/ex-yu/ - PANIC edišn

isto tako maloljetna sestra onog cro anona edišn

Other urls found in this thread:

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=08&dd=09&nav_category=167&nav_id=1163841
youtube.com/watch?v=r9SHJmBBVkU
youtube.com/watch?v=wdKud0tuh2s
youtube.com/watch?v=3Q5rmOyQ4Rg
youtube.com/watch?v=JHFzk0NNs3Q
youtube.com/watch?v=DjTCiBl-hxY
youtube.com/watch?v=Gr8rbCpRd2M
youtube.com/watch?v=NWhWYXUF9UU
youtube.com/watch?v=UKy4eH_fcVQ
dnevno.hr/vijesti/hrvatska/i-sinjska-alka-je-srpska-139201običaj
youtube.com/watch?v=QNT-dHoJdRg
blic.rs/vesti/politika/cujte-srbi-gde-bi-srbija-danas-bila-da-smo-pre-gotovo-jednog-veka-poslusali-reci/ynppzql
rts.rs/page/stories/ci/story/3/region/2413068/spremte-se-spremte-pirati-sa-kariba.html
polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8635089/mercedes-benz-ml-270-cdi
en.wikipedia.org/wiki/Lee_Kuan_Yew
en.wikipedia.org/wiki/Park_Chung-hee
twitter.com/NSFWRedditVideo

budite se pederi

seksualni 2D djevojke

Umirem

sta ti je?

Dobre jutro.

E sori buraz, jel imaš (You) za posudit?

(You)
(You)
(You)
(You)
(You)
hoces jos neetaro jedna usrana ?

više mi se ne diže na 3D žene AMA

Evo, ne moraš da vraćaš.

di si bio 2012

Samo rat da počne momci i biće sve u redu.

>adidas trenirka
kako mi idete na kurac s tim forsanjem meme koje ne postoje ovdje
zašto onda ne stavite da imamo i gopnike i da pijemo samo votku, lupamo krokodil i pjevamo balalajke?

Počni sa pedo, pa malo CD, pa malo twink, p malo mature, pa ćeš dobiti tu raznolikost i drkat ćeš svaki dan na nešto novo

CD?

>pjevamo balalajke
Ovo me tako trigeruje

Ja sam počeo sa mature, može li da se izbegne ostalo?

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=08&dd=09&nav_category=167&nav_id=1163841
plakem

Hrvatska postaje geto.Nije mi jasno da smo imali rat zbog njihovog odcjepljenja. Dobili su samostalnost. Šta je sad problem? Ne mogu se pomjeriti sa jedne tačke. Mislim da i svi Srbi nestanu na planete opet bi Hrvati našli nešto što im smeta pa bi se sa tim smarali.
Zamolio bih samo naše medije da što manje pišu o njima jer svi znamo ko su i kakvi su. Nema potrebe da nas podsjećate.

Kakav je to Hrvatski domoljub koji četnike prijavljuje policiji?! Valjda je trebalo pred zoru da ih napadne na spavanju, ubije stare i bolesne, a preživele protera! I sledeće godine na pjaci slavlje.. sardele na gradele i Thomoson uz bevandu! Tako bi pravi branitelj branio sećanje na Oluju i nacionalni ponos.

Ma neće bre oni da te biju i ubiju, to su hrvati, ljudi dobre volje koji su uvek kroz istoriju činili samo dobra dela, imaš dokaze o tome na crkvi u Magdeburgu i spomenik hrvatskom čovekoljublju u Jasenovcu.

Da stara je to vijest. Što reći već tom domoljubu je inteligencija jača strana u životu. Ali ne mogu se oteti dojmu da u Srbiji znaju slično reagirati pa se prisjetimo naših tramvaja i stilizacije slova U na zadnjem staklu. Naravno da veze nema s onim što su ljudi pomislili. Inače tramvaji nisu kupljeni. Mislim da se radi o tome što povlače previše struje za dotrajalu mrežu.

Moramo da porobimo Hrvate za opšte dobro svih.

