/polska/

edycja bazowanego Mace'a

Other urls found in this thread:

soundcloud.com/dj-fat-junt/dj-fat-junt-x-baker-phonk-pimp-shyt
kat.cr/worms-armageddon-3-7-2-1-no-steam-t11234922.html
soundcloud.com/mcholocaust/deeeznvtzzz-chicken-got-me-clickin-prod-yungsmokeasac
soundcloud.com/nbbeats/playa-shit-w-oudiere
youtube.com/watch?v=-La2tfyyyeY
pl.xhamster.com/movies/2570655/hot_russian_mom_fuck_amateur.html
twitter.com/SFWRedditGifs

/balt/

chujowa

PIERWSZY

fiu fiu fifufiufiu fiu ifuiiifufu ifu ifufiu fiu

fuck off retard

>GoT
ale zaśmierdziało

>mama mówi żebym znalazł pracę

a sumienie co mówi?

>zabij, nikt sie nie dowie.

>95,98% Wormsów pobrane
>nagle stop i chuj, nie ruszy z miejsca

dosłownie kurwa jak, przed chwilą było 1Mb/s

góralu wracaj do hal

eh które wormsy

bo łukaszek cwel nie seeduje

>na pewno znajdziesz coś co lubisz robić

no Armaggedon, ktoś tam pisał, że chce grać
una vela

dajcie mi lika

soundcloud.com/dj-fat-junt/dj-fat-junt-x-baker-phonk-pimp-shyt

buja

crack czy prawdziwy
ps ładne trójeczki pozdrawiam

>znajdz sobie prace jakies zajecie no przeciez nie bedziesz tak siedzial

kat.cr/worms-armageddon-3-7-2-1-no-steam-t11234922.html
sprawdzam

soundcloud.com/mcholocaust/deeeznvtzzz-chicken-got-me-clickin-prod-yungsmokeasac

>wormsy armagedon
>nie world party

>te powtarzające się numerki
czek, wyczuwam papieską obecność

w to ludzie grają. handluj.

to mi nie wchodzi wgl ale to tez lata

soundcloud.com/nbbeats/playa-shit-w-oudiere

Do mądrości, pierdolenia i porad to każdy pierwszy, a jak w końcu postanowiłem sobie znaleźć tę pracę i popytałem starych i znajomych co są jako tako ustawieni o pomoc to dalej siedzę na dupie jak siedIałem.

anoni ale takich cyckow nie da sie stracic jak sie schudnie , to bedzie skora zwisala

ale że nikt pracy za ciebie nie znajdzie to ty wiedz, czasami po prostu nie ma wolnych wakatów u nikogo w znajomych/rodzinie

to je usuniesz, ale mi się wydaje że jeszcze nie będą zwisały

jak szybko schudniesz wowik to zostanie ci obwisla skora na brzuchu. a pozbyc sie jej mozna tylko operacyjnie

nie lubie normikow strasznie

seedować chuje

>nikt pracy za ciebie nie znajdzie
Tych których pytałem o pomoc specjalnie wybrałem z grona ludzi, którzy sami dostali pracę po znajomości. Takiej jaką sam sobie mogę znaleźć to ja nawet nie chcę.

a my mamy na ciebie wyjebane, elo

dzieńdobry

a co ty myslales ze jak normik dziala, odpowie ci byle co abys sie odpierdolil ale ich nie znienawidził

>Takiej jaką sam sobie mogę znaleźć to ja nawet nie chcę.
triggered

>bądź anonem bez szkoły i doświadczenia
>a bloo bloo, ale 3k to mi dajcie

uderz w stol

a piwniczny przegryw sie odezwie

Come home white men.

ale wylacz tego tripa ty jebany wykopku pierdolony bo jestes smieciem i nie zaslugujesz na atencje i bycie rozpoznawanym

HOT

>tripa
o jak zgniłem z przegrywa jebanego

dobra suka , teraz zamknij taba i sie zabij

To nawet nie jest trip ty człowieku-bydło
Mam to na rozpoznanie w /MeNie/

lubie mieć chuja w mordzie aj

nie ma kurwa nic lepszego niz drobne dojrzałe kobiety

nawet kurwa nie jestem tym anonem XDDD

no właśnie przecież o tym piszę. Widocznie nikt mnie na tyle nie lubi, żeby mi pomóc jak proszę i tylko pierdolić będą żeby sobie podbudować ego jacy to nie są lepsi ode mnie, a nejlepiej to żebym w ogóle pozbył się resztek godności i poszedł jebać na magazynie.

