem udane ale nie sadze aby bylo lepsze od sin city

zrobiłem homunkulusa żbsz

nie za długo grałem w df'a, więc nie wiem o co chodzi, ale praktycznie cała moja forteca stoi obok trupów zabitych przez sarnołaka i nic nie robi a reszta idluje

...

czo

In the dawn of time my fresh-built militia from Warsaw popped up a cavalry unit from a barbarian village. The brave horsemen explored a good portion of my starting continent before it stumbled upon the Mongolian capital, Samarkand. Unfortunately, it forever stuck there since the Mongol legion blocked the way out. Though, the bright side is the AI amassed at least three units outside just to secure his position. A great distraction of his resources.

The vast plains in the middle are still unsettled but it's just a matter of time before the Mongols grow even larger which may put me in a very intricate situation.

Meanwhile, I started colonizing islands lying east of the mainland. The first overseas colony I called Bialostok.The second one is gonna be built on the southern island, and I haven't decided yet how to name it.

ostatnio sami turboidioci
az niesmieszne

youtube.com/watch?v=OzxThtH_5Ys

Zapierdziasze dolne

Ostatnio w ogóle mało się nowości pojawia w tej dziedzinie. Szczególnie w Polskim internecia, a spadek zainteresowania teoriami spiskowymi dziwnie koreluje ze wzrostem zainteresowania prawicowym polityczkowaniem. Jakby się wszystkie debile znudziły reptilianami i przeszły na żydów.

>tug Warlords II doesn't work on Win7
;_;
youtube.com/watch?v=G5CPjaqRdPg

>tug joanna senyszyn nigdy nie będzie ci szeptała na uszko że jesteś jebanym prawakiem
>nigdy nie powąchasz jej cipuszki

>Lower Fucking
Kiek.
Just download DOSBOx and use the DOS-version. This is how I'm playing Civ,MoO and HoMM.

...

its more like Lower Farts

co to za grozny goblin

>people playing DOS
I'm glad no everybody play new mainstream shit
I'm too young to understand DOS feel sadly, i can't play snes games not because graphic (i like this style), but mechanics of game