Svrbi kmeče opet
Žele nas sa njima
Iako nas mrze

youtube.com/watch?v=r9SHJmBBVkU

youtube.com/watch?v=wdKud0tuh2s

youtube.com/watch?v=3Q5rmOyQ4Rg

youtube.com/watch?v=JHFzk0NNs3Q

youtube.com/watch?v=DjTCiBl-hxY

youtube.com/watch?v=Gr8rbCpRd2M

youtube.com/watch?v=NWhWYXUF9UU

ajde dođi ovdje u špansko pa ćeš vidjet tko će koga porobit

Srbi nisu sposobni za mržnju, pomešao si nas sa Hrvatima.

youtube.com/watch?v=UKy4eH_fcVQ

Ajde ne seri ti si sa Dugava ili Utrina

Ali zato jesu za laganje što vam je narodni
dnevno.hr/vijesti/hrvatska/i-sinjska-alka-je-srpska-139201običaj
Sve pripisujete sebi, kog boli kurac za smisao

>dnevno
ubi se retardu

Hehe
Malešnica kmeči

Zašto se uvjek svadjate zbog glupih stvari. Sječam se kad ex-yu nije bio samo "le pish pish" i "brm brm". To su bila vremena kad su se samo deki i fredi nešto jebali i tad je bilo mnogo bolje, /ex-yu/ stvarno ide u kurac.

ovo

Дaйтe Лaдa Hивa мнe и дoбpый aвтoмaт

youtube.com/watch?v=QNT-dHoJdRg

Ja sam započeo sa brm brm
Bez zajebancije, ja stalno govorim i kme kme
A takav mi je i tripcode - krekre

Kao što to često biva Srbi krenu sa sranjima i onda odmah žele nas aneksirati a mi se nedamo
Kaj bi mi trebali? Samo šutiti?

I odjebi od Sv.Gere jebem ti mater SrboAlpsku

E tenks buraz

Dodatno, ja satalno branim dijasporu, strance i vas ZLOvence i radim priajteljska klupka temelejan na nekim temama koje smiruju strasti ili samo stavim slike sa naših pomorskih gradova ili otoka
Dakle ja ulažem truda u smirivanje ali jebiga kada dođe stoka i kuri frku

I odjebite od Savudrijske vale, AustroSrbi

Slovenija je uzrok raspada stare juge jer ste prvi pucali u helikoptersku nejac dok je prenosila hleb

Kao što to često biva Srbi krenu sa sranjima i onda odmah žele nas aneksirati a mi se nedamo
Kaj bi mi trebali? Samo šutiti?
Ako neko započne sa sranjima, jednostavno ignoriraj, ili si možda preglup i zbog toga uvjek dopuštaš da te drugi provociraju ?
I kad smo več kod tebe krekre, ti si najgori i najglupiji poster ovdje. Nikada nije išta dobro došlo sa tebe. Stalno samo sereš, plakaš i tražiš pažnju.

Ali ja nosim adidas trenerku upravo

pocinje

Gledam slike potencialnih veza na Linkedinu i odmah se da skužiti govnare po crno bijeloj zamalo-poput-profesionalna-smijem-se-izgleda-kao-reklama slici
I naravno takvi govnari su žene i rade u HR ili turizmu ili štoveć

>I kad smo več kod tebe krekre, ti si najgori i najglupiji poster ovdje. Nikada nije išta dobro došlo sa tebe. Stalno samo sereš, plakaš i tražiš pažnju.
Kme kme

Stara juga je propala kad je Tito umro, u svakom slučaju sve bi išlo u kurac prije ili kasnije... Ako mi nebi proglasili nezavisnost onda bi sigurno netko drugi.

u pravu je

I baš sad si mi to dokazao. Zaista nisi sposoban ništa drugo neko "le kme kme". Mislim da smo ovdje završili kume.

Vukovar je bio humanitarna misija.
Je ste videli kako si izgledale kuce pre nas ? Sve neka tuga i beda.
A sad posle nase intervencije, sve novo i moderno.

Zaista ne znam cemu hrvatski guzobol.

smiri se, 33% postova na svakom klupku je moje jer trenutno ne radim kurca na poslu
Nekada pišem ovako. (sa ili bez tripcode)
nekad pišem ovak

Jebeno mi je dosadno, jebiga kada je /biz/ prespor a vi imate predosadne živote pa malo animirati ovo klupko da ne crkne ili da ne bi bilo samo par postova o tome kako nemate gf ili kako jedete kekse upravo

Tako će biti još neko vrijeme dok ne nađem novi posao
Osobno mi je malo krivo što nem više toliko autista sa zelen-pismima ovdje, vidio sam da ste čudaci koji imate linux DOMA pa bi trebalo biti bar nekih smiješnih zelen-pisama