>bez szkoły meme
To jest w ogóle najlepsze pierdololo. Skończyłem jak praktycznie każdy Polak przynajmniej 3 szkoły + jak nie każdy ale wielu bonusową wyższą. Mam zapierdalać w pracy, którą mógłby wykonywać gnojek po 3 klasach podstawówki? Jak tak popatrzeć to nie ma ludzi bez szkoły bo 90% ludzi pracuje poniżej swojego poziomu wykształcenia.

podszyw ze smugiem prosze wypierdalać

jestem pierdolonym robakiem i nie szanuje ruskich pierogów ze skfarkami

postuj przykład

>jak nie każdy ale wielu bonusową wyższą
a co skończyłeś płatku śniegu

sprdljcie

rucham psa jak sra
youtube.com/watch?v=-La2tfyyyeY

oryginalny BEZ_SMUG poster?
ale jazda

>dat dfc

A co to ma do rzeczy?
Nie chcę być HE HE programistą bo nie umiem programować i sobie z tego zdaję sprawę.
Ale wiem, że nie jestem debilem i chciałbym dostać pracę dla nie-debila.

t. szufałte

znany ruski szpieg i rewolucjonista

pl.xhamster.com/movies/2570655/hot_russian_mom_fuck_amateur.html

>mtg chcesz zapostować swojego oceta
>file exists
>nawet nazwa pliku zachowana
>mtg nie mam twarzy

>aheuhe dostałem po dupie to teraz bede srał z bólu
bez jazdy, to nie ja,

DZIE?

no różnica jest zasadnicza ananasku, studia wyższe to teraz każdy debil ma

pracowałeś w ogóle kiedyś? ile masz lat?

...

gównopraca w jakimś urzędzie albo spódniczka i hrt i będziesz mógł żyć za tokeny

nice

testuj gry

Dlaczego na polskich chodnikach jest tyle piachu/żwiru/kamyków?

Idąc chodnikiem w cywilizowanym kraju słyszę "stuk stuk stuk"; w Polsce słyszę "CHRUP CHRUP CHRUP".

jak ta robota to taka chujnia ze sie pierdol zbsz
masz kurwa umysl 12 latka
>hehe bede testerem gier mial fajno dziewczyne i jadl pizze ale bede w formie XD

Bo robione na odpierdol, przychodzi deszcz i wszystko wypłukuje.

a robiłeś w tym? Czy tak tylko sobie pierdolisz

bo tu można nawet węgiel wpierdalać, z resztą kto ci powiedział że /polska/ jest cywilizowana

Nawet jak pominiesz wyższe hipotetycznie na odjeb to dalej są to 3 szkoły skończone. Nie widzę, żadnego powodu żebym się musiał przed tobą tłumaczyć.
Do pracy jaką najłatwiej dostać to ja nawet nie musiałbym w zasadzie umieć dobrze czytać ani dodawać.

No kurwa jak chcesz za 1400 złoty powtarzać jedną czynnosc powtarzać przez 8-11 godzin to proszę bardzo.

czemu na polskich drogach jest wszedzie pełno tego?

musisz byc chyba ułomny zeby nie wiedziec ze nie kurwa nie bedziesz testowal coda albo fify tylko byle gówno co cie nie interesuje jak najwiecej razy bo jak wyjdzie na rynek i bedzie bug to cie wypierdolo

>powtarzać jedną czynnosc powtarzać
kek

Zimny dreszcz spłynął po zgarbionych plecach anona, gdy ten przeczytał prywatną korespondencję Zuzanny na swój temat, a zaadresowaną do jej koleżanki z roku, Danuty z Iłży. user pozyskał ową korespondencję w sposób cokolwiek nielegalny i nie planował się z racji tego chwalić przesadnie swoim osiągnięciem, bo i zawartość okazała się przerażająca. Kochał Zuzię od drugiej klasy gimnazjum i uporczywie starał się pozyskać jej serce, w czym zupełnie nie przeszkadzała mu zerowa znajomość spraw sercowych. Dojrzewająca szybko i efektownie Zuzanna nigdy formalnie nie odtrąciła biednego anona, dając mu bliżej niesprecyzowaną nadzieję nawet wtedy, gdy umawiała się z innymi chłopcami. Serce anona biło szybciej na widok jej bladej cery, drobnej buzi, niesformej fali kruczoczarnych loków i coraz bardziej pęczniejącego dekoltu. Obrazu Wenus dopełniała smukła figura i szerokie biodra, do których doszły już na studiach piękne pośladki, wyrzeźbione w wyniku niezliczonych sesji jogi w studiu Dharma Yoga. O tym i innych szczegółach życia Zuzanny user wiedział poprzez pozyskiwanie jej prywatnej korespondencji w sposób cokolwiek nielegalny.