>vukovar je bio humanitarna misija

ne bih se složio srbo
pojašnjenje i svi su na godišnjem ovdje kod mene pa se mogu zajebavat

>Ja sam započeo sa brm brm
ovo je njemu vrhunac života

ne
vrhunac života mi je bio dobiti dva-tri posla za redom bez da sam znao išta o tome što ću raditi i da sam uspio

ovo drkam jer mogu, tako drkam i sve gdje se pojavim, svuda ostavim znojni trag svoga ega tako da ostanem u sjećanjima - dobrima ili lošima nije važno

nemoj baš sad projecirati, nisu svi autisti zatvoreni doma, neki su narcisti koji se vole svađati

>biti ovoliko tuzan i jadan manlet

Sta fali adidas trenerci?
Jel treba da cesljam duzu kosu i stranu dok je sa strana osisano i da pustam bradu i nosim zelene uske hlace i majicu sa ironicnim natpisom?
Takve ovde gadjaju ciglama i kamenjem dok se ne vrate odakle su dosli

koje su granice za manlete u metrima?

>biti autist koji kmeči za autentičnim autističnim klupcima sa debilima koji imaju arch linux doma na laptopu i nikada nisu jebali i nemaju muda započeti razgovor na stanici

ispod 185 valjda?

SPREMTE SE SPREMTE PIRATIIIIIIIIII
ZAGRMI DZONI KAPETAAAAAAAN

Znaš kaj?
sjedni ti fino u svoj Golf 2, pozovi svoje drugare sa bauštele i dođi ovdje na Špansko pa mi to reci u lice
>Takve ovde gadjaju ciglama i kamenjem dok se ne vrate odakle su dosli
zato vam i je država u kurcu sirotinjo neuka

blic.rs/vesti/politika/cujte-srbi-gde-bi-srbija-danas-bila-da-smo-pre-gotovo-jednog-veka-poslusali-reci/ynppzql
Gde bi bili danas da smo slušali baziranog Arčibalda Rajsa?

SRBIJA DO KARIBA BRE!!!
rts.rs/page/stories/ci/story/3/region/2413068/spremte-se-spremte-pirati-sa-kariba.html

>pa mi to reci u lice

Uzmi sve para sto imas, sto si zaradio kao kurva peder sa svojim twink frendovima, upadnite u tudji audi limuzinu i nagurajte sve pare i sav kroatski prosperitet sebi u cmarove nauljene skupim maslinovim uljem.
Serem se ja na tvoju progresivnu demokracijsku evropsku drzavu sto 'nije u kurcu'.
Jebem ti mater
Radije bi zivio u selu bez struje i interneta nego pustio zapadnjacke jevrejske poduhvate degenericizma da otruju sve sta dirnu sidnim rukama

>otruju sve sta dirnu
>ne zna kakva je srpska i bosanska ekonomija

>Budi hrvat
>Zivi u rupi
>Dodju Srbi, srede da svi dobiju nove kuce u roku od 5-10 godina
>Tako i bude
>10 godina posla, tvrdi da Vukovar nije bio humanitarna misija

Ma stvarno ste najgori narod da budem iskren.

daj ubi se molin te

>Radije bi zivio u selu bez struje i interneta nego pustio zapadnjacke jevrejske poduhvate degenericizma da otruju sve sta dirnu sidnim rukama
Samo daj

>nismo mi krivi
Ono sa sustavom je skroz točno ali ona sranja ispod su skroz nezrela i drkanje kurca od nekog srbofila
Zreli narod će birati zrelo vodstvo i smijeniti nezrelo, samo treba vremena i stabilnosti i znanja

Barem se dusa ne prodaje za 'bolju ekonomiju'
Sta ce ti ekonomija ako je sve zatrovano i degenericno bez duse i srama
Bolje biti divljak nego umjetno pile sto zivi pod vjestackim svjetlom i ne vidi sunca za svog zivota

>zatrovano i degenericno bez duse i srama
kakvo prodavanje duse, o ceme ti?

...

rece balija ili cuckan Srbin koji nikad nije okusio pravi zivot, ti ostani u tvom selu medju planinama dok mi sa poslom zivimo u pravom zivotu bez muke.

Apartmanko, moram ti nekaj reći
On očito tjera zajebanciju a ti to shvaćaš za ozbiljno
Prestani biti žena, molim te

Prestao si sa socijalizmom, možda uskoro porasteš pa prestaneš i sa Jugosavijom i shavatiš kako je regionalizam najbolji jer se ne bi navlačili međusobno

Kaj?
Jesi ti možda bio Krajinac?

Lik je u denial fazi pa misli da je bolji covek jer nema novca, top cec koje gluposti mozes cuti od njih

Juče sam sa ćaletom kupio Mercedes Benz ML270 iz 2004. godine, dobro očuvan za 5500 evra. Šta mislite, kako sam prošao? Sad imam mečku u garaži i jako sam zajeban.

imas link od oglasa ako je ostao ?

>on misli da san ja 100% ozbiljan oko jugoslavije
to sta mi je tito drag, ne znaci da mi je jugoslavija pre draga

Potcenjen post.

da, ovo je auto
polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8635089/mercedes-benz-ml-270-cdi
piše da je cena 6000 ali uspeli smo da spustimo na 5500

>Mercedes Benz ML270 iz 2004. godine
"Samo" 12 godina star auto za 5500 €i to jurilicu koju je neki baja ganjao naokolo po sjebanim cestama

Aha u redu
Ako voliš snažnu ruku upoznao bih te sa

en.wikipedia.org/wiki/Lee_Kuan_Yew
en.wikipedia.org/wiki/Park_Chung-hee

Navedena gospoda su ostavila napredak, prosperitet, bogatstvo, obrazovano stanovništvo, naprednu ekonomiju
Tito je ostavio trulu ekonomiju, ljenčine, udbu i meme za slijedećih 50 godina

Ako već želiš imati idole, izaberi bar neke koji su ostavili nešto dobrog iza sebe

...

>i to jurilicu koju je neki baja ganjao naokolo
Sad sam skužio da je ML a ne CLK

A mozda je bio van pa se vratio jer mu svabo dade otkaz

pa šta ako je 12 godina star? ovakva nov auto košta oko 100 000 evra
danas ga vozimo na dubinsko čišćenje da se malo sredi ))

reka san prije nekoliko dana, da mi se ne svida ekonomija juge, nego mi se svida to sta smo bili
amo rec nesvrstani
i sta je on uspija 30ak godina drzat multietnicku drzavu zajedno u dobron stanju

>reka san prije nekoliko dana, da mi se ne svida ekonomija juge
Ma jasno mi je i to sam i rekao ranije i ja ovdje
>Prestao si sa socijalizmom, možda uskoro...

Nisam znao jedino na kaj misliš kada veliš kako voliš Titu, mislio sam kako govoriš o autoritativnosti

Sada, Yew je imao multietničku (doduše,75% su Kinezi) državu (Singapur) i ide im dobro i nakon njegove smrti
Teško se može usporediti sa Jugom...
Neznam zašto uopće želiš tu dodatnu nestabilnost sa Jugoslavijom?
Plemena se ne vole kada vlada opskuda nečega, tako je oduvijek

>nesvrstani
Zato je stalno shillam za regionalnu državu , kanotne i uređenje kao u Švicarskoj

ako bas oces

Taj test nije dobar
Previše žive baca u ili prema Zeleni kvadrant, bar po mojoj procjeni

U stvarnsoti ja bih bio nešto poput :

>2700

Ayyyyyy srećna registracija

moj ćale prima invalidsku penziju, jer je operisao grlo zbog raka i ne može da priča kako treba a bio je profesor u srednjoj pa se zbog toga penzionisao pre vremena, pa mu je registracija uvek 20 000 dinara :D

objasnite se

vučić btfo'd

U hrvatskoj koncert pevača koji peva i slavi o logoru u kome su ubijana deca se prenosi na državnoj televiziji

Objasnite

>U hrvatskoj koncert pevača koji peva i slavi o logoru u kome su ubijana deca se prenosi na državnoj televiziji
???

evo ovo je moj

ovo
koji kurac ljudi pevaju o logirima? to je morbidno

Dokazi
Molim doakz o Thompsonu gdje pjeva o Jasenovc, dakle video zapis

i
PREMIJER FFS

čekamo pojašnjenje

>U srbiji huligan koji vice ubi hrvata i muslimana postaje premijer
Sta je Luka Misetic hteo reci ovim?
Stvarno te natera na razmisljanje

HAHAHAHAHAHAH TRIGERANI FEROVAC NA APARATIMA
U B I N U M A L E O V E

>08/09/16(Tue)11:08:37
>08/09/16(Tue)12:00:17
>Trebalo mu je sat vremena da siđe sa skele