Ostatnimi czasy Zuzia chodziła z Aleksandrem, przystojnym magistrantem prawa z UKSW. user szczerze podejrzewał, że Aleksander uprawia z jego ukochaną seks i to stosunkowo często, sądząc po wysoce sprośnych esemesach. Po namierzeniu ich miłosnej kryjówki (a była to kawalerka babci Aleksandra, oddana wnukowi w celach ściśle naukowych), user postanowił wynająć kilku profesjonalistów i zamontować szereg kamer i mikrofonów, zdolnych uwiecznić seksualne uniesienia. Wtedy jeszcze nie zdawał sobie sprawy z wagi swojej obsesji i ochoczo przeznaczał znaczne sumy pieniędzy na Zuzannę, jak lubił racjonalizować to sobie w myślach. Istotnie, w ciągu następnych kilku tygodni nawiązał kontakt z pewną grupą przestępczą z Pragi Północ i zorganizował atak na kawalerkę, uzbrojony w sprzęt nagrywający. Drobni złodziejaszkowie nie mogli się oprzeć przed wykradzeniem Aleksandrowej kolekcji numizmatycznej, przez co następnych kilka nocy user spędził cokolwiek obsrany, gotów na spotkanie rozgrzanych bagiet policji stołecznej w każdej chwili. Aleksander nie wydawał się zauważyć zguby, zajęty seksem z Zuzanną.

skad bierzecie takie brednie? z cd action?
>1400zł
powyżej 2k na łape od razu
>nie będziesz testował coda
straszne piekło robic strzelanke multi

Godne podziwu były cielesne popisy pary kochanków, oboje wszak mogli poszczycić się wzorową kondycją i urodą. user obserwował wygłodniały napięte mięśnie brzucha Aleksandra, gdy ten wrażał swojego nadzwyczaj długiego członka w mokrą, wygoloną słabość Zuzanny, pobudzoną uprzednią grą wstępną połączoną ze swoistym odgrywaniem roli – Aleksandra niezwykle podniecały kobiety w uniformach pielęgniarek, Zuzia zaś zawsze lubiła przebieranki (user pamiętał doskonale jej związek z Damianem, a także przelotny romans z Agnieszką). Zroszone niemalże parującym z gorąca miłosnych uścisków potem piersi Zuzi podskakiwały miarowo, gdy Aleksander brał ją od tyłu, jego wypielęgnowane dłonie wodziły po szyi dziewczyny, łapczywie gryzącej i ssącej jego długie palce, nawykłe do gry na pianinie. Młody mężczyzna grał niczym wirtuoz na kobiecości Zuzanny, zmuszał ją do wydawania jęków porównywalnych swym pięknem i uczuciem do najlepszej sonaty. Wygięte w łuk szczupłe ciało dziewczyny prężyło się w najlepsze, podczas gdy on nieustannie drażnił i napierał, gotów ziścić się w dowolnej chwili. Jej orgazm był najsłodszym chyba widokiem w życiu anona, doskonale widocznym na dosyć zamglonym filmie. Aleksandrowi chyba także się spodobał, bowiem wyjął nabrzmiałego członka i podstawił Zuzi przed twarz. Niby głodująca, rzuciła się na pulsujący miłością penis, rychło wywołując niemałą eksplozję spermy. Widok jej splamionej twarzy i sklejonych włosów nie zniszczył marzeń anona w tym stopniu, w którym zniszczyło je jej oblicze. Najszczęśliwsze pod słońcem.

...

Po tym epizodzie, Zuzanna przestała spotykać się z Aleksandrem, zaczęła natomiast korespondować żywo z przyjaciółką, Danutą z Iłży. Tematem korespondencji były jądra anona, których zdjęcie dostała pocztą priorytetową pewnego środowego poranka, tuż przed wyjściem na uczelnię. Uśmiechnięta listonoszka nie przeczuwała przykrości, jaką sprawi Zuzannie ta niewinna przecież przesyłka. W kopercie znajdowało się polaroidowe zdjęcie jąder i penisa anona, nie wiedzieć czemu opatrzone krótką wiadomością – "rzucisz Aleksandra, inaczej dowie się". user natychmiast poznał swoje przyrodzenie, wszak dotrzymywało mu wiernie towarzystwa przez te wszystkie lata, zastępując rodzinę, przyjaciół i miłość. Wyłącznie w cieple masturbacji odnajdywał spokój ducha. Skąd więc zdjęcie jego jąder w liście? Wtem ktoś zapukał do drzwi. user ponownie zesrał się trochę, ale, nauczony doświadczeniem, od dłuższego czasu nosił pieluchy. Otworzył powoli siedem zamków w drzwiach i, z wyrazem zdziwienia na twarzy, wpuścił zdyszanego Aleksandra w niekompletnej odzieży – na nagi tors założył niedopięty płaszcz, pod nim miał wyłącznie spodnie od dresu i klapki kąpielowe. Dziwny widok nie zmącił ducha anonowi, który przywitał się grzecznie. Aleksander chwycił go za gardło całą siłą swoich wysportowanych ramion i próbował wydusić życie z anona, srającego już nie na żarty. Widział już białe światło i niezbyt ciekawe życie, przemykające cichcem przed oczami, próbując nie zwracać na siebie uwagi.

jestes kurwa kretynem jebanym i zaluje ze do ciebie odpisalem i marnuje swoj czas

>Nie widzę, żadnego powodu żebym się musiał przed tobą tłumaczyć.
kurwa nie musisz się nawet przed własną matką tłumaczyć, ja chcę ci tylko uświadomić, że twoje wykształcenie gówno znaczy i dopóki sobie tego nie uświadomisz, będziesz bezrobotnym
>3 szkoły skończone
o chuj, wyczyn jak skurwysyn - w zeszłym roku takich osób na rynku pracy pojawiło 204 tys.

debil jesteś skończony albo wędkarz

>powtarzać jedną czynnosc powtarzać przez 8-11 godzin
przecież to jest kurwa mem z jakiegoś secret service wyciagniety prosto z końca lat 90

"Puść go, Aleksandrze", za plecami mężczyzny kliknęła z cicha odbezpieczana broń. Niski jak na kobietę głos należał do Danuty z Iłży, przyjaciółki Zuzanny. Istotnie, Aleksander odrzucił anona niby szmacianą lalkę.
"Czemu go bronisz, pizdo? Zniszczył moje życie!"
"Błąd. Nigdy nie istniałeś, Aleksandrze Keller, od jakiejś godziny. Moi ludzie pracują nad usunięciem twojej tożsamości ze wszystkich systemów ewidencji osobistej w tym momencie."
"Co?" user bąknął z cicha. Danuta z Iłży i Aleksander zignorowali go.
"Blefujesz, pizdo," warknął Aleksander. "Nikt nie ma takiej władzy, nawet Iłża."
"Ja nigdy nie blefuję, Aleksandrze." Pociągnęła za spust. Kula przeszyła na wylot głowę Aleksandra, wyrywając za sobą gros treści mózgowej. user pisnął i zaczął bezwolnie płakać.

Danuta z Iłży odrzuciła broń z obrzydzeniem i skierowała kroki ku skulonemu na podłodze anonowi. Ten usiłował odsunąć się od niej jak najdalej, serce biło mu szaleńczo. Kobieta rozpięła guziki ciasno opinającego ją kombinezonu, odsłaniając pełne, niemal matczyne piersi o nabrzmiałych sutkach. Uklękła przy anonie i błyskawicznym ruchem zagarnęła jego głowę, przytuliła ją do piersi. user zachlipał cichutko, roniąc jej łzy w dekolt.

"Już spokojnie, iisu. To ja, mama." Danuta z Iłży szepnęła mu do rozgorzałego do czerwoności ucha, gładząc delikatnie zmierzwione włosy chłopca. "Przytul się, śpij."
"M-mamo..."
"Tak, skarbie?"
"T-ten Turczyn, skurwysyn..."
"Już spokojnie, skarbie. Turczyn nigdy nie istniał." Spojrzała z niepokojem na zwłoki Aleksandra, jakby wahawszy się przez chwilę. "Nigdy nie zrogaczył cię z miłością twojego życia."
"Nigdy nikogo nie kochałem, mamo. Nikogo poza tobą."

Danuta z Iłży ujęła twarz syna w zmęczone dłonie, po czym pocałowała go z uczuciem w usta.

[koniec]

>zjeb pisze o jakies kurwie chuj wie kto to zamiast o wowiku
no jebany karaluch

czekam

>jestes kurwa kretynem jebanym
dlaczego? Bo ja wiem o czym mowie a ty nie?

jeszcze kurwa quady dostal
oby go tam zarzneli maczeto

jak wiesz o czym mowisz to po chuj pytania zadjaesz kretynie pierdolony

moj ziomal pare lat temu jak na tamte czasy mial kompa tier 1 najlepszego na rynek to dostal sie na testera do blizzardu

za beta testy heroes of the storm dwu miesięczne dostał 9 (dziewięć tysięcy) polskich złotych normalnie na konto, to było pół roku temu a on ma 780ti

>tug dobry znajomy z klasy dostaje osiem razy mniej na rękę niż ty

Inteligentny chłopak swoją drogą.

półtora* qwa

co to kurwa za nazwa lpole, brzmi jak jakiś wysryw 12latka w ragnarok online

Jebać pracę, jebana komuna

Zajebałem się pracować tutaj

A kto by to wiedział, dobry
Co sie stało polaku na obczyźnie moskiewskiej?